Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CZY KTORAS Z WAS

JEST JUZ KTOS NA 2008 ???

Polecane posty

Gość ines.ka
hej kasiatko14-11-83 :) czy orientujesz sie w jakiej cenie sa sukienki Szarm? a juz wczoraj wybralam sale i orkietsre:D bo u mnie nad morzem trzeba juz 2 lata wczesniej rezerwowac wszystko, bo taki u nas popyt jest,zwlaszcza latem,szok!:( co do sukienek w Londynie, to jest koszmar! albo jak z burdelu,albo bezowa sukienka do kwadratu! ale odwiedze jeszcze polskie salony sukien slubnych, bo takie tez w Londynie sa, i wiecie co? ceny sukien w Londynie sa porownywalne do cen sukien slubnych w Polsce!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiatko 14-11-83
Ines.ko bede wiedziala jakie sa ceny ale dopiero pojutrze o tam wybieraja sie mojego Lukasza rodzice to sie troszke zorientuja..co za szkoda ze na stronce int. nic nie napisali:) Co do sukien w anglii podzielam twoja opinie...sa beznadziejne..nie podobaja mi sie ale te z Szarma sa poprostu boskie:)jak tylko bede wiedziala jakie sa ceny d razu dam znac:)ja juz sale tez zarezerwowalam:)powiedzcie co myslicie o niej www.zajazdkruszyna.pl i zespol i date w kosciele tez juz zaklepalam:)czekam na wasze opinie:)mam nadzieje ze wam sie spodoba:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ines.ko bede wiedziala jakie sa ceny ale dopiero pojutrze o tam wybieraja sie mojego Lukasza rodzice to sie troszke zorientuja..co za szkoda ze na stronce int. nic nie napisali Co do sukien w anglii podzielam twoja opinie...sa beznadziejne..nie podobaja mi sie ale te z Szarma sa poprostu boskie jak tylko bede wiedziala jakie sa ceny d razu dam znac ja juz sale tez zarezerwowalam powiedzcie co myslicie o niej www.zajazdkruszyna.pl i zespol i date w kosciele tez juz zaklepalam czekam na wasze opinie mam nadzieje ze wam sie spodoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ines.ka
hej, super ten zajazd!:) naprawde,napewno bedziecie tam sie swietnie bawic!:) a juz mozna rezerowac date slubu w kosciele? to nie zawczesnie? jak ma sie w 2008 roku slub? ok,czekam na ceny sukine:) napisz mi na maila,ok:) pozdrawiam Kasiatko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ines.ko udalo mi sie na olowek zarezerwowac:)mamy tylko przyjsc w czerwcu i potwierdzic osobiscie....ksiadz byl bardzo mily a w sumie proboszcz...myslalam ze sie nie zgodzi...ale zalezalo nam by zgrac sale, zespol i kosciol w tym samym czasie bo tez jest ciezko czasami:)jak tylko bede znala ceny to dam znac na 1005%:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe jestem tak zapominalska ze zapomnialam dodac ze ciesze sie ze podoba ci sie sala....ja jej nie widzialam tylko rodzice ale byli zachwyceni...bo chodzi glownie o jedzenie...wesele robi sie dla gosci...ja bylam na weselu u kolezanki i zrobila wesele w swieta bozego narodzenia..ja wrocilam glodna z tego wesela...gluio przyznac ale to byly swieta i ja mialam wiecej w lodowce niz ona na stole..wiem nie powinnam tak mowic ale badzmy szczerzy ludzie przywiazuja do tego wage dlatego mnie zalezy by bylo duzo jedzenia...by nikt nie narzekal:)ciesze sie ze ci sie podoba sala:)naparwde

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ines.ka
Kasiatko:) naprawde mi sie podoba:) i super bedziecie sie bawic:) ja mam slub cywilny w Londynie,dla rodziny narzeczonego, a ja mam sluk koscielny i wesele w Polsce, dlatego musze dla swojej rodziny sale zalatwic wiec pomyslalam zeby byla mniejsza,na ok.50 osob. chcialam to zrobic na amym morzem,ale w sierpniu ciezko bedzie wjechacv do Leby w sezonie letnim samochodem:) zwlaszcza ze kazdy z gosci bedzie samochodem,heh. Wiec wybralam oto taka sale: http://www.figaro.lebork.pl/ wstepnie:) tez mi sie tak wydaje. Bo wszystkie ladniejsze sale sa juz zajete 2 lata wstecz, albo nie maja pokoi dla gosci przyjezdnych, a Figaro wlasnie ma pokoje,ladna sale,i parkingiem i las jest obok:) a placilas cos u ksiedza?choc jest to wstepnie? bo ja tez chce xeby mi sie zgralo z sala i ze wszystkim. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej wszystkim ale sie spisalyscie:P a ja sie cos nieswietnie czuje... my jak bylismy u ksiedza to nic nie placilismy i kazal nam przyjsc we wrzesniu zeby dokladnie wszystko omowic i zaplanowac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ines.ko sala jest sliczna i naparwde mi sie podoba:)powiem ci ze jestem pod wrazeniem jest poprostu przeurocza..oj bedziecie sie super bawic:)nawet sama str internetowa jest tak zrobiona ze zaprasza a co dopiero sama sala:)szkoda ze nie wszystkie stronki sa tak dobrze zrobione...widac jak na dloni jaka sala:)co do ksiedza...wiem ze placi sie chyba na 3 m-ce przed ...nas zapisal olowkiem dlatego prosil by przyjsc potiwrdzic w czerwcu jak bedziemy:)nie martw sie napewno ci sie wszystko zgra:)a mam pytanie twoj narzeczony jest moze Anglikiem?bo pisalas ze ma rodzine w Anglii:)a sala boska:)slowo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sale macie swietne:)ja juz wczesniej pokazywalam swoja...ale jesli chcecie zerknac a nie chce sie wam szukac oto ona : www.foryou.com.pl orkiestre tez mamy z tej stronki..maja na niej demowki i sa naprawde swietni:) wystroj sali ten co jest na zdjeciach to standart w cenie (balony krzesla stoly swiatla itd) :)pozdrowki leosity glowa do gory i lepszego samopoczucia zycze...wam obojgu:):) buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiatko 14-11-83
niusia, mona, ines.ka - dziewczyny macie super sale:)wiecie co:)naparwde..widzialam prawde mowiac kilka i bardzo mi sie podobaja:)u mnie w miescie jakos tak nie za bardzo ma sie wybor:)ja parwde mowiac nawet sugerowalam sie opiniami znajomych w szukaniu sali i najpierw chcialam w Vikingu www.restauracjaviking.pl ale rodzice jak pojechali i zoabczyc to stwierdzili ze sala mala ale urocza podobno jedzenie calkiem niezle ale szefowa jakas taka niemila wiec szukalismy dalej i trafilismy na Kruszynke:)to blisko mnie wiec ...ja sie ciesze:)zwlaszcza ze szef mi sie wprosil na wesele i beda potrzebne pokoje...ale dziewczyny sale macie boskie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiatko 14-11-83
niusia, mona, ines.ka - dziewczyny macie super sale wiecie co naparwde..widzialam prawde mowiac kilka i bardzo mi sie podobaja u mnie w miescie jakos tak nie za bardzo ma sie wybor ja parwde mowiac nawet sugerowalam sie opiniami znajomych w szukaniu sali i najpierw chcialam w Vikingu www.restauracjaviking.pl ale rodzice jak pojechali i zoabczyc to stwierdzili ze sala mala ale urocza podobno jedzenie calkiem niezle ale szefowa jakas taka niemila wiec szukalismy dalej i trafilismy na Kruszynke to blisko mnie wiec ...ja sie ciesze zwlaszcza ze szef mi sie wprosil na wesele i beda potrzebne pokoje...ale dziewczyny sale macie boskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiatko 14-11-83
kurcze cos nie zawsze mi wpisuje tak jak chce moj nick:)hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz chyna wiem co robie zle:)a dziewczyny jak tam stosunki z przyszlymi tesciami bo ja bede miala niby fajnych ale mam szalona przyszla tesciowa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ines.ka
hej, Kasiatko:) niom,jest on Anglikiem,ale mowi tez ladnie po polsku:) Dziekuje, no u mnie niby duzo sal,ale jednak zajetych,i nie przystosowanych do mojego wesela:) orkiestre juz mam tez, moj znajomy zalozyl zespol,i jest dwoch mlodych chlopakow,bardzo zywiolowych i sympatycznie prowadza,i konkursy tez:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ines.ka
kasiatko14-11-83 prosze podaj mi na maila swoj numer gg, bo chce sie czegos dowiedziec:) pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam was dziewczyny ale sie rozspisalyscie..a ja ostatnio nie mam czasu na nic tylko praca i odwiedziny w szpitalu. Umowe:D zazwyczaj maja juz kierownicy ..moi rodzice taka podpisali i wiem ze jest ok. Do ksiedza mamy sie wybrac jak bedziemy tym razem w Polsce .:) Ja jestem z okolic Rybnika(woj.slaskie)ale obecnie mieszkam w Niemczech.Moja sale wam juz pokazywalam ale dla nowej osoby jeszcze raz ja wkleje: http://www.arkadia.jazd.pl/galeria.html Ja dziewczyny zaraz uciekam do pracy...bede dzis wieczorem ok.20 . Pozdrawiam was i milego dnia wszytskim zycze. A (mamusce)dobrego samopoczucia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc wam:)hehe Ines.ko ja jestem chyba nieprzytomna hehe napisalas zebym ci na e-maila napisala hehe:)dopiero wstalam wlasnie i chyba jeszcze dobrze nie widze:)hehe w kazdym badz razi hehe bede popludniu jak wroce:)zx pracy apapapap:)milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey dziewczyny:) u nas umowe mial wlasciciel lokalu juz przygotowana....ale pare rzeczy zmienilismy i juz;)...bylo pare niejasnosci ktore niestety moglyby dzialac na ansza niekorzysc:) jak sie ciesze ze dzis piateczek:) u nas dzis strasznie pada:(po wczorajszym slonku ani sladu;) milego poranka zycze...ja juz po mocnej kawie i od 2h przy kompie w pracy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ines.ka
dziekuje Kasiatko:) juz do Ciebie napisalam na gg:) ja mam nadzieje, ze ie bedzie problemu u ksiedza juz troche wczesniej zarezerwowac date (aby mi sie zgralo z sala) chocaz niech olowkiem na kresli, bo ostanio jak bylam teraz w lutym na weselu kuzynki,to wiem ze ona miala problemy i musiala nawet sie zameldowac u babci, aby do rejonu kosciola nalezec,heh. a ile kosztuje w ogole slub w kosciele?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiatko14-11083
Dziewczyny a planujecie moze wieczor panienski?cos takiego wiecie zeby milo wspomiac jakies wyjscie gdzies itp?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny a planujecie moze wieczor panienski?cos takiego wiecie zeby milo wspomiac jakies wyjscie gdzies itp? kurcze zawsze wcisne cos nie tak:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja chyba raczej na pewno nie zrobie wieczoru panienskiego:(bo nie mailabym z kim isc:( ciagle jak kogos poznam to pozniej cos wynika ze urywa sie kontakt...mam pare teraz kolezanek...ale one na 100% nie beda na moim slubie....a te co beda mieszkaja po 200-400km odemnie wiec na panienski na 100% by nie przyjechaly:((kicha na maxa..... mieszkam od roku w bszczy i nie znam tam nikogo:(wracam bb pozno z pracy...nigdzie nie wychodze bo nie mam narazie na to sily:( ale sie rozpisalam ho ho...i namarudzilam:) trzymajcie sie ja zaraz z pracy do domku spadam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja kiedys slyszalam ze wieczor panienski szykuje swiadkowa, bo to ma byc taka niespodzianka dla panny mlodej:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×