Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

brum84

odchudzanie bardzo xxl

Polecane posty

Zabiłam głód czerwona herbatką :) A teraz zmykam 😴 Do jutra kobietki :) Dla każdej po 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 O jak wiosennie się zrobiło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O kurcze ale przyśpieszenie. Wspaniale. Wszystkie wpisy przeczytłam po dwa razy, macie moje całuski bo jesteście wspaniałe dziewczyny. Becia Beatko fajnie że się odezwałaś a co się tyczy przyżądzania mężusiowi placuszków ziemniaczanych to ja swojenu obiecałam już jakiś tydzień temu i do dziś niw zrobiłam. Ale myśle o tym. Ja już tu kiedyś pisałam mam trudności z dostępem do sieci, a to z powodu potomstwa, które skutecznie i nad wyraz solidarnie twierdzi mama ma czas wyznaczony wtedy kiedy nas nie ma w domu. Staram się codziennie tu zaglądać bo to naprawdę skutkuje takie czytanie i dzielenie się z innymi radami w niełatwej przecież walce z kilogramami. Miłej nocki życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was dziewczyny z samego ranka choć za oknem ciemna noc. Od godz pierwszej błąkam sie po domu bo nie mogę spać. Mieszkam w bloku na ostatnim czyli 4 piętrze, sąsiadka z dołu chyba wstawiła nocą pranie bo obudziło mnie wirowanie pralki, starsze modele są głośne a noc przenosi i zwielokrotnia dzwięki, następnie chyba wywiązała się jakaś u Nich zażaeta dyskusja bo to już skutecznie mnie obudziło. Liczenie baranów, owieczek czy czegokolwiek nie zadziałało bo mąż się wiercił i pochrapywać. Byłam, jestem głodna jak wilk i nawet prawie 2 litry ciepłej herbatki nie pomogło, zjadłam właśnie jabłko i na teraz jest nieżle. Dziewczyny jak macie małe cycuszki to mogę ze swoich D odstąpić trochę. Kurcze córcia już teraz ma fajne jak na 16 latkę duże B. U nas w rodzinie wszystkie cycate, usiąś też mamy na czym a i złapać, że się tak wyraże jest co. A co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dostałam się do klawiatury to pomarudzę Wam trochę. Kto ma duży brzuszek jak ja i ciężko mu ten fakt zaakceptować tu dedykuje odpoeirdnir powiedzonko: Baba bez brzucha to jak garnek bez ucha. Przeczytać, popatrzeć i więcej wyrozumiałoći dla własnych słabości. Wczoraj byłam po buty i klops butów brak. Przeleciałam 2 duże sklepy z butami CCC i (Dajśman) nie wiem jak się to pisze, chciałam coś kupić ale te kozaczki któr podobały się mnie ja niestety nie odpowiadałam a raczej moja gruba noga, niby nie wiele bo w niektórych udało mi się zamknąć zamek, niestety były za ciasne. Oliwy dolał mąż stwierdzenie że skoro nie wchodzi noga w długą cholewkę to mam kupić z krótszą. Kalosze sobie kupie i przesiedze zimę w fotelu. A na wiosnę drzwi przerobimy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doczekałam się rana, zjadłam kolejne jabłko, wypiłam kawkę. Budzę teraz córkę i spadam. Pojeżdzę na rowerze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez witam raniutko 🌻 Rozmieszylas mnie elu, fajne powiedzonko o babie i brzuchu a z tych poszerzanych na wiosne drzwi to sie tak glosno rozesmialam, ze o malo nie obudzilam synka. :D mnie to bedzie czekalo jak sie nie opamietam i nie przestane wpieprzac. mialam sie zwazyc, ale mam @ i nie chce sie dolowac, po co znowu wpadac w jakies smetne nastroje? ale mam plan, przez weekend sie ograniczam i jem zdrowe rzeczy i mniej a w poniedzialek \'\'kawa na lawe\'\' i \'\'trzeba spojrzec prawdzie prosto w oczy\'\'. Trzymajcie sie dziewczyny cieplutko, wszystkim milego dnia zycze, dobrego humoru i niskokalorycznych wyborow. Pa 🖐️ elzbieta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie w ten słoneczny dzionek 🌼 niedawno wróciłam od fryzjera, humorek mi się od razu poprawił i nawet mężuś z synem stwierdzili, że fajnie wyglądam :D dzisja czeka mnie mam nadzieję ostatnia kontrola lekarska moich chorych szkrabów, starszy może już od poniedziałku wróci do przedszkola , a ja się wezmę za małe robótki żeby cos przed świętami dorobić :) Mikołaj przecież musi przyjść do grzecznych dzieci :D ela--> ja jak nie mogę spać to nadrabiam zaległości w lekturach książkowych ew. filmowych :) , ostatnio jednak rzadko mi się zdarza bezsenna noc, bo przy moich szkrabach wykorzystuje każde 10 minut nocki żeby pospać :) teraz muszę zabrać się za małe sprzątanko bo już 2 kawusie zaliczyłam :), więc do usłyszonka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Panie :) Elunia biedactwo miałam dziś to samao ze spaniem, i dopiero zasnęłam o 3.Ale za to pospałam do 11.A co jak urlop to urlop :) Ela myśle ze przesadzasz z tymi butami, powiem Cie że ja mam szczupłą (w miarę) nogę ale rozmiar 39-40 😠 Taka mi urosła!!!! Ale to chyba dlatego ze jestem wysoka :) Ale butki mogę kupić :) Butki czyt. wielkie buciory!!!!😭!!!!😭!!!!😭 Alergiczka a czemu Ty tak wpieprzasz??? Zapomniałaś po co tu jesteś???Obiecaj że od dzisiaj dietka bedzie :) A waże nie jutro kochaniutka i nie przekładaj na poniedziałek. Dla Ciebie 🌼 i dla Eli też 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kagrosz ślicznie wyglądasz :) tylko jeszcze musisz trochę zeszczupleć kobietko !!! Ja właśnie piję kawusie i jem sucharka. Śniadanko było to co zwykle :) Powiem Wam że mam dwa dni za sobą i jest mi już łatwiej. Chodzi mi tu o dwa wieczory gdzie sie nie narzarłam jak świnia i nie poszłam spać, tylko takie dwa dni kiedy jadłam 4 posiłki dziennie, nie głodziłam się a jadłam lekki rzeczy. Kagrosz Ty masz nowa fryzurkę a u mnie już odrosty widać chociaż byłam 2 tyg. temu u fryzjera, czemu one tak rosna 😭 Zastanawiam sie co z reszta dziewczyn????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam pięknie w ten mroźny dzionek :) Qrcze, rzadko to robię, ale dzisiaj to normalnie muszę sobie przeklnąć. Cholera jasna, czemu Ci faceci czasami są tacy beznadziejni, dlaczego zawsze chcą postawić na swoim i zapominają o naszych uczuciach. Jejuś dawno nie miałam takich nerwów i takiego doła :( To jeden z gorszych dni jakie miałam w ostatnim miesiącu Ech, na dodatek wczoraj poległam i zjadłam 3 placki ziemniaczane :/ Myślałam, że mam silną wolę a tu dupa :( Dzisiaj za to trzymam dietke, zaraz idę ćwiczyć przez godzinkę, a później trzeba coś przekąsić. Ela- proponuję kupić stopery. Może wtedy już nie będziesz budzona w nocy :) To naprawdę działa :D Kagrosz- nie ma to jak poprawa humorku jakąś zmianą lub zakupami. Tak sobie myślę, że i mnie przydałaby się dzisiaj taka terapia :) Pyzia- hehe widzę, że Ty naprawdę się zawzięłaś. Wczoraj marchewki, dzisiaj sucharki, aż się boję co będzie jutro :)) Aaa kupiłam fit up do sałatek, a drugi do twarożków i jajek. Jeszcze nie probowałam, ale jak tylko dodam i zobaczę co to za cudo, zaraz Wam napiszę czy smaczne :)) Dobra ja zmykam poćwiczyć.Buziaczki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Becia 🌼 Oj zawziełam sie na calego :) ale musze tu inne dziewczyny opier...bo sie poddaja :( Mam nadzieje ze nie macie mi tego za złe, bo ja to z czystej dobroci robię :) A te placki trzy to wcale nie tak duzo i nic Ci po nich nie będzie.Lepiej jest zjesc i to wypocić niż glodzić się!!!! Ale obiecaj że nie bedziesz jeść dziś tłustej kolacji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe obiecuję, dzisiaj tylko lekko i dietetycznie :) A co do ochrzanu, to czasami trzeba. Mnie na przykład to mobilizuje i staram się nie poddawać. A więc trzymaj tak dalej Pyzia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja właśnie myśle nad obiadkiem i chyba zrobie sobie coś pysznego :) O ile coś \"light\" moze byc pyszne :( ale tak sobie wmawiajmy :) Patrze na swoje dzinsy jak mam chwile slabosci i wracam do szeregu :) A od poniedziałku pójde do pracy i bedziecie miały spokój :) Wieczorkiem bede skrobała jak dam radę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oto mój obiadek :) 2 gotowane ziemniaki, 100 g filetu rybnego ugotowanego z jarzynami (marchewka, pietruszka, cebula, połówka selera), szklanka surówki z białej kapusty z sokiem cytrynowym, 175 g jogurtu naturalnego. Lubie jogurciki wszelkiego rodzaju i ściągnęłam to z diety jogurtowej :) Mam nadzieje ze bedzie smaczne i zabije mój głód. Uciekam na zakupy bo rybek to ja nie mam w swoich zapasach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś też nie kupiłam butów te co były fajne to były za małe, mnie po prosu łapa nie włazi lub powiem to inaczej, nie mogę zamka dosunąć bo noga w łydce za gruba, Zresztą tak dokładnia to i nie szukałam, zakęcona jakaś jestem. Mąż dostał wiadomość o śmierci kolegi z pracy, nagłej. Był od nas młodzy, zostawił 2 malutkich dzieci. Ja też lubię czytać ale już nic nie było w domu do czytania. Praechodziłam dziś obok biblioteki i skleroza mnie dopadła, wysłałam mężą i wytłumaczyłam co chcę. Zgadnijcie co dostarczył do domu.....pierszy tom ksiżążki którą oddawał ale jest i dla niego usprawiedliwienie bo dałam mu tom drugi. Myśle ze i babki w bibliotece też powinny się kapnąć bo to one tak mu wybrały. To sobie poczytam, a jutro Swięto i zaraz niedziela. Przypominam, która się nie boi to jutro jest dzień włażenia na wagę. I nastąpi chwila prawdy, ja swoją już znam niestety,chyba będzie dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pyzia mnie możesz w drodze wyjątku pochwalić:D a już byłam bliska grzechu szłam nawet do kuchni aby zgrzeszyć ale zanim doszłam to się odmyśliłam:D ale nie ma co dużo gadać ciężkie dni mnie czekają u nas w poznańskim świeto marcina i rogale:) przez weekend na pewno jednego wciągnę ale wliczę go w limit kalorii a dzisiaj właśnie rogalem miałam zgrzeszyć:) byłam w mieście kupiłam sobie torebkę rękawiczki kolczyki i branzoletkę :)a co od razu humor lepszy:D a o butach to mi nawet nie mówcie mama kupiła dzisiaj takie fajne kozaczki jak je przymierzyłam to mi z 10 cm brakuje żeby je zapiąć ...:(porażka całkowita te moje nogi ...mam już dosyć babcińskich butów zimowych do kostek😭ale to już ostatnia zima w takich butach albo niech skonam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a zapomniałam dodać że ja ostatnio śpię jak niemowlę wczoraj zawinęłam się już o 21 co zdarzało mi się prędzej tylko jak byłam chora :)nie wiem co jest ale przynajmniej głodu nie czuję:P tylko szkoda bo widzę że tu największy ruch w godzinach wieczornych:) i jeszcze jedno chciałam kupić ten fit do serów i jajek ale akurat ta przyprawa była wykupiona...ostał się aby pusty karton po niej 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trafiłam w próżnię:( ale humor i tak mam:D do później dziewuszki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brum słoneczko 🌼 dla Ciebie za silna wole tylko abyś do wieczora nie zgrzeszyła :) Elunia ja ostatnio czytam literature współczesną i mnie wciągnęła :) A co do tych kozaczków to wiecie jak ja mam 😭 Właśnie wróciłam z basenu, odziwo się wcisnęłam w strój ale nie leży jak powinien, zreszta czego się mogłam spodziewać 😭 W drodze powrotnej oczywiście musiałam zajrzeć do Carrefure i tam tyle pokus :( ale skupiłam się dziś na części herbacianej.I oto melduje co zakupiłam: herbatka zielona lipton z miętą oraz herbatka caraibska równiez tej firmy, i powiem jeszcze że ta z mietą jest super oczyszczejąca :) :) wyjaśniam ze to zadna przeczyszczająca bo takowych nie mogę pić!!!!! Jestem głodna jak wilk ale obiadek juz wcześniej zrobiłam a teraz czeka sobie :) A tak wogóle to po tym basenie jakaś taka lekka jestem :) Zastanawiam się co z resztą odchudzaczek naszych kochanych????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brum a ten humorek to po tych zakupach :) Kagrosz też sie zrobiła piękna po fryzjerze :) A ja już jakoś łapię doła jak pomyśle że kolejny dzień spędze sama 😭😭😭😭😭😭😭😭😭 Ale co tam !!!!Mam przeciez Was :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co, nie ma to jak na handrę latanie z odkurzaczem w ręku :D Qrcze to przynajmniej mój sposób na odstresowanie się, a że mam sporo do sprzątania to mój zły humor szybko mi przechodzi :) Na razie posprzątana góra w domku, został jeszcze dół. Dwie godzinki roboty i będę jak nowonarodzona :D Oczywiście ćwiczyłam też całą godzinkę. Dzisiaj były ćwiczenia rozciągające. Zarąbista sprawa. Po takich ćwiczeniach wydaje mi się, że zrobienie szpagatu to żadna sztuka. Oczywiście tylko tak mi się wydaje :)) Przed chwilką też zrobiłam sobie kromeczkę chlebka pełnoziarnistego z jajkiem. Dodałam do tego fit up do twarożków i jajek. No muszę powiedzieć, że jestem miło zaskoczona. Świetnie pachnie, a smakuje jeszcze lepiej. W ogóle nie trzeba dodawać soli. Super sprawa. Szkoda, że nie wiedziałam wcześniej, że takie cudo istnieje :) Pyzia jak ja Ci zazdroszczę. Basen. Ech tak dawno nie pływałam. Tak myślę, że czas najwyższy nadrobić zaległości :) Ela może w końcu znajdziesz buciki dla siebie. Ja w zeszłym roku kupiłam sobie świetne kozaczki, a ponieważ wtedy nie miałam jeszcze problemów z moją wagą więc także nie było problemów z kupnem butów. Bałam się czy w tym roku w nie wejdę i czy się dopnę w łydce. Naszczęscie udało się :) Ale te to chyba jakieś wyjątkowe są, bo mierzyłam też kozaczki w CCC i za chiny nie mogłam się dopiąć. Qrcze czy oni te buty robią tylko na patykowate nogi?? Dobra kochane. Lecę dalej sprzątać. Dzisiaj już pewnie mnie tu nie będzie. Mamy z mężem spotaknie wieczorkiem z przyjaciółmi, więc odezwę się dopiero jutro. Trzymajcie się cieplutko i pamiętajcie jutro ważenie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do książek polecam gorąco Cobena. Właściwie wszystkie jego książki są świetne, ale \"Nie mów nikomu\" to jedna z lepszych książek jakie czytałam w życiu :) Napiszcie proszę jakie książki Wy polecacie. Ostanio nie mam co czytać :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Becia te Fity sa zaje..... :) A co do kozaczków to w tym roku kupiłam fajne kowbojki(ale nie takie czubiaste) i na zamiar chodzic w spodniach do kolan :) Tylko nie wiem kiedy bo jak na razie w swoje jeansy sie nie mieszcze 😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭 Ale juz niedługo :) Jestem silna dlatego teraz spożywam kawusię i do tego sucharek z dżemikiem, pycha :) I niech mi nikt nie pisze ze dzemik jest kaloryczny :) :) a wiem że jest bo to mojej mamy a ona cukru nie żałuje :) ale co tam cos trzeba jeść, lepszy dzemik niż czekolada :) Becia a Ty przez to sprzatanie to wychudniesz za bardzo nam :) bo to lepsze od ćwiczeń!!!! A moze to tak przed jutrzejszym ważeniem? co? gadaj prawdę??? :) szpagacik to ja robię bez problemu :) Ale wcześniej duuuuuużo sie rozciagałam, bo bez tego to można sobie krzywde zrobić. Dziewczyny żyjecie???????? Weekend mamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczynki!!! Ja juz prawie po 2 dniu jestem i jest SPOKO:) Jeszcz sie nie wazylam ale zrobie to jutro. Pyzia ja tez kupilam super kowbojeczki i tez chec spodnie za kolanko ale to dopiero jak dupka mi schudnie. Pozdrawiam was goraco i przesylam buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A dziewczyny mam do was pytanko czy ktoras z was zna kogos albo moze ktoras sama probowala tej diety kopenhaskiej,bardzo prosze napiszcie mi co slyszalyscie.Bo ja przeczytalam o niej wszystko w internecie i tam nic nie bylo o efekcie jo-jo, a dzis spotkalam sie z kolezanka i ona mowila mi ze karzdy ma po niej taki efekt. Kurde i juz nie wiem co mam myslec. Dajcie znac jak cos wiecie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wewe
czytam jest i jestem tu , ale mam problemy osobiste i niestety jakos nie jestem w stanie pisac, powiem tylko ze chudnę, chodze na aquaaerobic 2 razy w tygodniu jestem zadowolonja, jak mi minie doł a nie wiem czy minie bo sytuacja sie zazebiła postaram sie cos wiecej napisac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Olala fajnie ze jestes ❤️ co do tej dietki to mam zle przeczucia :( Mnie odradzano, ale to juz Twoja decyzja, ja wole malymi kroczkami i zdrowo zrzucac tłuszczyk :) Wlasnie sie wybieram na spacerek dłuuuuuugi :) 🌻 ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wewe witaj, to dla Ciebie 🌻 ❤️🌻 ❤️🌻 Miło ze jesteś znowu. Jak mnie coś męczy to poprostu piszę o tym.Mnie to pomaga. Tez mam cholerne doły i kocham Kogoś dla Kogo juz nie istnieje 😭 i tez mi jest źle... i beznadziejnie... i do dupy jest takie życie... Idę na powietrze sie dotlenić bo chyba zaraz zrobię coś głupiego :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wewe
no własnie wszytsko jest do dupY .. moge sie wyzalic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×