Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lidlanka

Co kupić w Lidlu

Polecane posty

Gość jamci
Lidl dementuje,wiek wszystko będzie wporząsiu? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spiderpl
Kupiłem dziś kilka rzeczy w Lidlu. Polecane tu przez wszystkich ciastka maślane (b.dobre), kapustę kiszoną w puszce (przepyszna), sos do spaghetti (dobry ale przeważa smak selera), żel do czyszczenia wc (chyba dobry ale dla mnie za rzadki)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarne włosy
tabletki do zmywarki, tanie, a niczym nie różnią się od calgonitu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spiderpl
Kupiłem chipsy paprykowe a'la Pringles - smaczne, choć trochę za twarde. Puszki dla kotów nie jadalne (stwierdzone przez koty)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja kupuje w lidlu niemieckim, masło u nas kosztuje 0,73c a nie żadne 1,19 jak ktoś pisał chyba ze w innych regionach lub w najdroższych sklepach, ja robie zakupy raczej w tańszych sklepach typu lidl, aldi, penny markt, kupuje prawie wszystko i nie mogę sobie na te sklepy nic powiedzieć, jeśli chodzi o aldi i lidla maja super słodycze smaczne i tanie dla porównanie te same słodycze no w polskim aldi są dużo droższe, ostatnio gdy byłam w Polsce wstąpiłam do nowo otwartego tam aldi i aż sie przeraziłam nie dość ze strasznie drogo i pisało promocja to miałam wrażenie ze sprowadzają tam same resztki które nie idą w Niemczech, cóż taki moje spostrzeżenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elusia_b....nie wiem czy mogę, ale kradnę Ci przepis na sałatkę...właśnie mam zamiar zrobić wariację na jej temat na kolację ;) dzięki:) Stonoga...zazdroszczę spadku wagi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj kupiłam na promocji za 99groszy tuńczyka po meksykańsku w puszce (takiej fioletowej). Przeceniony z 3,20 zł, ważność do końca tego roku. Tuńczyk na ostro z czerwoną fasolą, papryczką chilii, cebulką itp. Pychota! Wszystkie czekolady, świeże owoce i warzywa, baton Kinder Country, Corny, likier limonkowy i truskawkowy. Z chemii to znajdziesz marki typu Nivea, Luksja. Towar wysokiej jakości i niedrogi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gggggggggggggggggggggggggggggg
z Lidla polecam wode Dlugopole Zdroj -niegazowana, smakuje jak Staropolanka, kto ja pije,ten zna smak mleko UHT produkowane przez czeska OLME chemie gospodarcza deser czekoladowy, taki w czteropaku jogurty Duo, dla mnie lepsze od Fantazji Danone przetwory: kapuste kiszona w puszce, pikle, kapuste czerwona, korniszony konserwy PIKOK-taka za 2,99 golonka w puszce- knuckle PYCHOTA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! jak cos mi jeszcze sie przypomni to dopisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kilimandaro
w lidlu kupuje tylko srodki chemiczne szczególnie do czyszczenia toalet , sa bardzo skuteczne i niedrogie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nienormalne raczej
A JA KUPUJĘ SER ZÓŁTY I SALAMI SŁODYCZE TEŻ MAJA CIEKAWE I DOBRE! A I PAPIEROSY TANI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hazel
Kupilam dzisiaj - chemie, -gabki, podpaski, szampony i plyny pod prysznic. - pomidory - pyszne pachnace:0) , banany -soki jablkowe - wyciskane:) - 4 butelkii wina:) - sery, mleko, maslo - slodycze dla dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja uwielbiam ich ser mrongoviam w kawałku -dla mnie bomba, pyszny kindziuk - ten sam w bomi kosztuje 17 zł !!! boczek w kostce pyszny na pomidorówke w5 - skuteczne pizza - 3szt w opakowaniu z salami po ok 13 zł dla mnie najlepsza z mrożonych frytki pół kilo za 2 zł sok truskawkowy w puszcze chusteczki bomba cenowa 200 szt, po 2.79 przyprawa do kurczaka mniam itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a za paluszkami po 1,99 dałabym się pociachać , u mnie w pracy też je uwielbiają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hazel
A te ich delicje to normalnie niebo w gebie. Taniocha taka a jakie dobre:))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spiderpl
Kupiłem lody na patyku w czekoladzie z migdałami (coś a'la Magnum). Coś wspaniałego, rewelacja a kosztują tylko 1,49

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klientka stałaa
nabiał jest wyśmienity-te sery- mniam mniam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upupup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dupa lala
najlepsze w lidlu sa paluszki rybne!!!!!!!! cudowne! polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość raky
nie kupujcie wegla drzewnego (brykietu) cos 6 z groszaami bo sie kurna rozpala ponad godzine w tym czasie 3 razy zdazyl deszcz spasc polecam za to mleczka milch bannaowe czeko vanilia zajebiste

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lidl nie jest zły
Ja natomiast zaopatruję się w Lidl-u francuskim. Potwierdzam ,że W5 gości na stałe w moim domu. Z produktów spozywczych polecam paluszki rybne !- pycha , frytki, dzemy. Nabiał rewelacyjny - sery i jogurty. Warzywa i owoce dużo tańsze niż w wielkich marketach i na ryneczku obok a tak samo smaczne. Mięso również , sygnowane najwyższym francuskim znakiem jakości ( label rouge ) jest tańsze. Nie kupuję tam dlatego, że nie stac mnie na " inne sklepy" , ale dlatego, że jestem zadowolona z produktów i smakuja mojej rodzinie. Jak w każdym sklepie znaleźc można produkty złe , wystarczy tylko wybrac , to co nam odpowiada, a jak jeszcze zostanie pare groszy w kieszeni to czegóż chciec więcej;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odgrzebałam bo ktoś załozył
podobny temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rada moja
jest mój temat Przeglądarka nie gryzie jednak Wpisujcie, chodzi mi o aktualną ofertę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karepka
bardzo dobre są pieluszki jednorazowe dla dzieci lepsze niż pampers,z których jestem niezadowolona. Super słodycze mają, czekolady, bombonierki, cukierki z alkoholem, ceny możliwe, żeby w sklepie takie słodycze kupić to trzeba wydać majątek. Makarony mają dobre i kosmetyki do kąpieli, żele, szampony, mydła w płynie, balsamy są fajne,żele do włosów, guma do włosów - wszystko pachnie i jest przyjemne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W lidlu dobre są parówki zwane "Kiełbaski wiedeńskie" oraz Wyborowa w butelkach 1l. Ponadto konserwy rybne mają smaczne i wspominane uprzednio ciastka maślane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spiderpl
Pieczeń rzymska z czosnkiem po prostu palce lizać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lidlanka
A czy mozna używac tanich prezerwatyw marki LIdl ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co do prezerwatyw
ja uzywalam przez 7mies :) sa ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bylam dzis i kupilam
cukier waniliowy za 10 gr i budyn smietankowy za 29 gr :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×