Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CZY KTORAS Z WAS

JEST JUZ KTOS NA 2008 ???

Polecane posty

zabusia----------- jako dodatek i troche zmieniona to super bedzie :-) gosiaczek------------- tata marcina tez kiedys pil (teraz nie pije, chociaz chyba alkoholikem jest juz cale zycie), przez to rozwiodl sie z matka ogolnie nie bylo u nich wtedy rozowo. marcin jest tez zupelnie inny niz tata. a paradoksalnie nie bedzie normalnie nie przez tate ale przez mame marcina.... wiem juz dzis, ze mojemu tacie jest i bedzie bardzo przykro, ze nie bedzie miedzy naszymi rodzicami normalnie ale mama moja jest nie do zmiekczenia. wiem ze bedzie dla mamy marcina mila na slubie ale moze byc tak, ze wczesniej sie nie spotkaja wcale.... ogolnie nie jest latwo ale jakos sobie damy rade dziewczyny,w koncu to bedzie nasz dzien i wydaje mi sie, ze nasi rodzice, bez wzgledu na to czy im podziekujemy czy nie, czy bedzie piosenka czy nie beda mysleli wtedy o nas a nie o sobie.... imili------ to jest strasznie przykre co piszesz o ojcu karola... mam takich znajomych, ktorych ojciec rowniez sie nad nimi psychicznie, a podejrzewamy ze i fizycznie, zneca. matka cale zycie tam nie pracowala, jest finansowo od niego kompletnie zalezna, troje doroslych dzieci w zasadzie tuz po 18. urodiznach wyprowadzalo sie z domu na to on jej zrobil kolejne... nie wiem po co, chyba zeby mec sie nad kim dalej znecac. historie, ktore mi jego corka i syn opowiadali po prostu dla mnie nie do pomyslenia. a najlepsze to to, ze pan X jest uwazany za jedna z najbardziej religijnych osob w naszej parafii, w kosciele zawsze w pierwszych rzedach, dzieci u wczesnej komunii niby idealna rodzinka. ostatnio mama mi mowila, ze widziala jego zone znowu z wozkiem... wnuk to na pewno nie byl wiec moze jest kolejna ofiara...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki :-) jak tam niedzielne popołudnie ??? Widzę, że o piosenkach dla rodzicach rozmawiacie. No my też mamy problem z podziękowaniem dla rodzicow, bo Tomek dziękować nie chce, po prostu jego rodzice....ehhhh przykra sprawa :-( A ja chcę i problem goni problem :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to Darianka witaj wsrod nas :-) jakos ten problem bedziemy musialy rozwiazac. ja juz mialam taki czas, ze mnie to maksymalnie meczylo ale postanowilam sobie, ze nie jest to koniec swiata i jakos bedzie. musi byc :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny przykro mi ze nie wszyscy rodzice sa \"cudowni\" no ale takie jest zycie niestety. Nie ma co ukrywac. Moi i mojego rodzice sa ok, co prawda maja czasami swoje ze tak powiem odjechane pomysły i inny widzenie na niektore rzeczy, ale w koncu dzieli nas troche lat, wiec oni pewnie patrza z tej przeszłej perspektywy. Moze troche gmatwam, ale mysle ze mnie rozumiecie :) Ja w sumie dzien spedzam po śpiworem i ksiazka (no i ciepła herbatka -- a jak :) ) wyszłam tylko na chwile zeby zajrzec do Was, i zaraz wracam znów do mego ciepełak. Pogoda u mnie okropna, zreszta jak wszedzie. I wcale bym sie nie zdziwiła jakby dziewczynie nie chciało sie przyjezdzac ( z śluban sukienka). Znowu boli mnie brzuch, co jest nie spotykane w moim okresie (nigdy nie boli mnie 3 dnia) no ale zarzyłam tabletki i czekam cierpliwie na koniec męk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
summer no sytuacja ktora opisujesz tez smutna...no u Karola jest tez ze dzieci sie powynosily z domu szybko siostra w anglii brat w katowicach moj narazie w norwegii eh ...moj tez jest calkiem inny niz swoj ojciec sam mowi ze to co przezyl w domu nie doswiadczyl uczucia ze strony ojca nie zyczy nikomu i nigdy nie bedzie taki jak on...eh no u jego matki jest taka sytuacja ze \"pracuje\" tzn nie w zadnej firmie a na gospodarce maja swoja i jego ojciec nic tam nie robi eh...zal mi jej bo musi sama wszystko robic a on sobie przyjedziie z pracy...mily dla innych na pokaz...i dlatego go strasznie nie lubie...nie lubie falszywych ludzi :( .. szkoda slow..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej summer :-) My się jeszcze nie znamy, bo mnie wcześniej nie było, a Ciebie od kiedy ja się pojawiłam :-D Ale zaraz Ci wyślę fotkę jeżeli chcesz i mam nadzieję, że fotkę otrzymam i się poznamy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Darianka :-) jasne, wyslij mi fotka, moj adres przy nicku a ja zaraz wyszperam moze cos nowego a jak nie to zaraz posylam te troche starsze (sprzed roku :-) ktore poszly do dziewczyn :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Summer wysłałam :-) i czekam z niecierpliwością na foteczki od Ciebie :-D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gagatka85 wysłałam Ci już fotki są to zdjecia z wesela na którym byliśmy 18 sierpnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez poprosze zdjecia :D moje zdjecia na milcia12342.fotka.pl za godzinke dojda jeszcze zdjecia tam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gagatka----------------- poszla fotka do ciebie darianka, gagatka ------------ powtorze po dariance: fajne babeczki z was :-) zaroilo sie nam od urokliwych przyszlych zon :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey :) My niedawno wrocilismy ...teraz weszlam zobaczyc co napisalyscie. Gosiaczek-Milej pracy Tobie zycze. Widze ze tylko ja mam jakies drogie buty ....:( jak zrobie zdjecie wysle je wam ..oczywiscie tym osobom ktore beda chcialy zobaczyc. No gociaczek ty naprawde masz ciezka ta prace ...tzn ze nawet weekendy musisz siedziec :( Zonqa-Mi niespodzianka Babitka sie otwiera:) A co do piosenki dla rodzicow to : Cudownych rodzicow mam. Walc dla rodzicow -Bayer Full Kumpliki-Rodzice Kochani moi rodzice - Bernadeta Kowalska http://www.wrzuta.pl/audio/4mK0hl9oXv/ -posluchajcie. Zabusia ---dzieki ze czytasz moj pamietnik ja rowniez Twoj czytam i dziekuje w tym imieniu za wszystkie oddane glosy. Summer -to nie moje buty ...ja swoje mam ale leza w szafie jak zrobie zdjecie to napewno wam pokaze ...a te buty to sa Zabusi. Rodzice obojetni jacy sa ...czy dobrzy czy zli to i tak ich KOCHAMY ...rodzicow sie nie wybiera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jeszcze kilka ...ale ich nigdy nie slyszalam Dwa Kamraty „Kochani rodzice” Janusz Zylka „Dla mamy i taty” Marek Knopfler i Dawid Knopfler „Piosenka o rodzicach” ------------------------------------------------------------ Piosenki dla rodziców :D :D środa, 14 marzec 2007 Piosenki dla mam: \"Nie ma jak u mamy\" - Wojciech Młynarski \"Matka\" - Czerwone Gitary \"A ja wolę moją mamę\" - Fasolki i Majka Jeżowska \"Dla mamy\" - Kaja Paschalska \"Co się stało z mamą\" - Maryla Rodowicz \"Mama\" - Spice Girls \"Gdzie matka czeka\" - Tercet egzotyczny Piosenki dla ojców::D:D \"My heard belongs to daddy\" - Marylin Monroe \"Co powie tata\" - Natalia Kukulska \"Father eyes\" - Eric Clapton \"Dance with my father\" - Luther Vandross piosenki, które teoretycznie się nadają ale to rzecz gustu::):) \"Walc dla rodziców\" - Bayer Full \"Father and son\" - Boyzone \"Father of mine\" - Everclear \"Father figure\" - George Michael \"Mother and father\" - Madonna \"Father in you\" - Mary J Blidge \"Like father like son\" - The game \"In the name of the father\" - U2 Piosenki, które warto wziąć pod uwagę gdy ktoś ma w planach tańczyc w kółeczku :):):) \"Rodzina\" - Jeremi Przybora i Jerzy Wasowski \"Najlepsze pozostanie\" - De Mono \"Radość najpiękniejszych lat\" - Anna Jantar, Natalia Kukulska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem po przymiarce sukienki, sukienka ładna ale na sobie mi sie nie podoba :o nie wiem czemu!!!???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gagatka------------- dawaj dla mnie fotke :-) na pewno suknia jest super i ty w niej tez, musisz sie chyba przyzwyczaic poza tym dopiero pierwsza przymiarka wiec to pierwszy "szkic" ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaraz dodam an fotoisk :) szybkosc mojego transfera mnie powala. Prosze m\\nie zwracac na moja mordke i w ogoel na grube ciało. Własnie podjełam decyzje ze czas schudnac!!! Chwila cierpliwosci i pokaze. ale zdiec jest mało i nie widac wszystkiego bo moja siostra robial i to jakos dziwnie strasznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gagatka---------------- wygladasz pieknie, kobieco, delikatnie, zwiewnie. super :-) i ani sie waz gadac glupoty o odchudzaniu!! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×