Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość meeeeeeeeeeeeeeee

19-letnie mamusie są tu????

Polecane posty

Gość meeeeeeeeeeeeeeee

hej dziewczyny chcialabym nawiazac kontakt z tak mlodymi mamusiami jak ja , coprawda mam jeszcze 18 lat ale jak urodze bede miala juz skonczone 19, moja dzidzia nie byla wpadką jak to bywa z moimi rowiesniczkami , a jak bylo o was?? mam nadzieje ze wymienimy sie radami itp. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jezus maria
to ty się ŚWIADOMIE zdecydowałaś na dzieciaka w tym wieku ??!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meeeeeeeeeee
bralam przez rok czasu tabletki no i przestalam, zawsze pragnelismy dziecka tylko nie moglismy sie zdecydowac wiec zarezykowalismy, na zasadzie co ma byc to bedzie , jesli nie bede w ciazy to ok a jesli bede to bedziemy sie z tego rowniez cieszyli , jestem zareczona i nie musze sie martwic za co wychowam dziecko , bo z pieniedzmi nie mamy problemu, a szkola.... urodze w kwietniu, w maju zdam mature , a na studia od zawsze chcialam isc na zaoczne, wiec no problem , czy są tu mlode mamusie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
meee ja jak zaszlam w cize mialam 19 lat-ale zdana juz mature :) urodzilam w wieku 20 lat slicznego synka :) jezeli masz ochote popgadac na innym bardzoej przyjaznym forum gdzie rowniez ja sie udzielam to podaj maila przesle Ci nasza stronke z mlodymi mamami w naszym wieku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meeeeeeeeeee
woods3@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evi_20 życzliwa: zrezygnuj z tej jasno różowej szminki piękna jesteś i młoda i nie pasuje do ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz wyslalam :) tam mozesz spokojnie pogadac z innymi mamai w naszym wieku , nikt nikomu nie robi uwag z powodu wieku, a nie mile komentarze sa natychmiast kasowane :) pozdrawiam i zapraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli się załapuję to też poproszę bo jak dotąd to widzę że młode mamy nie są lubiane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anka dzieki za uwage,ale ja uwielbiam ten kolor i wszyscy mowia ze mi pasuje , ja rowniez dobrze sie w nim czuje :) wiec nie da rady :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meeeeeeeeeeeee
cos ciezko mi sie polapac na tamtym forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asd123
nie, bo ucza się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evelinka
Witam mam na imie Ewelina dwa miesiace temu urodzilam sliczna coreczke...Weronike ktora kocham najbardziej na swiecie,ciaza byla planowana ale niestety zaluje tylko tego ze ojcem jest nieodpowiedni facet jak sie okazalo dopiero gdy sie mala urodzila.Nie uklada nam sie,stale awantury ostatnio chcial mnie pobic.Najprawdopodobniej sie rozstaniemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam,weszłam tylko na moment.Chciałam ci tylko pogratulować tak odważnej decyzji mimo tak młodego wieku,wiem że niektóre osiemnastki są bardzo dojrzałe emocjonalnie do dorosłego życia.Życzę ci abyś zawsze była tak optymistycznie nastawiona do życia jak w tej chwili i abyś nigdy nie musiała żałować swoich obecnych decyzji.Zapytam tylko o jedno,jak zareagowali twoi rodzice na wieść że będą dziadkami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie byli zadowoleni,mowili ze za szybko,ze nie odpowiedni partner...i do tego ostatniego niestety mieli racje:(Myslalam ze z malym dzieckiem jest łatwiej,czasem jestem zmeczona ze padam na pysk i jeszcze na dodatek moj chlopak mi robi awanture o sam nie wie o co ale gdy widze jak mala do mnie sie smieje od ucha do ucha i gaworzy to wiem ze mam dla kogo zyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meeeeeeeeeeeee
ooooo jak milo ze ktos sie odezwal moi rodzice jeszcze nie wiedza mama zamiar powiedziec to dzisiaj mamie jak wroci z podrozy ale ciekawi mnie jej reakcja bo ostatnio tak sie wypytywala o moj okres ze moze w ciazy jestem itp bo wiedziala ze przestalam brac tabletki do tego moja mama mlodziej urodzila ode mnie wiec nie wiem czy z tego powodu nie bedzie krzyczec czy wrecz przeciwnie pozdrawiam i zapraszam wiecej mlodych mam do dyskusji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Meeeeeeeee ja rok temu w lipcu sie zareczyłam,we wrzesniu zaszlam w ciaze w grudniu mielismy wziasc slub,przesunelo sie na marzec,potem na sierpien a teraz najprawdopodobniej sie rozstaniemy.Czytalam wszystkie poradniki,czasopisma typu \"Mam dziecko\",\"Moje dziecko\" wszystko tam bylo takie kolorowe a prawda niestety nie byla taka kolorowa.Pierwsze problemy juz byly w szpitalu kiedy dopadla mnie depresja poporodowa potem pielegniarka zapytala a ile ty masz slonko lat?Odpowiedzialam 19,ona zrobila wielkie oczy i powiedziala boze dziewczyno przeciez cale zycie jest przed toba,a ja w tamtej chwili akurat karmilam piersia corke.Potem problemy w domu,mala ciagle plakala tesciowa sie czepiala ze nic nie robie w domu(jest pedantka)moj chlopak nic nie robil tylko gral w gry na kompie albo ogladal filmy a ja z dzieckiem na rekach.Teraz Weronika 16czerwca konczy 2 miesiace a my niedlugo raczej sie rozstaniemy.Nigdy nie bede zalowala tego ze w wieku 19lat mam dziecko,oczywiscie nieraz jestem wsciekla bo moje kolezanki opowiadaja jak fajnie ostatnio bylo na imprezie albo mnie zapraszaja na impreze a niestety ja nie moge isc.Nie zaluje ze zostalam mama bo kocham Weronike najbardziej na swiecie. Pozdrawiam wszystkie mlode mamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meeeeeeeeeeee
evelinka a ile lat ma twoj partner?? mieszkacie razem i osobno, jak przekazalas tą wiadomosc swoim tesciom>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ELWRKA
też mam 19 lat. co prawda jeszcze nie wiem czy jestem w ciazy,ale bardzo bym chciala.tez przestałam brac tabletki,ale jakies 3miesiace temu.jak narazi nic zobaczymy jak bedzie w tym miesiacu.okres mam dostac za tydzien.mam nadzieje, ze go nie bedzie:)) byłabym bardzo szczesliwa mimo tego,ze bylabym b.mlodziutka mamusia MEEEEEEE: jestem z Tobą :)) mlode mamusie sa SUPER!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość już was chyba całkiem pogięło
no i co gówniarze, macie przyklad z ewelinki, 19 lat i dziecko, chyba wam już calkiem odbija, i jeszcze teraz będzie latała po opiece społecznej po pieniądze, bo przeciez seks uprawiać to umią ,ale do pracy to już nie. Winni takim matkom co korzystają z pomocy państwa i w tym wieku zabrać dziecko, raz na zawsze nauczyć tych gówniarzy odpowiedzialności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myslisz ze z opieki korzystaja tylko mlode i niepracujace mamy ???? to sie myslisz!!!! ja z opieki dostalam becikowe (chyba jak kazdy) teraz jestem na wychowawczym + rodzinne jakos nie czuje sie z tym \"wyjatkowo\" biedna mloda mama hmmm :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ELWRKA
EVI : Dziękuje Evi w imeniu wszystkich mlodych mamus i tych starajacych sie o dzidziusia :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny nie mialybyscie ochoty przejsc do innego forum? bardziej zyczliwego? tam nikt nie obraza mlodych mam , a jest specjalny temat dla mlodych mamus od rocznika 87 do 84 ja udzielam sie tam od roku i jest super :) atmosfera i wogole :) sa tam tez inne dziewczyny w roznym wieku ktore sie staraja pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ELWRKA
EVI : pewnie,że byb chciała tylko podaj adres tej stronki.Z checia z kims pogadam :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ELWRKA
EVI :A tak na marginesie też urodzilam sie 9kwienia tylko 19lat wczesniej :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×