Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciekawa23

praca w KFC

Polecane posty

Gość Agole
Obecnie w restauracjach KFC raczej brakuje rąk do pracy. W restauracji w Olsztynie obecnie stoi duża reklama z prześmiesznym sloganem "Kto późno wstaje ten z nami pracuje. Jeśli do południa masz zajęcia a wieczorami się uczysz to praca w sam raz dla ciebie”. He he- tylko gdzie w takip przypadku czas na pracę. A tak poważnie to są dwie zmiany od 8 do 16 i od 16 do 24.15. U nas w restauracji jest jeszcze śodkowa zmiana na fytkach od 12 do 21, ale to tylko jedno miejsce. Można sobie wybrać w miarę dogodne godziny, dużo zależ od kierownika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agole
Do wszystkich pracowników KFC- jeśli myślicie o podwyżce to jest najlepsza pora żeby o nią poprosić. Zbliżają się wakacje pracy będzie dużo a chętnych nie jest za wiele. Zbierzcie się w kilka osób i idźcie po podwyżkę. Mniejszej niż złotówka brutto nawet nie przyjmujcie i nie dajcie zamydlić sobie oczu 40 gr. Myślę, że na dzień dzisiejszy są w stanie płacić dobremu pracownikowi z „kur” (pracującemu przynajmniej 3 miesiące) ok. 9,50 brutto + 0,70 gr. Ps: JAK WAM SIĘ UDA WYDĘBIĆ PARĘ GROSZY TO DAJCIE ZNAĆ>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomadeira
czy do pracy w kfc wymagają książeczki sanepidu???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agole
Niby potrzeba, ale odkąd pracuję nikt tego nie sprawdzał. Ja osobiście taką psiadam, ale zatrudnijąc się można powiedzieć że jest się w trakcie robienia jej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość japierdole przeciez
to podstawa ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość missss
jakie sa zarobki zastepcy kierownika i kierownika zmiany?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agole
Z tego co słyszałem (plotki z pracy) to kierownik zmiany ma ok 1500zł netto. Ale nie są to poptwierdzone informacje. Co do zastępcy kierownika to nie mam pojęciaa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motyl ek 20
no kierownik zmiany zarabia coś koło 2 tys ale za takie użeranie się z klientami to stanowczo za mało chociaż są menagerzy którzy nie mają kompetencji nawet, ja miałam taką sytuację że menagerka szkoląca się na zastępcę kierownika nie znała ang i ja musiałam jej tłumaczyc rozmowę z klientką :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cyga
Panowie i panie zgadzam sie z wami w 100% pracowałem tam przez 1 cały rok nauczyłem sie tam jednego gorszej roboty na świecie to chyba niema pracowałem tam na rożnych stanowiskach a milem tam stawkę 5.45 przez cały rok nikt sie tym nie zainteresował........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motyl ek 20
dokładnie osoby które zapierdalają ale maja swoje zdanie na rózne tematy zwiazane z praca of course i ośmielają sie je głosic traktowane sa z buta ze niby są nieprzyjacielskie w stosunku do nowych, ze buntuja...ehh dobrze ze rzuciłam to a najgorsze były nocki, i ten powrót nad ranem do domu na resztkach sił...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...killer
ktoś jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dionizja1
Po miesiącu od rzucenia tej roboty przechodzę obok miejsca gdzie pracowałam i dziękuję opatrzności że szybko zrozumiałam że ta praca jest żałosna... ale tęsknie jednak za staffem:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dionizja1
mmmm... pokecik na staffa własnej roboty który nie mieścił się w kartoniku.... Mniam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motyl ek 20
nooo albo stripsiki z sosem majonoezowo czosnkowym MIODZIO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmęczony..
to jest mordownia normalnie nie wyrabiam już te zamknięcia i wielo godzinne pucowanie :(..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dionizja1
Masz trzy wyjścia: zmniejsz sobie etat / bądź asertywny - nie daj się wrabiać w zamknięcia / po prostu się zwolnij...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmęczony..
mysle ze spróbuje zmienic stanowisko ;) i być asertywnym póki co dzis kolejna zetka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motyl ek 20
zmęczony.. a w którym kfc-iaku pracujesz zawsze można zorganizowac ekipe i podpalic hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dionizja1
Rozwalało mnie zawsze, że mają prawie 50 pracowników a nie ma kto przyjść do pracy na zetkę, otwarcie tudzież inne ciekawe zmiany. Wiadomo - elastyczny grafik:D Wyrabiasz swój etat i masz wszystko głęboko w .... A nauczyłam się NIE odbierać telefonu jak do mnie dzwonią z pracy po tym jak o północy zadzwonił do mnie menadżer, żebym przyszła za kogoś (wiadomo, L4;)) dosłownie 4 godziny później na otwarcie:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmęczony..
nowo otwarte kfc gliwice ;)1 miejsce w regionie z big boxem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
napiszcie lepiej jak robicie kurczaki!!!zaraz umre jak ich nie zjem:(mniam mniam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmęczony..
no sie kula kurczaki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motyl ek 20
zmęczony.. no najgorsze były te promocje jeszcze jak był na zmianie lajtowy menager to ok nie biegał za Tobą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmeczony...
nie no ludzie sa ok no ale praca ciezka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dionizja1
Sorry, ale nie wszyscy są ok! Dla mnie instruktor to ktoś, kto ci zwłaszcza na początku chetnie pomoże (od tego chyba jest?), a nie, dostajesz wybrakowaną wersję standardów, piszesz z tego durne testy, okazuje się że na połowę pytań nie znasz odpowiedzi (no bo niby skąd?), a instruktor, zamiast ci w czymkolwiek pomóc, ośmiesza cię przed innymi i w ogóle czuje się nie wiadomo kim! Niektórym palma odbiła, no bo jakże inaczej, skoro pracują tam już ponad rok, mają taką CUDOWNĄ pracę (skandal według nich to pracować w MacDonaldzie), podwyżki i układy z menadżerami no to wybaczcie... Tylko pozazdrościć pracy ich życia Dziwne tylko, że co miesiąc ktoś się zwalniał, bo miał dość:P Przyznaję oczywiście, że sporo osób było ok - i chwała im za to:) Bez nich nikt nie dałby rady...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmeczony..
to co to za instruktor :/ wiadomo jak w kazdej pracy sa ludzie i ludzie zawsze znajdzie sie jakas zakała ja bynajmniej na zespół nie narzekam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasjerka
kurczaki się robi tak: bierzesz kurczaka, obierasz z piórek, kroisz na wingsy,stripsy, bites lub co tam chcesz, wrzucasz do mieszarki z przyprawami h&s lub kentucky, potem wrzucasz na trochę do chłodni,potem panierujesz 7/10/7, a potem smażysz:P tylko pamiętaj wpisz wszystko w kartę produkcji i nie zapomnij o czasach na ladzie:P:P:P a tak swoją drogą to pracuję w KFC, stawki są obecnie przyzwoite moim zdaniem (u nas od 7,30 - miesiąc próbny, 8,30 - pracownik po certyfikacji i wzwyż) do tego masz posiłek pracowniczy za 1 zł który możesz zjeść w trakcie 20min przerwy, stabilność zatrudnienia i elastyczność grafiku.. fakt wszystko zależy od ekipy na którą trafisz,ale u mnie jest rewelacyjna (zarówno managos jak i załoga).. no i jeszcze jedn plus - imprezy AmRestu :D pozdrawiam wszystkie kurczaki xD p.s. żeby nie było - pracuję 1,5 roku - dolnośląskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hgh
no chyba se jaja robisz, co cale kurczaki z piorami dostajecie? :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmęczony.. a.k.a łings
kasjerka te stawki to juz z ekwiwalentem ? u nas sa troszke nizsze dla normalnego pracownika ;) a co do kurczaków to oczywiście przed obieraniem z piórek trzeba je uśmiercić :) jak dobrze ze te bites sie skonczyly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maroo
Witam pracowników KFC , znalazłem ostatnio oferte pracy w Kfc na stanowisku pracownik serwisu, moglby ktoś wypowiedzieć sie na czym polega owe stanowisko :) ?? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×