Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CZY KTORAS Z WAS

JEST JUZ KTOS NA 2008 ???

Polecane posty

Ale tu cicho dzis!! ja wrociłam z pracy!! miałam nie isc no ale... Trudno!!Poszłam i bede juz chodzic!! Zaraz ide wypic kawke, potem jakies sprzatnie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny :) Mam pytanie odnośnie nauk przedmałżeńskich. W LO mówiono nam, że jeśli w czwartej klasie chodziło się na religię, to później nie trzeba ich odbywać, bo są w programie nauczania. Tu na forum czytam, że przed ślubem i tak trzeba zaliczyć nauki i jakąś poradnię. Jak to w końcu jest???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś miałam ciężki dzien!! Pod wzgledem psychicznym!! :o a do tego na polu zimno :( Ide zapalić w piecu!! I zrobic sobie kakao :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój Sławcio kupił nową zabawkę-komputer i teraz składa:) a ile sie przy tym nagada...no normalnie nie mogę....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejo Iza :) no facetom sie czasami buzia nie zamyka :) ja pije herbatke!! :) i jak zwykle sama w ten jesienny wieczór :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość narzeczonka
Witam:) My mamy termin ślubu ustalony na wrzesień 2008 :) Już prawie wszystko załatwione. Trochę się spieszymy bo w styczniu planujemy wyjechać za granicę. Co do nauk, to samo chodzenie w czwartej klasie na religię oczywiście nic nie daje, chyba że faktycznie były tam nauki przedmałżeńskie (u mnie nie było niestety). My wybieramy się na nauki weekendowe, tzn cały kurs zalicza sie w sobotę od 9- 17 i niedzielę do 15. Troszkę się trzeba pomęczyc, ale za to jest to super rozwiązanie dla osób mieszkających w różnych miastach albo nie mających po prostu czasu. Jutro pzyjedzie do mnie mama i pójdziemy oglądać suknie. Ja na razie przymierzyłam jedną, ale już jestem pewna że to TA. Pozdrawiam wszystkie narzeczone!!! Idę sobie zrobić kolejną herbatkę z sokiem malinowym. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Ja rowniez spedzam ten jesienny wieczor piatkowy sama ... wlasnie slucham muzyki ...bo chce sobie nagrac jakas plytke :) Witam nowa kolezanke i zapraszamy do pisania ... Czy ktos jest dostepny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość narzeczonka
hehe, widze że nie tylko ja siedze sama w domu w piątkowy wieczór. Przeglądam sobie suknie slubne... przydałoby sie cos poćwiczyć (czyli zrobić 10 brzuszków na dywanie :)) ale nawet tego mi sie nie chce. Jak sie mamie nie spodoba jutro ta, którą wybrałam to sie załamie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) narzeczona nie przejmuj się - ja też obawialam się, że mojej mamie moja suknia się nie spodoba (bo jej się prawie nic nie podoba) ale od razu powiedziała, że śliczna :) babitek w Irlandii - oczywiście nie s\\zdąrzyłam siępożegnać no ale hmyy na wyład poszłam :) Teraz lecę już spać posiedzę dłużej z Wami może jutro :) buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yza ja nic nie robie :) w sumie ciekawego ... A sukienka ....rowniez myslalam ze beda jakies problemy z moja mama ale okazalo sie ze wszystko przebieglo wysmienicie . Yza a ty co poabiasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem pierwsza :) śpiochy jedne :) Dziś mam w planach troche porządków!! I ide do Miska!! A jutro do szkoły :o bleeeeeee ale mi sie nie chce!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja byłam wcześniej, ale jakoś nie chcialo mi się pisa. Smutno mi, zdechło moje zwierzątko - szczurek. Co najgorsze kupiliśmy go już ze sklepu chorego i nic nie dało się zrobic - denerwuje mnie to, że zoologiki nastawiaone są tylko na zysk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Ja tez juz na nogach dosc szybko juz wysprzatalam cale mieszkanie ,za chwilke ide przygotowac obiad -dzis zupa ogorkowa :) pozniej do wanny a potem jak maz wstanie jedziemy na zakupy i napewno wrocimy wieczorem :) Napijemy sie winka i pojdziemy spac.A wasze plany jakie? Belleteyn_ wspolczuje .......:( Milej soboty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Balleteyn - bardzo współczuję, rozumiem, że kupując go nie wiedzieliście, że jest chory!! Ja się coś podziębiłam, a dziś w planach jak mój M przyjedzie będziemy gipsować sufity w naszym domku :) mamy na to przeznaczone 3 miesiące :) potem nareszcie zaczynamy konkretniejsze prace (glazura, sprzęty, podłogi). Ostatnio częściej myślę o wykończeniach domu niż o ślubie!! A do ślubu ach... :) wskoczyła mi dziś już na początek 8 :) ale super - czas zaczyna mi pomału lecieć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe gosiaczek ja mam czasami tak samo, bo bedziemy sobie remontowac pokój!! :) szkoda ze moj pokoj jest taki mały!! :o umyłam okno!! poodkurzałam teraz bede myc naczynia i myc podłogi. Potem idę dio babci, a potem bede sie szykowac!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gagatka i rybnik z samego ranka za pożądki się wzięły, no no :) ja z rana to jestem straszny leniuszek dopiero potem się rozkręcam :) no a dziś trochę pracy będzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Jestem i ja. Wczoraj był dzień wyjazdowy. Zaczęliśmy z samego rana i wróciliśmy o godz 1 w nocy do domu. Zakupy po części zrobiliśmy. Wydaliśmy kupę kasy, ale maszyny pokupowane :) Jestem padnięta, niewyspana i siedzę w pracy. Ale dziś dzień jest całkiem całkiem więc się cieszę w sumie. Wieczorkiem pewnie do kina skoczymy. Polecacie jakiś film aktualnie grany w kinach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja w soboty zawsze sprzatam zaraz jak wstanie poki maz wstanie ...bo jak on juz wstanie to ja nic nie umiem zrobic. My wlasnie zjedlismy obiadek ...A za chwilke zmykamy na zakupy :) U nas pogoda przesliczna od niepamietnych czasow ubralam krotkie spodenki :) bo tak cieplo i sloneczko swieci. Chyba nie uda mi sie tu zajrzec do was jeszcze dzisiaj wiec zycze wam Milej soboty.Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rybnik a dlaczego nie jestes w stanie sprzatć jak mąż wstanie??? :D Ja juz po kawce, po kapieli zaraz wychodze :) Kati to dobrze ze zakupy udane!! :) Zmykam :) również miłego wieczorku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej nie popisze narazie bo mam głupi nastrój,ani to dół ani nic innego! nie wiem czasami tak człowiek ma że mu sie nic nie chce... miałam poczytać dzisiaj Wiedźmina(ale ja jestem tępa dopiero teraz skapowałam że to Sapkowski napisał) ale chyba na pomyśle sie skończy. nie smęcę dalej-3-majcie sie ciepło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka Wam :-) ja dzis tez w przelocie, rano bylismy na objazdowce po rodzinie marcina przed chwila obiad (ugotowane przez m. spaghetti) a teraz do kina :-) filmu nie wybralismy, wybieramy zazwyczaj na miejscu. aaa wczoraj bylam u ksiedza :-) i nasz termin to 4 pazdziernik 2008 godzina 14 :-) fajnie :-) pozdrowki i milej soboty 🌻 izus, wygonic tego dolka od siebie ale to juz :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GAGATKA a jak myslisz ...czemu nie moge sprzatac jak maz wstanie :D Ja jednak znalazlam chwilke czasu maz wlasnie piecze kielbaski na grila mniam mniam :) Ale teraz zycze wam Kolorowych snow :) U nas juz ciemno . Ale dzien minal sympatycznie ....Teraz Kolacyjka + winko i ....(...)spanko.Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój też właśnie ugotował spagetii :) i tak sobie pojedliśmy razem z mamą i tatą :) przy okazji strzeliliśmy sobie lufę :) Pokój jeden zagipsowany :) jeszcze zostały 5 :) ale pomału pomału wszystko się zrobi - a ręce jak mnie bolą ojoj a swoją drogą to ciekawe dlaczego Rybnik jak wstanie jej mąż to już sprzątać nie możę Iza - żadnych dołów!!!!My kochana zawsze poprawimy Ci humor jak tylko powiesz o co chodzi.Jeśli chcesz! trochę się upiłam - więc przepraszam jak coś będzie nieskładnie i z błędami ! a tak szczerze jak mam powiedzieć to dzięki Wam człowiekowi łatwiej do ślubu wytrwać!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie mam dołka absolutnie:):):) ale to juz chyba ten etap ciąży że nie mam ochoty na nic.... a na dodatek Sławek poszedł jakąś godzine temu jak nie więcej do mojego brata i zaginał w akcji...pewnie sie %%%%% oglądałam dzisiaj stronki z zaproszeniami ślubnymi i są naprawde extra. miałam robić sama ale chyba kupie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yza - oj ja to z jednej strony chciałabym być w ciąży, a z drugiej strony boję się strasznie porodu - no wiesz jestem pielęgniarką i nie jeden poród widziałam i siuę boję. słodkich snów izuś papap

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×