Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CZY KTORAS Z WAS

JEST JUZ KTOS NA 2008 ???

Polecane posty

Witam Z leniuchowania wczoraj byly nici ...musialam leciec szybciej do pracy Za chwilke tez uciekam i bede az do wieczora wiec zapowiada sie ciezki dzien . My tez dziewczyny oszczedzamy ...ale tutaj sa inne warunki ...i nie bede wam pisac ile juz zaoszczedzilismy ....bo to przeciez nie o to chodzi ja sobie tu kilka ezro odloze i jak w Polsce to rozmiennie to mam wiecej ...wiec mamy jeden plus ale tu tez trzeba ciezko pracowac i nie jest tak jak niektorzy sadze ze tutaj jest za darmo :) Nie moge sie ropzpisywac bo sie spoznie wiec juz uciekam Milego dnia,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też juz na nogach :) Dzis znowu sprztanie, znowu cwiczenia :) pozniej jade do Miska, i moze w koncu wybierzemy sie do ksiedza :) ale czy tam trafimy!! Poki co wskakuje w dresik :) i ide na kawkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć:) ja od wczoraj jestem w pracy po zwolnieniu i mam tyle roboty, że już mam dosyć:( Co do utrzymywania przez przyszłego męża to raczej się na to nie piszę. Chcę być niezależna:) ale z drugiej strony chciałabym mieć taką możliwość żeby móc zostać w domu z dzieckiem na jakiś czas i żeby było nas na to stać. Jeśli chodzi o kasę to opłacamy wszystko sami a na razie jeszcze prawie nic nie mamy:( ciężko będzie:( no i wszelkie zakupy sprzętu itp trzeba odłożyć Ale mam lenia...:P nic mi się dzisiaj nie chce;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kocurek to tak jak mnie :) co prawda nic wielkiego do roboty nie mam. ale pasowałoby jakis obiad ugotowac!! I cos pocwiczyc, posprzatc!! A taka mam ochote wskocycz pod kołderkę z jakaś ksiażka i ciepłą herbatka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie!!! Dapadlo mnie przeziebienie. A tak sie od niego bronilam. No coz ni udalo sie uciec. Na szczescie siedze sobie w domku i zamierzam robic NIC. No moze tylko jakis obiad, ale to potem. Kati co do zostawania z dziecmi to my planujemy z mezem, ze az dziecko nie pojdzie do szkoly to bede z nim w domku. A kasa!!! Ja mam moja i meza karte, bo ja sie zajmuje domem. On nie chce ode mnie zadnych pieniedzy. Czasem na kawe lub na benzyke do pracy. Meczymy sie od wczoraj z zaproszeniami. Chcemy zamowic przez internet, ale okazuje sie, ze to nie takie proste, bo graficy i tak poprawiaja. A to mi sie nie podoba. http://www.zaproszenia-slubne.com/printmedia/index.php?tresc=szczegol.php&zaproszenie=F011&pozycja=15&katalog=katalogSlubne4.php Takie zaproszenia chce. Podoba Wam sie? Ide sie pokrzatac i podskocze do Was na pogaduszki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie!!! Dapadlo mnie przeziebienie. A tak sie od niego bronilam. No coz ni udalo sie uciec. Na szczescie siedze sobie w domku i zamierzam robic NIC. No moze tylko jakis obiad, ale to potem. Kati co do zostawania z dziecmi to my planujemy z mezem, ze az dziecko nie pojdzie do szkoly to bede z nim w domku. A kasa!!! Ja mam moja i meza karte, bo ja sie zajmuje domem. On nie chce ode mnie zadnych pieniedzy. Czasem na kawe lub na benzyke do pracy. Meczymy sie od wczoraj z zaproszeniami. Chcemy zamowic przez internet, ale okazuje sie, ze to nie takie proste, bo graficy i tak poprawiaja. A to mi sie nie podoba. http://www.zaproszenia-slubne.com/printmedia/index.php?tresc=szczegol.php&zaproszenie=F011&pozycja=15&katalog=katalogSlubne4.php Takie zaproszenia chce. Podoba Wam sie? Ide sie pokrzatac i podskocze do Was na pogaduszki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie!!! Dapadlo mnie przeziebienie. A tak sie od niego bronilam. No coz ni udalo sie uciec. Na szczescie siedze sobie w domku i zamierzam robic NIC. No moze tylko jakis obiad, ale to potem. Kati co do zostawania z dziecmi to my planujemy z mezem, ze az dziecko nie pojdzie do szkoly to bede z nim w domku. A kasa!!! Ja mam moja i meza karte, bo ja sie zajmuje domem. On nie chce ode mnie zadnych pieniedzy. Czasem na kawe lub na benzyke do pracy. Meczymy sie od wczoraj z zaproszeniami. Chcemy zamowic przez internet, ale okazuje sie, ze to nie takie proste, bo graficy i tak poprawiaja. A to mi sie nie podoba. http://www.zaproszenia-slubne.com/printmedia/index.php?tresc=szczegol.php&zaproszenie=F011&pozycja=15&katalog=katalogSlubne4.php Takie zaproszenia chce. Podoba Wam sie? Ide sie pokrzatac i podskocze do Was na pogaduszki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaręczona bardzo fajne te zaproszenia :) ja jakie bede miała juz pokazywałam, ale spodobały mi sie jeszcze jedne!! :) ale zdiec do nich nie mam :( bardzo proste w zrobieniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z wagarów nici, bo juz przyszłam do pracy i mnie widzieli:P buuu..... Zareczona my tez chcemy kupić przez internet, ale jeszcze nie zaczęliśmy na razie się rozglądam. A zaproszonka ładne, podobają mi się i są nietypowe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sie powoli zastanawiam nas zaproszeniami, bo mieszkam za granica i wszystko na odleglosc trwa troche dluzej. Poza tym chce wiedziec ile co kosztuje, zeby mniec kaske na to wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się zastanawiam nad takimi [http://www.allegro.pl/item249117923_zaproszenia_slubne_zawiadomienia_slub_a_s.html] lub [http://www.allegro.pl/item254283331_zaproszenia_slubne_druk_personalizacja_gratis.html] - to środkowe w pierwszym rzędzie i jeszcze były jedne tylko nie mogę znaleźć:) A dla gości których zapraszam tylko na ślub chyba wezme jakieś tańsze. Zareczona - Te które ja znalazłam sa raczej nie drogie, ale w sklepach internetowych sa średnio tak od 2,9 do 4,5 (oczywiście są też droższe) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczynki. Nie było mnie jakiś czas, ale tak niestety wyszło. W zeszłym tygodniu zaczęły się zajęcia i jakoś tak siły nie miałam na kompa ;) W weekend nie było nas praktycznie w domku, a to urodzinki u znajomych, a to wypad za miasto i tak jakoś zeszło :) Ale dzisiaj to już postanowiłam do Was wpaść na momencik, bo już się najwyczajniej stęsknilam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaręczona:) znalazłaś te zaproszenia może w sklepie w łodzi? bo ja tez przeglądałam i widziałam w ich ofercie takie i jeszcze z takiego wzoru ale dwa inne kolory:) chciałam kilka różnych rodzai ale mi napisali że najmniej robią po 25 szt. może jak tam pojadę to się coś załatwi:):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no prosze wystarczy odejsc tylko na chwile a tu juz sie cops zaczyna dziaC !! ja teraz ide pod prysznic!! Kocurek te też sa ładne!! :) Cześć Darianka, czesc Yza :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gagatka - dzięki:) mi się z kolei podobaja te twoje:D Iza a ty idź osobiście i walcz jak lew;) jak się nie będą chcieli zgodzić to jako kobieta w ciąży możesz im tam zemdleć lub udac, że zaczynasz rodzić i musisz to szybo załatwić:D:D:D:D inaczej będą musieli poród odbierać:D:D:D:D:D:D:D - skuteczność gwarantowana;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
YZA wlasnie sie caly czas zastanawiam czy tam do nich nie wpasc tylko, ze dokladnie nie wiem gdzie to jest, bo ja mam ich adres z Warszawy. Poza tym moja kolezanka mowila, ze jak sie zamawia przez net to calkiem inaczej wygladaja niz w rzeczywistosci. Sama nie wiem co mam robic. Miszkam za granica i dopiero w czerwcu bede w Polsce, a to juz bedzie za pozno na wysylanie zaproszen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kocurek83 wlasnie to jest ta firma, o ktorej YZA mowi, ze najmniej 25 sztuk wysylaja. Tez mi to nie pasuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×