Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CZY KTORAS Z WAS

JEST JUZ KTOS NA 2008 ???

Polecane posty

My sie w sobote umowilismy z przyjaciolmi i wmiksowalam sie znowu w łososia w sosie z kaparów :) ale zrobie z przyjemnoscia, bo chetnie zjem :D ja lubie gotowac, jak nie musze...tzn kiedy robie to z przyjemnosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to Ci powiem ja tez lubie gotowac tzn jeszcze nie umiem takich wykwintnych dan dopiero sie ucze:D ... ale jesli ktos mnie zmusza to chetnie to robie :) a jeszcze bardziej jestem szczesliwa jak komus smakuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie dopuszczam opcji, zeby nie smakowalo :D my niestety czesto jadamy cos kupnego, tzn w jakis knajpach, bo za pozno wracam z pracy i nie ma czasu na gotowanie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
knajpy pobliskie z dobrym jedzeniem tez mi sa obcykane choc ostatnio staram sie nie jadac bo bardzo tyje hehe jak jem w knajpach:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie...ladnie podane, wybrane z karty to, co sie lubi, zjada sie do konca bo smakuje...a dupka rosnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh nie dosc ze dupka rosnie to jeszcze duzo pieniazkow sie duzo zostawia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a powiedz mi Imili, Wy sie juz zastanawialiscie nad menu? ja ciagle jak z kims gadam to kazdy daje inne \'zlote rady\' i zastanawiam sie, jak to zrobic, zeby wszyscy byli zadowoleni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz co jeszcze nie zastanawalismy sie:) .. tzn kucharku ktore zatrudniamy powiedziala nam sama zebysmy do niej podjechali dwa miesiace przed slubem i sie wszystko ustali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a myslisz, ze menu powinno byc \'standardowe\' - czyli rosol, schabowy itp, czy cos wymyslnego? my mamy w menu od cholery dan do wyboru - jedne zwykle calkiem, inne mocno wyszukane i wiele osob mi powiedzialo, ze tych wyszukanych nikt nie zje, a zabiora sie wszyscy i tak za salatke jarzynowa (ktorej szczerze nie znosze :) ) i sledzia..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz co ja ci powiem tak nie wiem jak to bedzie ale zawsze jak jestem wiadomo rosolek flaki...a ja zamiast flakow bym chciala rosol bo wiadomo wiekszosc je..a ze jestem ze slaska chcialabym tez zurek slaski :D .. de volai czy jak to sie pisze bym chciaa jakies surowki salatki wiadomo...he czyli wychodzi na to ze zdecyduje sie tradycyjnie tak zeby wszystkim smakowalo :D .. co jest sprawdzone hehe nie wiem jak to bedzie jak ebde z kucharka ustalala popytam sie jej co i jak :D kluseczki slaskie czerwona kapusta tez musi byc:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak, na slasku wiele dan regionalnych do wyboru :) w ogole duzo Was tu ze slaska.. jak zyla moja babcia, baaardzo czesto na slask jezdzilam, ostatnio rzadziej, bo nienajlepiej zyje z rodzinka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe no wiesz niby tak chociaz szczerze mowiac malo dan mi smakuje :D najbardziej kluski slaskie:D ..a tak poza jedzeniem to bardziej jestem przywiązana do kochanym okolic Radomia:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poprawka\"kochanych\" mialo byc ehhe :) Babitku ja juz lece spac bo juz mi sie literki kreca i w ogole taka zmarznieta jesem po targu jak rodzicom pomagam cala przemoczona przychodze i jeszcze chyba mnie cos bierze jakas wredna choroba :/ kaszel katar eh momentami nawet gorączka a musze byc zdrowiutka na przyjazd ukochanego...no a jutro ide sie znowu na solarium zagrzac :D Takze dobranoc kochana slodkich snow :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to lyknij kochana jakas aspirynke na noc i spij dobrze :) nie choruj nam do jutra :) slodkich i Tobie :) papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej lalunie :-) Widzę, że Wy znow o jedzonku, hihihi. Nie odzywałam się, bo najpierw pracowałam nad moją mgrką, później oglądałam filmik, później wrócił Tomcio, później się kąpałam no i znów jestem :-) Tyle, że pewno żadnej z Was już nie ma :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey Tak fajnie mi sie dzisiaj spalo ,a tu trzeba bylo wstawac bo budzik zadzwonil :( Zaraz uciekam do pracy ,mam nadzieje ze dzisiaj skoncze szybciej i tez wybiore sie na solarium. U nas ciemno i chyba pda :( wszystkie chyba zaniedlugo bedziemy chore przez ta pogode. Nie znam przepisy na te danie _:) Milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka :D ja jzu w pracy, cierpie starsznie bo okres dostałam i brzusiu boli :( wczoraj nie zagladałam tutaj popołudniu bo miałam widzenie z Michałem hehe :D albo randke jak ktos woli. Wczoraj mielismy wielka wymaine zdan na temat gdzie ma sie odbyc nasz slub, ja chce u siebie, a on u siebie. i nikt nikomu nie przegada. Do 1 października musimy ustalic. (bo od 1 trzeba sie zapisywac).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny! mi się znowu chce spać... i to jeszcze bardziej niż w ostatnie dni!!!!!!!!!!!!! masakra! Babitek 🌻 co do tych dań, to faktycznie wymyślne nie zawsze znaczy dobre... ja Ci powiem szczerze, że menu będziemy tak jak Imili wybierać 2 m-ce przed imprezką, ale nam dała babka już rozpiske... i będziemy brać raczej takie bardziej tradycyjne mięska + wielki udziec ;-) goście się nażrą i będą szczęśliwi :-D a nie będą dłubać się w jakiś dziwacznych, nieznanych im i podejrzanie wyglądających specyfikach ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie tu tez pada Iza, spod koldry wybitnie mi sie dzis nie chcialo wylazic. a do tego zawsze jak wstaje rano, adrian jeszcze spi, cholernie to demotywujace jak patrze jak sie przekreca z boku na bok i chrapie ;) Gagatka, witaj w klubie, ja 3 dzien cierpie. mialas widzenie brzmi conajmniej, jak bys odwiedzila zaklad karny ;) wiec moze zostanmy przy randce ;) Waikiki, no chyba masz racje, rosol i schabowy zawsze sa zjadane. wlasnie ja tez ogladalam juz rozpiske i zauwazylam taki podzial - na dania \'tradycyjne\' i wymyslne - niektore bardzo fajne. musimy wybrac 5 dan goracych i 12 przystawek. Gagatka, uwazaj babo z tymi tabletkami! :) ja na razie mam 2 na koncie dzis.. mam dla Was niespodzianke, ale troche musicie poczekac jeszcze - musze skonczyc :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oho Babitek nam coś szykuje :D jak na arzie 3 tabletki na koncie. na razie nie jem nic wiecej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i gdzie peany pochwalne na moją cześć? :D gratulacje? i inne takie? :D musicie posprawdzać, czy się nie pomylilam z datami przy wklejaniu i dać mi jakiś opis - wiek, miasto, imie czy cos :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
suuuper Babitek wymysliłaś :-D Gratulacje !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 🌻 ❤️ 🌻 🌻 ❤️ 🌻 🌻 ❤️ 🌻 🌻 ❤️ 🌻 🌻 ❤️ 🌻 🌻 ❤️ 🌻 🌻 ❤️ 🌻 🌻 ❤️ 🌻 🌻 ❤️ 🌻 🌻 ❤️ 🌻 🌻 ❤️ teraz wiem ile dni mi zostało na załatwianie ślubnych spraw ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje dziekuje :D obok kazdej daty jest licznik - ile dni zostalo do daty - bedzie sie sam aktualizowal - tak, jak w suwaczkach. a na miesiac przed datą dana osoba bedzie sie zmieniala na bold :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na miesiąc przed będzie sie zmieniała na bold, tzn? wytłumacz tępej waikiki \"po polskiemu\" ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×