Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CZY KTORAS Z WAS

JEST JUZ KTOS NA 2008 ???

Polecane posty

dziewczyny a macie zdjęcia sukni ślubnej takiej jakbyście chciały?? albo takiej jaką dokładnie macie szytą?? bo kurcze ja nie wiem jaką bym chciała, na pewno jakąś prostą, bez wielkich udziwnień!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem na stazu i mam 460 zl na reke i pracuje jak na pelnym etacie jeszcze brak komp ale moze w czwartek wrescie bede go miala i bede nadrabiac zaleglosci strasznie sie rozpisalyscie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAM! :) W pracy do 22 a dziś od 9,30 znów :( Witam chyba moją imieniczkę gosiag88 :) Co do suknii waikiki to moja jesy tu http://www.karina.net.pl/ trzeba wejść w kolekcje - potem nacisnąć Ecxlusive i tak na drzewku są liście :) i wśród nich znaleźć suknię nazywa się Dalajla :) już ją mam w domku ahhh :) Nie ma to jak kafeteria :) fajnie się z Wami zaczyna dzień. Wczoraj dopadł mnie już mega dół - nic mi się nie chciało, nic nie obchodziło, wszystko było do dupy,a teraz pomalutku przechodzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) ja tez bym chciała cos prostego. mam mozliwosc dostanie sukienki od kolezanki za grosze sukienki jej, zdiecia przesle ale z domu. ale to juz bedzie ostatecznosc, tzn ładna jest jej sunienka, ale musiałabym ja zwezyc bo ona brala slub w 6 miesiacu ciazy. a jak znajde taka jak mi sie podoba to pokaze na pewno :) zonqa ja tez chyba za 3 miesica pojde na staz (jak nie znakde pracy w tym czasie) lepszy rydz niz nic ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosiaczku tez mam takie doły czasami, zwłaszcza ostatnio jak pracy nie bede miala, tak sobie mysle po co mi slub, przeciez kasy nie ma. Ale odganiam złe mysli, przeciez musi byc dobrze :D podobno pozytywne nastawienie to połowa sukcesu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ech jednak mi wcale nie przechodzi :( tylko jest coraz gorzej...jestem strasznie zmęczona, samotna,zła i .....nie będę Wam smucić..taka beznadzieja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiaczek jak chcesz to opowiedź o tym :) ja chetnie posłucham, no chyba ze nie chcesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gagatka - no nie ma bardzo o czym gadać :( poza domem jestem ostanimi czasy po 16h,jak nie w pracy to na praktykach w szpitalu, z Marcinem widuję się w przelocie po 15minut, jestem choran do tego, jest brzydka pogoda (pada) saochód się rano zepsół, Potem okazało się, że ze zmęczenia po prostu nie zauważyłam, że bieg był wrzucony na wsteczny (mam automatyczną skrzynie biegów) i dlatego nie odpalił ;( załamka..musiałam ne peron na piechotę biegusiem :( i to tak z grubsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosiaczek no rzeczywiscie nie ciekawie :o ja tez z moim w tym tygodniu sie w ogole nie widziałam, moze jutro. zaraz mnie w tej pracy cos strzeli (nie napisze co). do dupyyyy jest dzis chyba wszystkie mamy zle humory. chce do domu, do czesia, do kiziorka do ronusia, do łóżeczka. nie chce tutaj siedziec!!!!!!!!!!!!!!!! czy myslicie ze jak sie rozplacze to puszcza mnie do domu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gagatka poztywne myslenie to 3/4 sukcesu :-D Gosia łaaadna sukienka! wszystko super, tylko ja w swojej chciałabym miec chyba gładki dół bez marszczeń, chociaż sama nie wiem... ale szczerze mówiąc taki jak u Twojej jest lepszy, bo nawet jak Ci się coś zagnie od siedzenia, to sie nie będzie rzucac w oczy dzięki tym marszczeniom!!! tak tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gagatka jak się rozpłaczesz to będą nad Tobą górować - nie okazuj w pracy tak uczuć - pokaż, że masz ich gdzieś i tę ich robotę :) ojej ale dzień mamy waikiki - suknia jest z trenem i dlatego chciałam te marszczenia bo jak tren potem się podpnie to wcale nie widać tego, a w prostych sukniach powstaje wtedy taki kuper który strasznie mi się nie podoba.A tak zero śladu po trenie choć cały czas jest~!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosiaczek aha! no fakt! :-D gagatka nie puszczą Cie do domu, a w dodatku zaczną Cie jeszcze bardziej wkurzać swoim zachowaniem ;-) Gosiaczek ale miałas dzień... miejmy nadzieje, ze jego druga połowa będzie już milsza!! :-D dla Ciebie 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki waikiki 🌻 sama próbuję siebie właśnie zmanipulować, że wszystko jest ok, a świat jest wspaniały :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze co ja za zboczoną strone wkleiłam!!!!!!!!!!!!!!! aaaaaaaaaaaaaa wszystko po dwa, nawet kamyki... co za zboczone owady i psy!!!!!!!! no cóż... świat jest piekny ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ten ogień jest ładny... wrzuce sobie to zdjęcie na pulpit, to mi cieplej będzie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taki chyba okres na chandry co do sukienki to planuje jednoczesciowa dol prosty gora z koronka lub wyszywana krysztalkami niedlugo dziewczyny bedziemy sie rozgladac porzadnie za sukienkami to wtedy humory poprawia sie napewno tyle tych cudow ja tez czasami mysle ze nie damy rady zarobic na to wszystko ale jakos idzie do przodu zawsze jakos jest byle do przodu a bedzie dobrze i zawsze trzeba miec nadzieje na lepsze a razem zawsze razniej ja sie na stazu bardzo obijam i troche zaluje traconego czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Marzne razem z Wami :( strasznie mi zimno.. Waikiki - co do sukienek, wkleilam 3 zdjecia - w kazej podoba mi sie cos innego i moja uszyta bedzie pewnie kombinacja elementow z kazdej :) http://www.fotosik.pl/moje_obrazki.php Dziewczynki, humory sa takie z powodu pogody, jeszcze niedawno wygladalo slonce, bylo cieplo, moze nie goraco, ale przynajmniej n ie mokro. a teraz, leje, zimno, wieje, w ogole sie nie chce wychodzic spod koldry - takie prawa zimy. usmiechnijcie sie, przestawimy sie niedlugo na zime i bedzie lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no teraz ok :) wszystkie kiecuszki są śliczne no moza tą 2 jakoś mi nie podchodzi ale 1 i 3 są super :) Zrobisz z tego taką kombinację, że będziesz wyglądać jak księżniczka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z linkiem - wkleilam bezmyslnie :) ale naprawilam blad 2 sukienka tez jako taka mi sie nie podoba, podoba mi sie jedynie haft, ale chcialabym, zeby na mojej bylo go mniej, niz na tym zdjeciu. sama jestem ciekawa co z takiej kombinacji wyjdzie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej :D mi juz lepiej :) Mi nie chodzi o atmosfere w pracy ze jest zła, jest całkiem całkiem,czasami mozna sie posikac ze smiechu. A nawet czesto, nie moge narzekac na prawdę. Chodzi mi o to ze mi źle, nie chce mi sie siedziec. Nudzi mi sie i juz. Ale po tych kremówkach i kawusi juz lepiej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Ja już wstępnie się ogarnęłam w pracy więc mam czas na pogaduszki (w międzyczasie obsługa klientów). Mnie też dołek łapie niestety :( Prawie nie spałam w nocy - przeziębienie mnie złapało i całą noc miałam zapchany nos. Teraz siedzę w pracy w dwóch swetrach i koszulce i mi jeszcze zimno :( Któraś z Was pisała że jestem chuda :) Zawsze taka byłam w sumie - przy wzroście 173cm ważyłam zwykle 55kg, czasem 57kg. Teraz niestety schudłam na 53kg. Nerwy nerwy nerwy. Za dużo wzięłam na swoje barki i trochę się nie wyrabiam :( To na tyle mojego marudzenia - idę zrobić herbatkę. Brrrrr....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Babitek ta pierwsza sukienka jest przeslicznaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!!!!!!! Kati ale te Twoje zwierzaki mają zęęęęby! :-D ale fajne są!!!!! a ja myslałam, że Ty masz kotki hi hi hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×