Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CZY KTORAS Z WAS

JEST JUZ KTOS NA 2008 ???

Polecane posty

Zycie jest ciężkie - przekonałam się o tym w te wakacje, jeśli chodzi o moje egzaminy - 2 poprawki, jedna ostatecznie skończyła się komisem (zdanym na szczęście) druga zdana po prostu. Wspólne mieszkanie bosko, dorobiliśmy się pralki, kwiatków na parapecie i niedługo też będziemy mieli zwierzątko domowe w postaci szczurka ;). A co tam u was nowego dziewczyny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlugo by streszczac :) byly tematy menu, zaproszen, butow, samochodow, sukienek, pogody, zdjec, relacji z tesciami, pracy, odchudzaniu, gimnastyce, kwiatach na slub, w zyciu wszystkiego nie wymienie :) wlasciwie, bylo o wszystkim :) ale pochwale sie! www.kalendarz.ilf.pl - ta daą :) dawaj opis tekstowy to Cie opisze :) Gagatka, pewnie, ze pamietam, lecimy prywatnym odrzutowcem na bora bora - no wlasnie Belleteyn, o tym tez bylo :) A ostatnio bylo tez o chorobach, bo na kafe mamy epidemie :) powoli juz chyba mija...mija? Kocurek? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Babitek:) nie ma sprawy,juz sie plaża załatwia(tata ma na podwórku trochę piachu pod fundamenty,ale myśle że na tak szczytny cel odstąpi kilka ziarenek)i palmę też sadzą. zimne drinki serwowane przez uroczych kelnerów:):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znam pisarza...tzn.wiem o kim mowa ale niestety nie miałam przyjemności nic przeczytać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli chodzi o mnie to może by taki opis: Gośka (23) i Tomek (27) - ślub 16.08.1984 r w Ostrowcu Świętokrzyskim. U mnie specjalnie przygotowania bez zmian, co mnie martwi. Do załatwienia pozostał kościół (ksiądz kazał przyjśc w październiku), fotograf, kamerzysta. Muszę wziąc się ostro za odchudzanie, bo wakacje w domku i moja metoda zażerania stresu dają o sobie znac, a nie chcę wygląda jak zaspa śnieżna. My planujemy podróż poślubną w Bułgarii :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a z akcji niefajnych, uciekła Żabka (Ewa) od nas (nie mylic z Żabusia) - rozstala sie z facetem i slub odwolany :( (a moze Ty jeszcze wtedy bylas, Belleteyn? ) Yza, wiem, ze wymagajaca jestem - ale moze da rade cos z pogoda zrobic jeszcze? :D opis juz wstawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
balleteyn - witaj kochana downo Cię nie było!! yza - no nareszcie masz neta :) My w podróż poślubną wybieramy się albo a) w góry b)nad morze na 2 tygodnie to napewno i napewno w poniedziałek po weselu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a z akcji niefajnych, uciekła Żabka (Ewa) od nas (nie mylic z Żabusia) - rozstala sie z facetem i slub odwolany :( (a moze Ty jeszcze wtedy bylas, Belleteyn? ) Yza, wiem, ze wymagajaca jestem - ale moze da rade cos z pogoda zrobic jeszcze? :D opis juz wstawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
apropo sadzenia palmy:) u mojego Sławka w ogródku wyrosła Maryśka...\\ ale nie sama,nie nie. To mój teść ją zasadził,a z czego? juz pisze : z ziarenka jedzenia dla.....papugi:):):) naprawdę. drzewko jest teraz najwyższe i najbardziej zielone w całym ogródku,a mnie nie dziwi juz czemu papuga takie schizy miała i wisiała w klatce głowa w dół:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my tu mamy palme w warszawie, w centrum, bardzo jej nie lubie, zupelnie mi sie nie podoba :) a z ziarnem dla papug - niezle jaja :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
da sie zrobić i pogodę:):) dla was wszystko:):) ................. ja Iza(23) mój Sławek(24) razem 17 miesięcy,śłub 30.08.2008.w okolicach łodzi dzidziuś przed świętami bożego narodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
da sie zrobić i pogodę:):) dla was wszystko:):) ................. ja Iza(23) mój Sławek(24) razem 17 miesięcy,śłub 30.08.2008.w okolicach łodzi dzidziuś przed świętami bożego narodzenia. mamy zespól,kamerzystę,kucharkę-tak nie do końca jutro potwierdzamy,salę i termin w kościele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tę akcję jeszcze pamiętam. A jakie były fajne? Ja jestem na etapie szukania pracy, a że studiuję dziennie jest to trochę problematyczne. No i zabieram się do pisania prayc magisterskiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Babitek no no nieźle,a pomyśleć że niektórzy na plantacjach specjalnie nawadnianych sadzą.. a tu w przydomowym ogródku urosła:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z fajnych - hmm, wesolo tu zwykle :) szerzy sie pijanstwo i demoralizacja ;) a jakiej pracy szukasz? Nooo :) ja z kolegami kiedys zasadzilam na klatce schodowej i uroslo, ale malestwo - jeszcze w szkole sredniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem pierwsza :) bo Rybnik a dzis wolne od pracy i pewnie jeszcze spi :) U mnie dzis pogade feeee :o pada deszcz!! a moj pies dopiero teraz łaskaw był wyjsc na pole!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...a ja druga ;-) u mnie jest od rana okropnieeeee!!!!!!!!! ciemnoe i mgła!!! buuuuuuuuuu :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anniiiaa
Hej dziewczyny coś tu się cichutko zrobiło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej ja wstałam juz dawno,ale Sławek był pierwszy przy kompie:) no to przyłączam sie do narzekań o pogodzie,u mnie tez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to mam dość bo jak znowu zacznę listę albo zaproszenia robić to system padnie i wszystko pójdzie w pizdu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×