Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

bluerose2000

Szukam fajnych facetów!!!

Polecane posty

Gość Edgar
Ale ja je lubie chodowac :) Znaczy sie nie konsumuje ich poŸniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edgar
UUUuuuuuuu aż mnie boli serduszko :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taaaaaaaaaAnia
ralph ja myslalam ze ty dzis zagadniesz ale nic to jesli sie okaze ze pozniej to chociaz napisz ze ty to wlasnie ty milego wieczoru wszyskim zycze i zmykam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edgar
No ale jak tak - takie fajne morskie zwierzatka - na przystawkę ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edgar -obiecuję ,że od dzisiaj zastanowię się nad każdą krewetką za nim wezmę ją do ust(niektóre mogą być ciężkostrawne;-) )Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bez wątpienia Ty będziesz Elvisem!Gorzej jak Priscilla nie pojawi się w Vegas(widzisz-już się martwię ,żebyśmy się przypadkiem nie minęli ;-) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dea -nie wiem co Pan Młody na to-ale zdaje się ,że to całkiem fajny facet,więc na tym konkretnym ślubie świadkowanie masz jak w banku ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ralph-już mam dreszcze!!!!;-) Dea -na razie więcej ślubów nie przewiduję(bo ,przechodzić póżniej przez te wszystkie rozwody....) ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dea, Ty też będziesz??? Kurcze, to jednak wesele na 1000 osób nie starczy. Musimy jeszcze ustalić w jakim przebraniu będziesz nam świadkowac;)... a jeśli szanowna, przyszła panna młoda się zgodzi, to na świadka proponyje kolego Niskiego i brzydkiego, czy kogoś w tym rodzaju;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szanowny Panie Młody-szczegóły jeszcze obgadamy;-) A czy Ty Drogi Ralphie,aby tylko ,nie zdradzasz mnie gdzieś pokątnie ;-) ,bo już jestem bardzo zazdrosna!!!;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdzież bym śmiał zdradzać... jeszcze nie teraz;) Jestem tak cholernie szczery jak większość przesłuchiwanych \"niewinnych\" przez komisję śledczą;) Do zobaczenia na ślubie świadkowa;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W TAKIM RAZIE WYROK BRZMI WINNY!CO JA TERAZ BIEDNA POCZNĘ NARZECZONY TUŻ PRZED ŚLUBEM PUSZCZA MNIE KANTEM I DORABIA ROGI(ZDAJE SIĘ ,ŻE MÓWIŁAM COŚ O ŁATWOWIERNOŚCI -OTÓŻ Z NATURY JESTEM RACZEJ PODEJRZLIWA!);-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Etamm, to tylko mały incydent.Nie wyolbrzymiajmy;) panno podejrzliwa;) Trzeba sobie ufać i być grzecznym, bo jak wróci świadkowa, to nam dopiero tutaj jazde zrobi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ralph -żarty żartami ,ale czy stać by Cię było ,żeby zaspokoić moją ciekawość w paru kwestiach ,ale na poważnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×