Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

brum84

odchudzanie bardzo xxl

Polecane posty

Gość Pyzia79
Becia, Kagrosz, Brum :) :) dobrze ze jesteście dziewczyny Z ta moją budową to juz tak jest ale było dobrze bo miałam figurke modelki :) a teraz jak widzę siebie w lustrze to zastanawiam sie czy ja to ja 😭😭 Cholera jak to cieżko być szczupłą, ale wierzcie mi że da sie to zrobić :) Nie wiem jak ja to wcześniej pokonałam ale teraz też się nie poddam :) A ten cholerny balsam wyszczuplajacy powinni sprzedawać w wiadrach :) :) Kagrosz Ty śliczna te czekolady już powyrzucaj i broń Cie boze kupić!!!!A fryzjer dobrze Ci zrobi, wiem bo ostatnio tez sobie zaszalałam i mam sliczny balejażyk :) tylko juz zaczynaja odrastać 😭 Brum Ty z tym dietetykiem to faktycznie dobrze zrobiłaś :) wkońcu od tego są aby nam pomagać, a to jak widze Cie mobilizuje :) a tak naprawde to powinno być (słowa Eluni) darmowe :) i basen i aerobik takze :) Zastanawiam sie gdzie jest reszta dziewczyn?? jak myślicie nie maja czasu??? ja na razie na urlopie ale i tak bede z Wami do końca :) chyba ze mnie wygonicie bo ja tak duuuzo gadam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ech być szczupłą, jak to dobrze móc marzyć. Wiecie co, najważniejsze, że nie tylko marzymy, ale także realizujemy swoje marzenia :) Tak trzymać!!!! :D Dołączam się do apelu Pyzii :)) Kagrosz czekolady oddaj komuś, wydaj i w ogóle zapomnij, że istnieją, podobnie jak inne słodycze :) No tak, ja tu dobre rady daję, a sama się nie stosuję :/ Mój małżonek zażyczył sobie placki ziemniaczane i już widzę siebie w kuchni podjadającą :( Jejuś, ale ja tak lubie placuszki, takie z cukrem i ze śmietanką. Ratujcie!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pyzia79
Becia placki nie sa dla nas, my mamy jesc marchewkę, ani sie waż nawet jednego :) Jak ja kocham placki ziemniaczane ze smietana 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem, wiem z tymi słodyczami.... na szczęście zjadłam wczoraj wszystko co było w domu i juz nie będzie problemu :D - żarcik oczywiście ale dzisiaj się trzymałam dzielnie, niedawno byłam w sklepie i kupiłam mężusiowi pączka, synusiowi drożdżówe z czekoladą a sobie nie kupiłam nic!!!!! i jestem z siebie dumna :D:D:D (a tak uwielbiam drożdżówę do kawy....)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pyzia79
Acha chciałam zaznaczyć, że nie uzywamy Soli !!!!Jest jej wystarczająco dużo w gotowych produktach, a wiecie co ona robi !!!! Polecam zamiast jej kompozycje ziółek z Kamisa :) Taki Fitup :) Ja dzis zakupiłam, do zup i duszonych warzyw i taką do sałatek :) Jest jeszcze taka do twarożków, jajek i kefirów ale jej nie kupiłam jeszcze, są naprawdę super :) Oj tam super, wszystko czego nie możemy jest super a to co mamy jeść to takie niedobre jest 😭 Ale nic to, jemy zdrowo !!! Dziewczyny a słodycze to nasz wróg najgorszy !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe, Pyzia Ty mi mów tak jeszcze :) Muszę to sobie cały czas powtarzać. Placki nie dla nas, my jemy marchewkę. Placki nie dla nas, my jemy marchewkę. Placki nie dla nas, my jemy marchewkę :D:D Może się uda i nie tknę ani jednego placuszka :) kagrosz brawo :)) Sama też unikam pokus, przestałam piec ciasta, bo wiem, że bedę je jadła. Ech to odchudzanie to naprawdę cięzki kawałek chleba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Becia postaraj się opanować wiesz jaka potem będziesz z siebie dumna:D nikogo nie zamierzamy stąd wyrzucać a zwłaszcza tych co dużo gadają :)myślę że to zaleta bo jak człowiek ma słabsze momenty wchodzi tu i zawsze może przeczytać coś nowego:)...a myślicie że czemu ja tu jestem tak często ;) tak poza tym to ta dieta 1200 kcal to wcale nie jak dieta :D co kawałek mam coś do jedzenia i wcale nie jestem głodna...żebym tylko na tych 1200 schudła bo przedtem trochę oszukiwałam i jadłam ok 1000 i teraz się boję że nic nie schudnę...jak nie to tego dietetyka rozstrzelam;) dodam że dużych wymagań nie mam myślę...marzę o spadku tak do kilograma:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pyzia79
Kagrosz ja tez uwielbiam :) szczególnie te z buduńkiem :) Ale nic z tego!!!!W święta sobie pojemy pyszności a teraz zaciskamy ząbki i myślimy o sylwestrze!!!! To juz niedługo, a jeśli miałabym siedzieć w domu to chcę być podobna do człowieka a nie do prosiaka :( Nie obrażając świnek oczywiście :) Boże jak ja mam ochote na karkóweczkę z 😭grilla 😭😭😭😭😭😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pyzia79
Brum kochana małymi kroczkami się tu odchudzamy :) Nic na szybko :) Damy radę!!!!! Jesteśmy dzielne kobitki i wiemy po co to robimy :) A dietetyk też człowiek :) oszczędź go :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o widzisz pyzia muszę spróbować tych \"fitupów\" bo odkąd jestem na diecie dostałam hopla na punkcie przypraw:D aż mi mamam zaczęła ostatnio bręczeć że trochę przesadzam;) pyzia ale chyba grill odpada o tej porze roku co???:)no chyba że masz jakiś elektryczny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra dziewczyny pryskam stąd bo już 3 dzień sprzątam pokój i jakoś skończyć nie mogę😠 wpadłam tu tylko na chwilę a tu taki ruch ostatnio że znowu mi godzina zejdzie:)ale obiecuję zajrzeć tu do was jeszcze wieczorem🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm Pyzia Fitup powiadasz. Od jakiegoś czasu robię rano sałatkę z pomidora, ogórka, rzodkiewki, pora, zielonej cebulki, papryki, groszku i kukurydzy. Do tego dodaje lekki \"serek wiejski\" no i qrcze muszę ją posolić, bo inaczej jest niedobra. Zaznaczam, że cała miseczka takiej sałatki starcza mi na jeden dzień. Jem ją na śniadanko, później przekąsam w ciagu dnia i dodaję do obiadu. Oczywiście do śniadania i przekąski dokładam kromkę chleba pełnoziarnistego :) Muszę poszukać ten Fitup, może to będzie jakieś rozwiązanie :D Pyzia dzięki za radę :):):) Aaa i nie dla nas karkóweczka z grilla, my jemy tylko marchewkę!!!! :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pyzia79
Na dworze wieje i leja a ja sobie pije kawusię i klikam z moimi dziewczynkami :) Chyba pójde sprawdzić czy nie mam nic do kawusi :) Albo nie!!!Nie pójdę bo na sprawdzeniu to się nie skończy :( do kolacji daleko a ja juz bym coś zjadła :( :( :( Ja na kolację tylko kefirek :( bo juz dziś sobie podjadłam warzywek i takich tam :) Dziewczynki pamiętajcie ze w sobote ważenie, mnie to motywuje, a Was????? :) Acha Brum we wtorek ale to tez już niedługo a przeciez musisz pokazać temu doktorkowi ze ostatnia nie jestes :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pyzia79
Becia ja już na samą myśl o tej marchewce dostaję skretu kiszek !!! :) Ale co chcieć od marchewki jest dobra i taka karotenowa, skóra po niej nabiera koloru a i zdrowa też jest :) Tylko dlaczego nie smakuje jak ptasie mleczko :( Ide sobie oskrobać kilka marcheweczek !!! Sa pyszniutkie i takie pomarańczowe :) A te Fitup-y maja super dzialanie i zawieraja błonnik i piszą ze po nich to zgrabną sylwetkę się ma :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pogoda rzeczywiście nie zachęca do spacerów, bynajmniej u mnie zimno, wieje i pada :/ Pyzia poszukałam troche na necie i muszę przyznać, że te przyprawy naprawdę są interesujące. Nie miałam zielonego pojęcia, że coś takiego w ogóle istnieje. Teraz tylko trzeba wybrać się na polowanie do sklepu no i wyprobować czy rzeczywiście będziemy po nich szczupłe super laski :D Chociaż super laski to my już teraz jesteśmy :))) Jeszcze raz wielkie dzięki za radę :)) Hmm ja teraz będę zmykać. Idę się w końcu zabrać za te okropne, wstrętne i niedobre placki. Na dodatek tłuste i kaloryczne jak diabli. A feeee (Nie ma to jak wmawianie sobie, że cos jest niedobre) :D:D Może wpadnę wieczorkiem, chyba, że mój mężusz przejmie komputer w swoje posiadanie :)) Wtedy odezwę się dopiero jutro :) Trzymajcie się ciepluchno i pamiętajcie, zero podjadania (chyba, ze marchewki) :) Musimy być silne, a na pewno nam się uda :)) Buziaczki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pyzia79
Becia nakarm rodzinke i niech im bedzie na zdrowie :) A te marchewki to nawet nieźle smakują :) Tak sobie wmawiam bo co mi innego pozostalo 😭😭😭😭😭😭 Ja właśnie patrze na swoje leviski i niech mnie trafi i niech sie pożygam ta marchewką a obiecuję że je jeszcze ubiore :) Przeciez cholera jasna nie po to wydałam na nie tyle kasy aby teraz o nich tylko marzyć :( Nie wiem jak Wy ale ja już dziś nic nie zjem :( chyba że ten kefirek malusi :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pyzia79
Napiszcie mi proszę gdzie mam znaleść jak sie robi buźki i takie inne fajne topiki :) No i ja tez chce być czarna a nie jak marcheka pomarańczowa :) dziekuje ślicznie za info :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Farsz zrobiony, zaraz zabieram się za smażenie placuszków :) Pyzia co do czarnego kolorku, to tam gdzie wpisujesz notkę na forum u góry sa linki. Jednym z nich są \"preferencje\". Klinkij tam i założ sobie konto. Od tej pory będziesz czarna :)) Hmm co do emotek, to sama nie wiem jak się je robi :/ Wiec tutaj niewiele Ci pomogę. Hmm nie wiem czy nie masz zbyt drastycznej diety. Boję się, żebyś później nie rzuciła sie na jedzenie. Ja staram się jeść trzy posiłki dziennie i jakieś dwie przekąski. Wszystko byłoby ok, gdyby nie te okropne wieczory :/ Wtedy jest najgorzej wtyrzymać. Ale jak już pisałam zmykam wtedy do spać. Dla mnie to najlepsze rozwiązanie. Koniec tego dobrego, uciekam do kuchni :) Ech los kobiety :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki Becia zaraz sie doszkole :) Ja jadłam te trzy posiłki :) rano było musli z mlekiem, pycha zreszta bo ja sama robie sobie, daje płatki kukurydziane, otręby, suszone owoce, pestki dyni i słonecznika, rodzynki i troche orzechów, to bardzo mało dietetyczne ale jest pożywne a wiecie ze sniadanka to konieczność :) na obiadek była sałatka z makaronu \"light\", kukurydzy, groszku, pomidorka i kurczaka, do tego ziółka i odrobina oleju z pestek winogron :) Teraz zjadłam kefirek duzy i chyba z worek marchewki :) Mysle ze to jakies min. 1000kalorii :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może mi ktoś powiedzieć po jaką cholerę ja chcę byś znowu szczupła ??? Byłam szczupła i mnie zostawił 😭 Ależ ja jestem beznadziejna :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczynki!!! Dzis mija moj pierwszy dzien diety i jak na razie jest superrrr,nie chce mi sie jesc caly dzien pije wode i jest spoko.Mam tylko nadzieje ze tak bedzie dale 13 dni to wkoncu nie tak dlugo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Olala fajnie że się trzymasz :) I tak powinno być!!!! Ja właśnie wróciłam z biegania i stwierdzam Wszem i Wobec że moje kondycja spadła ponizej normy 😭😭😭😭😭 Zaopatrzyłam sie po drodze w cisowiankę i pieczywko jakieś chrupkie oczywiście FIT :) Powiem Wam ze smakuje, hmmm ....moze nazwę to tak: nie wiem jak smakuje gówno ale to chyba nie jest ani trochę lepsze 😭😭 Mam kilka różnych paczek więc jak byście miały ochotę to zapraszam na uczte :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki żyjecie?? :) Pewnie rowerujecie albo co tam jeszcze :) :) Meldować mi się zaraz !!!!!!!!! I niech tu zobacze czekoladki czy frytki to będę krzyczeć 😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja przetrwałam na kolacje była skibka chleba ciemnego trochę papryki 5 pomidorków koktajlowych i łyżka serka ziarnistego(ok 70gr) i co może być???;)nie było żadnej czekolady czy frytek:Di nie będzie:P teraz idę się wymoczyć w wannie sprzątanie udało się tak połowicznie albo raczej wypadałoby w takim razie powiedzieć że się nie udało😠dokończę jutro mam nadzieję z rana może mnie nie być to tak zapowiadam żebyście nie płakały;) najpierw zawiozę mamę do lekarza a potem do miasta jak będzie lepsza pogoda jak dzisiaj😠musi być lepsza bo zaplanowałam kupić kolczyki a jak ja już sobie coś ubzduram to muszę to mieć natychmiast :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ależ tu się ruch zrobił :D melduję, że dzisiaj baardzo dietetycznie było, nawet bez kolacyjki się obyło, teraz już tylko woda, herbatka etc. w razie napadu głodu - bo muszę dzisiaj dłużej posiedzieć - mały jogurcik w lodówce czeka :) nie wiem czy mi się uda tu jeszcze zaglądnąć wiec w razie czego do jutra 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brum to u ciebie widze dyscyplinka dzisiaj była 🌼 Kagrosz dla mnie te wieczory najgorsze 😭 Nie wiem czy nie zjem czegoś slodkiego bo jak na razie to mnie nosi😭 A gdzie reszta naszych łakomczuszków??? Meldowac co zjadłyście dzisiaj!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey!Dziewczyny! Na sniadanko bylo jablko ,platki owsiane ze szklanka 1% mleka i marchewka (a jakze). Obiad to piers z kurczaka z warzywami (robione w woku bez tluszczu) i..wiecej marchewki. Kolacja,jak narazie to makaron al dente (z durum),ale cos mnie nosi .Chyba pojde na silownie(umnie dopiero 16).Pa.Caluski dla wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Goodlife ❤️ Fajnie że dietujesz ale o 16 to mnie jeszcze nie nosiło :) A teraz to już sama nie wiem :( No kurwa mać chce mi się coś słodkiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×