Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CZY KTORAS Z WAS

JEST JUZ KTOS NA 2008 ???

Polecane posty

Gosiaczku ja mam takie samo zdanie jak ty...bo nie rozumiem tego..tyle malzenstw nie moze miec dzieci i by przyjeli na pewno dziecko to ktorego ktos nie chce...a nie ktos pozwala zeby rozrywano takie malenstwo :( ...ja pamietam jak nam kiedys na jakiejs lekcji puszczono film\"niemy krzyk\" tez o aborcji..eh to sa strasznie sceny ale niestety sa wariatki ze to robia :( ... zastanawia mnie jedno ..sex uprawiac umią a dlaczego poniesc kosnsekwencji nie umia? nie wiem i chyba nigdy sie nie dowiem... :( .. idzire zrozumiec jezeli zagraza to zyciu i matki i dziecka...z ebedzie tak chore ze nie dosc ze dzidzia nie pozyje to i mama by mogl umrzec..ale w innych przypadkach nie usprawiedliwiam...sa zabezpieczenia..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Macie rację, tylko jeszcze mogliby usprawnić postępowanie aborcyjne, bo nawet jak takie dzieciątko zostanie porzucone a rodzice się nie zrzekną praw rodzicielskich to dupa blada :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Darianka zapraszam do znajomych na Fotce :) Ja jestem juz sama w domu maz pojechal do pracy na 12 godzin ...cala noc bede sama :( My poznalismy sie 21.listopada.1998 rok po tygodniu zostalismy para . Co porabiacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak w ogole czemu tylko jedno zdjecie :P ja uwielbiam duzo zdjec ogladac hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wiem wiem, ale ja jestem początkująca na fotce :-) i muszę się duuużo jeszcze nauczyć :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj RYbnik witaj nudy jak nie wiem :) ogladam zdjecia slubne roznych par na fotosiku i onecie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha a ja probuje sie dodzwonic do domu ale niestety nikt mi nie odbiera :( No i dzis popatrze sobie na Big brother :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Darianka no co?? Rybnik w sumie gadamy juz nie o głupotach, ale o poważnych sprawach bo o aborcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wow darianka ale fotkę nam fajną strzeliłaś ;) przypomniało mi się, że miałam cały wieczór chwalić babitka więc... wypijmy jeszcze raz zdrowie naszego WSPANIAŁEGO babitka :) witaj rybnik - widzę, że wieczorkiem będziesz z nami siedzieć :) mąż w pracy, wyśpisz się przynajmniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze ze dziś piątek i jutro sie wyspie, choc pewnie znajac mojego pecha cos (lub ktoś) mnie obudzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nic nic Gagatko :-) Ja tylko mowię - piszę :-) że Wy też pasujecie, zresztą jak się ludzie kochają to pasują :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zeby wypic zdrowie Babitka kazda musi to samo pic i w tym samym czasie :) Proponuje herbate jako produkt ogolno dosepny :D Co Wy na to?????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak tak gosiaczku, strzeliłam, nawet się spocilam przy produkcji tegoż dzieła :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no w koncu nas wiecej bedzie wieczorkiem na BB tez sobie popatrze ale czekam bo o 21 ma dzisiaj byc dopiero bo cos tam sie dzieje ...hehe... no i ja Ci pomoge chwalic Babitka ...nasz wspanialy Babitek sie postarał powinno byc postarala no ale jakos nie pasuje hehe odmiana nicku Babitka:D .. wiec jeszcze raz fdziekujemy jestes boska :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rybnik bardzo ladna ta sukienka mi sie podoba...ale kiedys widzialam na stronce i strasznie droga byla moze staniala...choc ja mam swoja wymarzona ale ta tez cudna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tylko zawsze w piatki mam okazje z wami posiedziec wieczorem ....ale dzis jestem zmeczona ....jakie plana na weekend?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie zaparzyłam sobie herbatkę żeby wznieść toast :) rozumiem rybnik - ja bez mojego Marcina też się nie wysypiam, a przy Nim śpię jak małe dziecko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uwaga zarzadznie gagatki wchodz z dniem 9 wrzesnia 2007 roku o godz 21:00 Mianowicie z wybiciem 21 na zegarze dziewczynki biora w łapki herbatki i piją za zrdówko Babitka I Wspaniałego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale u mnie juz ciemno sie zrobilo .... A sluchajcie dziewczyny jak tam u was ....bo slyszalam ze w niektorych miejscach juz jest stan przeciwpowodziowy ...straszna mamy pogode w tym roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×