Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CZY KTORAS Z WAS

JEST JUZ KTOS NA 2008 ???

Polecane posty

A moj maz nie zapomnial o tym swiecie...otrzymalam bukiet kwaitow i zyczenia :) Witam nowa Panne Mloda!!! Ja dziewczyny mam dzis wolne i wzielam sie za generalne porzadki z myciem okien wlacznie..teraz zostalo mi tylko odkurzanie ...ale chwila pauzy!!!! UU mnie za oknem super pogoda slonecznie i cieplo. Mam balkon otwarty(oby tak dalej)chyba dzis wybierzemy sie na spacerek. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie super pogoda :) wieczorkiem na pewno sie udam z narzeczonym gdzies na miasto:P zlozyl mi zyczenia a prezent dostane potem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o rety a na mnie czeka dzis mega prasowanie...i pakowanie bo jutro po pracy jade do wawy:(i musze sie przygotowac.... jutro ciezki dzien... wstane o 5.30(jak zwykle)..na 7 do pracy koncze 17sta i kierunek wawa..na miejsu po 20ej hehe -->nie to zebym narzekala;) ale czeka na mnie dzis super winko carlo rossi;)i nuta odprezenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nussia a co robisz w tej Wa-wie?:) moj niuniek zlozyl mi zyczenia przed jego praca, takze bylam w polsnie, ale zdazylam zrozumiec \'\'..w Dniu Kobiet\'\',a reszta to byla mieszanka slow polsko-angielskich,haha :D ale ladnie ze sie w ogole postaral :D (moj narzeczony jest Anglikiem), aha i powiedzial ze prezent dostane jak wroci z pracy :) juz sie nie moge doczekac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przepraszam, mialo byc nusiaa :) jak bylam w zeszlym roku u gina, to on na powitanie mi powiedzial \'\'jest panie w ciazy?\'\', a ja sie ogladnelam i pomyslalam sobie czy tak zle wygladam? on sie pyta \'\'ile lat\'\', ja mowie 24, a on na to ze \'\'najlepszy wiek do rodzenia dzieci jest 22 do 25\'\', i ze \'\'mam sie w koncu wziac do roboty!\'\' o zesz ty lo matko! to ja mu podziekowalam i poprosilam o tabsy:D haha aha,a to nie raczej smieszne:( bo od Harmonet tak spuchlam ze hej! i po 11 miesiacach ich brania rzucilam, i spuchlam jeszcze bardziej!:( wyc sie chce.........heh Lekarz powiedzial, ze zatrzymala mi sie woda w organizmie i dlatego spuchlam:( wiec teraz jestem na glodzie,odchudzaniu,czy jak to woli........heh Dlatego powiedzialam sobie ze anty odrzucam...choc nie wiem czy na zawsze...:( u mnie slonko i piekna pogoda,jaby co 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jade do znajomych i odwiedzic rodzinke;) wizyta czysto towarzyska;) gdzies sie trzeba ruszyc po tak dlugim siedzeniu w domu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej mnie 24 stuknie w czerwcu więc w dniu ślubu bede mieć 25 i jeden miesiąć, a mój luby 26 i pół My jedziemy wreszcie sale zaklepać w piątek HURRAAAA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dunia83! Kiedy masz dokladnie urodzinki?Ja tez z marca 24 dokladnie. Mi moj mezus rano dal na odchodne buzi (zyczen nie slyszalam), potem dzwonil i zyczen nadal nie slyszalam. Wczoraj mi powiedzial, ze jedzie do brata po pracy i przyjedzie pozniej. Potem oczywiscie na trening idzie, wiec go tez nie bede widziala. A tak w ogole to lipa. Hormony mi buzuja i sie zaraz poplacze. Ah Ci faceci. Juz mam plan jak go wkurzyc ze zapomnial.Ale jeszcze zobaczymy. Moze mu sie po pracy wspomnialo i mnie zaskoczy. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to jestem najmłodsza :). Ja jeszcze czekam na prezent na Dzień kobiet, ale przewiduję ze dstanę torebkę (delikatnie na ten temat napomykalam). eh, pogoda faktycznie cudna - trzeba sie w weekend gdzies ruszyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaręczona-----> ja mam 26 marzec urodzinki to chyba będziemy tu razem świętować na kafeterii :-). Mój men mi dzisiaj złożyl zyczenia a jutro będziemy się delektować winkiem :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wrocil moj stworek z pracy.....z piekna Orchidea!!! A ja juz zdarzylam sie zdenerwowac, bo myslalam, ze zapomnial.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe jak po moim opisie widac ja mam w listopadzie hehe wiec jeszcze musze dlugo czekac na urodzinki:)ale wierze ze spedzimy je razem na forum:)buzka dla was:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mam 15 marca a moj narzeczony 21 marca, jego mama ma 14 marca,a jego ciocia co obok nas mieszka tez 21 marca i.... zaczynamy juz imreze w ta sobote co by zakonczyc w nastepna,lol :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha, czy ktoras juz stala sie obiektem zazdrosci, np. samotnych kolezanek lub kuzynowstwa, ktorzy zazdroszcza wesela? tzn.ze ktos moze miec ciut np. lepsza,drozsza czy ladniejsza sukienke?? heh..tak sie zastanawiam.... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey! Ja mam urodzinki w maju,! Jakos dzis w nocy nie moglam spac co godzine sie budzilam. My mamy w rodzinie szwagierka(rok mlodsza ode mnie i ma 2 dzieci i sa po slubie cywilnym-)i ona uwaza ze wesele jest raz w zyciu i powinno sie duzo kasy na to wyjsc ze powinno sie jechac limuzyna,sukienka powinna byc nie mniej niz 3000 tl bo jej sie taka podoba i wogole wszytsko musi byc jak najwyzszym poziomie,,,#a ja jej mowie a ty skad tyle kasy na to wezniesz(bo oni jak beda robic koscielny to beda sami bo ona nie moze liczyc na swoja rodzina) A ona na to :z prezentow....ona jest w sumie dorosla ale zachowuje sie jak smarkata. Nasza druga szwagierka miala 2 lata temu koscielny i jechala do slubu toyota avensis(to jej powiedzieli ...czy nie bylo jej stac na lepssze auto---bo to takie zwykle)i co wy na to wogole czasami nie ma na nia slow!!!!:) Ja dzis na rano do pracy a po poludniu bedziemy mieli gosci...wiec chyba juz tu dzis nie zajrze. A w sóbote tez mielismy miec gosci (ale niestety sa wszyscy chorzy :( wiec my sie wybieramy na basen) pozdrawiam was i zycze milego dnia ,papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla mnie to trochę żalosne, taka zasada zastaw się a postaw ię . Rozumiem, że biorę to co mi się podoba, ale też z umiarem. U mnie rodzice finansują dużą część wesela i byłoby mi najzwyczajniej głupio żadać od nich nie wiadomo czego. Oczywiście po weselu zamierzamy wysłać moich rodzicow i teściów na wycieczkę, którą sfinansujemy my - w podziękowaniu za zorganizowanie ślubu i wesela. Myśleliśmy o wycieczce do Pragi - co wy na to. Ja byłam i uważam, że Praga jest śliczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie pytaja dlaczego nie zapraszam calej rodzniy ..ale jak to ona bardzo duza..odemnie byloby z 70-80 osob a od lukasza tylko 24..dlatego postanowilismy zrobic w miare racjonalnie i bedzie z 70 osob..z tym ze i dzieki temu troszke sie koszt zmniejszy bo placimy 190 zl od osoby za 2 dni...to troszke ale tyle dobrego ze sale placimy z rodzicami na pol..czyli troszke moji rodzice, troszke lukasza i my dokladamy reszte..czyli oni tylko zalatwiaja sale...moze alkohol zobaczymy zreszta..nie chce zrobic wesele zastaw sie a postaw sie..robie w granicach rozsadku...a i tak to wedlgu mnie duzo kasy..cos oklo 24000 nie wiem czy to duzo czy malo ale odpadnie troszke sali bo jak rodzice z 2 stron sie doloza to nie bedzie zle...suknie mozna sprzedac potem...jakos to bedzie nie?ale powiem wam sie sie martiwe...bo to duzy wydatek a my domu nie mamy jeszcze...wiec i tak to dla nas duzo ale na szczescie to raz w zyciu..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Praga jest super...bylam tam w zeszlym roku... u nas nie ma zazdrosnikow...i nikt prawie nie slubuje ( jeden slub byl w rodzinie) ja uwazam ze nie ma co przesadzac...tzn chce miec weselicho super ale nie za astralne pieniadze...bo to bezsensu... my chcielismy by na \"kolana\" powalila gosci sala i wystroj;) i sie udalo;) wazna tez byla orkiestra bo nasza rodzina niezwykle rozrywkowa i taneczna jest:) klimat bedzie swietny bo wszyscy bardzo sie lubia -w mojej rodzinie bo polowe gosci mojego micha nawet na oczy nie widzialam:(- zasmucila mnie wczoraj ejdna rzecz..jade jutro do rodziny....min mojej chrzestnej i babci..i chcialam powiedziec ze zarezerwowalismy sale...a moj men stweirdzil ze mma jeszcze nie mowic bo nagadam a pozniej bedzie glupio odkrecac jak jednak nie wezmiemy slubu!!!!!! normalnie załamka:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dionizja-plunia
ale macie fajnie za m-c śluba ja za 3m-ce dopiero:(((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe mezczyzni to sa kochani..dziewczyny powiedzcie mi ile was kosztuje mniej wiecej wesele bo ja jestem jakby to powiedziec moze nie 1 juz ale druga do slubu w swojej rodzinie wiec..ja nie wiem jak sie koszty ukladaja...:)co liczymy to nam inaczej wychodzi...hehe raz mniej raz wiecej ale zostawiamy jakis zapas:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to licze ze ze wszystkim to sie w 16-17tys zmiescimy...( z ciuchami wlacznie) a weselicho na jakies 70osob max..... mam taka nadzieje w kazdym badz razie hehe zycze wam super milego wekendowego wypoczynku ja smigam za 1,5h do warszawy --prawie 4h jazdy przedemna....;) trzymajcie sie i do poniedzialku;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh, a ja wlasnie troszke zaoszczedze na: - orkiestrze - bo moj kolega ma zespol, poza tym tez jest organista, (pol-darmo) - fotografie - bo moj kolega z klasy ze szkoly sredniej, z ktorym utrzymuje kontakt, jest fotografem (pol darmo cala sesja) - dekoracji, bo moja chestna pracuje z dekoratorkami, i jej corka miala teraz slub w lutym, wiec juz wiem co chce do Kosciola a co na sale, (\'\'moze\'\' gratis:) ) - fryzjerka - moja kolezanka pracuje w renomowanym salonie o przyjdzie do domu i bedzie robic probna, farbowac itp. , ale juz pojde normalnie na slub do jej salonu, co by nie wygladalo ze jestem \'\'zydowka czy sknera\'\' :) - makijaz - sama robie, bo na turniejach tanca i pokazach fryzjerstwa malowalam heh... zarobilam na wesele z narzeczonym za granica, ale nadal patrze w jaki sposb mozna zaoszczedzic, heh :D taka moja natura - jestem oszczedna, chyba roboa zawodowa - bylam ksiegowa 3 lata, poza tym jestem mgr ekonomii. moze, wpisujmy tu rady, na czym co mozna zaoszczedzic?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh, mam slub cywilny i koscielny osobno. poza tym rodzice nie placa ai zlotowki na wesele i calosc wyprawiamy sami, duzo czasu zajelo mi tez popytanie co kto robi zawodowo i w czym moze pomoc:) nie to zeby ktos pomyslal ze na kogos licze i ze licze na darmoche, tylko sa to ludzie ktorzy chca w jakis sposob sie zrekompensowac bo kiedys tez im pomoglam:) chcialam to zaznaczyc, bo pewnie polecialyby tu komentarze o sknerze czy zydowce. to tyle:) aha, tak sobie pomyslalam, ze skoro bede wstanie zaoszczedzic troszke, to czy nie pozwolic sobie na \'\'odrobine luksusu\'\' przejazdzka limuzyna czy innym wypozyczonym samochodem? poniewaz mieszkamy zaganica, wszyscy goscie samochodami, a my na pieszo nie wypada:) przeciez nigdy w zyciu nie nadarzy mi sie okazja na taka przejazdzke,heh. moja mama twierdzi,ze to takie \'\'nowobogackie\'\' i ludzie z zazdrosci beda gadac... sama nie wiem... co o tym myslicie? milego dzionka zycze 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez szukalam na czym by tu zaoszczedzic i za kazdym razem wychodzi nam inna kwota jak wszystko liczymy:P zblizona ale inna:P mysle ze jakas odrobina luksusu w dniu slubu jest wskazana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zaoszczędzę na: -welonie, ktorego zdecydowanie nie chcę, -fryzjerze - bo mam i będę miała krociutkie włosy, -dekoratorze -bo udekoruje i kosciol i sale sama z rodzinką, -no i jeszcze nie wiem. A jaki wyjdzie tego koszt to ja pojęcia nie mam. Liczylismy, że łacznie suma nie przekorczy 20 tys. - na 90 osob.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez rezygnuje z welonu :P no i zrezygnowalismy z kamerzysty a to zawsze pare stowek mniej.... milego weekendu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myslalam o wynajęciu takiego pana 2 w 1 - tzn. kamerzysty i fotografa na raz. U mojej sis robil film i foty i byly naprawdę ładne. Na pewno nie zrezygnuję ze swojego marzenia tzn. z zabytkowego auta - mamy już taką \'czajkę\' na oku. Mam o tyle fajnie, ze pieniazki na sukienkę i buty uskładała mi moja kochana Babcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to fajnie, ze dziewczyny sa takie zorganizowane i oszczedne, to dobrze o nich swiadczy:) o zaradnosci, a to jest wazne w malzenstwie:) ja juz mam pomysl na prezent dla rodzicow, tani i ladny:) ps. zadna bombonierka, itp. :D jesli ktos bedzie chcial, podziele sie pomyslem:D aha, i maly prezent dla gosci, dla osob, ktorzy nie chca spic rodziny:D tez dobry haha:) milego wieczorku zycze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×