Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość deep.....

ankieta..kolejna hehee

Polecane posty

Gość deep.....

1. jakie masz włosy?kolor/długość/proste/kręcone 2.jaką masz skórę. 3.kolor oczu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blond/do ramion/naturalnie kręcone, ale notorycznie je prostuję ciemna karnacja, skóra gładka i delikatna brązowo-zielone, lub zielono-brązowe- intensywność koloru zależy od pory roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona222
1jasny blond/do ramion/proste 2jasna karynacja 3błękitne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam zawsze problem ze spodniami :o sa mi za dlugie i musze skracac... a przy moich kolezankach czuje sie jak kurdupel :P ale coz tak mnie stworzono :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona222
ja naszczescie wsrod kumpelek jestem w srodku (niw za wysoka i nie za niska):)bo mam 169

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam brzydki charakter czemu tak myslisz? ja pamietam ze w liceum kochalam sie w chlopaku, ktory byl mojego wzrostu :P i byl jeszcze starszy ode mnie, potem matura i juz go nie bylo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krecone wlosy ... ;( to porazka dla mnie. prostuje wlosy, bo jak widze ze cos mi na glowie sie kreci, to dostaje szalu :P jakos nie mam przekonania zeby bylo mi w ich do twarzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja takiego afro na glowie to nie mam... ale prostownica to tez jets zlo 😭 niszczy wlosy, wysusza... eh a ja bez niej zyc nie moge :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blanqua
ciemny blond/do ramion/proste jasną, z piegami na nosie zielony z niebieską oprawą tęczówki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wodniczka22
1. brązowe - z rudymi akcentami (od słoneczka;) ) długie, do pasa, lekko pofalowane 2. jasna karnacja 3. oczy niebieskie 166 cm wzrostu :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystko zależy jak kręcone sa te włosy, afro to koszmar;) któraś z was już tu wspominała, ze zawsze chce sie mieć inne niż sie ma:) ja moje loczki lubię i inni też;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1. jakie masz włosy?kolor/długość/proste/kręcone długie, brązowe, lekko falujące (nie lubię tego falowania) 2.jaką masz skórę. jasną 3.kolor oczu piwne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to się akurat zgadza, ja mam naturalnie kręcone, wszyscy mówią, że mi ładnie, ale ja i tak zawsze prostuję:) uwielbiam jak mam ślicznie proste włoski:) za prostownicę wywaliłam trzy stówy, ale warto było:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wzrost: 165 ale nie przeszkadza mi zupełnie, wolałabym być trochę wyższa tylko dlatego, że kocham siatkówkę, ale trenowałam wyskok, więc już jest ok:) ja też uwielbiam szpilki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak, nie ma to jak szpilki;) ja też je lubię, ze wzrostem u mnie podobnie;) a co do włosów to najważniejsze, zeby czuć sie w nich dobrze:) ja moje lubie i nie mam z nimi problemów, pare razy prostowałam, zeby sprawdzić jak bede wyglądać, ok, ale to nie ja:) i do tego przy mojej długości to bardzo czasochłonny zabieg:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kong
nie mam włosów na głowie włochatą czerwone, nawet ostatnio w dowodzie mi wpisali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1. jasny blond , za ramiona, proste 2. jasna z piegami 3. zielononiebieskoszare:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×