Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pachnąca rosa

ładne niedrogie perfumy, wody toaletowe - znacie takie??

Polecane posty

Gość pachnąca rosa

może macie jakieś ulubione (piękne) zapachy, niezbyt drogie. Chwilowo nie cierpię na nadmiar gotówki a chciałabym sobie sprawić jakiś miły zapach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zależy jaki zapach lubisz ja ostatnio kupiłam wodę toaletową yves rocher lawenda za 30 zł, bo była w promocji zapach super, na początku pachnie lawendą, co nie bardzo mi pasuje ale potem \"rozwija sie\" i zzupełnie nie czuć że to lawenda, taki ciepły, seksowny zapaszek zostaje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pachnąca rosa
lubię lekkie zapachy - najbardziej te tzw. zielone. Zupełnie do mnie nie pasują orientalne, cieżkie zapachy...może spróbuję tą lawendę?? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Nie jestem dystrybutorką perfum FM,ale z czystym sumieniem mogę Ci polecić zapachy tej firmy.Możesz wybrać sobie zapach alternatywny dowolnych perfum(najpierw wybierz się do perfumerii,powąchaj i coś sobie wybierz).Te,które ja mam są bardzo trwałwe-Amor Amor-Cacharel i Be Delicious-DKNY.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnie się podoba
Life Circle z Oriflame ale ten z serii Sap albo ten zielony, nie pamietam jak sie nazywa, chyba Leaf. Blossom jest taki nie bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tej samej serii YR jest jeszcze orchidea, bez, pomarańcza, wiciokrzew ale najbardziej mi pasuje lawenda musisz tylko odczekać ze 3 minutki az zapach się rozwinie, bo jak już pisałam na początku nie jest za specjalny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oLEnKA_
JA KUPUJE fmKI SĄ FAJNE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaledonia
"Olimpia" Polleny Ewy ok 7zł(było 30zł),ale to wyprzedaż :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koh sam...coś
w każdym bądź razie tanie i rozprowadzają je przystojne chłopaki na rynku:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×