Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CZY KTORAS Z WAS

JEST JUZ KTOS NA 2008 ???

Polecane posty

Ja, mimo braku czasu przeczytałam;) I uważaj bo \"ministerstwo\" mogloby sie taką zbieżnością zainteresować....:D a swoją drogą - dotarł może do was taki sms krążący po komórkach: \"Witamy! W związku z zaistniałą sytuacją powyborczą z Państwa telefonu zostanie zdjęta usługa Codzienny Podsłuch, co obniży koszt połączeń krajowych 0 20%. Gratulujemy! CBA :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do mnie nic nie dotarło!! :o ale zimno :( kurcze blade!! Juz tak zimno, ciemna na polua ja musze na 16 do pracy isc!! Bleeeee No iza dalej pewnioe cieszy sie Sławkiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej:) gagatka🌼 trzymam kciuki za prace w sklepie Ja i Wojtuś:)i naprawdę fajniutko że już masz suknie...zazdroszczę:) fotografa napewno znajdziecie ślicznie wyglądasz:):):):):):) i nie pieprz że za gruba jesteś:):):) kocurek🌼 jak tylko sie zacznie godzina 0:) to na pewno Ci napiszę bo do kompa pewnie nie zdarzę:) waikiki🌼 jakbyś naprawdę miała zamiar szukać sukni w innych miastach to w łodzi masz przewodnika:):):):):):):) a jak z księdzem pogadasz to na pewno dojdziecie do porozumienia. gosiaczek🌼 mądra dziewczynka jesteś i wspaniałą pracke napiszesz....:)a co do snów to ja też mam koszmary ale jeszcze nie o ślubie.....znając mnie to za kilka miesięcy codziennie będe takie miała, a co do grawerowania na obrączce to może kilka krótkich słów które mówią wszystko o waszym uczuciu takie od was samych.....pomysły Izuni mi sie podobają:) imili🌼 ale Cię dawno nie było:)mnie też:):):):):) Rybnik🌼 już obrączki będziesz miała....wow naprawdę u was to wszystko tak szybko do przodu idzie szybko a ja jeszcze w pieluchach .....no nie dosłownie:):):) napisy na obrączkach świetne pewnie coś podkradnę:):):) mam nadzieje że doczytałam wszystko:):):):) remont u Slawcia trwa w najlepsze i wczoraj byliśmy w ordomie i black-red-white czy jak to sie pisze:) Sławkowi spodoba l się narożnik czerwony nawet nie drogi 1300 z kawałkiem ale zastanawiam sie czy dokupić do tego fotele co myślicie?????? bo do ławy coś powinno być na podłodze nie każe nikomu siadać:):):) na suficie będą panele białe i lampy podwieszane 5 szt. 1 na środku i 4 w rogach. kolorek to będzie pomarańczowy taki cieplutki....jak sie już urządzimy to pokarze fotki:)):) a teraz to sie nakłuwam dwie godziny po każdym posiłku i sprawdzam poziom cukru.31 idę na kontrole i jak będzie dobrze to oddaje glukometr bo zrujnuje mnie. 50 pasków kosztuje 47 złoty. a na jeden dzień urzywam około 4 pasków nie licząc tego ze wczoraj zmarnowałam 4 sztuki bo źle robiłam....do tego igły 25 sztuk 15 złoty......... a wogule szpital to zgroza:):):):):)) w nocy w sobote dziewczynie odpadło łożysko i w ostatniej chwili uratowali dziecko...bo najpierw powinna urodzić dzidzie a potem łożysko....i jak tu nie ześwirować? miałam farta że koleżanka była ze mną w pokoju,a dodam że to położna która pracuje w tym szpitalu co byłam:)i ona robiła mi niektóre badania:):):) a wczoraj widziałam jej córeczkę piękna normalnie ach i och...juz się nie mogę doczekać....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yzunia czesc czesc czesc :):):) no musle ze nas zawiadomisz jak juz bedziesz na dobre w pieluchach :P a ja sobie siedze i czekam nie wiem na co!! :) chyba na zmiłownie :P a Yza słyszałaś cos o tych meblach black red white czy sa ok, tzn czy sie nie rysuja, ?? Bo ja słyszałam ze ze nietrwałe!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yza :-D no tak własnie myslałam że jakbym miała uderzyć po suknie do Łodzi, to Ciebie pomolestuje o pomoc ;-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Babitek siostra mojego narzeczonego ma mieszkanie w bardzo minimalistycznym stylu urządzone, że tak to ujmę i ma suuuper prościutkie ładne firanki (tez szyte w kształt rolet rzymskich). Więc jak sie chce to się da :-D 🌻 ale roletki takie jak Ty masz to też fajna sprawa! tez się nad takimi zastanawiałam! :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GAGATKA:) co do mebli t są \"patrz na mnie a nie rusz\" chodzi mi o meblościanki bo mój brat i siostrzenice mają i są skręcane. nawet nie z drewna tylko z jakichś płyt.....dlatego ja jak będę miała szafę do garderoby to z komandora. wbudowana w ścianę i dziękuje....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D Witajcie :) Ja juz w domu ...Waiki ladne te firanki.Gagatka u nas tez strasznie zimno I chyba za oknem pada drobniutki snieg.Ja niestety musze miec firanki w oknie bo mieszkamy na partarze i nie chcialabym aby ktos mi patrzal jak cos robie hehe-.A tak mi sie nawet podoba okna nie sa taki puste. YZA milo ze sie odezwalas ...My juz mam yobraczki z cywilnego ale wymyslilismy ze chcemy nowe dzisiaj wlasnie przyszly jest wszystko ok ....tylko ze ....MOj maz rowniez otrzymal obraczke z brylantem ...i jednak ich odeslemy z powrotem bo jak to mezczyzna i diament ale byly ladne naprawde oplacalo by sie dac tyle kasy. Milego wieczoru wam zycze .Uciekam do wanny .papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yzus no toś mnie pocieszyła, ale dobrze wiedziec :) właśnie zjadłam kolacje, zeby moj brzuszek rósł sobie spokojnie :D pasowało by dzis pocwiczyc,a le niestety lenistwo rzecz swieta :P a co tam grube tez piekne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gagatka:) a jakże grube też piękne:):):):):) no ja np:):):):):):):):):) w pasie mam 107 cm:) a przytyłam jak narazie 13 kg i waga stoi w miejscu ale jeszcze półtora miesiąca i mam nadzieje ani dnia dłużej ewentualnie wcześniej:):):):):)się rozsype:):):):

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yza ale Tobie wolno prztyc :) a mi nie pasuje!! Zreszta jak ;patrze na zdiecia sprzed 2 lat to az mi glupio, co prawda wygladałam jjak anorektyczka ale przynajmniej lepiej sie czułam w swoim ciele!! A teraz waga wskazuje ponad 5 kg wiecej!! No ale po nowym roku :) wezme sei za siebie :) a teraz poki co :):):) orzeszka ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj tak postanowienia noworoczne:):):):):):) gagatka:) mam nadzieje że Ci sie uda ale pamiętaj kochanego ciała nigdy mało:):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczynki :D Witam Was po przerwie bardzo bardzo gorąco :D Co prawda czytałam Was i pilnie śledziłam to, co pisałyście. W szczególności mooooooooocno 3małam kciuki za Yzę i Wojtusia :D:D:D Dobrze, że już jest dobrze ;) Czytałam, ale nie miałam czasu żeby cokolwiek skrobnąć :( Bo miałam sporo bieganiny. Między innymi kupiłam wreszcie materiał na sukienkę i teraz już tyle ode mnie, do roboty zabiera się krawcowa :D Chciałam błękit i mam błękit :) Druga sprawa, która mnie zupełnie pochłonęła to moja praca mgr-inż i tabele, wykresy itp. Jestem umówiona z moim promotorem, że na święta otrzyma ode mnie prezent w postaci większej części moich wypocin :) Także mam niewiele czasu, ale póki co jestem dobrej myśli, że zdążę :D Poza tym to muszę mieć też troszkę czasu dla Tomcia i na kafeterię nie mam zupełnie siły :D Mam nadzieję, że się nie gniewacie, co ???? :) Pozdrawiam Was cieplutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Darianka:) hej hej no nie dziwie sie że nie masz zbyt dużo czasu...praca wymaga dużo poświęcenia a i promotora trzeba zadowolić:) także z mojej strony a i pewnie od dziewczyn też ale to same Ci napiszą powodzonka i wytrwałości w pisaniu pracki:) no i najważniejsze że masz swój wymarzony błękitny materiał🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny :) Wlasnie humorek mi sie pogorszyl ,dlatego ze wczoraj szef kazal zadzwonic rano bo mialam isc na 10 do pracy a teraz dzwonie i on mowi na 12 :( a tak moglabym sobie pospac troszke dluzej no coz takie zycie z moim szefem. U nas juz troszeczke cieplej niz pozostale dni mam nadzieje ze u was tez. Milego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny 🌻 🌻 🌻 wczoraj dostałam plan na wszystkie zjazdy u mnie na uczelni i się załamałam!!! wszystkie soboty do 19stej!!!! niedziele najkrócej do 16:30. ale co gorsze wrzucili nam dodatkowy zjazd! czyli teraz mam w ten i w następny weekend tez. masakra, bo sie oststnio nie wysypiam i nawet weekend mi tu nie pomoże dospać, bo na 8mą do szkoły! 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 a co gorsze to właśnie w weekendy teraz chciałam pozałatwiac te sprawy ślubne - kamerzyste i jechac obejrzeć albumy z fotoreportaży i takie tam a tu DUUUPA!!!! 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dobra zabralam sie do pisania. YZA !!! super, ze juz w domku. No i trzymam kciuki, zeby Wojtus jeszcze posiedzial skoro lozyska juz nie ma. Temat zaslonek i firaneczek bardzo mnie \"podraznil\" poniewaz jeszcze ich nie mam w calym domu i marza mi sie takie slicznie co pokazywalyscie na fotkach.No, ale to wydatek dopiero po slubie. Jak narazie robie striptiz dla sasiadow (na szczescie z daleka). Czy u Was tez sie tyle dzieje, ze ten czas mknie jak szalony? Nie zdarzymy sie obrocic i bedzie juz po weselu. A teraz wybaczcie. Lece do pracy. Zrobic pozegnanie, bo dzisiaj ostatni dzien w pracy. Papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
waikiki o kurcze :( no to weekendy nie za mile do spedzania ... Zareczona tez mi sie wydaje ze ten czas leci jak szalony dom praca dom i juz mamy koniec roku .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie kochane Yza, zobaczysz jak Ci szybko zleci te poltora mies. :) Tobie jedynej wolno tyc :) i jako jedyna z nas obecnie, w ciagu kilku chwil schudniesz tyle kg na raz ;) Gagatku, moja przyjaciolka ma sporo mebli BRW i absolutnie nie narzeka, ladnie wygladaja, nic sie nie zepsulo (ma meble kuchenne i w pokoju), wiec moze nie sa takie zle :) (wlasnie nie wiedzialam o co chodzi - nagle zmaterializowal mi sie orzeszek - myslalam, ze zabłądził a tu prosze - to byla materializacja od Ciebie :D ) Waikiki, no na pewno jak sie chce to sie da :) ale ja na razie nie chce :P (to o firankach mowa ;) ) Darianka, strasznie sie gniewamy ;) strrrrrrrrrrasznie :P i oczywiscie zycze Ci, zeby Ci z praca sprawnie i gladko poszlo :) Iza, ja tam na Twoim miejsu wrocilabym do lozka :) tu niestety nie jest cieplej. Waikiki, wspolczuje Ci kochana planu zajec. wiem, jakie to irytujace - tez mi sie w niektorych semestrach zdarzalo miec taki kiepski plan :( Zareczona, mi tez czas leci jak wariat. Milego ostatniego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) good morning :) wjatkowo mam dobbry humor :) Czesc Wikiki, Rybnik, Zareczona, Babitku :)własnie nie dawno otworzyłam oczeta swe. Waikiki no to nie dobrze, ale pamietam ze czas tak szybciej leci :) ja mam co tydzien zajecia, czasami nawet dochodza piatki!! Moze nie bede Was trzymac do tej 19!!!??? Darianka ja tam codziennie mysle o Tobie i zastanawiam sie czemu nie piszesz, jeszzce sie zastanawiam co z cafka?????????? Zycze powodzenia Darianka w pisaniu i gratuluje zakupu materiału :) Moja sukienka na szczescie wszystkim sie podoba, a przynajmniej tak mowia. Babitku a juz nic innego sie nie zmaterializowało??? Tzn tylko jeden orzeszek??? Przeciez cala miseczke posłałam :o Zaraz ide sie myc bo dzis na 13 ide do pracy!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dzis mam wolne bo ide na rozmowe o prace trzymajcie kciuki Rafał zrobił badania jutro wyniki i od poniedziałku do pracy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joł rozkoszny Gagatku :D Nooo, Cafka sie dlugo nie odzywala, ale jest wiele innych dziewczyn znikajaco - pojawiajacych sie ;) Ja nadal podtrzymuje, ze podoba mi sie Twoja sukienka :) No wlasnie, jeden orzeszek! slownie jeden - ni wiecej, ni mniej..rozkradli w trakcie materializacji! Zabusia, trzymam i ja! no wlasnie - jaka to praca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki dziewczyny za podtrzymanie na duchu, ale narazie ta szkoła mnie dobija...nie chce mi sie potwornie!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smutna Biedroneczka
dzień dobry ... Czy moge się dołączyć do grona dyskutujących ? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W hurtowni budowlanej w biurze papierkowa robotka :) ale bardzo chciałabym już miec prace bo to stażowe to śmieszne pieniądze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Waikiki, nie pękaj, nikomu by sie nie chcialo, ale trzeba, zobaczysz - jakos minie! 🌼 Witaj Biedronko, mozesz mozesz. a czemu jestes smutna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×