Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CZY KTORAS Z WAS

JEST JUZ KTOS NA 2008 ???

Polecane posty

nie znac bede juz wczssniej, ale Wy bedziecie znały dopiero po 16!! Bo nie bede miala mozliwosci Was poinformowania wczesniej!! Z miasta jade prosto na swietlice!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra dziewczynki lęce!! Trzymajcie kciuki!! Ale mam nerwa :o Michał mi wczoraj napisała, ze jak sie okaze ze bede w ciazy to bedziemy szczesliwa biedna rodzinka!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć ja oczywiście pisze z pracy;) na tym portalu zalogowałam się dzisiaj rano - kumpel mnie zaprosił:) Gagatka a co wyszlo z tymi kartkami nie tak? I nie martw sie na zapas, twój Michał dobrze powiedział o tej rodzince, może i biedna ale szczęśliwa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien doberek :-) ja wlasnie wstalam, pije czekoladke :-) w ramach mowienia kawie NIE. rybnik - szkoda ze jednak talerze wam sie nie spodobaly, na zdjeciu byly bardzo ladne... gagatka - ja juz bym na twoim miejscu nie wytrzymala z ciekawosci, a ty tak przeciagasz z tym testem :-P a co do slodyczy to tez dwa ostatnie dni za na chodza, wczoraj np zjadlam pol tabliczki czekolady, kilka krowek a wieczorem sobie zazyczylam deser i marcin jeszcze deser zrobil a przedwczoraj to samo tylko na deser sernik.... trzymam kciuki ale za brak dzidzi rozumiem :-) nie znam tego poratlu nasza klasa... ide na sniadanko poki co, pozdrawiam was slonecznie chociaz pogoda paskudna :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
helou :) Summer, nie daj sie chorobie :) ja tym razem sie nie dalam Kocurku, no zwykle tak - plany produkcji potomstwa lubia sie rozjezdzac ;) zobaczymy Ucaluj ponownie Yze :) taka przejsciowa cukrzyca w ciazy niestety chyba sie dosc czesto pojawia? (pewnie Gosiaczek nam powie) Zareczona - zostalo cos jeszcze z tych pierogow? (ja znam nasza klase) Gagatku, czekamy na informacje niecierpliwie! Niech wyjdzie tak, jak chcesz! Gagatku, moj pies tez robi co mu sie podoba, rozpuszczony jak cyganski bat :) Iza, no faktycznie szkoda z talerzami - mi tez sie na zdjeciu podobaly bardzo Kati, odezwij sie do nas..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz po sniadaniu, jeszcze posprzatalam i teraz mam troche czasu dla siebie :-) poza tym jestem dzis sama w nocy bo marcin jest na imprezie u znajomych i zostanie tam na noc... lepiej niech nie wraca po %. ja jeszcze sie czuje slabo troche wiec jestem w domu. co do choroby to wczoraj bylam u lekarza i niestety mam do wyciecia resztki migdalko, podobno to one duzo sieja mi zarazek wiec w niedalekiej przyszlosci czeka mnie szpital... gagatka - juz niedlugo ... ibedzie wszystko jasne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć :) ja juz w domku na szczescie, ale nie długo bo za godzinke jade do koscioła!! Test wyszedł negatywnie!! Ufffff ulzyło mi!!MIchałowi zreszta tez!! Pozniej poszlismy na zarcie (wczesny obiad po 11 :P) a potem odwiózł mnie na swietlice!! Na swietlicy nawet szybko zleciało!! Teraz pije kawke i sobie siedze!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej hej juz zrzucam zdjecia papieru na komp wrzuce na fotosika i podam linka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gagatka - no to gratuluje :-) masz stres z glowy :-) zonqa - ladny ten papier... to jest ten wlasnorecznie przez ciebie robiony? my chyba kupimy czerpany i na nim wypiszemy zaiwadomienia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Summer, łe, niedobrze..ja posiadam jeszcze oba swoje migdalki, zabrali mi tylko wyrostek i 30cm jelita cienkiego ;) Gagatku :) 🌼 cieszymy sie - ja tez sie ciesze z Toba :) Zonqa, no nooooo, zajebiscie wyszedl :) a jaki on jest w dotyku? sztywny taki sie robi? i pachnie kawa? :) kuurcze, naprawde fajnie :) a ja dzis zmontowalam lososia w kaparach :) wlasnie sie najedlismy i teraz pora na filmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja nadal @ nie dostalam. Pomino wyniku negatywnego to jakos nie daje mi tospokoju. Maz sie przed chwila ze mnie smial, ze zabierze mi srodki pieniazne, zebym po kryjomu nie kupowala slodyczy jak bede w ciazy. Dowcipnis.Ja juz tam znajde jakies ciasteczka...(oczywiscie jak bede w ciazy). Aha i do siodmego miesiaca bede miala zakaz marudzenia i dopiero po siodmym miesiacu maz mnie bedzie wpychal na trzecie pietro. Wiecie co??? Chyba jednak nie chce byc w ciazy. Hahahah Ale jestem marudna.Szok....dawno taka marudna nie bylam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Babitku moj papier pachnie kawa :) ale nie podoba mi sie on!! Zreszta ja juz sama nie wiem!! Moze nasze wydatki troche sie zmiejsza bo kwiatki (czyli na samochod i do kosciola) dostaniemy w prezencie, a na obraczki dostaniemy złoto, tzn przetopimy z innego pierscionka!! A moj michał jak powiedziałam mu ze nie jestem w ciazy, to powiedzial ze kupi kino domowe!! Idiota!!] Siedze sobie samotnie w ten jesienny wieczor i popijam herbatke!! i na szczescie jeszcze nic nie wycieli!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zareczona ja kiedys nie mialam 3 miesiace okresu, a co miesica kupowalam test!! Robilam wynik wychodzil negatywny, czekałam na okres, okresu nie było wiec po miesiacu znów kupowałam test!! I tak trzy razy!! W kocnu po tych trzech razach poszłam do ginekologa, przepisała tabletki na okres (luteina) i dostałam po tygodniu!! Teraz chyba tez sie wybiore, bo ani ciazy, ani okresu!! No i chyba najwyzsza pora zazywac tabsy!! Ehhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
He dziewczyny Ja wlasnie wysprzatalam sypialnie ....ubralam sobie nowa posciel ... i zaraz uciekam spac ...szkoda ze sama maz w pracy :( Szkoda ze nie bedziemy przyszywanymi ciociami ...ale 3mam kciuki za wszystkich ....zebysmy niedlugo mogli pisac o swoim zachciankach he . Tez jest mi szkoda tych talerzy ....bo myslalam ze bede miec nowe ale niestety material byl taki jak by byly juz uzywane i oczywiscie co mi sie nie podobalo to to ze byly matowe ....no nic bede szukac nadal a jak nie to zostane przy moich teraz poszukuje kubkow do kawy z aniolkami ...:) Zdjecia jeszcze nie mam mam nadzieje ze mi to wybaczycie . Milego wieczoru i kolorowych snow . \"CIEPLA KOLDERECZKA Z MISIA PODUSZECZKA ZMYKAM DO LOZECZKA\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gagatka gratuluje;):):) A jak wyszedł twój papier, pokaż:) Wieści od naszej Yzy - może ja wypuszczą na początku tygodnia ze szpitala, jak już zrobią badania itd A i zażyczyła sobie bilard lub chociaz internet w szpitalu bo koszmarnie się nudzi - koleżanka poszła rodzić;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) a u mnnie śnieg :) u kogos jeszcze?? Właśnie jem śniadanko, sledziki :) uwielbiam śledziki!! Wczoraj znalazłam sukienke za 650 zł cena do negocjacji!! Potem pokaze Wam zdiecia, a papieru nie dam rady pokazac bo nie posiadam aparatu!!A mojemu michałowi sie zepsuł akumulator do ładaowania!! :( wiec lipa!! Zaraz bede piła kawusie, potem posprztam (dzis w celach zarobkowych :) sptrzatam za moja siostre za kase!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) kawka skonczona wskakuje w dresik i sprztama :) im szybciej tym szybciej :) moja dewiza na dzis :) (jezeli chodzi o sprztanie) Odezwe sie pozniej!! A Wy kochane wstaaawac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _______***__________
ladna sukienka ale przeraza mnie ta ilosc perel!!! ONe przynosza pecha ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey dziewczyny Ja wlasnie niedawno wstalam wypilismy kawe i teraz postawilam do was napisac.U nas tez zimno ...:( ale sniegu nie ma ....jak narazie . Gagatka sukienka przepiekna ...jezeli naprawde ci sie podoba i bedziesz miala okazje ja przymierzyc nie zastanawialabym sie bo oferta kuszaca. Milego weekendu wam zycze http://www.samre.info/kartki/20/kartka20.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rybnik dzieki za zyczenia :) ja rowniez miłego weekendu Tobie zycze!! Choc ja jutro bede siedziec w komisji wyborczej od 12:30 do ?? (mam nadzieje ze maksymlanie do 24) Ja juz poodkurzałam, wysprzatałam kuchnie!! Teraz czekam az mama wyciagnie z wanny firanki i bede zabierac sie za łazienke!! A spiochy nadal spią!! (niestety w sobote w moim domu spac sie nie da, ruch i hałas jak na bazarze) Rybnik fajnie ze sukienka Ci sie podoba, dzwonil do mnie facet jeszcze odnosnie ogloszenie (zmiescilam ze kupie sukienke) I mówi mi ze jego mama kiedys (i cisza se mysle ze powie mi ze jego mama kiedys brala slub i on ma do sprzedania sukienke) aon ze miala komis i zlikwidowala i on ma 10 sukienek wszystkie po 100 zł!! No ciekawe jak wygladaja te sukienki ze po 100 zł chce za nie!! Czekam na maial od niego!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej my siedzimy u teściów bo pofyrtany teść wymyslił tynkowanie choć na dworze śniego i mróz no ale trudno głupoty nie da się wyleczyć od rana wrzeszczał budził całe szczęście że mieszkamy teraz w sosnowcu i pomimo ze czasem wkurza nas mój brat to i tam jest o niebo lepiej. Ja dzis spróbuje odpocząć a jutro rano wracamy bio chcemy jeszcze na małe zakupki skoczyc uff jak dobrze że już 12 dochodzi :) A tak poza tym wypisuje sobie zaproszenia, doszły zamówione rzeczy są super :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gagatku, to opowiedz nam o swoim papierze :) takie oszczednosci (kwitaty, zloto) to zawsze kilka stowek. z tym wycinaniem, lepiej niech tak zostanie - niech Ci nic nie wycinaja :) Iza, mam nadzieje, ze nastepne kupione talerze wypadna lepiej i beda Ci sie podobaly :) I Tobie tez kochana milego weekendu zycze :) Szkoda, ze Yza nie mieszka blizej, odwiedzilabym Ja..a tak - pozostaje mi tylko po raz kolejny usciskac Ja smsowo za posrednictwem Ciebie - Kocurku :) Gagatku, sukienka bardzo ladna, ja zrezygnowalabym tylko z rekawiczek..ale baardzo mi sie podoba, a cena naprawde swietna. a co do perel, nie wiem, jak Wy, ale ja nie jestem przesadna - czarne koty, przechodzenie pod drabina, perly, R w nazwie miesiaca - jak malzenstwo ma sie udac, to sie uda - w naszym kwietniu R nie ma, ale mysle, ze nie od tego zalezy nasze szczescie :) wiec i perly by mnie nie przestraszyly.. O prosze Gagatku, jetses bardzo poprawnym obywatelem, ja w komisji wprawdzie nie siedze, ale na pewno pojde na wybory. Ciekawe Gagatku z tymi sukienkami z komisu. z jednej strony cena niewiarygodna, ale z drugiej zwykle w komisach sa po prostu normalne sukienki :) a im moze po prostu zawadzaja, nie maja ich gdzie trzymac itp, wiec chca sie po prostu pozbyc. a za wszystkie dostana tysiaka, wiec to juz jakas kasa. jak przesle Ci jakies zdjecia, pokaz nam je koniecznie :) U mnie tez bez sniegu :) A ja wstalam kilka chwil temu :D i tez bede sprzatac i mysle, ze rowniez postawie na szybkosc ;) Mnie Zabusia obudzila wiertarka u sasiada - jak co sobote...dzis dobrodusznie zaczal o 11.30 a nie o 8-9 - jak co tydzien :) ja zajme sie zaproszeniami w przyszlym tygodniu - taki przynajmniej na razie jest plan :) ale chyba zrezygnuje z grafika i robienia zaproszen \'pod nas\', bo jak policzylam to wychodzi drozej niestety. sprobuje wiec znalezc jakies fajne i zamowie, a jesli sie nie uda i nic mi sie nie spodoba, wtedy bede meczyc grafika :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też nie jestesem przesadna babitku :) ale moja mama co rusz podsuwa mi jakies zabobony!! A to ze welon powinin byc nowy a nie od kogos (z tym sie akurat zgadzam) a to ze panna młoda nie powinna dawac złota na przetapianie obraczek, ato siamto!! Juz nawet połowy nie pamietam!! Chyba powiem jej zeby zebrała wszystkie złote rady i w poradniku jakims to wydała!! :) ach te mamuski!! A co tego komisu to chyba pojade tam, ale z czystej ciekawosci bo jakos srednio widze zeby mi sie jakas sukienka spodobała!! Ale nigdy nie mw niegdy :D Ach jakie ja piekne błedy robie :) ale chyba mi wybaczycie :P Kocurku ode mnie tez usciskaj Ize esesowo :) Znowu mi literk pozera wiec nie bede poprawaic błedów!! Co mam powiedziec Wam o tym papierze, nie podoba mi sie!! A najbardziej nie podoba mi sie w nim to ze szybko znika kolor!! :) no ale sa gusta i gusciki :) jednemu podob asie to drugiemu tamto!! A o dziwo o perłach mama nic nie mowila, chyba musze jej pwoiedziec to :) to poradnika bedzie miała jak znalŁ :P Lece sprzatac ta łazienke bo w koncu firanki zniły z wanny!! I snieg te zpowoli znika :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale tu cisza dzis 😭 Ja prawie posprzatałam!! Dzis znowu czeka mnie samotny wieczór :(:( czy kogos jeszcze??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gagatka.Sukienka swietna. Mam na oku inna, ale ta tez mi sie podoba bardzo. Lece dalej sprzatac. Usciski dla Yzy i dla calej reszty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tyle o ile samotne chciałabym porozmawiać z Rafałem poważnie o tym slubie cywilnym bo wiedze że do slubu kościelnego jeszcze daleko a nie wiem jak mam dać sobie rade z dogryzkami jego taty dlatego chciałabym żebyśmy już byli \"my razem wspólnie\" może wtedy toszke przystopuje nie jestem taka twarda psychicznie jak wszyscy myslą i jest mi ciężko :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×