Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CZY KTORAS Z WAS

JEST JUZ KTOS NA 2008 ???

Polecane posty

heheheheh, no nie, nie na wszystkim :) jesli chodzi o kompy - troche wiem, bo to jedyne narzedzie mojej pracy (poza glowa :D - ale w tej jeszcze nie ma zwarć po zalaniu :D:D:D) i nie jeden moj komp w zyciu juz mial bliskie spotkania z H2O :) po spaleniu kilku zasilaczy, kart graficznych itp nauczylam sie suszyc dokladnie wszystko przed wlaczeniem :D ale ze babitek zdolny - no coz Gagatko, trudno zaprzeczyc ;) :D ooooczywiscie mi sie nie chce tak samo, jak Tobie - jak pisalam w ktoryms poscie wyzej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie ja na chwulke bo musze sie wykapac i na 16 na solarium lece:) Babitku super kalendarz gratuluje :D a więc u mnie możesz dopisać tak: Emilka 21 lat Zabrze . Karol 21 Brzezinki Stare :D We wszystkich mowach i w języku duszy Nad wszystkie są dwa słowa, Jak w kroplach rosy po suszy, W nich skarb żywota się chowa. Jak dwie perełki w oceanie życia, Jak dwie gwiazdeczki na niebie, Świecą nam do powicia Dwa słowa — kocham ciebie. [J.I. Kraszewski]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajnie :) obiecuje sie odwdzieczyc! :) nic mi sie nie chce naprawde ta pogoda mnie dobija :( najchetniej to bym spała i spała! a jeszcze chciałam napisac o sukniach ślubnych bo wklejałyscie linki, musze powiedziec ze łądne, ale od Babitka nigdzie nie widziałąm na zadnych stronach jakie przegladałam i musze przyznac ze śliczne wszystkie 3 :D i chyba poraz pierwszy w ogole widze od Babitka suknie na jaka (mieszanka 3) ewentualnie by sie zdecydowała :) no a z tej drugiej tez bym \"wycieła\" troche tego haftu bo jest go ciut za duzo ;) a reszta sukienek tez bardzo ładna napewno kazda z nas wybierze odpowiednia dla siebie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a, nie odpowiedzialam :) Cafka, niestety nie da sie tak, zebyscie same mogly wpisywac - to wisi na serwerze adriana fimy i zabilby mnie, gdybym podala publicznie dane dostepu :D poza tym, nie ma zadnego tekstowego panela, w ktory mozna by to bylo wprowadzac, wiec z kazdym wpisem trzeba grzebac w bebeszkach stronki. ale ja bede grzecznie wszystko wpisywac :) moooooze czasem z lekkim przestojem, kiedy mnie nie bedzie, ale bede nadrabiac zaleglosci - a wiecie, ze bywam tu czesto :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz za godzinke bede myslała o domu. A ja w planach mam dzis herbatke, ksiazke. No moze babcie jeszcze odwiedze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak rozumiem Babitku juz wszystko :) prosimy tylko o cierpliwosc :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuej za fotke Darianko, kolejna fajna dziewczyna :) ide na miete bo herbatki juz mi sie nudza ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eh kazda jedna widze herbatke pije :P ..ok spadam od was na jakis czas hehe pozdrawiam was cieplutko :) ,..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
joł Imili :) wpisane :) dziekuje dziekuje (urosne chyba dzis :D ) Cafka - milo mi, ze sukienki Ci sie podobaja, z haftem sie w pelni zgadzam - ja chcialabym, zeby byl taki delikatniutki bardzo - w tej sukience haft jest chyba jej glownym elementem, a ja chcialabym, zeby byl tylko akcentem. no i w koncu znalazlam sukienke z rekawami, ktore mi sie podobaja... oj czy ja wykazalam sie kiedys brakiem cierpliwosci? :) wpisywanie tego nie jest klopotem :) niewielka praca. gorzej bylo wprowadzic nas wszystkie na poczatku, ale to juz z glowy :) mam tylko nadzieje, ze nigdzie sie nie rabnelam w dacie :) w niektorych miejscach wymyslilam fikcyjne daty - w dacie -zeby wszystko sie przeliczalo musial byc parametr dd-mm-rrrr, a niektore dziewczyny podaly tylko miesiac i rok, wiec wpisalam fikcyjny dzien :) ale to wszystko do poprawienia, jak rzeczone panny mlode sie pojawia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milej kapieli Imili i nie przysmaz sie na solarium ;) ps. o nie nie, ja pije kawe :) (okropna mi wyszla, ale ja zmecze do konca)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiesz Babitku ja sobie zapisałam zdjecia tych 3 sukienek Twoich :P bo sa naprawde ładne! ale nie martw sie nie zgapie od Ciebie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A zgapiaj kochana Cafko smialo :) nie ubedzie mi sukienki od tego :D skoro mamy taki sam gust, bede Ci podrzucac, jak cos podobnego jeszcze znajde :) fajnie, ze Ci sie podobaja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no własnie tylko jak w te 3 suknie sie ubrac? :D ehh ja tak naprawde nie wiem czego chce, szkoda ze nie ma takiej sukni zeby mi sie podobała cała... no nic pozyjemy zobaczymy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mi jak sie spodoba ta suknia w niedziele, to chyba bede musiała pozyczyc kase, bo mam tylko 250 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra dziewczyny ja uciekam, zostawie jeszcze baterie na wieczor zeby do was zajrzec bo ostatnio widze duzo a duzo piszecie, wiec pozniej moge nie nadrobic ;) te dziewczyny które sa w pracy zycze szybkiego powortu do domu! :) te które sa w domu, obijania zycze! :) w szkole? hmm nie wiem czy któras jest :) w ogole mimo okropnej pogody zycze ciepła :D ehh ale ja głupoty gadam :) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm, nie polecam jednej na druga :D poza tym - za duzy koszt ;) ta z rekawami ma sznurowaną gore - wiec spelnia kryteria tej sznurowanej :) zatem jedna odpada ;) no i haft przerzucamy na ta pierwsza znacznie uszczuplajac jego ilosc - i jest calosc :) ja bym ja tylko nieco uskromnila na dole - zeby nie byla az tak rozlozysta, zmienilabym kolor na ecru - i jest gotowa sukienka :) no taaa - jak widzisz Cafka, ja tez mam problem, zeby wybrac jedna w calosci :D miedzy innymi dlatego szyje. Gagatka - nei masz zadnych zdjec tej sukienki? Trzymaj sie Cafko, mnie wieczorem nei bedzie, i ja Tobie zycze :) wszystkiego Ci zycze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Babitu nie mam niestety, no chyba ze kumpela bedzie miała jeszcze plytke ze zdieciami. To pozycze i pokaze :D Ładna, prosta :D chce za nia jakies 700/800 zł nie wiem ile za welon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łeee, szkoda. Ale mam nadzieje, ze Ci sie spodoba - bo bardzo fajna cena :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja sobie wrocilam z solarium tak fajnie cieplutko mi teraz:D wygrzałam się :D ...az przyjemnie..gdyby tak na dworku bylo..no moze nie tak goraco ale chociaz cieplo i bez deszczu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no no no no no no no
hej imili, a ja gotuje obiadek i gram w call of duty 2 :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A czy ja Ci już wysylałam? Bo się pogubiłam zupełnie kto już dostał moje zdjątko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×