Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CZY KTORAS Z WAS

JEST JUZ KTOS NA 2008 ???

Polecane posty

fajna gra:) ja kiedys widziałam cos w podobnie ale jak sie rękawicami okładali na żywca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tzn.koleś miał na głowie kask i na oczach tez i walczył z wirtualnym przeciwnikiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć ale żeście naskrobały, no bez przesady!:D Belleteyn - witaj:) Babitku jeszcze nie mija:( miałam jutro już iść do pracy ale do końca tygodnia szlaban:( Plaża w Łodzi - extra!!!:D:D:D pamiętam jak nasza palma w warszawie straciła liście:P wtedy mi się najbardziej podobała;):D:D:D Gagatka - to zależy jaka legitymacja, jak do takiej normalnej czarnej to nie trzeba ucha odsłaniać, ale moja przyjaciółka na SGGW ma takie nowoczesne w formie karty (europejskie:P) i tam musiała uszko odsłonić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A Imilii dzisiaj świętuje przyjazd swojego narzeczonego!!Ciekawe pewnie nie odezwie się do nas aż się nie nacieszy Nim, a to może potrwać i ja będę tęsknić :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkie będziemy tęsknić, ale niech się dziewczyna cieszy. Taka rozłąka to jej się należy. A Tobie gosiaczku przecież wszystkie dotrzymamy towarzystwa :) summer. nie czuj się olana :) Pamiętamy, pamiętamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wrocilam :) O widzisz Zareczona, nie wczytalam sie i Wii mi umknelo zupelnie - doczytalam sie tylko pilki recznej :) Kocurku, prawde mowiac mysle, z epowinnam dostac druga porcje antybiotyku, bo ten juz koncze, a cos sie slabo spisal, ale nawet nie ide do lekarza, bo nie bede skazywac sie na antybiotyk na urlopie. zobaczymy, co bedzie :) moze przejdzie, a moze bedzie leczenia ciag dalszy po powrocie (oby nie..) Summer - a kim jestes? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SUMMER:):):) 🌼 dla Ciebie:) ale mój kuzyn sie zdziwił:) jest teraz w Norwegii i znalazłam go na skypie:) w szoku był niesamowitym...w zasadzie to jatez że on na internecie sie zna:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
suumer kochana czasem w natłoku postów ciężko wszystko wyłapać!!Oczywiście Twój mężczyzna miał nieciekawe przejścia na stacji paliw choć powiem szczerze sytuacja trochę śmieszna :) żeby kobieta nie wiedziała gdzie jest hamulec :) babitku - o której wylatujecie?? kati ja wiem że mi dotrzymacie towarzystwa :) wszystkie razem i każdej z osobna będziemy poprawiać humorki codziennie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Summer, najwazniejsze, ze ukochanemu sie nic nie stalo, ani tej babie, gorzej by bylo, gdyby to bylo w ruchu a nie na stacji, mogla idiotka narobic wiekszych problemow.. Nic przyjemnego.. Yza, wyjezdzam jutro, wracam 10 wieczorem. A pewnie, co byscie chcialy? Gosiaczku, wylatujemy o 20.30 jakos, na lotnisku musimy byc po 18.jutro na pewno sie tu jeszcze pojawie jak sie bede pakowac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dużo dobrego humoru:) piękną pogodę:) mnóstwo optymizmu🌼 i dużo nowych sił :) tylko tyle,da się załatwić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm, kochana...dobry humor przywioze Wam na pewno, piekna pogode...nie polecam irlandzkiej pogody, jak Wam przywioze stamtad, to prawdopodobnie bedzie to deszcz i zimno :) wiec pogody nie biore :) optymizm przywioze w duzych ilosciach i nowe sily razem z nim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Babitku antybiotyk na urlopie to najgorsze co może być - wiem coś o tym bo już to kiedyś przerabiałam:) Na twoim miejscu liczyłabym na to że zmiana klimatu zdziała cuda;) Tylko tak sobie myślę że jak cię tyle nie będzie to po powrocie całe noce będziesz nadrabiać nasze posty:D:D:D:D Summer :):):):) niestety na piratów drogowych nie ma rady:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
babitek mi przywieźć troche euro, tak nie duzo w woreczku (2 kg wystarczy) :classic_cool: Summer wazne ze Marcinowie sie nic nie stało, moj Michał tez miał kiedys wypadek, dachował :o z nim było nawet nawet ale z autem gorzej!! No imili pewnie juz jest w siódmym niebie :) u Karolka (jak sie nie mylę) A mnie na świetlicy odwiedzi mój były!!! Hmmmmmm No to teraz Agatka ładnie zje jogurcik i zaraz do Was wróci!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
babitek--------zazdroszcze ci najbardziej lotu, ja bardzo lubie latac. marcin sie boi wiec mamy problem :-) no i zebys tam szybciej wrocila do zdrowia 🌼 gagatka---- jak dachowal to wyobrazam sobie co sie stalo z autem. ale tez ajwaniejsze ze z nim bylo ok. a ty widze zdrowo sie odzywiasz, jogurcik na kolacje :-) my jutro mamy rowno rok do slubu... super. od kiedy zarezerwowalismy sale zlecialo juz prawie 3 miesiace. szybko. mam nadzieje ze teraz to juz poleci z gorki :-) ja uciekam na chwile bo marcin wrocil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szybko zleci. Ja pamiętam jak było rok i 9 miesięcy, a już jest 8 mies i 18 dni :) A niedługo sylwester i już mamy 2008 rok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do pytania sprzed 2 stron szukam pracy byle jakiej, oby płacili i nie była to praca na cały etat, no bo mam zajęcia. Zamierzam wysłać cv do redakcji, znalazłam ogłoszenie o pracy w postaci pisania tekstów zleconych i do multipleksu. Na razie potrzebuje z 500 zl, wiec cos takiego by mnie zadowalalo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nam od niedzieli zostało 11 mc-y:) i dzisiaj znowu w nocy sama jestem bo Sławek w pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yza------- teraz zobaczylam na twoje nowe zdjecie ze stopki... slicznie wygladasz :-) nie martw sie, ja bede sama od piatku do soboty bo marcin jedzie na szkolenie. na szczescie mozna sie przyzwyczaic :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wrocilam z zakupow, wspaniale wyjscie z domu :) ale po dwugodzinnych zakupach juz mnie boli glowa :( cienko to widze, ale moze faktycznie emocje wyjazdowe i nowe miejsce zdzialaja cuda - oby! :) Gagatka - co tak skromnie? :D tylko 2kg? :P A co byly chcial kochana? :) Summer, ja nie cierpie latac :) adrian lubi, wiec u nas odwrotnie, niz u Was :) dobrze, ze do irlandii leci sie krotko. a ja wlasnie sprawdzilam w naszym kalendarzu - nam zostalo 205 dni, czyli ok pol roku :) aleee zlatuje szybko Belleteyn, powodzenia - trzymam kciuki, zeby sie udalo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oooo Iza, a ja bystra nie zauwazylam, ze wkleilas nowy link :) sliczne zdjecie, sliczna Yza ze slicznym Wojtusiem - powiedz Mu, ze bardzo ladnie wyszedl :) Ty razem z Nim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Babitek no dobra, przywieź tyle kg ile uniesiesz :) Ja juz przedtem widziałam foto Wojtusia :) ta mama Wojtusia kogoś mi przypomina :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yza - śliczne zdjęcie, a tak wracając,że będziesz spała dziś sama :( jojku jak ja Wam wszystkim zazdroszczę :( :( :( !!!!!!!!!!!ja spędzę samotnie noce przez jeszcze 9 miesięcy (z małymi wyjątkami)!!!czasem to jest tak trudne..staram się myśleć optymistycznie ale przychodzą takie wieczorki jak dziś, że po prostu nie mogę sobie miejsca znaleźć :( sorki, że smęce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosiaczek ❤️ dla ciebie. nie martw sie kochana, jakos zniesiecie te 9 miesiecy a poznije to juz bedziecie sie soba cieszyc :-) poza tym niedlugo zaczna sie przygotowania do slubu, zobaczysz, nawet nie pomyslisz a juz bedziecie razem :-) dobranocki dla was wszystkich, uciekam do marcina do lozeczka :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosiaczek ja tez spedzam noce sama :( i tak jeszcze 10 miesiecy :o czasami bywa ze nie widujemy sie tydzien a mieszkamy 15 minut autem od siebie!! No ale cóz, moje kochanie studiuje dziennie, i do tego normalnie pracuje!! Mi jeszcze dojda studia w weekendy!! A popołudniami ja znowu siedze w pracy!! Ale jzu niedługo :) a mój michał ostanuio mi powiedział ze zeni sei ze mna tez dlatego zeby ze mnie spac :) swinia jedna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×