Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciekawa23

praca w KFC

Polecane posty

Gość madzia_wawa
Hoho.. To widze że faktycznie nie ciekawie.. NO ale z tym tachaniem oleju to przesadzaja.. I weź miej teraz do takich szacunek, jak oni nie maja do CIebie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kitta
Czy ktoś wie, czy w kfc we wrocławiu pracuje się na nocki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pewnie że się pracuje...
zależy tylko w którym kfc. Najdłużej otwarty to ten na dworcu głównym pkp - czynny jest od 5 rano do 1 w nocy. W praktyce zmiany zaczynają się tam od 4 (kuchnia) i 4:30 (serwis) do 2 (kasy, serwis) czy też 3 w nocy (kuchnia, zmywak). Długo jest też otwarte KFC na Świdnickiej, więc tam też na pewno można "wyrobić" godziny;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tcool
Powiem wam jedno jak się nigdy w życiu nie cierpiało, to nigdy się nie żyło. jeśli ktoś jest wytrwały w tym co robi, chce coś w życiu osiągnąć to takie KFC jest tylko przystankiem na drodze do sukcesu. Trzeba zacisnąć zęby i brnąć do przodu. Pamiętajcie śmierć was tam nie spotka ;P A myślicie, że Michael Jordan to miał lekko? he ? ;);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sfyjryu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misieeeeeeek
A mi się dobrze pracuje, mam stanowisko menagera... prawdę mówiąc sprzedałem szefowi paru pracowników uciążliwych... ale mniejsza o to...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sebollo
powtarzasz się misiek. już o tym pisałeś, ale próbę prowokacji możesz udać za udaną - w końcu odpisałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miefkf
Jestem zatrudniona jako pracownik obsługi klienta, a już trzeci raz odesłali mnie na kuchnię, bo a to k***a szkolenie, a to nowy pracownik się szkoli na kasie i nie ma kas. Czy to normalne? Myślę już o nie przedłużaniu umowy po okresie próbnym, bo szczerze zaczynam nienawidzić tej roboty :/ Te ciągłe pretensje, że za wolno, że pan czeka już 10minut (tak, tylko k***a to nie moja działka i nie jestem w tym "biegła")

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdecydowanie za
pracuje w kfc od 6 miesiecy i jeszcze mi sie nie znudzilo a nawet powiem wiecej jest coraz lepiej :) kierownicy sa bardzo przyjazni. praca jest wyczerpujaca ale dla mnnie jest to pozytywne zmeczenie gdy po zmianie otwieramy szampana i swietujemy osiagniecia dnia :) zarobki zalezy jak kto ale dla mnie nie sa zle 7h na reke to moze nie jest duzo ale za to premie potrafia siegac 200zł miesiecznie :) kazda praca jest moim zdaniem fajna zalezy z jakim nastawienienm kto do niej podchodzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuża twasz
w KFC jest najlepiej, po 30 latach zostałem kierownikiem zmiany i mam już 9,60 na godzinę ! a premie nawet 100złotych polskich nowych ! No i wyżerka za darmo, odpadków zawsze sporo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panna-jakaś-tam
w KFC jest najlepiej, po 30 latach zostałem kierownikiem zmiany i mam już 9,60 na godzinę ! a premie nawet 100złotych polskich nowych ! No i wyżerka za darmo, odpadków zawsze sporo. oczywiście podane kwoty sa brutto:) lol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sb/inc.
hej! wie ktoś może jak wyglądają warunki płacowe w KFC we Wrocławiu na PKP i czy szukają do tej konkretnie restauracji pracowników ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkie firmy typu kcf, pizda hut, mcdonalds, czy multikino, cinema itp to wyzyskiwacze!!! klientow zawsze pelno, zwlaszcza w lokalach gastronomicznych a placa ochlapy!!! niby jestes POK'iem a tak naprawde robisz jako sprzedajaca zarcie sprzataczka za mniejsze pieniadze niz dostaja w firmie sprzatajacej :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pawel18
Witam mam 18 lat i chodzę do liceum.Chciałbym się zatrudnić w kfc na 3 miesiące jest to możliwe??Jestem z Warszawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krzysiek 123
Chłopaku jeżeli masz 60 kg wagi i 165 wzrostu to nie dasz rady trzeba du zo dźwigać i pękniesz. Pewnie na wakacje to chcesz? Pracowałem i lipa wszyscy krzyczą i tu i tam pośpieszają lepiej na sprzątacza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krzysiek123
To ja Mateusz kurwa jestem wszędzie !!!! W kfce to same fiutki pracują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krzysiek123
Pewnie gówno walicie w te kubełki a do shakea sperma leci jak można jeść te bikmaki u was fuuu wole schabowego od mojej mamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciacha
Chciałam się dowiedzieć ile dostaje pracownik kuchni w krakowie? i czy dostaje jakieś premie? i na czym polega stanowisko instruktora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowy w kurniku
siema, ja pisze z PŁOCKA tak poprostu bo zobaczylem temat moze ktos bedzie i sie odezwie tez z płocka co ma pracowac w kurczakach w MOSTACH ? Ogolonie czytajac komenty pol jest takich ze by pozabijala pracodawcow a polowa i 1% z angli ze by ich na rekach nosili .. jaka jest prawda .. chyba dowiem sie dopiero jak pojde tam... aa i jak cos to napiszcie ile wam zaproponowali...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Koala_8888
Pracuje w KFC i bardzo mi sie tam podoba. Prace poleciła mi siostra, która pracuje tam juz ponad pół roku. Pracuje tylko na weekendy z racji tego, ze jestem studentem, i moze wlasnie dlatego bardzo te prace polecam. Kierownictwo jest swietne, wspolpracownicy rowniez. Tak na prawde, to wszystko zalezy od ekipy. Trzeba liczyc sie z tym, ze w takiego typu lokalach latem jest duzy szaszor, bo co tu duzo ukrywac, ludzie wyjezdzaja na wakacje i w drodze zatrzymuja sie na szybki posilek. Zreszta jak sie idzie do pracy, to trzeba niestety liczyc sie z tym, ze COS sie bedzie robic, a nie siedziec na stołku i czatowac z ludzmi przy kawie i ciasteczkach. Ponadto KFC daje bardzo duze mozliwosci na awans. I najlepsze jest to, ze WSZYSTKO jest w Twoich rekach :) Pozdrawiam pracownikow KFC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość płocki
siemka ja mam takie pytanie czy ktoś coś wie na temat otwarcia kfc w płocku czekam już ładnych kilka m-cy,już nawet umowe miałem podpisa a tu bryndza nikt nic nie wie bo prace w galerii się przedłużaja pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobrze chociaż
że jest to jedzenie w czasie przerwy za złotówkę :| Ja tam pracuję, bo nie mogłam znaleźc pracy gdzie indziej ;| wszyscy mówią 'kryzys' ale to jest tylko dlatego, żeby gnębić tych najzwyklejszych pracowników. Pracuję na pół etatu i na reke wychodzi mi ok 6 zł plus ekwiwalent. Nie jest źle, ale i tak śmiezne pieniążki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość On tam pracuje Opole
Ja pracowałam w kfc w opolu.Nie jest tak fajnie jak powinno być strasz na atmosfera kierownicy zmiany chcę być ok ale im to nie wychodzi odradzam pracę tam ja już nie pracuję tam bo się nie dało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justinka1017
mam male pytanko czy pracowal ktos w zakopanem bo ja mam zamiar sie tam wybrac w tym roku i chce wiedziec jak jest??:) co prawda to oferta juz przyszla ale mam takiego kierownika ze ten ... nie chce mnie puscic;/;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość płocki
Siemka ja bd pracował (mam nadzieje) w kfc w płocku,jak ktoś chciałby sie skontaktowac podam namiary,pozdrawiam p.s.:jak ma byc stawka w płocku bo juz zapomnialem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gfhsos
Mam ptanie odnoscie pracy, otóż...ide pierwszy raz we wtorek..Podpisuje umowe na okres probny. Czy po tym okresie moge bez problemu zrezygnowac? Czy ponosze za to jakies konsekwencje? Po miesiacu np. stwierdze ze praca jest dla mnie zbyt ciezka i nie chce juz dluzej wspolpracowac. Moze poniose jakies koszty szkolenia,badania kontrolne lub podobne ? Proszę o dzybka odpowiedz. Zalezy mi na czasie. Dziekuje i pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ricco
nie ponosisz zadnych kosztow,chyba ze w umowie masz jakies dziwne klazule,jak sama nazwa wskazuje umowa jest na okres probny jezeli cos ci bd nie pasilo mozesz bez zadnych konsekwencji zrezygnowac po miesiacu pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jane.........................
słuchajcie ekwiwalent jest BRUTTO czy NETTO? Bo mam na umowie wstępnej 7,00 brutto + o,5 ekwaialnet nie nie mogę się doliczyć ile faktycznie zarabiam na rękę. Możę ktoś bardziej doświadczony mi pomoże.... z góry dzięki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daxy
Łatwo sie dostac,ale gorzej pozostac po okresie probnym:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ekwiwalent jest netto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×