Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CZY KTORAS Z WAS

JEST JUZ KTOS NA 2008 ???

Polecane posty

Gosiaczku to jak krzesła nie są zniszczone i tyle musiałabyś płacić to sobie odpuść:) Babitku też się uśmiałam z tego menu:D:D:D i z tym gustem to masz 100% rację, tak ta sala to nie przypadek:D A ja flaków nie lubię:D ale bedzie sporo osób które się nimi zajadają - np mój Tata. Jego zdaniem rosół to taka pochlipajka:D Dlatego u nas będzie do wyboru, właśnie po to żeby się nie popili w godzinę:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
własnie sie przeciełam, tymi zasranym planami lekcji, którymi przekupuje dzieci 😭 no ale do wesela sie zagoi :D teraz to chyba pocwicze sobie!! :D a potem bede gotowac obiad!! Tez bym chciała winetki zobaczyc, a co do krzeseł to bym sobie darowała :) jak sa nie zniszczone to po co wydawac kase tam gdzie nie potrzeba!! :0 moim by sie przydało jak juz!! ide sie wygibasowac :) baj baj leniuszki :) babitek polecam mahjong fortuna 2 ==> to chinskie klocki!! Musisz zbijac dwa takie same!! Wciaga jak cholera :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiaczek, jesli krzesla nie sa w ogole zniszczone to sobie odpusc, lepiej wydaj te 450 na kosmetyki ;) Kocurek, ja Ci w ogole dostarcze precyzyjnych informacji, co na moim weselu zeszlo, czego zabraklo (oby nie :D ), co zostalo, co smakowalo, co zatrulo ( :D ) itp itd :) eh, fajnie Ci :P Gagatka, harakiri planem lekcji? Znam mahjonga :D dalam sie juz nie raz wciagnac :) teraz gram w gierki animowane - diner dash, cake mania - w kazdej z nich cos trzeba robic na czas. no i czesto gram w mojego faworyta - herosow :) gralam on line w tibie, ale juz mi sie przejadla :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gagatka uważaj bo załatwisz się tak jak ostatnio Kati:D Babitku dobrze mam prawda - dostanę całą relację i luuuuzik będę miała:D:D:D szczególnie z tym że będę wiedziała co zatruło:D:D:D - mam juz nawet jeden typ - wódeczka:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wracam z pracy a tuu...ze 100 stron wiecej.Jestescie niemilosierne. Nadarzaja za Wami chyba tylko te co maja chorobewe lub kompa w pracy.... Iza!!! My tez rezygnujemy z roznych rzeczy na koszt wesela (roweniez z wypadow do Polski). Poza tym uparlismy sie ze placimy za wszystko sami. Mamy juz mniej niz polowe uzbierana, wiec nie jest zle. A pieniazki ktore dostaniemy w prezencie chcemy zainwestowac w nowa kuchnie. Na razie mamy prowizoryczna. Widze, ze sytuacja u nas wszystkich podobnie wyglada. Rok 2007 rokiem wyrzeczen. U nas jedynie weekendowe wypada wchodza w gre. Bo na takich za duzo nie mozna wydac kasy. Szukam i szukam zaproszen, tanich, ladnych i nie kiczowatych.No i nie umiem znalezc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My w tym roku też nie by;iśmy nigdzie na wakacjach :( planujemy tylko w październiku skoczyć na weekend do Wrocławia!! A pieniążki ze śłubu też planujemy przeznaczyć na kuchnię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kocurek - no tak, dobrze musi miec ktos, zeby kto inny mial gorzej :D nie moglas ustalic sobie daty na marzec ? :D Wódeczka, tak tak :) czesto przytruwa ;) moze tez bedziemy mialy taka sama? :) smirnoff? :) Zareczona, no nie ma tu litosci dla nieobecnych :D ;) ja sie zastanawiam co bedzie, jak znikne w czwartek na tydzien, za chiny nie nadrobie :D Masz racje, dla kazdej z nas 2007 rok wiaze sie z wyrzeczeniami - sila wyzsza..albo rybki, albo pipki ;) Ja nie szukalam zaproszen, wiec nie pomoge. zaproszenia nam robi grafik - swiadek i bedziemy je tylko drukowac sobie i tylko za druk placic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja juz po obiedzie był bardzo skromny 😭 i pewnie zarz bede znów głodna!! No niestety nie ma lekko dla nieobecnych!! Ciekawi mnie gdzie cafka wybyła ?? A była jeszzce moja prawie sasidka lumidee ciekawe co z nia!!?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie pisze cafka, lumidee, yza, a wczesniej bylo duzo dziewczyn belleteyn, spacja, nusiaa, ineska.. Waikiki tez sie dlugo nie odzywa.. duzo znikniec :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jeszcze duzo pojawiłos ie nowych!! Ale tez sie nie odzywaja!! Chyba musimy wprowadzicv regulamin :) co najmniej jedna wypowiedz dziennie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gagatka ja idę robić też obiadek :) i zamierzam się najeść że hoho :) dziś szef kuchni serwuje frytki z kotletem schabowym i ogórkami kwaszonymi :) lecę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gagatka to bierz się za krojenie ziemniaków i są frytki bo rozumiem, że moje wirtualnie nie zaspokojom Twojego głodu :) 66 dziewczyn a udziela się hmmyyy... z 10 ;( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eh gagatka naprawdę podziwiam - ja nie umiem sobie odmówić niczego na co mam ochotę ale ćwiczenia lubię więc moje odchudzanie jeśli się odchudzam wygląda tak, że więcej ćwiczę i tyle :) to że nie mogę czegoś zjeść powoduję że moja psychika siada więc nie odmawiam sobie niczego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zareczona właśnie rok 2007 ogłaszamy rokiem wyrzeczeń:D Ja tez szukam zaproszeń, ostatnio na allegro i nawet trochę ich jest. Oczywiście wiekszość to koszmar ale jest kilka nawet ładnych do 2 zł za sztukę:) Babitku na marzec mogłam nawet datę ustalić:D, bo w marcu mam urodziny, ale z uzbieraniem pieniędzy się nie wyrobimy, a moje urodzinki wypadają w poniedziałek (jak byśmy się zdecydowali w marcu to w urodzinki bym chciała) - więc podsumowując nie da rady i to ty musisz być pierwsza:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Babitek!!! Ten fajny Pan Grafik??? Nie chce dla mnie zaproszen zrobic?? Zartuje oczywiscie. Szczerze powiedziawszy teraz za sprawa jego i Twojej pomocy zarabiam 5€ za 15 minut.Oplaca sie prawda??? No, no no tylko prosze nie zadac ode mnie zadnego procentu. Zapraszam Was na kawe w ramach podziekowan. Szukam butow na szpileczce, obcas ok 1,5 cm. Kremowe do slubu!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja za kawe dziekuje, dziekuje tez za frytki :) jakos nie jestem glodna. Ale Wam smacznego zycze :) Kocurek - chorera jasna no! :) no dooobra, juz sie pogodzilam z tym, ze bede pierwsza :) dam rade :) Zareczona, nie ten grafik :) tego fajnego grafika zmeczylam o zrobienie grafiki do 2 serwisow moich :) a zaproszenia robi nam wspolnik adriana w firmie, jednoczesnie jego najlepszy kumpel i grafik :) tyle funkcji ma chlopak w jednym :D Ciesze sie, ze moglam Ci pomoc :) milo mi i nie dopraszam sie o % :D zglosze sie o nie, jak bedzie jakas wieksza kwota ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gagatka tylko nie olysiej przy tym skubaniu. Ja jestem 82 rocznik. babitek!!! O Ty przebiegla!!! Masz juz projekcik Twoich zaproszen?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×