Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CZY KTORAS Z WAS

JEST JUZ KTOS NA 2008 ???

Polecane posty

Yzunia biedactwo tyle dni bez modemu;) Co do aktualizacji to zauważyłam, że zaginęłaś:D i nie ma za co:) Chociaż chora to do czegoś się przydałam:D czipsik - kiecka odważna ale rzeczywiście ci pasuje:D ale gdzie znalazłaś salon dający w prezencie podróże? W związku z licznymi zastrzeżeniami co do ogłoszonego roku wyrzeczeń 2007 dodaję jeszcze do tego rok 2008:D lepiej?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak czipsik ja pamiętam kilka miesięcy temu szukałaś czegoś z czarnym i widzę, że znalazłaś - GRATULACJE!! Myślę, że jest oryginalna i baaardzo ładna :) no i ta podróż poślubna - SUPER!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki bardzo :) podroż daja do kazdej zakupionej suknii jesli ktoś mieszka blisko Opola to plecam ten salon bo naprawde obsługa super i ceny nie za wysokie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hhej wam czipsik no no faktyczni odwazna suknia :) summer co do podrozy hmmm moze egipt ...tak mi sie marzy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka :) Gagtka come back!! Była w kosciele, miła msze za wujkiem, msza plus rózniec trwała jedynie 1,5 godziny!! Uffff Potem ogladałam mjm, no a teraz zasiadła przed kompem :) Iza ciesze sie ze nie urodzilas nam wczesniaka :) hehe i nawet o tobie jeszcze w kosciele myślałam :) Czipsik sukienka ok :) odważna :) Ja znowu siedze sama :o w sensie bez michaa, planowane spotkanie dopiero w czwartek po zebraniu moim!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My z racji tego ze musimy kase miec na nasze studia, kupic sobie jakies lepsze autko i wyremontowac pokój na podróż poślubna pojedziemy gdzies w polskie góry!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w górach jest cudnie:) a szczególnie Bieszczady... ja tez jestem sama:( Sławek do pracy na nocke pojechał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgadzam się góry są cudne;) My na razie nie planujemy podróży, wszystko zależy od finansów:( na pewno będziemy starali się wyrwać chociaż na kilka dni gdzieś w Polskę, ale nie wiemy jeszcze gdzie, a czy uda się gdzieś dalej - zobaczymy:) no i ja też sama:( buuu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gagatka gdybym mieszkała bliżej to bym juz była u Ciebie... a tak to :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kocurek do Ciebie też bym wpadła:):) gdzie te chłopy??????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yza, karygodne :) okropna jestes nieslychanie! :P Oczywiscie, ze masz bana, a jakze! :) Czipsik, pokazalabys sie z przodu noooo :) wyglada ciekawie, ale baaardzo chcialabym zobaczyc przod :) Bardzo fajna. A podroz mozesz wybrac gdziekolwiek? czy masz jakis katalog czy cos do wyboru? Yza, nie denerwuj sie kochana.. My w podroz wybieramy sie gdzies daleko, gdzie jest cieplo i na 3 tygodnie :) ale gdzie i kiedy - zobaczymy, pewnie nie od razu po slubie bo w kwietniu jeszcze troche za zimno,ale moze w polowie maja.. Nie buczec dziewczynki, nie buczec :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helo, helo! Pamięta mnie tu ktoś jeszcze? Po kłopotach na uczelni i upragnionej przeprowadzce (do wspolnego mieszkanka, początkowo bez netu) wracam do was :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Babitek a gdzies za granicę? to pewnie bez różnicy na pogodę.np.do Egiptu:) albo na Majorkę...albo Teneryfa:) a jak cos to do łodzi zapraszam...kurcze 4 dni na klawiaturze nie pisałam i wszystko mi sie pieprzy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Belletyn sie nie znamy, ale mozemy sie poznac :) Teraz to masz przynajmniej tydzien z głowy w nadrabianiu naszego wspolnego dzieła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gagatka w obecnej chwili to wszystkim,a najbardziej porodem. i juz bym chciała przyszły rok...a najlepiej sierpień...30 może być:):):) ale ze mnie samolub

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Belleteyn - ba! :) nawet ostatnio pisalam, ze sie dluuuuuugo nie pojawialas :) jak zycie? jak przeprowadzka? jak wspolne mieszkanie? jak jak jak? :) Yza - tak tak, za granice, Majoooorkaaaa :) moze sie uda. zalatw w lodzi palmy i gorace morze i basen za oknem to lece jak w dym :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Babitek pamietaj ze jak juz bedziesz bogata to nas zabierasz !!! wtak w skrócie to moze Ci opisze Babitek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×