Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

brum84

odchudzanie bardzo xxl

Polecane posty

no dziewczyny do roboty wiosna nie przyszła za to lato wczesniej nas zaskoczyło trzeba zacisnąć pasa bo już wszystko w wersji mini czas załozyć na te upały :D po weekendowym obzarstwie wracam dzisiaj do dietki, w prawdzie łeb mi troche pęka ale to pewnei to żarełko i rozciągnięty troszkę przez weekend żołądek dopominają się jedzonka dzisiaj znowu mó M wyjeżdża na cały tydzień... :( ale może będzie mi latwiej dietke trzymać jak nie będę patrzeć jak sobie podjada wieczorkiem, bo on już dawno przestał ze mna dietke trzymać, a jeszcze teraz jak jeździ co tydzień z kilemntami do Francji i tam go karmią to w ciągu ostatnich trzech tygodni przytył niesttey 5 kilo ;( zabieram sie do porzadków domowych buziaczki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobitki weekend w miare atkinsowy aczkolwiek za duzo alkoholu.Mam zly nastroj ale dam rade wpałam tylko poinformowac ze zyje jutro sie odezwe buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja dzis zaczelam dietke :) i oczywiscie jak sie w trakcie zorientowalam nie weszlam w posiadanie pomidorow :P ehh, skleroza nie boli ;) a terz ide na czesc mojego obiadu :) druga czesc obiadu bedzie potem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taotaa no to trzymam kciuki :) a stosujesz jakąs konkretną dietkę czy cos w stylu MŻ?? ja znowu zostałam sama, M wczoraj wieczorem pojechał, a ja miałam w prawdzie troszkę przymusowy ale jednak wieczó przy świecach - nie było u mnie prądu wieczorkiem :P a teraz juz jestem w biurze, straszy synuś w przedszkolu, młodszy właśnie mi usnął w wózku więc mam chwilę na kawkę :) dzisiaj czeka mnie dużo roboty, ale jak się ma co robić to nie mysli sie o jedzeniu :P :D odezwę się później buziaczki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem i ja ale widze ze zostalyusmy tylko we trzy:( nie ma ani Eli ani Brum i Goodlife.Wczoraj zpaprałam cały dzien...kolezanka miała urodziny ja chandre i tak zjałam kilka kostek gorzkiej czekolady.Dostałam dwie ekstra kiecki na lato wiec albo bede nosic gatki wyszczuplajace albo pozbede sie brzucha ;p ale wole to drugie zdecydowanie :)Wogole jestem ostatnio jakas taka do d**y

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Jestem i ja ,dziewczyny...troche zasmarkana,ale jestem;-). Vikusia,nos do gory,co sie dzieje? Pozdrawiam,buziaki:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goodlife tak nawiasem mowiac to ja tez zasmarkana po pas;P a co sie dzieje?hmmm chyba mnie znow chandra dopada z chłopem sie kłocimy o pierdoły wogole mam wrazenie ze mnie nie słucha a ja chodze wsciekła weekend zawalilam bo przeciez nie potrafie odmowic alkoholu i sama na siebie jestem wsciekla i w dodatku bylo goraco i ja znow czułam sie jak najgrubszy człowiek swiata ale to chyba powinno sie leczyc.A co do diety to sobie postanowiłam ze nie pije do 25 maja czyli moich urodzin moze wtedy sie cos ruszy.Buziaki dla was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewczynki :) vikusia goodlife kończcie z katarem pogoda się robi trzeba sie usmiechac a nie smarkać :P ja znowu w biurze, mam pełno roboty a jutro czeka mnie wyjazd na targi turystyczne do Warszawy - Stolice będę zwiedzac po raz kolejny :) w sobotę mnie nie będzie także ważyc tez sie nie będę ale coś czuje że święta i grilek ostatnio zrobiły swoje więc może to i lepiej że zważe się dopiero za tydzień buziaczki gdybym się już nie odezwała przed weekendem 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kagrosz u mnie w najblizszym otoczeniu wszyscy zasmarkaniu takze i mnie dopadło ale dzielnie walcze :DTak sobie czasami myśle... szkoda ze wszystkie mieszkamy w roznych czesciach Polski bo moglybysmy sie co jakis czas spotykac.Moze na wakacje umowimy sie w jakims miescie? :DTylko ta nasza Ela i Brum cos sie nie pojawiaja mama nadzieje ze to nie zadna depresja.Tak sie modle zebym dostal a dzisiaj jakies pieniadze bo juz sobie upatrzyłam bluzke za 42 zł :D zapewne poprawilabym sobie humor.Kagrosz jakby co to milego weekendu i wracaj szybciutko tzn nie spiesz sie ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie robcie sobie jaj!Znow mam sama zostac?O nie!Brum Ela no ruszcie tylki tu do nas. Zaszalałammmmmm uwielbiam zakupy :DEj nie sadzicie ze lustra w przymierzalni pogrubiaja?:|Ja w przymierzalni bez bluzki wygladam jak wieloryb i zawsze wychodze zla ale w domu juz jest inaczej. Chciałam kupic tunike taka na guziczki ekstra a pani mowi zebym przyszła w sobote bo te ktore sa rozmiar maja zanizony o 2 numery przeciez to jest jakies niepowazne.Idziesz do sklepu i musisz kupic rozmiar xxl ta L ktora ogladalam własnie mi sie wydawała jakas taka przymała.Ale w koncu kupilam co innego a na tamta to juz mi pieniedzy nie starczy tak poszalałam.A teraz herbatka i przed tv tak mnie nogi bola.wpadłam tylko sie pochwalic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny :) tylko mnie nie bijcie ;) ale u mnie ostatnio tragedia od dłuższego czasu nic nie schudłam i już mi się odechciewa wszystkiego znaczy od wczoraj jest trochę lepiej bo w przeciwnym razie pewnie nadal bym sie nie odezwała :( zrezygnowałam z zabiegów u dietetyka teraz jeżdżę tylko na wizyty kontrolne co 2 tygodnie bo od ok 3 miesięcy moja waga stoi prawie w miejscu a całe to odchudzanie z zabiegami kosztowało ok 300zl miesięcznie więc się ukarałam i na razie zrezygnowałam z zabiegów tak poza tym to mam kolejny dowód na to że działają tylko dieta i ćwiczenia bo jeśli diety nie trzymałam to nawet zabiegi nic nie dawały i waga stała w miejscu :) pozdrawiam :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brum no jestes wreszcie.Nie rozumiem to ze cos nie idzie po twojej myśli nie znaczy ze masz nas zostawiac.Wiesz przeciez ze nikt cie za to nie znienawidzi a masz szanse sie tu wygadac.Mi to pomaga i to bardzo a tez jakos stoje cyba w miejscu.No ale jestem i ty tez masz byc bo to ty zalozyłas ten topic i to dzieki tobie kilka z nas wzielo sie za siebie.Wiec glowa do gory.Zawsze mozesz tez zastosowac inna diete.Pomyśl ile juz schudlas to wielki sukces

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehhh, a ja wiecznie zaganiana i bez czasu :) niestety musiałam porzucić po pierwszym dniu dietę kopenhaską bo nie znalazłam na nią czasu :O bo trochę trudno mi taszczuć na zajęcia i do pracy pudełka z jedzeniem :O ale za to strategicznie przeszłam na najprostsza dietę - MŻ (Mniej Żreć) i.... dziś poszłam na zajęcia w spodniach, w których ejszcze w niedzielę bym nie wyszła bo za bardzo tyłek mi opinały :) no, to taki maly sukces :) ale na wagę nie weszłam jeszcze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taotaa najmniejsze sukcesy sa najwieksza motywacja takze gratuluje i oby tak dalej :DJa jestem dtrasznie glodna cos dzisiaj ale zapilam glod woda :) i własnie przymierzam sie do spania takze spokojnej nocy wam zycze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem wiem vikusia i dzięki że tak myślisz tylko mnie trochę głupio wciąż narzekać że mi nie idzie więc nie pisałam nic ale wczoraj było bardzo dobrze i dzisiaj myślę też będzie spoko :) tak poza tym nie chcę zapeszać ale czuję że teraz znowu pójdzie jak na początku czyli dobrze :) oj jak ja bym tak chciała... ;) taotaa gratuluję pierwszych sukcesów :) vikusia dzięki za to co napisałaś 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaaaa zapomniałam napisać znalazłam jedną dobrą stronę tego że tak wolno mi idzie i ostatnie 3 miesiące miałam zastój bo ostatnio zauważyłam że skóra na brzuchu się poprawiła tak myślę że miała czas żeby się spokojnie wstąpić ;) i chociaż to mnie cieszy heheh to do usłyszenia później pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brum ja tez czasami narzekam popełniam bledy jestem zła na siebie ale sie nie poddaje waga chyba tez mi stoi zreszta nie wiem :/Ale postanowiłam nie pic alkoholu do moich urodzin bo jakos tak sie ostatnio przyjeło ze popijamy w sobote moze jak przestane waga drgnie i zadnych odstepstw lato tuz tuz ja mam dwie nowe sukienki i musze brzuszek zgubic.I wiem ze wszystkie damy rade.Takze kochana nawet jak zle Ci idzie to pisz nawet o pogodzie ;p:*Ja czekam na mojego M bo ma moje klucze i uciekam z małym na spacer niech sie wyszaleje moze bedzie grzeczniejszy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapomnialam mi skora jedynie nie chce sie wciagac na piersiach ratuje sie masazami i musze kupic jakis krem bo bedzie tragednia.A reszta jest do przyjecia chociaz nogi mam jak galareta;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no moja skóra to raczej też masakra ale zauważyłam tak ogólnie że taka przerwa gdzie nie chudłam ani nie tyłam dobrze jej zrobiła :P myślę że jak dasz radę z alkoholem to będzie dobrze ale to zabrzmiało jakbyś alkoholoczką była ;P sorki heheh muszę powiedzieć że na mnie ciepełko za oknem też jakoś tak wpłynęło że znowu zachciało mi się walczyć realistycznie patrząc do lipca jestem w stanie pozbyć się jeszcze ok 8-10 kg a wtedy byłoby super :D mini w tym roku to już raczej nie założe ale może w końcu nie przesiedzę całych wakacji w domu :) kto wie... hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie dzisiaj dietowo i nawet ćwiczyłam godzinę :D tylko krew mi z nosa leciała nie wiem dlaczego zresztą już przy smarkaniu od kilku dni coś tam było na chusteczce :( ale będzie dobrze :) a jak Wam minął dzień???/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brum ja o sobie w sumie tez napisalam jak o alkoholiczce;plubie tak w sobote wypic drinka ale musze z tego zrezygnowac bo to rozwala konstrukcje diety mimo ze wodka nie ma wegli i coca cola light tez nie ma.Twoja skora miała czas zeby odpoczac to fakt.Ja pewnie mini tez nie załoze ale bede przeszczesliwa jak załoze sukienke i nie ebde sie stresowac ze cos mi odstaje :DTa sukienka to taka motywacja ze szok scisle sie trzymam zasad po 19 nie jem itd. Byłam z mama na zakupach dzisiaj bo chciala sobie dzinsy kupic i zabrala mnie jako eksperta ;pA ze zostalo mi troche pieniedzy postanowiłam sobie tez kupic bo pewnie przetracilabym na niewiadomo co a do czego zmierzam?:DNo ku mojemu zdziwieniu wsadziłam tylek w dzinsy nr 31 :D:D:D:D chodze dumna jak paw hehehe.Jak zaczełam spotykac sie z moim mezczyzna tj koniec pazdziernika 2005 nosilam 33 ale tak naprawde nie zgubilam tego w połtora roku tylko hmmm jakos koniec grudnia poczatek stycznia.Jjak dobije do 30-stki to chyba umre ze szczescia:DAle sie rozpisałam ;pIde na film

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tylko na chwilke bo mnie nie bedzie ale znajac zycie w poniedzialek sie odezwe takze miłego weekendu wam zycze bez porazek ;) buziaki 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej vikusia gratuluję wciśnięcia się w 31 :D i Tobie również życzę miłego weekendu chociaż już pewnie tego nie przeczytasz :) dietka ok i godzina ćwiczeń zaliczona :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehhh, nawet nie mam czasu Was poczytać. ale mam nadzieję, że do weekendu majowego to się zmieni :) chciałam tylko napisać, że w diecie MŻ trwam nadal i jakoś tak mi lżej na żołądku i boczkach :P szczególnie jak zjem sałatę z oliwą i cytrną to potem jakoś tak lekko się czuję :) pozdrawiam Was wszystkie i odezwę się jak sajgon na uczelni się skończy 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj taotaa fajnie że jesteś :) też tak mam jak piszesz jak jem dietetycznie to lepiej się czuję psychicznie heheh nawet mi się zrymowało dzisiaj u mnie dietetycznie bardzo dobrze do tego drugi dzień godzina ćwiczeń i godzina rowerku sie zmachałam na rowerze że hoho ale na dobre mi to wyjdzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześc dziewczyny :) witam po weekendowej przerwie tak jak Wam pisałam byliśmy na targach turystycznych w Warszawie, wrócilismy dopiero wczoraj w nocy i wiecie co.... pod względem \"biznesowym\" (hahaha ale to poważnie brzmi :P ) targi były jak najbardziej udane, natomiast pod względem mojej diety to jedna wielka porażka!!!!! :( same fast food\'y, tłuste żarcie jedzone w pośpiechu aż boje się satnąć na wagę ;( dlatego tez dzisiaj postanowiłam sobie zrobić taki mały dzień oczyszczający owocki, warzywka i litry wody :) odezwę sie później bo muszę iść położyć synusia na małą drzemkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spokojnie kagrosz raz na jakiś czas nie powinno być dramatu po takim jedzeniu :) u mnie w domu od soboty łącznie ze mną wszyscy cierpimy na grype żołądkową :) i bardzo doceniliśmy posiadanie 2 kibelków ;) dzisiaj już ze mną lepiej ale dietka tym razem przymusowa :) idę leniuchować dalej bo jestem osłabiona i strasznie mi zimnooooo papa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dzisiaj tylko na chwilke korzystam z nieobecnosci ukochanego ;pTrzymam sie dzielnie wyobrazcie sobie ze bede jesc golonke ;pdlatego lubie ta diete.Brum dobrze ze jestes i nie znikaj mi znowu buziaki dla was 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×