Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CZY KTORAS Z WAS

JEST JUZ KTOS NA 2008 ???

Polecane posty

hej hej:) dzisiaj wstałam dopiero o 12:30:):)):) póki mogę to gniję ile sie da... gagatka:) rano dostałam od Ciebie wiadomość z gg i odpisałam,doszło? Rybnik :) nr.gg zapisany:):):) pisałyście o spaniu w domu z chłopakiem:):) u mnie od początku nie był problemów,wręcz przeciwnie czasem rodzice sie dopytywali kiedy Sławek będzie i czy zostaje na noc:) są super tolerancyjni. zreszta moja siostra i brat też tak mieli,a młodszy dupek jak wychodził z domu i po 3 dniach wracał to jeszcze on robił awanturę że nikt sie o niego nie matwił :) u mnie w domu zawsze było pełno ludzi. jak robiłam posiadówy to w pokoju 30 metrowym około 20 osób było i mama jeszcze kanapki przynosiła:):):) a rano wszyscy co do domu nie trafili:) na śniadanie:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka troche mnie nie bylo a tu juz natrzaskalyscie 20 stron no ladnie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Babitku pa pa 🖐️ miłej podróży:) Yza u mnie podobnie nigdy nie było problemów ze spaniem razem;) Tylko teraz jak Michał u mnie siedzi np cały weekend to robimy zakupy i gotujemy jedzonko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiadomo że rodzice byli w naszym wieku:):):) no ja na chwilke spadam na PIERWSZą MIłOść:) Sławek tez ze mną zaczął ostatnio oglądać:):):):) i kazał sie obudzić jak będzie MóJ serial....MóJ DOBRE SOBIE:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale macie tempo ze ja nie daje rady z czytaniem :D mam dzis doła i nic mis ie nie chce a słuchajcie mam takie pytanie czy wy sie juz rozgładacie za butami bo ja chyba pojde na boso bo albo nic mis ie nie podoba albo te co sa juz fajne to nie pasuja ale dobra nie bede marudzic Zareczona salon sie nazywa Suzanne B w Opolu na Kośnego koło szpitala wojewodzkiego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZIPSIK:) głowa do góry i wychodź z dołka:):):) ja za butami sie jeszcze nie oglądałam ale dziewczyny juz tak niektóre. i nawet zamieszczały stronki z fotkami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no chetnie bym wyszla z tego dołka ale siedze sama moj boy jest za granica i jeszcze tam troche bedzie a ja tu sama :( i sama no własnie tez kukam za butami i widze ze łatwo nie bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
babita juz pewnie nie bedzie ale i tak napisze: odpowczywaj babitku, wybycz sie, wypocznij i wracaj pelna sil :-) czipsik---- butami sie absolutni nie martw, cos znajdziesz. ja tez niem moglam znalezs ale w koncu SA!!! tylko 2.5 cm obcas i ladne nawet :-) ze sama siedzisz... no to problem wiekszy ale tez nie ma co sie dolowac :-) jakby cos zawsze masz nas :-D no i w perspektywi9ec slub, juz wcale nie tak dlugo do tego dnia :-) no a pozniej to juz chyba bedziecie razem :-) ale wiecie, ja was podziwiam. mowie o tych, ktore tutaj same siedza a polowki za granica.... mieszkac osobno to jeszcze nawet nawet ale tak.... okropne te czasy ze tak musimy zyc :-( ale dziewczyny, glowa do gory. pozniej juz moze byc tylko lepiej :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jest mi ciezko bo do tej pory jak przychodziłam do domu to on był i juz zakupy były i wszytko przygotowane i miałam dla kogo gotowac i dla kogo sie stroic a teraz przychodze do pustego domu wchodze do pokoju i jestem tylko ja i królik Leon eh... ale ok juz nie bede marudzic a masz moze jakas fotke tych twoich butów ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez mi sie jedne podobały z tego sklepu tylko sie boje ze beda jakies a małe a troche kosztuja wiec nie wiem czy ryzykować niby tam mozna zmierzyc noge czy jakos tak ale numer numerowi nierowny i co wtedy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czipsik--------- ja wiem, w ktorym salonie w katowicach maja buty tej frmy i wiem ze nie ma problemu sprowadzic tam fason dktory potencjalnie bede chciala kupic. moga mi sprowadzic np dwa rozmiary kazdy z innego materialu i wtedy sie zdecyduje. cos ty, ja bym w necie nigdy butow nie kupila:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie jenak wesele to jest zbyt powazna sprawa zeby buty w necie kupywac a tym bardziej ze bede w nich musiala przetanczyc cała noc wiec musza byc wygodne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokladnie, inaczej na pewno nie mozna kupowac... ja przegladalam strony z butami ale nie znalazlam nic poza tymi, a musze miec niskie wiec na pewno sie zdecyduje na te. musze chyba tylko odpowiednio wczesnie sprowadzic te buty do przymiarki a chyba co za tym idzie chyba tez wczesniej sukienke...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja nie miałam butow jak kupowałam suknie ale teraz czas zacząc sie rozgładac za tymi wszystkimi dodatkami bo niestety taka prawda ze potem bede miała mało czasu a teraz jak go mam to sie rozglądam i powoli kompletuje wyprawke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieen dobry Kochani ... Ja juz znow z filizanka kawy zaraz zmykam do pracy . Gagatka i Yza Dziekuje za wiadomosc na gg rowniez do was przed chwilka napisalam . Wczoraj juz nie mialam kiedy wejsc na Forum ,pozno wrocilam z pracy ale dzisiaj juz PIatek i skoncze szybciej. Milego dnia jak wasze samopoczucie`?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej :):):)) od rana zostałam rozbrojona:tzn.wczoraj wieczorem napisałam do mojego brata żeby mi kupił wodę mineralną,a że wracał z uniwerku o 1 w nocy:) ...tak tak ma chłopak duuużo nauki....to mu napisałam że wezmę wode rano. no i przed chwila otwieram drzwi i co widzę...wodę...w 5 litrowej butelce!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja juz na nogacha!! :o ale o dziwo sie wyspałam :) na 10 idę na koljene szkolenie!! Ale mam nadzieje, ze koło 14 bede juz w domu!! Miłego dnoa Wam Zycze :) No Babitek pewnie juz tam szaleje :) A pogda u mnie iscie irlandzka bleee Yza no to rzeczywiscie mam dobrehgo brata, dość ze chłopak sie uczyyy po nocach :) (to jakas nowa odmiana studiów==> nocne :P:P ) to jeszzce uczynny i pomocny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no no:) do tej pory były zaoczne i wieczorowe więc cosik nowego trzeba wprowadzić. Podobno szkolnictwo sie rozwija:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yza miłao być masz dobrego brata, a nie mam!! :o jja poki co brata nie mam, i raczej sie nie zanosi żebym miała :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yza ale się uhahałam z tej wody w 5litrowej butli :-D :-D :-D brat chciał dobrze noooooooo ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :-) pogoda u mnie taka ze normalnie mozna sie pociac :-9 nic tylko ciepla herbatka i pod kocyk co tez zamierzam zaraz zrobic :-) zajrze pozniej duzo slonca dla was wszystkich kochane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli chodzi o aure to w łodzi jest ładnie...wiecie plaże szykują:):):) a swoja droga w zeszłym roku była w Manufakturze.o baru blisko,do sklepu też:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Ja juz w domu po pracy . Wlasnie zajadam sie ryzem z warzywami :) Pogoda Fajna cieplo i sloneczko swieci ...za chwilke bede prac ..i wieszac na dwor ..Yza rzeczywiscie masz fajnego brata :) Moze zajrze dzisiaj do was wieczorem bo jak zwykle bede sama w domu . Milego po poludnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×