Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CZY KTORAS Z WAS

JEST JUZ KTOS NA 2008 ???

Polecane posty

czesc dziewczyny, nie bylo mnie kilka dni ale marcin wyjechal i zabral mojego laptopa. ale juz jestem tyle ze w trekcie robienia obiadu. pozniej zajrze coscie tam napisaly ciekawego :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie . Wlasnie dzisiaj po pracy bylam na Solarium ... A na Niedziele idziemy na obiad do Hinczyka ...wlasnie zarezerwowalismy miejsca ...przynajmniej nie musze gotowac. U nas nareszcie powrocilo lato jest cieplo i sloneczko swieci. Glupolek---Gratulacje z okazji rocznicy wszystkiego naj... Gosiaczek...Milego weekendu z ukochanym Kati----Milej zabawy na weselu ,tez bym sie gdzies wybrala :( Yza23---Sukienka przepiekna :) Ja dzisiaj wieczorem znow bede sama maz pojedzie do pracy ale najpierw bede musiala ogarnac sypialnie a potem bede mogla do was zajrzec ...bedziecie dostepne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yza sukienka sliczna :) Gagatka no meble niestety nie tanie eh :/ tez jak ogladalismy kiedys takie jak nam sie podobaja do tanich nie nalezA:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agatka idzie teraz umyc naczynia :) potem pocwiczy z 40 minutek :) a potem przybedzie do Was z ciepłą herbacia :D Do zobaczenia 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczyny czekam na mojego Łukasza i zagladam na kafe a tu tyle stron do czytania musze nadrobic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yza, bardzo ladna sukienka :), choc jak dla mnie nieco za szeroka na dole jol Summer :) Iza, u nas cieplo nie jest, ale slonko swieci i jest ladnie. Gagatko, ja wlasnie skonczylam cwiczyc :) elo Zonqa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki dziewczyny. mam nadzieje że się zmieszcze po porodzie. Ale to będzie jeszcze 8 miesięcy:) więc będę robic wszystko żeby wrócić do swojej figury...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem :) 30 minut wiecej nie ućwicze (ten leń i do tego ochota na cos słodkiego) hmmmmm Na kolacje standardowo herbatka ciepła :) Sukienka Iza ładana, ale nie dla mnie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Babitek:) mojego jeszcze nie ma czeka na swoj samochod ktory jest w trasie nadrobilam wasze posty a teraz zmykam do wyrka bo mnie glowa cmi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc zonqa :) i papa zonqa :) miłego leżenie :) ja spedzam samotnie ten wieczorek!! Wiecie co tak sie czasami zastanawiam (takei czarne mysli mie nachodza) czy czasem dobrze robimy ze chcemy sie pobrac a ja jak na razie bez pracy jestem!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gagatko kochane glupiutkie masz mysli :) na pewno znajdziesz cos:) ja tez narazie bezrobotna jestem i tylko moj Karol pracuje eh i to tak daleko ode mnie :( .. ale grunt to myslec pozytywnie :) bo wiesz w polsce to i taknawet jak masz prace to nigdy nie jest tak pewna ze dasz sobie reke za nia uciac eh :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gagatko no co Ty?? to ja juz wogule powinnam zapomniec o ślubie. dziecko w drodze,Sławcio tylko pracuje,wydatków duuużo,,,ale wiem że będzie dobrze. I u Ciebie też będzie dobrze,zobaczysz. A momenty zwątpienia...no cóż każdy takie w życiu miał,ma i będzie miał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yza a tak poza tym to ogladalam zdjecia zamieszczone w stopce..i powiem Ci ze sliczna pare stanowicie a z brzusiem Ci do twarzy slicznie wygladadsz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie słysze często komplementów,raczej jakies głupie teksty że dziecko będzie po ślubie.... no ale nic na to nie poradzę,tyloko dziwi mnie jedno : jak jakas dziewczyna ma dziecko a dopiero po prawie roku ślub to \'\'ŻYCZLIWI\"\" wiedzą jak obsmarować ale jak ktoś sławny bierz ślub po kilku latach....to jest całkiem inna gatka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehhh taki czasami mam mysli!! Dlatego daje sobie miesiac na znalezienie pracy!! Potem biore co kolwiek!! Iza ja nie moge zobaczyc zdiatek, bo nadal cos tam robia!!! Z racji ze ostatni posiłek zjadlam o 13, i ze cwiczyłam zjadłam 2 kromki!!!!! Byłam taka głodna!!! Ehhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tym to sie niema co przejmowac eh wiesz nie ktorzy ludzie to są chyba z epoki kamienia lupanego eh..:) takze zawsze ktos walnie chamską gadke eh :/ wiesz a najczesciej odzywają sie takie starsze babcie albo osoby ktore po prostu zazdroszcza ale to trzeba olewac bo szkoda nerwow zeby brac wszystko do siebie...dla mnie kazda kobieta w ciazy wyglada przepieknie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem juz sama ogarnelam sypialnie myslalam ze zabiore sie jeszcze za sprzatanie reszty pokoji ale niestety nie chce mi sie juz :( Wlasnie slucham muzyki bo w telewizji nic nie leci ... A wy co porabiacie ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja np sie nudze ogladam tv zaraz na wspolnej bedzie no i rozmawialam przed chwilka z moim ukochanym bo dzwonil :D od razu mi sie humorek poprawil ale brzuszek nadal boli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Imili jak przeczytalam twoja wiadomosc pierwsza pobieglam szybko po pilot od telewizora i zalaczylam na Tvn hehehe .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no imili nie ma, tylko to głupie władca pierdzieni leci (blad popełniony specialnie). A ja sie krece po domu!! troche tu, troche tam!! Nudzi mi sie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rybnik przepraszam ze wprowadzilam w blad hehe :) sama sie w blad wprowadzilam ale ogladam wybory Miss POlski na polsacie ...lepsze to niz beznadziejny film na tvn :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też się nudze...niedługo Sławek przyjedzie z pracy i mnie opier....:) za to żę cały dzień przy kompie siedze....a co mam robić krowy paść:) no i może nie cały dzień,sama siebie brutalnie oskarżam:) ale w niedziele nowe odcinki Gotowych na wszystko i znowu zaczne się śmiac jak głupia o 22:) dobrze że mam wyrozumiałych sąsiadów.....mieszkam zaprzeciwko cmentarz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o to Yza naprawde masz ciekawych sąsiadów ::) pewnie smieja sie razem z Tobą ehh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yza - piekny brzuszek i piekna mama - do twarzy Wam razem :) milego wyrkowania Zonqa :) Gagatka, nie czarnowidzuj tu nam ;) bedzie dobrze, zobaczysz, znajdziesz prace i czarne mysli znikna kochana 🌼 Poza tym, malzenstwo - okej, ale jesli kiedykolwiek bedziecie potrzebowali pomocy rodzicow, na pewno nie odmowia, nie martw sie.. Yza, ludzie lubia gadac, uwielbiaja obgadywac, a najbardziej lubia, kiedy czuja sie lepsi od innych - i sama dobrze wiesz, ze ani nie sa lepsi, ani nie warto zawracac sobie nimi gitary 🌼 dla Ciebie tez :) Gagatka, nie zaglodz nam sie! :) Iza, pracusiu :) ja wlasnie skonczylam grac :D ale sie dzis odmóżdżyłam :D i zaraz ide ogladac wladce pierdzieni po raz enty ;) Imili, jestesmy z Toba, pamietaj, ze tu wszystkie to rozumieja ;) a co! dla Ciebie tez 🌼 zeby nie bolalo :) Wole jednak od miss ;) Yza, ja tez uwielbiam gotowe na wszystko :D Niemile masz sasiedztwo kochana ;) nooo aleeee troche smiechu im sie przyda ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla wszystkich 🌼🌼🌼 (bo wlasnie zdalam sobie sprawe, ze jednym dalam, innym nie - a niesprawiedliwosci byc nie moze :D )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja wlaczylam tv POlonia i patrze na dobre i na zle ...starsze odcinki ale co tam ... Nic mi sie nie chce ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×