Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

brum84

odchudzanie bardzo xxl

Polecane posty

Ide sie zaraz dowiediec o staz trzymajcie kciuki.Jak tak jeszcze posiedze w domu to popadne w depresje:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vikusia i jak tam staz załątwiony?? ja dzisiaj wyje z bólu tak mnie koszmarnie kręgosłup boli ;( ostatnio tak mam, że jak zbyt długo siedzę lub stoję w jednej pozycji to potem nie moge sobie dac rady taki bl kręgosłupa mnie łapie :( chyba muszę w końcu z tym iśc do jakiegos lekarza ............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Dziewczyny ,jestem juz w Polsce :) na cale 4 tygodnie.Narazie jest deszczowo,ale to nic nie szkodzi i tak jest swietnie.Pa,pozdrowionka.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goodlife witaj w kraju :D:D:D dziewczyny a Wy gdzie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rzeczywiscie upada:(.Brum i Ela znow zagineły ja niestety nie codziennie moge zagladac.Kagrosz i co zostaniemy we dwie?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maj555
Cześć! Ja od wczoraj zaczęłam. Piję herbatki Slim Figura. Jestem na diecie. Już na niej byłam i schudłam, no ale jestem tak beznadziejna, że oczywiście jak skończyłam tą dietę to jadłam normalnie, czyli słodycze itp. zamiast już sie pilnować:( teraz moja mam cały czas mi to wyomina, a propo mojej mamy to na tej diecie w ciągu 2 tyg. schudła 12 kg (to moja główna mobilizacja) mi nie udało się tyle schudnąć, ale brzuch i biodra znacznie mi się zmniejszyły. Jednym z moich powodów do odchudzania jest to, że za niecałe 2 tyg. jadę na wakacje.... i.... niestety muszę kupić strój kąpielowy:( Natrafiłam już na taki świetny, ale oczywiście nie wyglądałam w nim za dobrze:( Teraz nie mam ochoty w ogóle coś mierzyć. Wczoraj i dzisiaj zrobiłam po 100 brzuszków, a nawet wczoraj trochę pobiegałam jakieś 30 min. A pogoda świetna- jak już ledwo:) dobiegałam do domu to zaczął padać deszcz i w ogóle dzisiaj też zapowiadają deszcz, ale idę zaraz biegać. Na dodatek złego zepsuł mi sie rower, a wolę jeździć na rowerze niż biegać. Ale jak zawsze wszystko przeciwko mi:) Może przynajmniej zmniejszy mi się brzuch i biodra( moje marzenie) Najgorsze jest to że niedługo mam urodziny i zapraszam moje koleżanki. Będzie trudno, wiecie dlaczego:) Jestem beznadziejna zamiast wsiąść się za siebie to odkładałam to.... do poniedziałku... kolejnego i kolejnego. Jakieś niecałe 2 miesiące temu trochę schudłam, ale miałam tyle zmartwień, szkoda gadać, i jak zaczęłam jeść to nie było umiaru. Ale się rozpisałam.... Trzymam za Was kciuki i Wy też trzymajcie za mnie:) Pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Dziewczyny. Maj 555 ,powodzenia.Konsekwencja podczas dietkowania wskazana :).Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goodlife:) jak tam w Polsce?Pewnie jestes strasznie zabiegana i rozchwytywana dlatego ciesze sie ze zajrzałas:)Ja jeszcze 2 cm i bede smigac w siostry rybaczkach no na nią sa za luzne ale czaje sie na nie juz ze 2 lata:) brakowało mi chyba z 10 cm teraz sie zapinam ale przypuszczam ze jakbym usiadła to cos by pękło ;)No i mam motywacje jedziemy na Mazury w sierpniu lub wrzesniu.Wiem ciagle powtarzam ze schudne 5 kg ale ze mna to jest tak schudne 2 kg i przytyje 2 kg i tak błedne koło sie zamyka.Jakby nie te wszystkie wpadki to mialabym za soba jeszcze 5 kg jak nie wiecej i przyznam ze lekko mnie to dołuje ale lepsze to to niz odzyskanie wszystkich kg.Z doswiadczenia wiem ze im mniej mysle o odchudzaniu tym szybciej chudne moze i teraz zadziała? Oby.Pozdrawiam Was serdecznie i kazda z osobna sciskam :) buziaki Brum?Ela?taoota?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) ja o Was nie zapomnialam i ciagle trzymam diete :) ale nie mam czasu ani czytac ani pisac bo jestem zabiegana. w koncu nie wyjechalam na 3 miesiace za granice ale za to wyjezdzam na poczatku sierpnia na kurs angielskiego do Anglii i po kursie zostaje na studia :) ogolnie rzecz biorac nie wiem ile obecnie waze bo okazalo sie, ze moja waga sie do 4 liter nadaje :P w kazdym razie od ostatniego razu jak tu pisalam zamiast ledwo na 1 dziurke w pasku zapinam sei juz na 3 :) co przekalda sie na jakies 6 cm na tym pasku :) i obiecuje, ze Was poczytam jak tylko ostatecznie kupie bilety i bede iala wszystko zaklepane bo wtedy skonczy sie latanie i zacznie tylko pakowanie :) no i wage nowa kupie bo bede musiala dokladne bagaz zwazyc a rodzice tez sie z nowej wagi uciesza :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koszmarne upały u mnie, szok.....ale zdecydowanie lepsze o niz zimno - przynajmniej jak dla mnie niestety jeżdże troszke po lekarzach, bo mój starszy synuś się rozłożył tzn ma powiększone węzły chłonne i goraczkę, najpierw stwierdzono zapalenie węzłów, wykluczono gorączkę, później lekarka podejrzewała mononukleozę skierowała nas do szpitala tam nas odesłali z niczym i sama robiłam mu badania o jakich wiedziałam ale oczywiście nigdzie nie chcą mnie przyjąć bo lekarze strajkuja ;/ jutro czeka mnie kolejna batalia w szpitalu :( a tak poza tym to nawet dietetycznie bo taki upał że nawet jeść się nie chce ;p buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i już po szpitalu, w sumie nic nowego sie nie dowiedziałam, badań poza \"manualnymi\" żadnych młodemu nie zrobili stwierdzając że to za wczesnie i może dopiero w poniedziałek - jak mu nie zrobia to chyba znowu pójdę zrobić prywatnie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kagrosz zauwazyłas ze zostałysmy we dwie:( dziewczyny sie wyłamały nie wiem co to bedzie... :( strasznie mnie boli brzuch az nie mam siły jesc i zastanawiam sie dlaczego raz w miesiacu musimy tak cierpiec i za jakie grzechy ;pKagrosz jak Ci idzie dietka bo ja niby trzymam diete ale nie wiem czy cos drgneło bo i tak czuje sie jak balon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej vikusia :) chyba faktycznie jestesmy same - no może goodlife się jeszcze z Polski odezwie :D:D ja z dietką teraz w miarę, tzn upały pomgają mi w dietowaniu bo nie mam totalnie ochoty na jedzenie - nic tylko bym piła, ale niestety ostatnio troche przesadzałam ze słodkimi szaleństwami.... i jest znowu z czego dietkowac :( pozdrawiam 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny.:) Jestem troche zabiegana,ten czas tak szybko leci:(.Za tydzien mam wesele i wyjezdzam 1-ego sierpnia :(,szkoda mowic...Z dieta jest u mnie ok,rodzinka patrzy na mnie troche ,jak na dziwadlo,gdyz nie jem pewnych rzeczy(stosuje diete Michael Montinagnac).Ale polskie jedzenie jest swietne,wiec nie ma problemu:),zawsze jest co jesc,nawet i dla takich dziwolagow ,jak ja:D.Sluchajcie,a co u Was;zauwazylam,ze niewiele osob tu zaglada,niestety ..moze sie wkrotce odezwa,pa. Buziaki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny ja walcze z piwem tzn staram sie go nie pic bo jade na Mazury a piwo nie sluzy diecie mam malo czasu dlatego niezbyt czesto zagladam.Buziaki.Goodlife ja najbardziej lubie grilla wtedy nie musze sie tlumaczyc bo miesa moge jesc i jesc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny :)!!! cisza tu straszna - mam nadzieje że to tylko przerwa wakacyjna i niedługo się wszystkie znowu \"zgadamy\" dzisiaj tracę kalorie na potegę bo urządziłam wielkie sprzatanie chałupki a pretekstem sa jutrzejsze pierwsze urodzinki mojego młodszeg synusia :) a spalanie kalorii przyda się tez przed jutrzejszym obżarstwem tortem :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Załamałam sie za tydzien w sobote jade na Mazury a to omplikuje wszystko mam tydzien zeby pozbyc sie brzucha:( yyyyhhhh nawet stroju kapielowego nie mam :( i tyle spraw do zalatwienia w tygodniu i wizyta u ginekologa :|mam nadzieje ze u was lepiej niz u mnie buziaki ale za to diete trzymam i piwa tydzien nie pilam :DKagrosz spalaj kalorie i za mnie.Wogole jak ja sobie poradze?Jade do rodziny mojego faceta pierwszy raz tzn kuzynostwa co z dieta?(płacze)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość probujaca
@maj555: jaka diete stosujesz/stosuje twoja mama?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goodlife dobrze ze jestes:) :* Ja dalej nie mam stroju kapielowego ;Pi w dodtaku znow mam plamienia bylam u lekarza inic moze to przez ta cholerna diete atkinsa sama nie wiem co robic biore tabletki anty regularnie i co jakis czas pojawiaja sie te plamieniaza miesiac robie cytologie i boje sie jak cholera bo podobnomoja nadzerka sie powiekszyła i ja oczywiscie wmawiam soie najgorsze czyli grupe ktora nie jest norma.Kupilam sobie galki z propolisem podono podleczaja nadzerke jak nie pomoze to nie zaszkodzi.Ale najgorsze jest to ze jade w sobote na wczasy na tydzien.Boze wykocze sie psychicznie nie mam juz sił.Spie z jednym partnerem myje sie 2 razy dziennie nie wkładam ciał obcych i takie rzeczy :(staram sie myslec pozytywnie ale obawiam sie ze to skonczy sie nienajlepiej bo ja to jakos nigdy w zyciu szczescia nie mam.Musiałam sie wygadac was i tak nie ma ale zawze to sie wygadałam. Pozdrawiam i buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vikusia trzymaj się i nie nastawiaj od razu na czarny scenariusz!!!!!!! pozytywne myslenie tez duzo daje a my jesteśmy z Tobą 👄 Good life ależ ten czas leci Ty już u siebie?! a ja ostatnio kiepskawo z dietka nawet wizja wesela mnie nie motywuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cczesc kobitki nie bedzie mnie ponad tydzien Mazury czekaja A za chwile kolejna wizyta u ginekologa tym razem prywatnie moze bedzie bardziej kompetentny niz ten moj chcac nie chcac cytologia mnie nie ominie na szczescie jeszcze nie dzis buziaki i zagladajcie tu czesciej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka,Dziewczyny. No i juz po urlopie,jutro pierwszy dzien do pracy...eeech :( Vikusia,nie mysl tak ,,czarno\",ale zadbaj o to.To wazne.No i duzo slonca na Mazurach,pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jak zwykle tylko na chwile... zaraz wyjezdzam na 3,5 tygodniowe wakacje wiec chwilowo rzucam w cholere odchudzanie bo mam wykupione jedzonko :P prosze zwrocic uwage na zmiane mojej stopki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×