Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość meeeeeeeeeeeeeeee

19-letnie mamusie są tu????

Polecane posty

Gość Viki 25
Evi a nas nie zaprosisz ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety ty nie umialabys z nami rozmawiac zreszata nie ten przedzial wiekowy-przykro :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
test tickers 2 swoja drga co ci po szkole, mam w rodzinie dwie siostry jedna zapierdzielała na studia prawie 5 lat teraz jest NAUCZYCIELKA w szkole i meczy sie z rozdartusami jej siostra, ledwo po srednim teraz we wrocławiu siedzi, pani dyrektor !! co ci po szkole kobieto, szkoła daje jedynie satysfakcje tego ze tyle lat nic nie robiłas tylko sie \"uczyłas\" szkoła jest po to abys mogła sie chwalic, abys mogla tak jak to teraz beszczelnie robisz, dowalac innym ale szkoła w zyciu ci szczescia nie da !! szkoła w zyciu nie jest wazna, liczy sie to czy masz szczescie czy nie, bo jesli nie masz szczescia to chodzbys najlepsze uczelnie pozdawała to nic z tego nie bedziesz miała !! to jest moje zdanie !! SA INNE WARTOSCI W ZYCIU CZŁOWIEKA KTÓRE TRZEBA PIELEGNOWAC, I POZNAJE SIE JE Z CZASEM, GDY ZACZYNASZ DOJRZEWAC DO PRAWDZIWEGO ZYCIA, JAK WIDAC JESZCZE NIE DOJRZAŁAS, skoro wyprowadzasz szkołe ponad szczescie, miłosc do dziecka i innych, ponad inne dobra nie materialne, chec bycia potrzebnym innym, bycia odpowiedszialnym za kogos innego, poprostu wiekszosc sie tego boi, boi sie tego wyzwania, a szkoła to marny pretekst i przykrywka ! podkreslam to jest moje zdanie, tak samo jak wy macie swoje na temat wykształcenia itd, tak samo ja mam SWOJE !! pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lece do synka i na spacer milo sie gadalo z co niektorymi :) pozdrawiam japonka :( hmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulalaaaa
viki oceniac i krytykowac innych jest latwo , zwlaszcza jezeli sa ladniejsi (typowy przyklad osoby zazdronej) pokaz nam teraz swoje foto to evi oceni bo wg ciebie to ty chyba kolejny cud swiata co??? do togo niby jak bogata, normalnie cudo :-P eheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do evi
Fajnejgo masz faceta :) to Twoj maz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość posłuchaj starszego
ja wam bez problemu mogę wysłać swoje zdjecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość posłuchaj starszego
agais--no ty nienajgorsza jesteś :) ładne wlosy masz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulalaaaa
jaoponka polecam nauczyci sie czytac tak wiec czekamy na fotki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość posłuchaj starszego
ulalaa jak byś skończyła chociaż 8 klas to bys sie doczytała, że mam 25 lat i jestem w ciaży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulalaaaa
rozmyslilas sie hmm a moze nie masz czego pokazac? l recze ci ze nikomu ich nie wysle fazer192@wp.pl moje ocenialas to teraz ja ocenie twoje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość posluchaj starszego
wkoncu musze sie gdzies dowartosciowac :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość posłuchaj starszego
twoje oceniłam? nie przypominam sobie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulalaaa
ale ta posłuchaj starszego jest piękna. naprawdę śliczna z niej dziewczyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulalaaaa
posluchaj strszego widze ze ladne masz o sobie zdanie, bo tylko ty wiesz jak wygladfasz heh chyba cos ci nie poszlo z ta "pieknoscia"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulalaaaa
skoro jestes taka "sliczna" jak o sobie piszesz to pokaz wszystkim ta pieknosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to wszystkie przeciwniczki młodych mam pokazały klasę i swoje mozliwości intelektualne :-) Jesteście żałosne :-) Ojoj aż głowa boli od czytania tych tragicznych wypocin. Ehhh... Evi_20 miłego spacerku z synkiem :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniiiisienka
wiecie co.. zauwazcie ze na tym topicu nie chidzi o to zeby sie klocic..i wdawac sie w ydskuje kto jest madry a kto nie.. ludzie miejcie troche szacunku do innych osob.. skoro one chca miec dziecko w wieku 19 lat to niech je maja ... nikt sie do was nie czepia ze wy chodzicie na imprezy i wracacie o 4 nad ranem. przestancie jesli macie napisac kolejna bzdure typu " ty jestes taka a ja taka" ..to zachowajcie ja dla siebie widze ze nie macie sie z kim poklocic to robicie to tutaj powtarzam ich sprawa a wam jesli to nie pasuje to sie nie wtracajcie i bedzie spokoj "tyle racji na swiecie ile ludzi"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniiiisienka
ups kilka slow nieladnie napisalam i przekrecilam literki ..chyba nie pomyslicie ze jestem glabem ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monisia zaraz sprawdzą Cię stylistycznie i gramatycznie, te co uważają sie za takie inteligentne i wykształcone, ale nie przejmuj się :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniiiisienka
nie mam zamiaaru sie przejmowac a wam mlodym mamusiom zycze wszystkiego dobrego sama jeszcze dzidzi nie mam , mam 24 lata, i mysle ze jeszcze jakies 2, 3 latka poczekam. zreszta chcemy z mezem troche poszalec;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniiiisienka
kurcze.. to nie topic od tego by wrzucac mlodym mamusiom ale jak widze nie zauwazono tego ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×