Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Magdziaaaa

Ślub 01-09-2007 kto jeszcze?

Polecane posty

Gość Magdziaaaa
Przygotowania w toku! Sale mamy, żarełko też, kamarzyste tylko nie wiemy na jaką orkiestre sie zdecydować a tu czas ucieka! A jak u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale wiesz co juz np z kucharka byl problem.Musielismy zamowic inna.Mam nadzieje ze bedziemy zadowoleni. A i jeszcze w kosciele ustalilismy ale musimy potwierdzic na poczastku stycznia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdziaaaa
My początkowo planowaliśmy na 25-08-2006 ale kamerzysta był już zajęty więc przełożyliśmy termin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my tez planowalismy na 25 sierpnia ale dla odmiany muzykantom nie pasowalo. Wesele planujemy tak na maksymalnie 100 osob.Myslalam ze bedzie mnie ale jak zaczelismy liczyc to wyszlo wlasnie tyle. Ja mam 25 lat a moj misiek ma 27. A wy ile macie latek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W sumie to co najwazniejsze juz mamy zamowione.Teraz trzeba tylko cierpliwie czekac. Ale dla mnie to glupota tak wczesnie wszystko zamawiac bo przez rok moze sie wiele zmienic. JAk Ci sie kojarzy ta data slubu?Ja na poczatku bylam zalamana, jakos sie juz pogodzilam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też na początku nie byłam zachwycona! JA tak w ogóle chciałam ślubować w maju, ale wszyscy mi odradzali ze względu na jakieś głupie przesądy. Boje sie ze 01-09-2007 może padać, bo zazwyczaj na rozpoczęcie roku szkolnego padało... no cóż pozyjemy zobaczymy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc magdzia! Ja wyjatkowo bylam nie zadowolona z tej daty bo mam taki zawod ze sie z nia kojarzy.No ale to bedzie lepiej niz 8 wrzesnia.Przynajmniej przed slubem bede miala jeszcze wolne i wiecej czasu na przygotowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magdzia tak wogole to z pogoda jest roznie.Osoby ktore w tym roku slubuja w sierpniu maja nie za ciekawa pogode. Mam nadzieje ze pogoda nam dopiesze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a powiedz mi czy sukienke bedziesz kupywać? Ja zastanawiam sie na wypozyczeniem albo nad uszyciem. Sama nie wiem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze nie wiem czy kupic czy wypozyczyc.Jestem niska wiec bede miala raczej problem z wypozyczeniem.Zreszta wolalabym kupic albo uszyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jeżeli chodzi o wypożyczenie to w większości sklepów nie jest ona ubezpieczona. Wiec jak coś sie stanie z sukienką to trzeba za nią zapłacić!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewczyny ;) ja także 1.09.2007 miał byc sierpien ale w naszym hoteliku w sierpniu są kolonie i wolne terminy dopiero na wrzesien. Mam sale,zespół,upatrzony kościółek,kamerzyste tez upatrzonego,fotograf/znajoma/. I to by było na tyle jak narazie. Moj narzeczony był też niezadowolony na początku z daty,ale już sie przyzwyczaił do niej a dla mnie data jak kazda inna. Napiszcie skąd jestescie? Ja Wrocław.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kaczka! My tez planujemy na ok 100 osob ale pewnie bedzie mniej. Troche dlugo trzeba czekac do slubu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie to jak z tymi sukniami? Macie cosik upatrzone? Ja chciałam początkowo kupić oryginalną z salonu /ale ceny ok. 3.000, 3.500/ i raczej sie zdecyduje na krawcową,aby mi uszyła taką samą /tzn.wna jej wzór/ i weźmie 1.500 góra 2.000. a może ktos jeszcze na 1 września zamiast do szkoły szykuje sie do ślubu ;) ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JA znam krawcową co by uszyła piękną suknię za 1000! No ale mam jeszcze troche czasu do zastanowienia;-) Mam problem z zespołem, nie znam żadnego dobrego a tu czas ucieka... W ogóle wkurza mnie to że wszystko trzeba planować z takim wyprzedzeniem.... Jak na innym topicu czytałam ze ludzie planują juz ślub na 2008 rok no nie dajmy sie zwariować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja chyba tez zdecyduje sie na uszycie bo to zawsze troche taniej. No z tym planowaniem na 2008 rok to juz przesada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja Wrocław, ale wesele 120 km od wrocka,bo nie chce miec wesela w miescie wsrod aut,bloków i szumu.Robie w cichutkim,przytulnym miejscu...i w pięknym, malutkim, kamiennym kościółku.Tak jak sbie wymarzyłam. Od kiedy jestescie zarzeczonymi? Ja od 24.12.2005. I ile płacicie od osoby na swoich salach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My tez sie zareczylismy 24.12.2005 roku.Bylo to zareczyny tylko we dwoje.Takie oficjalne z rodzicami planujemy na poczatku roku. My wynajmujemy sale (tak ok 3000zl) i kucharke (pewnie 2500zl).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×