Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Aniunitka

Kto mnie nauczy gotować?

Polecane posty

pasuje a jeszcze bardziej bedzie pasowal jak do srodka dasz grzyby albo jako dodatek albo zamiast miesa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla mnie jak najbardziej pasuje zwlaszcza gdy w golabkach tez beda grzyby a jesli nie bedzie to tez pasuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozpacz czarna rozpacz
dziękuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozpacz czarna rozpacz
i stwierdzam że sos grzybowy pasuje znakomicie wszyscy domownicy zajadali sie gołębiami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co? czesc dziewczyny jak tam plany na dzisiaj? ja musze zrobic cos na dwa dni mojemu lubemu bo jade do rodzicow a on sam w domu zostaje:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozpacz czarna rozpacz
mam pytanie i prośbe o odpowiedz jak nie macie czasu gotowac to co robicie na obiad mam z tym wiecznie problem tzn. z brakiem czasu pracuje praktycznie cały dzień Pytam poniewaz nie jestem zbyt doświadczoną kucharka A dzisiaj robie żurek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja robie jakas zupe na szybko albo np spagetti albo wsadzam piersi z kurczaka w folie aluminiowa i zapiekam do tego szybko gotuje ziemniaki samo sie robi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozpacz czarna rozpacz
dzięki wielkie a co możesz mi zaproponować z ryżem mój facet bardzo go lubi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mozesz kupic mrozone warzywa chinska mieszanke. kroisz kurczaka w kostke podsmazasz dosypujesz warzywa. i podsmazasz dalej. mozesz zrobic fix do potraw chinskich w innym garnuszku i potem dorzucic warzywa z miesem. podgotuj jeszcze chwile. i ugotuj ryz. zrobienie tego zajmie ci okolo pol godziny. maksymalnie. tylko jak bedziesz gotowac ten fix to daj mniej wody bo ejszcze warzywa z kurczakiem puszcza wode.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mozesz zrobic jeszcze tak gotujesz sobie ryz. oczyszczasz filety z piersi kurczaka. kazda posypujesz i nacierasz przyprawa do drobiu lub kurczaka i wsadzasz kazda piers osobno do folii. pieczesz okolo pol godziny i sprawdzasz czy sa dobre ale na 99 beda. mozesz zrobic salatke jakas do tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki ja dzisiaj na obiadek mam kotleciki biala kapustke zasmazana i ziemniaczki rozpacz z ryzu mozesz zrobic rozne potrawki np piers z kurczaka kroisz na kosteczke posypujesz przyprawami np jakies warzywko sol pieprz doslownie jakie tylko masz podsmazasz to na patelni ryz gotujesz na sypko wkrajasz do niego papryke surowa puszke kukurydzy (bez zalewy) dodajesz usmazona piers mieszasz dokladnie i gotowe mozesz dodac jescze npsmietane i natke pietruszki ja jak nie mam czasu na gotowanie a zdarza sie to dosc czesto to gotuje jakas zupke i to tak zeby straczylo na dwa dni albo jakies szybkie spaghetti watrobka z zniemniaczkami jajka w sosie albo jakis makaronik z serem ogolnie co mi wpadnie do glowy bo ja czesto eksperymentuje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie po weekendzie bede robic teraz mysle nad obiadem na dwa dni. bo chlop w domu sam zostaje a jak mu nie zrobie to przez dwa dni bedzie zyl na kisielu. a ja mam taki przepis swoj super jak mam p;uzsta lodowke i dobre w smaku ryz dwie torebki gotujecie na sypko jak juz odsaczycie roztapiacie maslo ze dwie lyzki w garnuszku wsypujecie do tego ryz wrzucacie tunczyka z puszki (w oleju caly) dosypujecie puszke groszku z puszki. mieszacie wszystko razem. podlewacie pol szklanki bulionu dosypujecie pieprz i np papryke slodka. suuuper wychodzi takie nie wiadomo co ale wfajnie smakuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magija no to moze mu jakas zupke ugotuj albo zrob kotleciki schabowe i jakas surowke ziemniaczki chyba sam potrafi ugotowac...a reszta nie jest trudna do odgrzania albo np spaghetti wrzuci na patelnie i odgrzeje i obiadgotowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapiekanke z ziemnakow chcial to mu zrobie. a jak bedzie glodny jeszcze to w zamrazarce sa jeszcze zapasy Moj luby za miesem nie przepada:D moze mu nalesnikow zrobie. tylko nie wiem keidy bo dzisiaj na uczelnie mykam hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz dzis zaczynam przygotowania do sobotniej imprezki wczoraj bylismy na zakupach dzisiaj juz robie niektore salatki te co musza sie przegrysc no a jutro to juz calkiem wielkie gotowanie i pieczenie mimo ze to bardzo lubie juz sie czuje zmeczona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny przez was \"rosnę\" w zastraszającym tempie :D!!Podczytuje was od jakiegoś czasu i zrobiłam juz:ciasteczka z kaszki ryżowej---po prostu boskie,można jeść i jeść :),sałatkę z chińskich zupek--rewelacja i z kurczaka te smażone placuszki---pycha normalnie!!! Ja mam fajny przepis na pomidorową\" po wlosku\":zamiast ryżu czy makaronu dodaję ugotowane ziemniaki,a na talerzu już posypuję startym serem i bazylia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
annah ----> a ta zupe pomidorowa robisz normalnie tak na miesie dodajesz koncentrat i smietane odsmakowujesz i potem na talerzu dodajesz ziemniaczki i wrzucasz je do zupy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozpacz czarna rozpacz
dziekuje bardzo a mam jeszcze pytanko placki ziemniaczane robicie tradycyjnie ziemniaki mąka jajko i przyprawy czy może troszke inaczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja czasem robie placki ziemniaczane z kapusta kiszona to nie jest zart robie tak pol na pol kapusta z ziemniakami kapuste szatkuje bardzo drobno ziemniaki scieram jak normalnie na placki do tego cebula tez starta no i oczywiscie jajko i lyzka maki pszennej wszystko wymieszac i smazyc jak zwykle placki podawac z kwasna smietana ja czasem jeszcze wciskam sok z cytryny do tej smietany ale nie jest to konieczne dziwnie brzmi ale jest dobre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mozna tez do ziemniakow zetrzec na grubszych oczkach cukinie i reszta tak jak normalnie smakuja super ze smietana zrobiona na slodko lub slono

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozpacz czarna rozpacz ja juz p[isalam ze dodaje zoltego sera ale i ziemniaki i ser musi byc starty na grubych oczkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozpacz czarna rozpacz
z serem spróbuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
super sa z serem tylko mowie ziemniaki i ser na grubej tarce wtedy musisz je troche dluzej smazyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozpacz czarna rozpacz
okej zrozumiałam zaraz po pracy biore się za te placki a żur będzie jutro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozpacz czarna rozpacz
Jeszcze troche a znienawidzicie mnie ale tak naprawde nie mam kogo sie zapytać Moja córka uwielbia czerwoną kapuste robie ją bardzo żadko ponieważ nie bardzo mi wychodzi Prosze napisać jak powinna być doprawiona żeby była super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ci nie pomoge bo nie lubie czerwonej kapusty ale wiem ze sie doprawia occtem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×