Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CZY KTORAS Z WAS

JEST JUZ KTOS NA 2008 ???

Polecane posty

Biedronka fajnie :) tez bym chciala miec kogos takiego godnego polecenia, no niestety zostanie mi salon, no chyba ze sie trafi jakas fajna krawcowa, bo jeszcze jest czas, no a jak nie to zawsze zostaje krwacowa Babitka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gagatku, co bedziesz jadla? :) Cafka, hmm, no moze tak, faktycznie :) ale nie o poczte bym sie martwila, tylko o uszczerbki poweselne ;) jesli chodzi o transport, stosujemy tu ostatnio materializacje - Gagatek np materializowala u nas swoje orzeszki ;) Ja szyje u sprawdzonej krawcowej, ale piałam juz tu o tym, wiec wiecej nie bede ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to jak juz temat jedzenia sie rozwija to ja za chwilke bede papusiać kluski z miesem z podsmazana cebulka i boczkiem :) pisze sie ktos? Gagatka? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gagatka jak to nie jadlas? to czas sprobowac :) tylko szkoda ze wirtualnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tam dbac o linie, trzeba korzystac poki sie moze!! ;) ja to bym nie umiala nic nie jesc od 18, ja potrafie zjesc nawet o 21 jak nie pozniej hehe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to smacznego dziewczynki :) mi sie jeszcze kluchy gotuja... a Babitek byla i sie zmyła hmm :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Hey ale sie rozspisalyscie.Ide was poczytac. Zabusia 3mam kciuki mam nadzieje ze sie uda :) Smutna biedroneczka witaj posrod nas. Cafka :) kochaniutka dobrze ze sie odezwalas .Mam nadzieje ze stluczka nie byla straszna. Gosiaczku a ktore ci sie spodobaly ...moze nam zdradzisz ?Ciesze sie ze moglam ci pomoc! Guziczek witaj rowniez posrod nas. Smutna Biedroneczka ja juz zakupilam sukienke w tym roku w lipcu ale dlatego ze mieszkam zagranica a wesele koscielny mamy w polsce i bedac latem na urlopie zakupilam sukienke ...i teraz ja szyja w salonie ...tydzien przed mam przymiarke i w razie czego jak bym schudla albo przytyla to mi ja jeszcze zrobia . A potem oddaje ja do komisu w tym salonie. Zaraz lepiej jak jestes RADOSNA a nie Smutna Biedroneczka. YZA ja uwazam ze welon powinnas miec ,ale decyzja nalezy do ciebie.Pozdrowienia i caluski dla WOjtusia. Nareszcie poczytalas wszystko co napisalyscie .A ja jednak poszlam na 11 a nie na 12 do pracy ja to mam z tym moim szefem Milego wieczoru.Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jezdem jezdem ;) ale czekam az adr po mnie przyjedzie i zawijam sie do domu Gagatku, podaj nr konta, biore udzial w zrzutce na jedzenie dla Gagatka ;) I cicho sza, ja tez jestem glodna, albo prosze mi tu natychmiast zmaterializowac jakis obiad albo zmienic temat na nie jedzeniowy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Babitku Babitku zamiast pieniazków na numer konta mogłby byc din dong (dzwonek do drzwi) i pan z pizza :P ja co najwyzej moge zmaterilizowac Ci kanapke :P bo to akurat jem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza, ja Tobie tez milego zycze :) Biedronko, poprawilam Twoj nick w kalendarzu i dopisalam krotki opis ;) jak podeslesz taki kt chcesz miec, to sie zastosuje i wstawie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gagatku! Od razu pana bys chciala? :D nieladnie! zeby nas tak pod siusiu brac, glodem... :P za kanapke dziekuje 🌼 - wlasnie adr podjechal i zaraz bede w domu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale sie najadlam, wczoraj chora a dzisiaj szamam co sie da ;) za 2 godzinki zbieram sie po mojego Skarba :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tiru riru Gagatku, juz ja dobrze wiem, co tam masz w glowie :P (jestem juz w domu) wiec witaaaam Was :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×