Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CZY KTORAS Z WAS

JEST JUZ KTOS NA 2008 ???

Polecane posty

Nasze zaproszenia zakupilismy w Lipcu ...a teraz powolutku juz zaczelam je wypisywac.Dobra ja sie dzisiaj z wami zegnam ale jutro znow bede pierwsza osoba ktora powie Dzien dobry a teraz mowie wam Dobranoc Milego wieczorku i Kolorowych snow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobranoc Iza :) ja właśnie wróciłam od mojej bratowej fryzjerki z odświeżoną fryzurką i od razu lepiej się czuję :) ach nie ma to jak poprawić sobie humorek :) a jutro jadę kupować część prezentów pod choinkę. Kupuję kilka w miesiącu żeby potem na raz nie wydawać tyle pieniędzy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kocurku, faktycznie niewysokie i ladne. daj znac, jak bedziesz w sklepie, w ktorym Rylce takie są :) tez pojade zobaczyc i przymierzyc. Ja tez uwielbiam goldenki :) No to decyzja podjeta, skoro tak mowicie - zaproszenia pojda w grudniu, w takim razie grafika bede o nie meczyc w polowie pazdziernika juz :) czyli pewnie jak wroce z urlopu. Wyobrazcie sobie, ze nadal jestem zla..ale mnie trzyma..wrrrrrr Dobrej nocki Iza, do jutra :) Gosiaczek, Ty to jestes zorganizowana bestia, sukienka juz jest, buty sa, a teraz prezenty...wpedzasz mnie w kompleksy :) za 9 dni sa adriana urodziny i ja nawet na ta okazje nie mam jeszcze koncepcji...a co dopiero swieta..choc trudno zaprzeczyc, ze pomysl dobry - kupowac powoli, niz na raz, do tego przed swietami wszystko strasznie drozeje.. a jaka masz fryzurke teraz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej kobitki :) dawno mnie tu nie było mam nadzieje ze jeszcze mnie ktoś pamieta :) chcialam sie pochwalic ze dzis bylam zaklepac suknie slubna zaliczka wplacona i moge spac spokojnie :) wiem wiem zaraz powiecie ze jeszcze duzo czasu ale byla naprawde swietna oferta nie dosc ze suknia przeceniona bo koniec sezonu to jeszcze podróz gratis :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje butki tez kupiłam w Ryłku i dałam 185zł, co do zaproszeń to wysyłalismy juz do cioci w Anglii, a reszte zaczniemy rozwozić po świętach Bożego narodzenia :) i już sie nie moge doczekać do 1 czerwca damy termin odpowiedzi i potwierdzenia przybycia Tak sie rozpisałyscie że nawet nie nadążam czytać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już wróciłam byłam pooglądać debatę Kwaśniewski - Kaczyński :) fryzurka - podcięła mi końcówki, wycieniowała grzywkę i śłicznie wyprostowała, a świecą się :) pięknie babitku - tzn że Adrian ma 10 października urodzinki :) No to mój ma miesiąc potem 10 listopada a żeby było mało to 11 listopada imieniny!!Ogólnie wydatków sporo, a ja no cóż lubię być zaplanowana finansowo (z resztą jest gorzej). czipsik - martwiłyśmy się o ciebie!!!Gratuluję sukni no i koniecznie szybko nam ją pokazuj!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czipsik, pewnie ze pamietamy :) gratuluje sukienki, pokazuj nam szybko :) a jaka podroz gratis? Troche mnie zamotalyscie dzis z tymi zaproszeniami :) bylam przekonana, ze jak zaczne rozdawac je pod koniec lutego to swiat i ludzie, a tu sie okazuje, ze pod koniec lutego to przynajmniej o 2 miesiace za pozno :) jak wroce z urlopu to sie tym musze zajac. Gosiaczku, ja tez ogladalam. ja tez lubie byc zaplanowana, ale w rzeczywistosci moje zamilowanie mija sie z realiami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry :) Tak jak powiedzialam jestem pierwsza osoba ktora mowi wam Dzien dobry i oczywiscie http://www.kartki.lagata.pl/card.php?idk=523 Mam nadzieje ze dzisiaj nie bede dluzej w pracy bo jutro tu jest swieto ...i szef powiedzial ze powinnismy skonczyc tak jak w piatek ze ok 14...jestem ciekawa. czipsik witaj i czekamy na zdjecia sukienki ...jak dobrze pamietam chyba 2 dziewczyny w tym i ja tez maja juz sukienki zakupione ...wiec jest to normalna rzecz. Milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja witam sie druga jak zwykle :) czipsik pokazuj sukienke :) i pisz jaka podróz!! Ja co do butów to na razie daje sobie spokój!! Zajme sie tym jak bede miaal juz sukienke!! A z zaproszeniami lepiej wczesniej niz pozniej, zwłaszcza jak Babitku mosza cos koło weekendu majowego :) A do mojego slubu równe 10 miesiecy :classic_cool: Izus jak zwykle dziekuje za kawke ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny :-D tak zaczełyscie o tych zaproszeniach i się zastanawiam kiedy ja mam wręczyć... ale chyba tak w maju to zrobie. Bardziej się śpieszyć chyba nie ma sensu. dam w maju, do lipca odpowiedź żeby na 23 sierpnia było wszystko jasne. co Wy na to?? Babitek nic sie nie wkurzaj!! złość piękności szkodzi ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny dawno mnie tu nie bylo od kiedy chodze do pracy za duzo czasu nie mam czesto was czytam za to malo pisze:( piszecie o wysylaniu zaproszeniem. ja mam slub w czerwcu wiec jak pod koniec kwietnia wysle to bedzie w sam raz.tym bardziej ze myslimy o przesunieciu slub o dzien wczesniej czyli w piatek. bylismy juz o okrekiesty i na sali i mowili ze nie ma problemu i mamy dac tylko wczesniej znac.chyba tak zrobimy bo bysmy w dzien slubu obchodzli rowno 7 lat naszego zawiazku :) fajnie by bylo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale mają super że moga pospać... też bym pospała, bo pogoda się schrzaniła totalnie :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie chora nie jestem, brzuch mnie boli :-o pogoda u mnie była piękna wczoraj a dzisiaj się spierdaczyła :-( i jest tak smutno, mokro, pochmurno... bleeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a oprócz tego więrcącego brzucha to mnie jeszcze dziąsło boli, bo mi sie ząb mądrość wypycha na świat :-O masakra!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kochane :) Waikiki, 3maj się cieplutko i proszę natychmiast umieścić ogromny uśmiech na buzi :) Co do zaproszeń to my planujemy wręczyć lub wysłać gościom na przełomie stycznia i lutego. Pogoda lipna, pada i pochmurno, bleeee :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem na 2008 rok a dokładnie w październiku wiem ze jest zimno i wogóle ale nie było innego wyjścia. No cóż powiem wam ze sali i terminów do zarezerwowania jest coraz mniej :

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie Iza, ja za kawe dziekuje :) nadal sie wysypiam No tak bedzie Gagatku, wroce z urlopu i pomecze grafika. Waikiki, w maju na sierpien to by sie zgadzalo z wczorajszymi wytycznymi dla mnie :) wiec chyba ok mnie poza choroba meczy okres jeszcze, ale dobrze ze teraz, a nie w irlandii witaj Kacha :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Babitek :-) widzisz jak mi sie dobrze strzeliło w ten maj :-) bo w zasadzie tak sie tylko chwilunie zastanowiłam nad \"miesiącem zaproszeń\" w stopce mam suwaczka, dzisiaj zrobiłam :-) jak wam sie podoba ;-) ;-) ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gagatku, dziekuje za kwiatka :) dla Ciebie tez 🌼 a z jakim nadzieniem te nalesniki? moze sprobuje jednego? :) Waikiki, bardzo ladny suwaczek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Babitek 🌻 dziekuje a co do jedzonka to ja na nalesniki sie nie skusze tym razem, bo pare dni temu objadłam sie nimi za bardzo i póxniej czułam sie masakrycznie ciężka! ale wczoraj super spaghetti mi wyszło :-D mniam mniam... przepraszam, ze sie nie podzieliłam, ale mój narzeczony pasibrzuch wchłonął wszystko!!!! dobrze, że sama sie załapałam na troszke ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
naleśniczki z serem żółtym papryczką, kiełbaska wiejska lub szyneczka i przyprawy!! Właśnie dowiedziałam sie ze dostałam sie na studia!! I od razu sie wkurzyłam bo musze raz jeszcze jechac do kraka z kasa (na legitke, na indeks, zdiecia przywiesc zaswiadczenie od lekarza!! ) kuzwa jakby nie mogli tego wymagac przy składaniu papierów!!! I tak oto jakies 100 zł musze znów wydac, a za 100 zł wiadomo moge juz miec iles tam zaproszen!! Wrrrrrrrr pieprze studia !! (a nie ws[pominajac ze płace im cholerenie duze pieniadze za czesne!! --->> studiuje zaocznie) Moje wkurzenia Babitek siega Twojego!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×