Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CZY KTORAS Z WAS

JEST JUZ KTOS NA 2008 ???

Polecane posty

dziekuje Kocurku :) albo nie dziekuje? :) sama juz nie wiem :D jedna nosem, druga stopami - niezla druzynka ;) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej:) ale napłodziłyście:):):):) i smaka na pomidorówkę mi narobiłyście do tego:) waikiki:) my jak spisywaliśmy umowę to wiadomo,data,kiedy,gdzie,nazwiska nasze i zespołu i kamerzysty bo są razem,ile zaliczki i w razei zerwania przez jedną ze stron druga wypłaca połowę należności...czyli jak my płacimy 2,900 to 1450 trzeba by zapłacić gdybyśmy zrezygnowali albo my albo zespół... gagatka:) co do wyprawki to mnie zaszokowałaś:):):) ja i Sławcio jutr jedziemy zakupić potrzebne rzeczy bo czuje że się niedługo rozsypę:):):):) a od dzisiaj zostało nam 10 miesięcy do 30.08.2008:::::::):):):):):):):):):):):):):):):):):):):) czas leci tak szybko że niedługo pierwsze ślubiki i wesela będą..... temat fryzurek poruszony.....mi fryzjerka kazała przyjść na początku stycznia żeby mieć dobrą godzinkę na czesanie i w końcu fotografa musimy znaleźć:::P:P:P 🌼dla wszystkich:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Wszystkim ! :) ale się naprodukowałyście dzisiaj ;) :O ja właśnie jutro mam już ostatni dzień stażu :( i bardzo mi smutno ... jak sobie pomysle,że już nie będę przychodzić do moch dzieciaków to aż mi serce z żalu ściska :( ehh... 3majcie sie cieplutko a ja idę coś zjeść i poczytać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej slonca co tam u was ja juz w anglii :) od niedzieli zaczynamy prace :) poszlo dobrze :) tak poza tym nic sie nie zmienia :) buziaki dla was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ JA TEZ MIAŁAM SPORO PROBLEMÓW OSTATNIO :( rAFAŁ DOSTAŁ PRACĘ I ZE SZCZĘŚCIA WYPIŁ SOBIE SPORO DOMOWEGO WINKA BYŁO TO W ZESZLY WTOREK W NOCY W CZWARTEK MIAŁ BADANIA WĄTROBOWE I WYSZŁY FATALNIE Z WIADOMYCH PRZYCZYN...WKURZONY ZE STRACI PRZEZ TO ROBOTE DOSTAŁO SIĘ I MNIE BYŁO MI PRZYKRO BO STARAŁAM SIĘ W TEJ CHWILI BYC PRZY NIM POTEM POWTÓRZYLISMY BADANIA BYŁY JUŻ OK ALE LEKARZ NIE PODPISAŁ PAPIERKA I NICI Z ROBOTY I STAŻU :( SMUTEK I ŻAL NIC MI SIE NIE CHCE CAŁE SZCZĘŚCIE ŻE DO MNIE ZADZWONILI I MAM 6 LISTOPADA ROZMOWE :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabusia - ojoj nie fajnie :( ale bądz dobrej myśli - napewno wszystko się ułoży gagatka - chyba mogę Ci już gratulować pracy :) babitku - czekam na relację z tego baaaardzo ważnego dnia w Twoim życiu :) kati - głowa do góry pomalutku wychodzisz na prostą ineska - spokojnie wszystko się uda :) no i zaglądaj do nas częściej Yza - nie rozsypuj się jeszcze - nie wolno!!!!!! A ja miałam zakręcony dzień - najpierw załatwiałam pozostałe sprawy z promotorem i dziekanatem, a potem moja mama zasłabła i tak mnie wystraszyła :( no ale już wszystko OK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biedroneczko:) to moze strzel sobie taką gromadkę:):):):) a co:) żartuje:P:P:P:P ja od dziecka marzyłam o pracy w przedszkolu zawsze z dzieciakami miałam do czynienia. i tak teraz czekam na własne:):):):):):) imili:) powodzonka w pracy:):):): ZABUSIA:) głupio wyszło z Rafałem...ale nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło...ja zawsze to sobie powtarzam:):) dobrze że Tobie sie ułożyło...trzymam kciuki :) gosiaczek:) wiem że jeszcze nie ale tak za jakieś 2,5 może 3 tygodnie to już mi pozwól:):):):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kobitki :) Ciekawe jak tam nasz sakramenty babitek :) Zabusia Yza ma racje nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło!! W piatek (jak oczyswiscie nie stchórze) ide w koncu do gina!! babka ponoc spoko!! Zobaczymy!! :) Musze w koncu do szkoły zadzwonic bo tu juz listopada a mojej legitymacji brak!! :o Udało mi sie utargowac sukienke na 600 stowek :) dobre i to :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry Kochani :) Dzisiaj Halloween ...obchodzicie je ? Ide teraz poczytac co naskrobalyscie : Gagatka mam nadzieje ze choroba cie nie dopadla ale duzo zdrowka dla ciebie. Gagatka a co do talerzy ---Musialabym zrobic zdjecie ...Jak znajde czas napewno zrobie jeszcze tak ktos prosil mnie o zdjecie nowej fryzury i tez jeszcze nie zrobilam nie mam kiedy a wieczorem jestem zmeczona.Ale obiecuje ze napewno zrobie. Guziczek nie martw sie fryzjerka napewno zrobi ci loki ktore bede 3mac cala noc ...albo wymysli inna fryzurke. Co do zaproszen my mamy zwykle placilismy 1 zl na allegro zaproszenie to tylko tak to jest zbedny wydatek ...mi sie podobaly takie zwykle ...i takie mam ...ktos poczyta i wyrzuci. Kati Milo ze sie odezwalas ...Mam nadzieje ze te wasze problemy w koncu sie skoncza powodzenia i 3maj sie kochana, Waiki my jak podpisalismy umowe z zespolem mial on juz swoja i bylo wszystko dobrze napisane ...a dziewczyny czy wasze zespolu biara tez kase na transport nasz zespol zazyczyl sobie 60 zl . Ines-Calineczka .--witaj kochana i pisz co tam u ciebie . Gagatka chyba kazdy mezczyzna lubi tylko miesko ale ja mojego meza nauczylam jesc meza w koncu z nim mieszkam juz 3 lata to cos sie musial nauczyc hehe. Imili witaj i jak ci tam w Anglii? Zabusia mam nadzieje ze Twoja praca sie uda )w Aauchanie jak dobrze pamietam =A twojemu Rafalowi zycze powodzenia napewno cos znajdzie. Gosiaczek duzo zdrowka dla twojej mamy i niech wybierze sie do lekarza ...wiem co mowie tez kilka razy mdlalam w domu. Babitku a jak ty sie czujesz po sakramentach wszytsko dobrze . U nas wszytsko dobrze tylko nadal brak ....(nie moge byc ....bo teraz by sie wszystko by skomplikowalo ....nie wiem co sie dzieje ale to mze przez stres )W poniedzialek przywiaza nam stol i krzesla ciekawe jakie bede. Milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wstawajcie dziewczyny za oknem juz widno ... Od dzisiaj mam taki nick bo jedni pisza Iza drudzy Rybnik wiec jestem Rybnik-Iza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Rybnik-Iza hejo :) u mnie dzis pogoda bee, pada, ciemno!! Do domu daleko!! :o i głowa mnie boli!! Rybnik mozemy sobie podac reke bo u mnie tez okresu brak :o A pozatym to sie nie wyspałam, bo caly czas sie ktos tłucze, ktos dzwoni!! Pies szczeka!! Jak widac z mojego wpisu dzis mam dzien, bez kija nie podchodz!! No ale moze minie! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zyleta
ja 5 kwietnia 2008 to juz tylko 5 miesiecy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wszystkim \"stary\" i \"nowym\" pannom mlodym :) Do naszego ślubu jeszcze 4 miesiące i 4 tygodnie :) Juuuupi !!!!!!! :) Coraz bliżej :D Pogoda dzisiaj o dziwo ładna, nie pada, świeci słoneczko :) Zaraz się wybieram do sklepu, bo planuję dziś upichcić jakieś ciasto na przyjazd rodziców :) No i w ogóle muszę zrobić jakieś konkretniejsze zakupy, bo to jutro wszystko pozamykane. No dobra, 3mcie :) się cieplutko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gagatka dzięki za kawusię, ratujesz mi życie:) Hej zyleta:) Babitku coś za dlugo się nie odzywasz....co jest??? Gdzie cię wcięło???;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kochane a anglii Rybnik jako pasntwo nie podoba mi sie hehe nie umie sie przyzwyczaic ze wystko na odwrot jest noale zobaczymy jak bedzie dalej..poza tym zimno jak nie wiem hehe Yza a jak tam malenki ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejo kocurku, hejo imili :) ja wlasnie sprzatam sobie :) tzn nie tylko sobie ale wszystkim brudasom, ktorzy mieszkaja w tym domu!! u mnie typowa jesien!! Bleee czyli pada i nie jest za ciepło!! No sakramentowy Babitek nam sie zapadł pod ziemie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gagatko, lepiej żeby Ci się kojarzyło z Darią :D:D:D:D bo hrabianką nie jestem, nie mam nic z arystokracji :D:D:D Chociaż.... wiesz, moja prababcia była hrabianką. Była, bo jej ojciec hazardzista przepuścił cały majątek :( :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczęta!!!! A nie bylo mnie tylko jeden dzien i tyle czytania:):) gagatku, ja tez mam dzis dzien jak to ładnie nazwałas, \"ze bez kija nie podchodz\", ja dzis mam taka straszna chandre, ze nawet czekolada na gorąco nie pomoże...poszłam na małe zakupy i wróciłam z niczym, poza tym komplikuja mi tu zycie zawodowe kurcze..., a co to za sukienka, za któa masz dac 600 zł juz na ślub??? ja nie mam jeszcze koncepcji...to straszne!!!! waikiki, nie mam wzoru umowy, ale widze ze dziewczyny cos juz podesłały...najgorsze jest to, ze nawet jak sie wpłaci zadatek i w związku z tym rozwiazanie umowy konczy sie oddaniem podwojonej kwoty, to i tak to nie ratuje, bo człowiek zostaje bez zespolu..., cafka cos wczesniej pisała, ze maja obowiązek znaleźć nowy zespól, ale to chyba trzeba by byllo w umowie napisac, bo tak normalnie to raczej nie ma o tym mowy...najgorsze jest to ze od kazdej umowy mozna odstapic, oby nie!!!! :D cafka, co do pracy, to wcale CI sie nie dziwie ze sama mysl o niej jest dołująca, ja tez w sumie przebieram, nie chce pracowac w miejscu ktorego nie znosze i szukac zaraz po rozpoczeciu nowej pracy...z drugiej strony przed weselem każde pieniążki się przydadza...trzeba byc dobrej mysli...a podałabys przepis na ten torcik karmelowy>>>>?ja uwielbiam piec, a z moim Krzychem jestesmy straszne łasuchy...pewnie bedziemy w przyszłosci jak dwa ksiezyce w pełni:) rybnik_Iza, chyba tez poszukam zaproszen na allegro...jeszcze nie wiem, z jednej strony chciałabym ładne robione, ale z drugiej strony masz racje, ze kazdy w kat to rzuci i niepotrzebnie pieniążki się wydaje...cos zobacze, moze jeszcze w jakiejś hurtowni papierniczej, bo w sklepach pewnie bedą drogie... żabusia, nie martw sie, Twój Rafał na pewno znajdzie cos innego, szkoda ze tak wyszło, ale nie ma tego złego... a w ogole, była wczoraj u tego lekarza medycyny pracy, no i własnie tak jak babitek pisała powinni zrobic jakies badania. w moim przypadku skonczylo sie wypełnieniem papierów....masakra, jak zapytałam doktorowa o morfologie czy jakies przeswietlenie, to stwierdziłą, ze ja dla niej wygladam jak okaz zdrowia i nie bedzie niepotrzebnie mi robic badac! kurcze, przeciez jej płąca za skierowania, nie mam słów...tak ciezko teraz trafic na normalnego lekarza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej :) Ale duuuużo napisalaś :) Tylko ani słówka do mnie :( :) Trudno :) Fajnie, że Gagatka znalazła sukienkę za 600 zł, mnie moja wyniesie 500 ---->>>> 300 materiał i 200 szycie :D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przepraszam Darianko.... (nie wiem jak wstawic zawstydzona buźkę) macie szczeście dziewczyny z tymi sukienkami ja mam pecha do krawcowych, zawsze cos jest nie tak uszyte, wiec pewnie kupie, na sama mysl o cenie mam gęsia skore....... a te krawcowe to jakies panie ktore specjalizuja sie w szyciu sukni slubnych, czy po prostu krawcowe???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale ja sie przeciez nie gniewam, no co Ty :) :) :) A z Twoją sukienką na pewno będzie wszystko ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Darianka co nam upichciłas?? Ja juz głodna jestem, co prawad zjadłam zupke ale co to zupka!! Boze dziewczyny musze przestac tyle jesc!! Codziennie to sobie powtarzam zaraz po sytym posiłku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gagatko, nie pitol :) Ładnie, ładnie :) Sukienka rzeczywiście fajowa i za 6 stów opłaca się jak najbardziej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×