Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CZY KTORAS Z WAS

JEST JUZ KTOS NA 2008 ???

Polecane posty

no to tak jak obiecałam wpadłam na chwilke, zaoszczedziłam troche baterii ;) panel sie suszy a do innego gniazdka boje sie wlaczyc bo jakies iskry mi sie pokazuja :D wiec chyba musze poczekac do niedzieli az moje Kochanie pooglada co ja tam zmajstrowałam :D widze rozne temaciki poruszacie ;) Gagatka co do fotki hmm, na moje oko to ja nie widze w nas podobienstwa, ja nie wiem gdzie dziewczyny widza podobizne :) wiem wiem ze mi jest łatwiej oceniac bo mam juz Twoja fotke ale prosze o cierpliwosc :) a tak ogolnie to ładna z was para :) to samo dotyczy Darianki :) no jesli chodzi o poznanie to jest to jednym słowme przeznaczenie!! w skrocie opowiem zeby nie zanudzac :) jestesmy z roznych miast, poznalismy sie nad morzem Naszym polskim morzem :) spedzilismy kilka cudownych dni, ja sie rozstałam z kims a On tez kogos mial (w obu przypadkach byly to krotkie i nie dojrzałe zwiazki) oboje myslelismy, sa wakacje, miło spedzlaismy te dni, wieczory na plazy, rozmowa itd itp. on wyjechał wczesniej ja zostałam, strasznie mi go brakowało!! trzymała mnie tylko taka mysl ze jak wroce to sie spotkamy bo samochdem to jakies 30 minut drogi, a nie np. 800 km :D utrzymywalismy kontakt jako kolega-kolezanka ale ja chyba chciałam czegos wiecej :) wiec miałam kontakt sie urwał :( mineły chyba 3 miesiace nie wytrzymałam pusciłam syganł i czekalam czy napisze czy nie, napisał \"Magda?\" byłam szczesliwa i jestem do tej pory :D okazalo sie ze wykasował moj numer ale oboje myslelismy o sobie kiedy ja sie meczyłam i dreczylam \"wyslac sygnal czy nie\" on kombinował i chodził do salonu zeby odzyskac archiwum rozmow :) tak wiec jestesmy Razem juz prawie 5 lat :D uff wybaczcie kochane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Babitek bedzie miala co czytac...na chwilke spadam bo mojemu pieskowi a raczej suczce zachcialo sie poprzytulac i mnie drapie w reke hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdrowie Babitka :D:D ja pije białe winko :D a co! to w koncu nasz Babitek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza wiem i jestem wdzieczna Bogu i losowi ze mi GO zesłał :D Naszym marzeniem jest tam pojechac i przejsc sie po plazy jak wtedy... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tez bym tak zrobila Cafka my niestety nie mozemy sie wybrac w to miejsce gdzie sie poznalismy bo juz nie istnieje ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a my nie bylismy jeszcze razem na wakacjach (bo te z jego rodzicami i siostra sie nie licza), no ale juz pojedziemy na pewno za rok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my na wakacjach tez ne ale na sylwestra wyjechalismy na 5 edni co prawda do brennej ale zawsze cos chcielismy byc po prostu sami..no iw ferie w tym roku w zakopanem tydzien :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no niestety tak, bo weszłam tylko na chwile zeby cos skrobnac wam tutaj i wylaczam kompa, nie chce zeby mnie prad poraził :P wiec gagatko prosze o cierpliwosc!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ale się rozpisałyście ja przez prace nie mam czasu tu zaglądać a jak zaglądam to czytam i zmykam :) nasza historia jest taka poznalismy się na pierwszym roku studiów, od poczatku w jednej grupie, tak w połowie semestru zaczeliśmy gadac ze sobą coraz częściej wspólne wypady na piwko na spacer, w góry ....i tak minęło nampółtora roku przyjazni, ja na poczatku ukrywałam co czuje choć wiedziałam już ze to ten jedyny tylko bałam się ze jak coś pójdzie nie tak to strace w nim oparcie i przyjaciela więc czekałam....nio i sie doczekałam 21 stycznia 2003 roku siedząc u mnie na stancji patrzylismy sobie głeboko w oczy i Rafuś mnie pocałował a potem powiedział:\" skoro tak dobrze sie nam układa jako przyjaciołom to może jako parze też tak bedzie\" a ja ze łzami w oczach mocno sie do niego przytuliłam i powiedziałam tak. Poraz drugi tam powiedziałam mu 21 stycznia 2005 gdy poprosił zebym została jego żoną :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cafka szkoda ze uciekasz ale rozumiem 3maj sie kochana i szybko napraw to milego wieczoru a moze jednak z nami zostaniesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabusiu - no faktycznie(ja też się rozczuliłam) masz dar pisania chyba ;) rybnik - jak to nie istnieje??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jeszcze chwilke pobede z Wami pare minutek ;) bo chce tez jutro wpasc do was. wiecie co ten BB to jakas komedia, Jolka jest najfajniejsza :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wlasnie w Bb nie przepadam za Jolka od samego poczatku mi sie nie spodobala i nie moge jej nawet sluchac. Po prostu nasza dyskoteka w ktorej sie poznalismy ,nie istnieje bo zostala zburzona i nie ma dyskoteki a na tym miejscu nie ma nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I wogole Bb jakos nie zabardzo mi sie podobva wtygodniu to wogole nie patrze a dzis zalaczylam zobaczyc co tam sie dzieje ale jakos mnie to nie wciaga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BB eh serio 1 edycja byla super teraz ogladam bo ogladam :/jolka to naprawde imitacja dody eh przywalona i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dobra dziewczynki, ja uciekam zycze wam dobrej nocy :) fajnie ze jestescie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze pół godziny i do domku - ale na szczęście jutro mam wolne i planuję wielkie buszowanie po sklepach i zamierzam się obkupić,że hej :) a wieczorem Marcin rozpali dla mnie ognisko....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cafka 3maj sie kochana . Dobra dziewczyny ja ronwiez zmykam .Milego wieczoru i kolorowych snow wam zycze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ładne zdjęcie gagatka :) oj dziewczyny gdyby nie Wy nie wiem jak wytrzymałabym w pracy - wielka buźka dla Was za to :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oki dobranoc kochane...slodkich snow zycze wszystkim :) zajrze w weekend do was na pewno choc nie wiem czy kogos zastane :P .. jeszcze raz spokojnej nocy i udanego weekendu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×