Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CZY KTORAS Z WAS

JEST JUZ KTOS NA 2008 ???

Polecane posty

gagatka, ja mam do ciebie pytanie. czy jestes w stanie mniej wiecej policzyc ile was kosztuje wodka na 1 osobe? i ile zalozyliscie na 1 osobe? pytam, bo my sie zastanawiamy czy wybrac opcje z alkoholem bez ograniczen czy bez alkoholu (roznica na 1 osobe to 30 zl). dodam, ze w wersji z alkoholem sa wina biale i czerwone i 4 rodzaje firmowe wodki (nie pamietam nazw, bo nie koduje takich rzeczy ale na pewno jest finlandia i 3 inne, tez dobre). wszystko bez ograniczen. no i sie zastanaiwamy jak zrobic. i zbieram opinie :-) babitek--- zjadlabym take grzybki marynowane ojj uwielbiam takie marynaty :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
summer liczymy tak mamy ponad 100 gosci (stety, niesety) liczymy tak litr na głowe, a kupowac bedziemy w hurtowni a nie wiem jak tam ceny stoja, mam nadzieje ze jakies do 14 zł na o,5, no i nie wiadomo ile policzy sobie ta osoba ktora bedzie nam kupowac :) jak masz mozliowsc to bierz z alhoholem, my takiej mozliwiosci nie mielsmy!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gagatka----------- czyli by wychodzilo ok. 20-30 zl/litr.... no to w sumie tyle co my doplacamy do opcji pelnej. chyba to wezmiemy chociaz w sumie nie jest to tez tanie... no ale marcin juz postanowil ze trzeba troche alko wyniesz, jak sie na to zdecydujemy :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny czy wam też sie strasznie dłuży? bo mi okrutnie,tymbardziej że w grudniu rodze i czekam jeszcze na dzidziusia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yza mi tak sobie, czasami mi sie dłuuzzy starsznie, tzn sa takie dni :) a czasami sobie myśle boze to juz za niecałe 11 miesiecy!! O fajnie :) zobaczysz jak Ci czas zleci z maluszkiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gagatka, my placimy.... 210 z alkoholem i ciastami, tylko bez tortu. ale faktycznie jedzenia jest full. obiad dwudaniowy na przywitanie, trzy cieple kolacje, caly czas dostepny stol z owocami i wiejski, no i chyba niczego nie zapomnialam. w naszym lokalu najtansza opcja to bylo 170 zl... a w jakim miescie robisz wesele??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
210 to faktycznie sporo :) przynajmniej dla mnie!! My mamy obiad 2 daniowy (do tego 3 rodzaje mięs), potem jeszzce 3 gorcae posiłki, owoce, napoje bez ograniczen. Chociaz cena moze podskoczyc o 10 zł na osobie tak nam pan powiedział!! Wesele robimy w Tarnowie, a Ty??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok, leć :) ja tez zaraz ide spac :) Ciekawe gdzie reszta?? Chyba nie śpi???!!!!!!! :D Ciekawe gdzie moja sąsiadka Magda??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yza to zalezy, my sie jeszcze nad tym pomysłem zastanawiamy, goscie moga to odebrac inacej niz my!! Chociaz u mojeje siostry na weselu goscie od razu rzucili sie na stoły i zaczeli zajmowac miejsca!!! yza napisz cos wiecej o sobie. Ja mam na imie Agata, mam 22 lata, studiuje niestety politologie, mieszkam prawie w Tarnowie, ze swoim narzeczonym chodze juz ;przeszło 4 lata. To tak w skrócie, slub mamy 2 sierpnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam na imie Iza:) mam 23 lata,mieszkam pod łodzią. ze śławkiem jestem od 27 kwietnia 2006 roku,no i teraz zafundowalismy sonbi dzidziusia...naprawdze chcielismy chociaz wększość osób uważa inaczej. synus urodzi sie w grudniu,a slub będzie w sierpniu. obecnie się nie ucze a skończyłam szkołe dla pracowników ochrony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wow, 10 min i strona postow :D my myslimy o 0,7 na glowe. w lokalu mamy wszystko oprocz alko i tortu. napoje, ciasta, owoce, wiejski stol - bez limitow, 5 dan goracych (w tym obiad 2 daniowy na dzien dobry) i 12 przystawek zimych i placimy 160/os. do tego alko i wyjdzie ok 200pln/os. witaj Yza :) Mi sie nie dluzy, jakos szybko ucieka.. slodkich snow Summer :) Yza, ja sie przekonalam na kilku weselach ze bez winietek robi sie burdello, ludzie siedza nie obok tego, obok kogo chca i jest zamieszanie. ostatnio bylam na weselu, na ktorym w 4 osoby (ja z adr i para przyjaciol) wyladowalismy obok rodzicow mlodej - zupelnie bez sensu, a mloda miala inny plan usadzenia, ale wyszlo tak, ze juz po przyjsciu nie miala nic do powiedzenia.. wiec bez wzgledu na ewentualne komentarze gosci winietki beda na pewno :) Yza - gratuluje dzidziusia :) i Gagatka dobrze prawi - zdanie innych najmniej wazne :) ja mieszkam w wawie z adriankiem, z ktorym jestem 5 lat, slub bedzie w kwietniu 08 :) mam 27 lat i skonczylam politologie, z ktora w pracy nie mam nic do czynienia :) - robie strony www. uciekam ogladac TV :) czymcie sie! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie że tak:) szkoda żę tak późno trafiłam na to forum....chociaz jeszcze roczek:) bo jak narazie to przesiadywałam na ciąży:) ale czas zacząć myśleć o ślubie no i weselu:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lepiej pozno, niz wcale :) jedno drugiemu nie zaprzecza :) mozesz siedziec i tu i tu :) uciekam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Babitek:) to z winietkami to fakt. zazwyczaj młodzi chcą żęby obok nich siedziała młodzież i ich przyjaciele i najmłodsza rodzinka. no i często jest tak że ktos kogo nie lubimy usiądzie obok:) a siedzieć obok 78 letniej ciotki....oj:) 25 sierpnia byłam na weselu jako świadek-panna młoda śię przesądami nie przejeła,chociaż ja za bardzo nie chciałam byc świadiem jak sie dowiedziałam. a żeby było śmieszniej to młoda w 8 miesiącu :):):) no i naprzeciwko młodych nie miał kto usiąść.troche głupio bo wydaje mi się żę w ten dzień powinni byc w centrum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej powariowałyscie tak się rozpisywać :) Witam nową panne młodą :) :) My własnie wrócilismy z ogladania kasety i zdjęć weselnych koleżanki i zaraz zmykamy do wyrka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×