Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CZY KTORAS Z WAS

JEST JUZ KTOS NA 2008 ???

Polecane posty

cudownych rodzicó mam no jest oklepana ale ja chyba i tak się na nią zdecyduję. w naszej rodzinie dawno nie było żadnego ślubu więc nie zdążyła się ta piosenka tak znowu osłuchać! moi rodzice napewno będą zaskoczeni a to przecież o nich chodzi!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tez kiedys myslalam o balonie ale na anszej sali niestety on nie pasuje i zrezygnowalismy ... ja wiem dziewczyny ze do slubu jeszcze rok ...ale ja musze juz teraz wszytsko poztalatwiac i dlatego jestem taka podekscytowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosiaczek, nie smutasuj się, mój mężczyzna czasami musi mieć dzień, ja to rozumiem ze czasami poprosu nie chce o tym gadać, dlatego ja nie paplam o tym jak szalona, wydaje mi sie ze do nich to musi dotrzeć, mój też twierdzi ze rok to mnostwo czasu, wyśmiał mnie jak powiedzialam Mu z jakim wyprzedzeniem ludzie zamawiaja restauracje, zespoły :) a teraz to rozumie bo przekonał sie na własnej skorze, wiec trzeba im to wybaczyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rybnik dzieki za linka, fajne to :) tu chyba każda z Nas jest podekscytowana :D ja dzisiaj dzwonie zamawiac zespół :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cafka -----fajne ale niestety duzo kasy za to chca....ale dzieci mialy by usmiechy na twarzy jak by mieli tyle czekolady a jakie brudne by byly . Fajnie ze zamawiasz zespol?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cafka kiedys była taka akcja ze wysyłalismzy sobie nasze zdjecia a Ciebie wtedy jeszcz z nami nie było wiec pora nadrobic zaległosci i wysłac na swoje zdjato -)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
potem by Cie jeszcze mogły ta czekoladka wysmarować takie małe łapki na białek sukni :D tak dzisiaj zamawiam znaczy umawiam sie na konkretny dzien zeby juz wszystko załatwic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosiaczek z tym teraz bedzie trudno, mam nowego kompa i wszystkie fotki jakie mialam mam na plytce która jest u mojego M. poprostu zapominam o niej... ale napewno wam coś wyśle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podaj maila ja ci wyślę :-) swoje fakt pomysł z fontanną fajny ale u mnie będzie sporo dzieci tak do 4 rż i obawiałabym się zostać czekoladową Panną Młodą :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i już wysłałam :-) Tak się denerwuję, że nawet zapaliłam papierosa choć już dawno rzuciłam :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajne i ładne z Was dziewczyny :) inaczej was sobie wyobrazałam ;) napewno wyśle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello! Miałam szalony weekend. Do wieczora zakuwanie a wieczorem picie, jestem taka zmęczona.... Co do odsyłania dokumentów to nie robią tego złodzieje, tylko najczęsciej albo złodziej wrzuca portfel do skrzynki pocztowej, albo robią to ludzie, którzy wybebeszony porftel znajdą. Potem idzie to do jakiejś głównej rozdzielni paczek, a potem na adres na dokumentach. Mnie rok temu obrobili w autobusie - na szczęście miałam tylko trzydzieści parę zł, ale niestety były też w środku dokumenty (prawo jazdy, dowod). Od tego czasu nie nosze dokumentow w portfelu.... Na szczęście poczta je odesłała :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosiaczek86 3mam mocno kciuki-powodzenia. Wlasnie maz dzwonil ze dopiero skonczyl prace za 30 min bedzie w domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Belleteyn przynajmniej nie miałas nudno ;) gosiaczek trzymamy mocno!! kiedy sie zrobi w koncu fajna pogoda, chce słoneczko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny dwa dni nieobecnosci i tyle zaleglosci ale sie zrymowalo :) rybnik mam nadzieje ze dokumenty sie znajda nusiaa gratuluje zdania egzaminow ineska wiecej odpoczynku cafka ja tez chce twoje zdjecie gosiaczek trzyma kciuki takze ale pogoda jutro wybieram sie do kosmetyczki na oczyszczanie twarzy.postawnowilam sobie ze rok przed slubem jeszcze bardziej zadbam o skore i wlosy. w tym miesiacu bedzie 6 lat jak jestem z moim miskiem dziewczyny macie jakis pomysl co by mu kupic. moze cos doradzicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
glupolek, ja wten weekend obchodzilam 4,5 rocznice :D nic sobie nie kupilismy wazne ze Razem spedzilismy Ten dzień... zreszta ja mam za tydzien urodzinki to pewnie mój Mężczyzna coś wybierze fajniutkiego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cafka ale my odkad sie poznalismy w kazdy miesiac a dokladnie 20 wysylamy sobie ja to nazywam magicznego smsa ze pamietamy o tym dniu kiedy sie poznalismy a w kazda okragla rocznice swietujemy ten dzien szczegolnie.tak to juz my mamy.najlepiej bedzie za rok siedem lat i to dzien przed slubem :) wtedy bedzie sie dzialo najbardziej huczny 20:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
glupolek, my tez kazdego miesiaca sobie przypominamy :D wiecie co sobie zrobiłam, naleśniki z truskawkami i polewa czekoladową :D pycha polecam!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a my za rok przed weselem dokładnie 5 dni bedziemy mieli 5,5 roku :D wiec tez bedziemy świetowac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie juz kilka razy dzis robilam pochody, zeby tu napisac, ale ciagle cos mnie odrywalo w pracy... Nusia - gratuluje zdanych egzaminow - wieeeedzialam ;) ! Ineska - kochana, uwazaj na siebie, moze naprawde powinnas isc do lekarza. To, ze nie marudzisz i nie narzekasz wiele Ci nie pomoze. Bola Cie jelita? To chyba nic dobrego? Nie chce Cie nakrecac, ani straszyc, ale albo jestes mega przemeczona i potrzebujesz relaksu i czasu dla siebie, albo sie rozchorowujesz na cos - w drugim wypadku konieczny jest lekarz... Iza - syrenka - autko z duszą, my myslelismy o Warszawie czerwonej, ale nie wiem jeszcze, pewnie skonczy sie na fajnym mercedesiku przyjaciol Nie mam pojecia, jaka piosenka dla rodzicow :) Cafka - bata.b@wp.pl - poprosze zdjecie rowniez :) Gosiaczek - POWODZENIA! :) My nie obchodzimy jakos specjalnie rocznic, nie wiemy nawet od kiedy tak naprawde jestesmy razem, bo jak sie poznalismy, ja nie bylam sama, wiec nie wiem, czy liczyc od rozstania sie z poprzednim, czy od dnia kiedy sie poznalismy? :) Ale rocznikowo jestesmy razem 5 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My też nie bardzo wiemy od kiedy liczyć jakieś rocznice, więc liczymy od dnia poznania :). Bo u nas dosyć szybko wszystko poszło. Jak widać na jednym z moich suwaczków jesteśmy razem ponad 2 lata :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my mamy rozne zdaniana to kiedy zaczelismy byc razem..ale na szczescie jest roznica tylko w kilku dniach....on mysli ze 6 lipca a ja wiem ze 12 licpa....teraz w lipcu bedzie 3lata jak jestesmy razem..wiec bedziemy mieli 2 rocznice:) Jak ja zdarze przeczytac to co napisalyscie hehe U mnie dzis slonko:)i za oknem i w zyciu...uspokoilam sie, w pracy zapanowal spokoj i przyjazn, u mnie w domu narazie miod cud i orzeszki ale tylko miedzy mama a siotra bo one razem mieszkaja...moj tata jest za granica poki co jest zle miedzy rodzicami ale sie zachwouje kuluralnie i w porzadku..nie chce zapeszac wiec odpoukac w niemalowane heheh powoli sie pakujemy, w zwiazku przezywam 2 milosc i patrze na mojego Lukasza jakbym go 1 raz widziala...hehe nie wiem co mi sie stalo;)i ogolnie tryskam optymizem...jesli chodzi o slub wszystko zmierza w dobrym kierunku:)jedyny minus ze mam znowu chore jajniki i jutro ide do lekarza a tak to sie mam calkiem dobrze:)kurde zebym tylko nie zapeszyla:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Idę dziś oglądać mieszkanko, 32 m2, kawalerka, pokoj z kuchnią na 8 piętrze. Trzymajcie kciuki :) napiszę po jakie wrażenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RÓŻA - idz sobie nabijac linka gdzie indziej. A Wy nie wchodzcie na niego dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Belleteyn - trzymam kciuki!!! :) Oby Wam sie podobalo. A widzieliscie juz jakies mieszkanka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzieliśmy tylko mieszkanie ciotki Tomka, ale ono się nam nie widzi. Ale ja wynajmują już po raz 5, więc mam doświadczenie :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×