Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CZY KTORAS Z WAS

JEST JUZ KTOS NA 2008 ???

Polecane posty

Gagatka GRATULACJE dostania sie na studia :-D nie wkurzaj się, bo tak to już jest ;-) ja to samo przerabiam ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to ja poprosze nalesnika, zaryzykuje ciezkosc :) Waikiki, popraw sie nastepnym razem i podziel sie spaghetti :) Gagatku, gratuluje studiow. no to obie jestesmy wkurzone, mi niestety nie przeszlo - napisalam maila, prosilam o telefon i nic - nie oddzwonila, nie odpisala - albo sie wystraszyla tego, co napisalam, albo ma mnie w dupie i wlasnie mi to pokazuje - jesli to drugie, to wlasnie rodzi sie w mojej glowie plan...jak ją ukarac.. A nie mozna tego wszystkiego jakos przeslac poleconym i kase przelewem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co wy się tak wkurzacie? :) Ja też mam mnóstwo powodów do złości, ale nie daję się. Wczoraj pojechałam do szpitala na zdjęcie szwów. Okazało się że zaraz po zszyciu powinnam się zapisać do poradni hirurgicznej i czekać wczoraj na swoją kolej (a osób było duuuuuużo). Wkurzyłam się i wyszłam. Przyszła nasza klientka i okazało się że jest pielęgniarką w gabinecie hirurgicznym. I przy pomocy kombinerek i noża takiego wysuwanego Darek zdjąć mi szwy (w jej obecności - sam tak chciał) :) A jaki dumny jest z tego :) No, idę na kawkę. Też muszę się wziąć za robienie zaproszeń, ale nie mam czasu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kati mi mój narzeczony wtedy jeszcze tylko chłopak też chciał sam szwy zdjąć, bo sobie samemu kiedys ściągał, ale się bałam i mu nie dałam... ;-) ale ja byłam zapisana na zdjęcie szwów akurat, a jakbym miała taką sytuację jak Ty, to bym mu chyba dała :-) w końcu to żadna filozofia :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kati, no niestety, ja zwykle sobie radze ze stresem w pracy na luzie, ale nie tym razem. klient przegial jak zaden inny w ciagu moich 5 chyba lat pracy..i nie odpuszcze. dobrze, ze zdjal szwy, a nie obcial palec ;) mi adrian robil zastrzyki w brzuch jak mialam noge zlamana, ale 2 chyba z kolei (a bylo ich 30) zrobil tak, ze scisnal za mocno skore wokol igly i strasznie bolalo, wiec kolejne robilam sobie juz sama :) i gips z nogi mi zdejmowal :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To było tak, że chirurg powiedział (przy szyciu), że podrzuci mi skierowanie do sklepu (znamy się). No i podrzucił wczoraj :D A powinien dzień po szyciu i wtedy ja z tym skierowaniem powinnam się zapisać. A tak to nie miałam z czym iść do zapisu nawet. Też Darkowi nie chciałam dać zdejmować tych szwów, ale akurat się trafiła ta pielęgniarka i mówiła mu co ma zrobić i jak, zdezynfekowaliśmy narzędzia itd. Po prostu mu podpowiadała i obserwowała. Szybko, sprawnie i co najważniejsze bezboleśnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To było tak, że chirurg powiedział (przy szyciu), że podrzuci mi skierowanie do sklepu (znamy się). No i podrzucił wczoraj :D A powinien dzień po szyciu i wtedy ja z tym skierowaniem powinnam się zapisać. A tak to nie miałam z czym iść do zapisu nawet. Też Darkowi nie chciałam dać zdejmować tych szwów, ale akurat się trafiła ta pielęgniarka i mówiła mu co ma zrobić i jak, zdezynfekowaliśmy narzędzia itd. Po prostu mu podpowiadała i obserwowała. Szybko, sprawnie i co najważniejsze bezboleśnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja to ja :-) po dluzszej nieobecnosci ale juz jestem :-) w temacie zaproszen to my bedziemy rozdawac maj/czerwiec do konca sierpnia chcemy miec potwierdzenie. gdyby nie to ze sa wakacje to bysmy rozdawali w lipcu ale bez sensu ludzi szukac... gagatka dla mnie dla mnie nalesnik :-) uwielbiaaam :-P kiedys bylam w ustroniu i tam jest wlasnie nalesnikarnia pyszne. niestety zjadlam tylko jeden rodzaj ale dawniej zamawialismy sobie do pracy nalesniki na obiad, ht dla mnie to byly serowo-szpinakowe :-) na szczescie juz tam nie pracuje ale nalesnikow tez nie jadam :-) ogolnie to dzis rozpoczelam odchudzanie :-) ale zadne diety bo to nie dla mnie tylko troche cwiczen, jakies herbatki odchudzajace i zero slodyczy :-) tyle na poczatek, wiem ze to nie duo ale moze cos sie uda :-) kacha---------witaj ja tez mam 4.10. zimno?? nie wiadomo, fakt to jesien ale zobacz teraz-mamy wrzesien i poczatke pazdiernika ladniejszy od wakacji. wiadomo ze chlodno ale jak sloneczko zaswieci to super. co do pogady to ja juz sie przestalam tym stresowac. bedzie jaka bedzie. plener mamy i tak w innym dniu wiec akos sie dogadamy jakby akurat w zaplanowany dzien padalo. a reszta nie ma co sie stresowac :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj summer. z pogoda, fakt, nie ma sensu sie stresowac. my wybralismy kwiecien i cholera wie, czy snieg nie bedzie lezal :) to samo z deszczem. slub to pikus jesli chodzi o pogode. nie ma i tak zadnej gwarancji, w srodku wakacji tez czesto pada, niestety nie zyjemy w tropikach, gdzie latem pogoda jest gwarantowana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie moje kochane pewnie mnie jus ni pamietacie..od rasu mowie sorki za bledy ale mam paznokcie juz na wesele zrobione i nie umkie nimji pisac hehe :) wlasnhie sprzatam mieskanko bo luby jutro juz bedie w koncu eh:Da cou was bo niedam rady nadrobidc tyle dni hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jol Imili, oczywiscie ze Cie nie pamietamy. Kim jestes dziewczynko? :P a u nas, w skrocie - niektorym ukochani zdejmuja szwy, inne objadaja sie nalesnikami, dyskutujemy o butach ostatnio i terminie rozdawania zaproszen. czesc z nas nadal chora, czesc zdrowa - te zdrowe zasilaja szeregi pracujacych - aby te chore mogly sie obijac, zeby nie okazalo sie nagle, ze wszyscy choruja i na kafe siedze :D A rok 2007 zostal oficjalnie ogloszony dla nas wszystkich rokiem wyrzeczen i odkladania kasy na slub i wesele - podpisujesz sie pod ogloszeniem? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiscie ze sie podpisuje choc u nas trudno oszczedzac bo wesele brata narzeczonego juz w sobote i troche kasy poszolo,,,,zaproszenia hmmm my w lipcu rozdamy tylko do anglii do moich kuzynek wczesnie pojda:) i siostry kochanego .. :) a co do chorych kaszel mi i katar nie mija mam wrazenie ze sie nasila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
imili hmmmmmmmmm czy ja znam jakas imili????!!!! :):):) oczywiscie ze znam :) i pamietam :) a ja jeszcze w 2008 roku bede oszczedzac!! nie wiem jak WY :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki wiem wiem jestem brzydka bo nie pisałam................. gagatka jeszcze nie urodziłam:):):) modem od komputera nam padł i przez 4 dni bez internetu:( dopiero dzisiaj umowę przedłużylismy i nowy modem mamy:):):) a to tabelka urodzinowa z dodatkiem Zaręczonej:) kocurek dziękuje za aktualizację :) i dziewczyny których nie ma dopisujcie się... więc tak waikiki-23.08 gagatka-16.02 babitek-14.02 gosiaczek-05.07 summer-24.09 a reszta kiedy ma urodzinki? Yza -30.06 kati-3.12 darianka-14.09 RYBNIK-13.05 Imili86 - 27.08. ZABUSIA24 - 24.06. Kocurek83 - 24.03. Zaręczona-24.03.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale jestem zmeczona dopiero wrocilam do domu ale jutro Wolne bo tu Swieto hurrraaaa:) Maz tez ma wolne dzisiaj .... Gagatka ---Gratuluje . Dobra uciekam cos zjesc.Milego wieczoru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wiem ze pewnie wielu z was sie nie spodoba bo jest inna niz wszystkie ale ja tam nie szukam akceptacji ze jest fajna czy jakos tak tylko chcialam sie poprostu pochwalic :D i dostałam do niej gratis podróz posłubna musze jeszcze tylko wybrac kraj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czipsik najważniejsze że tobie sie podoba:) a podróż poślubna do tego...wow super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czipsik------------ dosc odwazna jak dla mnie z czarnym ale fason super. no i welon tez. wlasnie taki chce miec, przy upieciu zeby byl taki jak twoj tylko krotszy. zazdroszcze ze juz wybralas :-) a kiedy slubujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do podrozy poslubnej to my na razie mamy dwie koncepcje albo pojedziemy w zimie albo w nastepne lato... imili, ty masz ten sam termin-myslalas juz o podrozy? przy okazji przylaczam sie do "roku wyrzeczen" chociaz u nas 2008 tez bedzie taki... i chyba nastepne tez :-) a to dziecko a to odkladane na firme, dom... chyba pozniej oszczedzaniu nie ma konca :-) rybnik----------fajnie ze masz wolne, ja niestety musze ciezko pracowac :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
21 czerwca :) ta sukienka bardzo pasuje do mojego charakteru i ja razem z nia stanowimy dobrana całość :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×