Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lidlanka

Co kupić w Lidlu

Polecane posty

Gość aja kupuję w lidlu wina
a na pewno Tokaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aj kupuje serki
cammembert-tansze o 1 zl a nawet 2 zl niz w innych sklepach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jagienka1
Polecam dżemy w takich śmiesznych kiwniętych słoikach - malinowy i leśny, strudle(mniam, mniam), czekolada z migdałami lub śmietankowo-kawowa, maślane ciasteczka (mistrzostwo świata) i sery pleśniowe.Oliwki. No i jeszcze dział warzywno - owocowy - najtańsze awokado i owoce egzotyczne. Środki czystości bardzo porządne. Terazprzed swiętami dużo fajnych słodyczy i bakalie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja uwielbiam
babeczki czekoladowe z Lidla. Są dwa rodzaje, jasne i czekoladowe. Uwielbiam czekoladowe (są pakowane po 4, coś w kształcie mufinek). Składają sie w 20% z prawdziwego masła i mają w środku pyyszne kawałeczki czekolady. Raaany az mi ślinka cieknie :P Niestety mają wadę - mnóstwo kalorii. Ale raz na jakiś czas spróbować nie zaszkodzi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czasem Lidl
drożdże i smalec w kostkach takie same jak w innych sklepach, a dużo tańsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kupuję boczek paczkowany, pokrojony w kostkę. Ciasto francuskie (ale przyznam, że jest średnie, no ale tanie i na prosty pasztecik do barszczu sie nada). Kupujemy tez tam niemieckie słodycze, pierniczki, Proszek Doussy akurat uzywałam do mycia wanny, umywalki itp, ale spisał sie doskonale - a cena rewelacyjna, zwłaszcza w porównaniu z cenami środków do czyszczenia łazienki :D Moi znajomi kupują w Lidlu pieluchy dla dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uppppppppppppppppppppppppppppp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczerze odradzam
Nie kupujcie w Lidlu jednorazowych maszynek do golenia, takich granatowych z niebieską nakładką na rączce i z podwójnym ostrzem. Nikt niczego nimi nie ogoli! One nadają się wyłącznie do wyrzucenia, są tępa jak cegła! To jest ewidentny bubel!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i io jeszczeeeeeeeeeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podobno dobry jest szpinak
mrożony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lidlanka
Lidl oczywiście nie jest jedynym sklepem, w którym robię zakupy. Warzywa staram się kupować na rynku, chleb też, mięso w znanym od lat sklepie mięsnym. Ale w razie awarii czasu, zdarza się i w Lidlu. Przez ten czas nie zraziłam się do niczego, maszynek do golenia nie kupowałam jednak :) I bardzo często kupuję jogurty Pilosa, twaróg Klimek, sok grapefruitowy bez cukru, inne też. Czasem korzystam z 30 % przecen, jesli planuję spożyć natychmiast. Dalej smakują mi śledzie w każdej postaci lidlowej, sery i konserwy. Znajduję też coś dla siebie w produktach przemysłowych tematycznych. Choćby drobnostkę , jak ostatnio wełnę metalową do szlifowania powierzchni. Kupuję tylko tam gąbeczki do zmywania - tanie, dobre i odpowiedniej wielkości, worki na smieci i woreczki do kanapek czy zamrażania porcji w zamrażalniku. Z patelni, którą kupiłam prawie dwa lata temu, jestem dalej zadowolona. Lubię tam wchodzić, zbyt duże sklepy mnie męczą i nużą. Nie jestem fanką spędzania czasu w sklepie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na odwyku
nie mogę tam chodzić bo odbija się to na mojej figurze a nie chcę zaprzepaścić dotychczasowej mojej pracy (-20kg), ale KOCHAM słodycze stamtąd. i chipsy. a najbardziej podróby M&M'sów (ślina mi zaczyna ciec), ciastka a'la pieguski, chipsy o smaku serowo-cebulowym, fistaszki, desery Milbony o smaku czekoladowym. acha, warzywa (papryka, sałata) i owoce (banany, avokado) mają całkiem dobre. dobrze, że nie mam Lidla na swoim osiedlu tylko musze specjalnie do niego jechać......... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na odwyku
zapomniałam!!!! moje ostatnie odkrycie to a'la Twixy, w czerwony opakowaniu. tansze i nawet lepsze niz oryginał!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nigdy nie bylam w polskim lidl
ale mieszkam w niemczech i lidl jest dla mnie sklepem pierwszej potrzeby ( byc moze dlatego ze mam najblizej) -podpaski -ocet do czyszczenia umywalki - wyrzywa te rzeczy kupuje tylko i wylacznie w lidlu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nigdy nie bylam w polskim lidl
aaaa i patelnia. Taka okragla z uszkami i dziurka w pokrywce. Widzialam taka tez na polskiej reklamie lidla. Supersprawa. Lepsza jak z tych drogich kompletow. I duza, nawet spora pieczen sie zmiesci bo ma wysoka pokrywke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lidlanka
Zakupiłam ostatnio gąbki z materiału " SCHAUMALIN " Jedno opakowanie kosztuje ok 3 zł. Moczy się je tylko wodą . Elegancko domyłam białą ścianę przy kaloryferze :) Teraz jest sporo środków czyszczących, jak to przed Świętami. Macie też jakiś swój hicior ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabikuś
W Lidlu kupujemy z mężem: -przepyszne czekolady, takie duże za niecałe 5zł, polecam białą z suszonymi truskawkami-lepszej nie jadłam! -napoje energetyzujące-działają -warzywa i owoce -batoniki, -ciasteczka maślane, -uniwersalne ściereczki nawilżane W5 do czyszczenia-polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nnowiem
a ja kupuje ostatnio ciasto francuskie mrozone w takiej kostce, baaardzo dobre i kosztuje 3 zl, jest go duzo wiecej niz np. z frosty ktora kosztuje 6 zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bmz
sok pomidorowy w kartonie-jest pyszny a w tym tygodniu za jedyne 1.35 za 1 litr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sok pomaranczowy i grejfrutowy swiezy w kartonie bez dodatku cukru, serek twarozek light, mandarynki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie będzie Lidla
:( :( :( :( !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mamna
OMG!!! :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lidlanka
Nie mogę wejść na tę stronkę. O czym tam jest napisane ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na czerwono Anouk
Będę jeżdzić do Niemiec...no chyba, że Aldi. Ale tam są super octy balsamiczne:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CZYTALAM NA STRONIE LIDLA
ze lidla chce pozwac do sadu gazete"Rzeczpospolita"za ten artykul.Lidl nie ma zamiaru znikac z Polskiego rynku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CZYTALAM NA STRONIE LIDLA
*Lidl ma pozwac Czyli jest dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×