Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Nocna MANIA

Kto nie może spać niech się wpisze.Zobaczymy ilu nas jest.

Polecane posty

witajcie;) mialam poly wieczor i mily zionek w lesie cuowne wioczki;) Setuś🌻 Kawiareczko🌻 Betinko🌻;) Uu uuuuuuu;) to Twoje UUUUUUUUUUU to odnosnie czego?;) To Tu To Tam ;)* gzie teraz Jesteś....;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze sorki ;) wcielo mi literke `d`;):D co jest grane? :>;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uuu Uuuuu Uuuuu
Cholera ! Co za czasy ! Nikt nie umie się domyślić że tu STRASZĘ !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu a czym straszysz? hmmmm.....moze powinnam sie bac tego.. uuuuuuuuuuu ale tak sie sklade ze niczego i nikogo nie boje sie ;):D:D;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uuu Uuuuu Uuuuu
Jestem duchem ZBYT KRÓTKICH NIEDOPOWIEDZIANYCH TOPICÓW !!! Uuu !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Setuś🌻 milutkich Aniolku🌻;) @;) Uuuuuuuuu....nie boje sie duchow i ciemnosci:D;) ...a topiki..jest ich duzo;) spij slodko duszku;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kawiareczko🌻 zmykam do lozeczka spalam tylko ...godz;) mialam mily wypad do lasu;)💤;) milych snow;) Dobranoc;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uuu Uuuuu Uuuuu
Piwnice,strychy,pajęczyny,najlepiej żeby wszystko było stare i zakurzone ! :) A ! I myszy ,szczury i pająki !!! A wszystko to w dużych ilościach ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roros miłej nocy :) Uuuuuu no to dla Ciebie...zapajęczona,zarobaczona bardzo stara piwnica ;):) Beti gdzie jesteś :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emilka_emcia
czes czes witam wszystkich:):) ja nie spie bo mi sie nie chce hehe:P:) buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uuu Uuuuu Uuuuu
Dzięki Kawiarkaaa 🌼 ! O jak tu miło ...stary kredens...maszyna do szycia..o jak pięknie skrzypi ! To sobie trochę tu postraszę ! Może jakiś zawalik nawet ! :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie śpię ,bo coś mi strzeliło do głowy żeby w nocy piec chleb...jeszcze tylko 20minut i zjem sobie pajdę ciepłego chleba z chrupiącą skórką i oczywiście z masełkiem :-) mniam.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uuu Uuuuu Uuuuu
Jedz,jedz ;najedzeni są mniej czujni ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka :) Kawiareczko, wczoraj miałam nockę w pracy, wróciłam do domku nad ranem, za dwie godzinki mam pociąg, wpadłam się pożegnać. Wracam w piątek. Bywajcie, buziaczki i do zobaczyska :) :) 🌻🌻👄👄 dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
;) Setuś🌻 Kawiareczko🌻 Betinko🌻 powodzenia;) Uuuuuuuuuu😘;) milych snow w dzien;)pewnie Jestes zmeczony tym nocnym straszeniem na topiku;) wymysl cos bardziej strasznego;) jakos dreszczyk strachu nie dotarl do mnie:P;) Wszystkim milej niedzieli🌻;);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie ;) Setuś🌻;) Kawiareczko🌻;) Uuuuuuuuuuuu;) duszku;) za okneb burza, a ja dostałam milutkiego sms-ka od Betinki🌻 przesyla Wam Wszystkim serdeczne pozdrowienia;) Ma fajnie jest na imprezce ;) mam nadzieje ze swietnie sie bawi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Setuś🌻 tule Ciebie Maly Kotku;) Musimy wybrac sie na jakas impreske;) tam bylo superasnie bawilam sie swietnie;) kurcze jak ja lubie tanczyc.. Sluchasz Time;);););) niezly kawalek:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roros wiec zapraszam na \"tam\" w przyszle wakacje:) ale bedzie juz w innym miejscu;) Time juz sluchalam dzis setki raqzy:0 teraz slucham roznosci z mojej listy;) A Ty odebralas te pioseneczki ode mnie??;) ide po jablko do ogrodeczka i na m jak m;) p.....siem skonczyly😡 jutro musze kupic Piwo tez sie skonczylo:o wszystko sie konczy:o ]i wakacje tez sie niedlugo skoncza:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Setuś🌻 nie smutkaj;) mam info od Betinki tam jest ` dupniasto` sorki ale sobiem zakelam :D a za Nasze to tylko herbatke:( Setuś🌻 Musimy na impreske zaprosic Beti;) to razem poszalejemy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uuu Uuuuu Uuuuu
Pomagalem pisać o I światowej ! :) Aha ! Bym zapomniał ;Uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×