Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CZY KTORAS Z WAS

JEST JUZ KTOS NA 2008 ???

Polecane posty

Babitek a jak tam idzie tworzenie stronki?? (www.kkkik.pl czy jak ona sie tam nazywała :-) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Waikiki, powiedz temu kolesiowi z zespolu, ze nie masz czasu na przekladanie - jesli jest zainteresowany, niech znajdzie czas - bez sensu, zeby Was zwodzil a Ty wciaz nie wiesz, na czym stoisz. I nie ograniczaj sie tylko do swojego miasta, bardzo czesto dla zespolu czy kamerzysty nie jest klopotem dojechanie z jakiegos niedalekiego miasta - warto popytac. nie stresuj sie :) 🌼 A stronka, wisi, grafika bardzo powoli sie rysuje i zobaczymy, co dalej :) tzn co to ja wiem - stronka bedzie, nie wiem tylko - kiedy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! W temetyce fryzjer i makijażystka: fryzjerka to moja bratowa a makijażystka - to gimblowa sława i już ją zarezerwowałam :) Ja miałam dziś iść do kancelarii pogadać z księdzem ale chyba jutro pójdę - dziś sprzątam podwórko - grabię liście :( gagatka --trzyma kciuki!!! babitku - denewrujesz się trochę przed jutrzejszym dniem??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Babitku Twoje cenne rady i uwagi napewno sie przydadza :) a włosie konskie tez moze byc :D Waikiki macie jeszcze sporo czasu, ale sierpien jest obleganym miesiacem i dlatego, moze nie polegajcie tylko na tym zespole, ale szukajcie jeszcze czegos, pytajcie znajomych, w resturacjach kogo polecaja, ja szukalam we wszystkich mozliwych zrodlach!! a z takim zespolem tez mialam do czynienia co ciagle cos wymyslal, a da sie wyczuc kiedy zespol chce podbic stawke wiec olalam goscia ryzykujac ze nie znajde nic innego, dzwonil do mnie ale troszke za pozno mu zaczelo zalezec, bo jesli ktos do ostatniej chwili nie potarfi odpowiedziec czy sie decyduja u nas grac tylko czekaja ktora propozycja jest lepsza finansowo to niech taki zespol spada na drzewo!! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jol Gosiaczku :) tak, troche sie denerwuje..nie wiem, jak to wszystko wyjdzie. wiem, ze niby nic strasznego mnie nie czeka, ale wiesz..cos nowego, to i stres jest, poza tym, wszyscy tam beda sie na mnie gapic, a ja tego strrrrrrrrrrrrrrasznie nie lubie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Babitku jak wszyscy? napewno bedzie dobrze a my tutaj mocno kciuki bedziemy sciskac!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cafko, jak wybierzesz materac, to sie pochwal - ciekawa jestem :) No wszyscy, ktorzy tam beda, a ja nie wiem, ile osob bedzie - nie wygonie z kosciola jak ktos przyjdzie ;) mam nadzieje, ze bedziecie te kciuki trzymac :) przypomne Wam jeszcze - na 18.00 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cafka masz racje! Musze tam dzisiaj zadzwonić i postawić na swoim, ze się dziś lub jutro spotykamy i finał, a jak nie nie to wynocha! tylko co ja zrobie jak nic nie znajde... :-( nie szukałam tylko w swoim miescie zespołu... Ci z innych tez maja pozajmowane, niestety :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja myslalam Babitku ze nie bedziesz tam z innymi ;) ale nie martw sie, bedzie dobrze!! i 17:55 zaczne trzymac kciuki :D Waikiki ja ryzykowalam, i nie umialam znalezc, przez przypadek mamy fajny zespol samych facetow tak jak chcialam :) wiec jesli wyczuwasz ze gosc cos kreci to nawet jak podpiszecie umowe bedziesz sie denerwowac, czy bedzie wszystko dobrze... wiec szukajcie ile sie da, musi cos byc, ja mialam pozniej tyle zespolow polecanych od znajomych ktos gdzies tam w rodzinie gra, wiec da sie trzeba tylko szukac... a ja Ci mowie u mnie ewidentnie gosc chcial podbic stawke i czekal bo na Nasz termin mial kilka chetnych kto mu da wiecej i gdzie sie bardziej oplaca, pomimo ze bardzo chcialam ten zespol bo naprwde jest super, zrezygnowalam... i nie zaluje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiaczku, no tak, zawsze to jakas proba ;) Dzieki dziewczyny z gory :) Cafko, ja nie wiem, czy ktos bedzie, czy nie - sakramenty bede przyjmowac sama - nikt poza mna, ale wiesz, to kosciol, wiec byc moze akurat wtedy ktos zechce przyjsc sie pomodlic, wyspowiadac, czy cos...no i jak ktos przyjdzie - nie wygonie ;) a z mojej strony bedzie doslownie kilka osob. Nadzieja w tym, ze odbedzie sie to w malej kaplicy, nie w duzym kosciele, wiec licze, ze jak ktos przyjdzie sie pomodlic, to do duzego kosciola, nie dotrze do kapliczki :) zobaczymy... dzis sie bede uczyc - mam sciagawke - dialogową - co kiedy mam mowic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dam znac Babitku jak kupimy materac, ale to w grudniu albo styczniu teraz tylko sie rozgladam... no to moze nie bedziesz miala duzej widowni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Wszystkim :) Babitku, głowa do góry, będzie dobrze :D:D:D Tomcio w niedzielę ma bierzmowanie :) Już się nie mogę doczekać, no bo przecież długo na ten dzień czekaliśmy :) Moja praca się pisze, ja jestem zmęczona i taka jakaś łażę ostatnio przybita :( Ale w środę przyjeżdżają moi Rodzice to może się troszkę rozchmurzę :) Póki co to muszę ogarnąć w mieszkanku i wieczorkiem lecę na korepetycje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
waikiki, babitek ma racje z szukaniem zespolu z innych miast. my tez tak mamy, ponieważ u nas nie bylo szans a szukalismy rok wczesniej i wszytsko bylo zarezerwowane zazwyczaj koszty nie sa duzo wyzsze, orkiestra liczy sobie za dojazd za paliwo, wiec moze warto rozejrzec się gdzies dalej (chociaz my trafilismy na fotografa - tez nie z mojego miasteczka, ktory zyczył sobie zeby go przenocowac grrrr) pewnie widziałas na forum topik o zespolach weselnych!!! na pewno CI się uda!!! powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosiaczku, zazdroszcze bratowej fryzjerki, mozesz ja troche pomęczyc i bedizesz na pewno miała piękne uczesanie. ja jestem w kropce, moze mi poradzicie, mam cienkie włosy troche dłuższe niz do ramion, w sumie juz teraz fatalnie mi się układają, ale z jednej stronby chciałabym miec je jakos upięte na wesele, z drugiej strony ściełabym je o co najmniej 10 cm... może macie jakies pomysły na upięcie krótszych włosów???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm:) fryzjet musiałby stanąc na rzęsach:) ale faktycznie ładne bardziej podoba mi się ta mniej natapirowana chyba jednak przejdę się wcześniej, może mi podpowiedzą, co mam zrobić z włosami, czy w ogole jest sens je zapuszczac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczynki :D ;) ale tu dyskucja rozpętała się na calego ;) ...a ja godzinkę temu wróciłam z przedszkola :D i jestem padnięta .... ale cóż - jakos przezyje. Tylko jakos nie moge sie przyzwyczaic do tego nowego czasu :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie chce miec takiego tradycyjnego koka i cale wlosy upiete, chcialabym cos \"zwiewnego\" delikatnego tak jak na pierwszym zdjeciu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejo kochane :) Jednak stres robi z człowieka detke!! Jestem taka wyczerpana, oczy to mi sie same zamykaja!! Tragedia!! Yza mozemy pogadac o wyprawkach itd. W moim miescie cena wyprawki zaczyna sie od 3000 tys!! Było ok, tylko nog nie czuje (ja głupia poszłam w butach na obcasie) za tydzien ide w adidasach!! (czyli chyba sie im spodobałam :P) Dziewczyny przeczytałam was ale odpisywac juz nie mam siły!! Sorki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ostatnio jestem strasznie zaganiana i powoli rozglądam sie za nową pracą:) Babitku będę trzymać strasznie mocno kciuki jutro o 18 - mam nadzieję że wszystko się uda:) cafka ja jakiś niedawno tez upatrzyłam sobie tą samą fryzurę którą pokazałaś jako pierwszą, ale oczywiście u mnie się wszystko zmienia jak w kalejdoskopie więc pewnie ostatecznie fryzurkę wymyślę na fotelu fryzjerskim;) Biedroneczko masz rację ta zmiana czasu jest straszna. Wychodzisz z pracy i już jest ciemno buuuuu...:( Gagatka strasznie się cieszę że się spodobałaś - czyli masz już tą pracę?:) Przyszły mi już próbki zaproszeń i teraz muszę się zdecydować które wybrać...ciężka sprawa. Na razie wam niestety nie pokażę bo pożyczyłam Tacie aparat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
helou dziewczynki to teraz obszerniej nt fryzury :) na pewno nie rozpuszczone calkiem i na pewno nie calkiem spiete, kreca mi sie same, wiec wystarczy je \'ujarzmic\' na grubych walkach, zeby pokrecily sie rowno i tak samo i jakos fajnie poupinac w niektorych miejsach, reszte powypuszczac, robiac kontrolowany balagan :) wiec chyba cos w stylu tego, co mowi Cafka :) i Kocurek (oh, coz za zaskoczenie :P ) Gagatko, rozumiem, ze mozna bic brawo i gratulowac? :D 🌼 dziekuje dziewczyny za wsparcie :) za kciuki nie dziekuje, co by nie zapeszyc ;) ale jeszcze jutro przed 18 na pewno do Was napisze nie raz i nie dwa ;) Kocurku, a skad zamawialas probki i ktore zamowilas? poka poka.. ja wlasnie sie nosze z zamiarem zamowienia probek po sakramentach, jak juz bede miala troche spokojniejsza glowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Babitku taa...to rzeczywiście zaskoczenie;) tylko u mnie sie trzeba będzie bardziej napracować, bo włosy mam proste jak druty, a do tego jeszcze jak co sezon wypadają mi garściami mimo brania witamin:( dzięki takiej fryzurce miałabym burzę włosków:D A próbki zamawiałam oczywiście z allegro:) [http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/3bee55ff174b127a.html] [http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/3f469c26ed4f6558.html] [http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/8e0f471215aaea50.html] [http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/2e943f858ffe95fe.html]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kocurku, ja to nawet swojego fryzjera nie mam :) ale poszukam jakiegos fajnego najladniejsze wg mnie jest to 3/4 - z brazem - moim absolutnym faworytem wsrod kolorow :) ale ma kokardke, ja sporo wysylam poczta, wiec bede szukac jakiegos jednowymiarowego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×