Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość meeeeeeeeeeeeeeee

19-letnie mamusie są tu????

Polecane posty

evi20-wiesz,...5 lat?teraz bedziesz miala sprawdzian ze swojego uczucia,wlasnie teraz,nie lata szkolne,piekne i kolorowe sunny-a ciebie to czytac nie moge,kiedy klepiesz ze pragniecie miec dzieci,zalosne,ty nawet nie wiesz jak sie nazywasz,no ale dziecko chcesz miec jak dla mnie jetescie zagubione i chcecie sie odnalesc wyroznic,wczesniej byly pomysly typu krotka spodniczka i czerwone wlosy,a teraz dziecko...ja patrze z politowaniem na mloddddeee mamusie,bo te ktore widze,chodza z kolezankami i z dzieckem na spacery,tego widoku nie znosze...kolezanki u boku!!! smarkate DLACZEGO ZADNA NIE POWIE O RODZICACH???ZNAJA WASZE PLANY??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
belucci-w wieku 18 lat,zawsze kocha sie bardzo mocno,prawo wieku...dobrze ze tobie sie ulozylo,jestes wyjatkiem...ja tez mialam 18 lat i bylam na etapie 3 roku,i tez rzucalismy haslami typu WEZMY SLUB!!! bo takie szalenstwo nas ogarnelo...teraz z perspektywy czasu widze,ze bylo to glupota i rzadzilo sie swoimi praweami,czlowiek mlody mysli ze potrafi wszystko vdopoki doputy mama podstawia mu kolacje pod nos,nie ma problemow,nie wie co to sa rachunki,praca...zmeczenie,problemy osobiste...blagam dziewczyny nie wypisujcie glupot,ze estescie dorosle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak sobie to czytam, czytam i czytam. Chyba to jest jedyne nietolerancyjne forum dla mlodych matek. Czasami mam wrazenie, ze wypowiadaja sie tutaj jakies stare dewotki, ktore tylko do kosciola lataja. Kazdy uklada sobie zycie tak jak chce, wy najpierw chcecie sie dorobic w zyciu ( i niech wam tak sie stanie). Inni najpierw mysla o rodzinie, pozniej praca i miedzyczasie doksztalcaja sie. A mialam wasm cos napisac, Przyklad z zycia i to z zasciany. Moja sasiadka siedziala na dworcu zebrzac, w lachmanach. Ludzie sie litowali i dawali pieniadze, a ona mozna powiedziec zyje w luksusie. Codziennie nowy ciuszek, nowy kosmetyk.Niby taka biedna a zebrze na dworcu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do belluccii
.....rodzice zawsze będą pomagać, bo to rodzice.... rodzice moga pomagac jak chca a nie, że ich córcia postawi pod ściną, że mają pomagać. Widzisz w wieku 18 lat bardzo kochałaś swojego męza, teraz różnie bywa, ciekawie jak się wypowiesz za kolejne 10 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boosszze co za kraj
niezle,tutaj gdzie ja jestem jest pelno mlodych matek,tragiczny widok kiedy stio wozek obok matka i kolezanki ktore pala papieroski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość black queen
co za kraj pelno zlosliwych nie cywilizowanych bab ktore nie maja niczego w zyciu a ich najwieksza rozrywka jest siedzenie przed kompem i krytykowanie szczesliwych kobiet o losie ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boosszze co za kraj
black queen-wydaje im sie ze sa szczesliwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do bellucci
Słuchaj, najłatwiej napisać, ze ktoś kto potępia te młodociane ciągoty do macierzyństwa ma 15 lat, i tym stwierdzeniem go zdyskredytować, a le w większosci wypadków oznacza tylko brak argumentów. Ja tobie moge przytoczyc tu mnostwo cytatów, z których jasno wynika jaką uproszczona wersj e świata widzą te dziewczynki. O poziomie ich umysłu i świadomości niech swiądcza poniektóre wypowiedzi , ja teraz nic nie komentuję. I wiesz, zgodze się, ze rodzice zawsze pomagają swoim dzieciom, tak to prawda, zawsze staramy sie w miare naszych możliwości pomagac dzieciom. Tylko ja chętnie pomoge w nauce, a nie chciałabym , i mowy nie ma o wychowywaniu i łozeniu na dziecko spłodzone przez nastolatków , bo oni czuli sie juz dojrzali. Zastanów się i bądz szczera przynajmniej przed sobą, co bys wolała pomagac synowi w nauce, zeby skonczył szkołe, zrobił maturę, rozwijał sie intelektualnie i zdobył zawód , którego wykonywanie da mu satysfakcje zawodową i finannsową, czy wyprowadzac go na prostą , czy pomagac mu w wychowywaniu dziecka. Bo on w wieku 18 lat poczuł sie dorosły. Bo on stwierdził, ze skoro rodzice dobrze zarabiają to jego stac na dziecko. Bo on będzie p oczuł sie dojrzały........ Bardzo chciałabym wiedziec jak go wychowasz, czego nauczysz, jakie wartosci wpoisz? Ja postarałam się, zeby moja córka nie miała mentalności kobiety arabskiej, która dopoki nie wyjdzie za mąż i nie spłodzi kilkorga dzieci jest nikim. A tu słyszę, ze to największe marzenie kazdej dziewczyny, jak w wieku 19 - 20 lat, jest wolna bez zobowiązań , to juz powinna miec z tego powodu kompleksy...., no prosze was..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona jedna
to przestan tu zagladac na kafe skoro nie popsiadasz wystarczajacej wiedzy jak evi zeby komus pomoc ty tylko narzekac i wyzywac rusz glowa idz moze ktos na erotyku potrzebuje twojej pomocy :-P stajecie sie juz nudne, wszystko wam przeszkadza, niedlugo zaczniecie marudzic ze ktos zalozyl nowy temat mamusie czerwiec 2007 bo ciagle te same osoby tam sie udzielaja :( jestescie ŻALOSNE przez duze Ż po co tu wlazisz, skoro nie masz dziecka, meza, chlopaka a tylko marudzic potrafisz, takich jak ty tu nikt nie potrzebuje a topic spada bo nikt z takimi nudziarami dyskutowac nie chce bo gdzie nie spojrzec ciagle ta sama osoba sie wypowiada pod innym pomaranczowym nickiem.... i kto tu czesciej sie udziela.... do ksiazek, a potem moze udzielicie komus "rady" ehehe :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość colocvium
tak poczytałam i mam pytanie. Ciekawi mnie jakie kryteria stawiacie zeby ocenic dojrzałość. Dla mnie to jak dziewczyna mowi, ze fajnie jest jej z chłopakiem , myśli już o założeniu z nim rodziny o dzieciach, ale zdaje sobie sprawę, ze jeszcze musza poczekac , to to właśnie o tym swiadczy. I moze nie ma mozliwości ocenic stopnia dojrzałośći, ale taka dziewczyna myśli. A jak 18 latka mowi, ze jest w ciąży i to planowej bo odstawiła tabletki, zrobiła to, czuje si e już gotowa na macierzyństwo , w kwietniu urodzi w maju zrobi mature, a pieniądze są bo rodzice mają , to jest to szczyt bezmyślnośći. Kompletna dziecinada i zabawa w dorosłość, tylko czyim kosztem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czytam i nie wierze
Drogie młode, dojrzałe mamusie :D nie bluzgajcie tak a będziecie inaczej traktowane.Ja mam 23 lata i nie jestem wiele od was starsza a jednak myslę inaczej. Czy w waszym odczuciu jestem starą panną, której nikt nie chce (poza moim biednym narzeczonym rzecz jasna :D )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do czytam i nie wierzę
Może tak być, ze jestes postrzegana przez nastolatki jako osoba , ktora juz dobiega starości. Jeszcze nie całkiem stara, ale ......, juz pełna kompleksow, bo 23 lata, bez męża ,dziecka, totalnie nieudane życie. Bo jakie jest marzenie każdej młodej dziewczyny? "Jak najszybciej złapać męża i zajśc w ciażę."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość black queen
Moderator ma racje.;)jesli temat kogos nie dotyczy niech sie nie wypowiada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmhmmmmmmmmmm
do czytam i nie wierze jakbys nie zauwazyla to wlasnie takie jak ty zachowuja sie wulgarnie i bardzo "dojrzale" :-D jeszcze nie widzilama zeby mloda mama kogos tu wyzywala od k itp ale takie jak ty owszem wiec najpierw poczytaj a potem sie wypowiadaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmhmmmmmmmmmm
zreszta moderator ma racje ten temat napewno cie nie dotyczy wiec po co wogole sie wypowiadasz juz chyba 10 raz piszesz ze masz 23 lata i jestes bez meza wez w stopce sobie to ustaw bedzie latwiej :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bananarama
przeciez w jakis ssposob dotyczy wszystkich. Bo albo ktos ma nascie lat, albo ma dzieci w tym wieku, albo jest podatnikiem . I tak czy siak , JEST , albo moze zostac zamieszany w te zabawe . Zaglądają tu rozne osoby i dobrze, niech przynajmniej innym młodym dziewczynom takie głupie pomysły nie przychodza do głowy.prawdziwieo tym wczesnym maciewrzyństwie napisała ELwirka, widać dziewczyna przeszła przyspieszone dojrzewanie. Co do jednego sie zgodzę, WSZYSTKICH, ale to WSZYSTKICH obowiążuje kultura wypowiedzi. Coz jak te młode są dorosłe to powinny nauczyc sie panowac nad sobą, przyda się w kontaktach z dziecmi. Chcą być dorosłe niech tak sie zachowują. Jak by były jeszcze dziecmi to mozna byłoby jeszcze wybaczyc, skoro tak prą do tej dorosłości niech przyjmuja wzorce zachowan ludzi dorosłych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmhmmmmmmmmmm
i wlasnie niedawno te "wzroce" doroslych byly wykasowane bo jak juz bylo napisane mlode mamy tu nikogo nie obrazaly czego nie moge powiedziec o tych "dojrzalych" :-D wiec swoje wzorce niech kazdy zostawi dla siebie :) - tak bedzie najlepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość black queen
ale poczytaj wiekszosc wypowiedzi.. czy wyzywanie mlodych kobiet ktora oczekuja badz maja juz dzieci id kurw dziwek itd... wmawianie im ze zrobily cos zlego .. i mieszanie ich z blotem jest dojrzale? to ma dawac im przyklad albo ma za zadanie przyspieszyc ich dojrzalosc? bo mnie sie wydaje ze nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmhmmmmmmmmmm
to nie jest dojrzale ale osoby tkore tak pisza uwazaja siebie za "dojrzale" i nie wiadomo jakie wyksztalcone i chce jeszcze pouczac mlode mamy-o zgrozo :( a moge powiedziec ze nie jedna mloda mama ma tu wiecej rozumu niz takie "dojrzale" wiec nie uogolniaj ze trzeba brac przyklad ze wszystkich "dojrzalych" bo nie kazda potrafi zachowac sie jak na swoj wiek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość black queen
hmmmmmhmmmm- i tu sie z Toba zgadzam... duzo jest dziewczyn ktore moze nie maja takiego super wyksztalcenia o jakim pisza inne panienki ale pisza o wiele madrzej niz one.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czytam i nie wierzę
Który moj post jest wulgarny? Proszę o dokładny przykład bo inaczej polecę do moderatorów ze skargą!! :D A dyskutować na publicznym forum mam prawo. Nawet jeżeli mam inne zdanie niż autorka topiku i nikt mi tego nie może zabronić :D Prawda moderatorko? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czytam i nie wierzę
I proszę o pokazanie tych 10 postów, gdzie piszę, że mam 23 lata. Zobaczymy jak koleżanka liczyc umie :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wkoncu jakis spokoj na tym forum zauwazylyscie kto najwiecej wypowiada sie na temacie mlodych mam? same \"dojrzale\" i bez dzieci :( a szkoda, moze mialabym okazje pogadac z rowiesniczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wonogronka sama nie wiem wiesz juz kiedys podalam nasze forum do wiadomosci publicznej niby dla mlodej matki a okazala sie oszustka, niby nic nie zrobila bo u nas nie mozna, wszystko jest kasowane i w sumie kazdy sam moze wykasowac ale troche sie boje ponownego rozczarowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evi😘 wpadlam na ten topik...i widze ze to samo sie dzieje co na moim .dobrze ze usunelam:) jak tam sie masz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sunny 🌻 nie najlepiej :( maly goraczkuje od wczoraj po tej szczepionce skojarzeniowej- zaluje ze ja wzielam, nie dosc ze place co miesiac za nia 120 zl to jeszcze 2 dni meczymy sie razem :( cala noc nie spalam, maly dopiero teraz zasnal- i pewnie nie na dlugo a co u Ciebie ciekawego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bananarama
Evi przeciez masz męża , dziecko, prace , dużo znajomych, tak pisałaś, więc skąd te intensywne poszukiwanie przyjaciółki na kafeterii i skąd tyle czasu na przesiadywanie przed komputerem ? A udzielasz sie w wielu miejscach i nie tylko na Kafeterii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ihhaaa
i znow doczepianie sie :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×