Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CZY KTORAS Z WAS

JEST JUZ KTOS NA 2008 ???

Polecane posty

Waikiki, zalezy o jakich tuszach :D o tuszu moge gadac, o tuszy nie, bo nie bede mogla zjesc obiadu :D:D:D:P Dziekuje za streszczenie :) łeee, myslalam ze blondyna nie wyleci ze szpitala, ze sie uda ukryc wszystko..postaram sie w przyszlym tyg obejrzec - przypomnij kochana, proooosze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez bym sobie na wakacje pojechala mmmmm :P ale juz za roczek w jakas podroz polsubna :D no wlasnie Babitek mowila o tuszach :P a teraz zas sie wymiguje nie ladnie! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ta ta :) Ale o tuszu tez niewiele mam do powiedzenia, bo od 97-97 roku uzywam ciagle tego samego. kupowalam pojedyncze inne, ale uznawalam, ze szkoda kasy. jakies heleny rubinstein itp, a rzesy moje wygladaja po nich tak samo jak po 2000 kalorii MF, a roznica w cenie ok 100pln :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ Co powiecie o sali ??? www.hawana.pl prosze was o komenty:D nasz ślub 25 października 2008:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to w ogole mialo byc inaczej - 97-98 :D (nie pamietalam dokladnie, pamietalam ze mialam 17-18 lat :) ) no nieeeeee, nie jestes drobiazgowa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czytam Was i czytam jejku już tyle czasu ;) ja w pracy siedzę ;( no to pokolei - Gratulacje dla Babitka - pomysł masz genialny i wierzę w to,że zarobisz miliony.Jestem o tym przekonana (a ja nie skromnie tak może ale rzadko się mylę co do ludzi) :) w sprawie papirusów (mam ich kilkanaście w domu ;)) to uwarzam, że najciekawszy jest ten z sądem ostatecznym :) Babitku - wyślesz mi pamiętnik pielęgniarki :) ładnie proszę Na Bora Bora to moje największe podróżnicze marzenie - może za X lat będzie nas stać żeby się tam wybrać. Wszystkie, które nie były w tym roku na wakacjach pocieszm - JA TEŻ NIGDZIE NIE BYŁAM!!!!! Duchy - nie boje się bo wydaje mi się, że towarzyszą mi od małego, nie raz widziałam różne rzeczy i chyba się oswoiłam. Wierzę, że jeśli któryś do mnie przychodzi to czegoś ode mnie chcę - więc modlę się chwilę i przeważnie odchodzą :) Ja bym bardzo poprosiła o spagetti jeśli coś zostało jeszcze ;( A tusze do rzęs - ojej jak się skończę to biorę jakiś inny - nie przywiązuję się to samo mam z podkładami :) lubię eksperymenty. Sorki, że tak się rozpisałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiiiiiiiiitaj Gosiaczku :) Wyslalam Ci pamietnik :) dziekuje :) baaaaaardzo sie ciesze, z Twojego przekonania do moich milionow - obys miala racje i tym razem kochana :) 🌼 Ja do kosmetykow sie przywiazuje, bo mam baardzo wrazliwa cere i latwo ja zepsuc :) wszystkiego do twarzy uzywam clinique - mydlo, tonik, emulsja - krem i podklad :) rozpisuj sie rozpisuj! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Babitek moja droga o Chirurgach Ci przypomne o ile sama nie zapomne ;-) :-P ...może jej jednak jakoś nie wywalą ze szpitala, bo głupio by tak dalej bez niej było. Ten pacjent od serca, próbował resztką sił wkręcić tej lekarce małej muzrynce, że to on sam przecioł ten przewód, ale ona mu powiedziała, że jest za słaby i żeby nie tracił sił na kłamstwa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Babitek 🌻 poprostu są ludzie, którzy są skazani na sukces i Ty do nich z całą pewnością należysz więc jak już będziesz baaaaardzo bogata to daj nam znać, że się udało :) A ja tak ogólnie to ciągle mam ochotę płakać (bez powodu) i zrozum tu kobietę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeju jakie ja literowe gafy robie jak staram się tak szybko cos napisać :-O 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Gosiaczek :) a prosze zostalo jeszcze spagethi, bo malo dziewczynek zamowilo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie postaram pamietac i przypomniec Tobie Waikiki - ale nie gwarantuje powodzenia akcji przypomnienie :D Moze blondynie uwierza i zostanie w szpitalu :) Gosiaczku, kochana, dziekuje pieknie :) bede sie starala, zeby Twoje slowa staly sie prawda :) No jak daj znac - jestesmy umowione na wypad na bora! :) Nie placz :) Moze Ty w ciazy jestes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) :) :) :) :) ;) tak się uśmiałam!!!!!!!!!!!!!!! nie jestem w ciąży!!!! Ani przed okresem - bo właśnie jestem po okresie 4 dni, a z Marcinem nie widziałam się od niedzieli więc nie miałam nawet jak w tą ciążę zajść :) ale dobre :) Dziękuję za spagetti - bardzo głodna jestem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj Gosiaczku Gosiaczku - teraz sie usmialas, wczesniej plakalas...moze jednak bobas? :) nie mialabys objawow, gdybys zaszla w niedziele :) aleeee mozeeeee wczesniej? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no poprawiłyście mi humorek :) ale dziwne te moje huśtawki nastrojów - a może to MENOPAUZA CO???? Lecę zapalić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Babitek odpuść jej ;-) jak jest 4 dni po okresie, to mało prawdopodobne że jest dzidzia :-D z resztą nie gadajcie o dzidziach, bo mnie się zachce ;-) :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no odpuszcze, noooo :) ale moze to bylo w poprzednim cyklu? :P dobra kochane, adr po mnie przyjechal, pora wyjsc z pracy, zostalam juz sama w biurze. odezwe sie wieczorkiem. trzymajcie sie dziewczynki cieplo i tesknijcie za mna :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no mi sie dzidzia marzy ale jeszcze nie teraz :P a Babitek tak lubi o ciazy gadac :P pamietam jak mi mowila o tescie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale Babitek jeszcze dzidzi nie chce :) na razie bedzie sie cieszyc cudzymi dzidziami :P wszak mowic o tescie a robic dzidzie to nie to samo :P leceeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Babitek 🌻 a mnie się tez marzy i może poslubie sie postaramy z moim cos w tym kierunku wytrenować ;-) ja nie moge długo zwlekać, niestety - wskazanie od lekarza 😭 ale bym tak chciała miec dzidzie :-D ale najpierw musi być mąż :-) tak sobie postanowiłam i basta! a któras z forumowiczek juz ma potomstwo???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a no właśnie Bbitek tak lubi ludziom o dzidziach gadać - pewnie ciocią by chciała zostać :) tęsknić będziemy okrutnie ;( mi bratowa oststnio przyniosła wielki worek z ubrankami dla maluszka :) wyciągałam wszystko oglądałam, składałam i tak mi się cieplutko w serduszku robiło...eh instynkt macierzyński - nie da się go oszukać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Waikiki ja tak samo powinnam miec juz dzidzie ze wzgledu zdrowotnych:( checi moze i sa ale na razie bez mieszkania i stabilizacji nie ma jak :( ale lekarz mi zalecil w kazdym badz razie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×