Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CZY KTORAS Z WAS

JEST JUZ KTOS NA 2008 ???

Polecane posty

Yza no to już pora:D super będziemy ciociami!!! a może już jesteśmy...;) Yzunia na razie na komórkę się nie odzywa, może później. Chyba wykrakałam z tym że to może nie być fałszywy alarm:) Ja (wbrew pozorom ;) ) kocurków nie mam:P Miałam pieska, ale teraz na razie nic większego nie pałęta się pod nogami:) Babitek cześć:D:D:D Trafiłaś akurat w najlepszy moment - rozpakowywanie Izy i Wojtusia:D Hej Imili:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Troszke sobie pograłam :) teraz to chyba pozostaje mi sprztanie :) Moj kocurek wlasnie sobie ladnie spi :) a drugi sie myje :) ja tam kocham wszystkie zwierzeta :) no prawie :) nie lubie owadów i jeszcze paru innych. Do mnie tez Yza sie nie odzywa :) pewnie trwa rozpakowywanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie :) Yza, ciesze sie, ze zdarzylam - wpadlam w sama pore :D trzymam za Was kciuki, badz dzielna i ucaluj od nas Wojtusia :):):) powodzenia!!!! 🌼 Imili, pamietamy pamietamy :) niedobrze, ze nie czujesz sie tam dobrze..mam w takim razie nadzieje, ze szybko Ci zleci.. Iza, bylo bajecznie :) fajnie tam u Was w Niemczech :):):) a do tego mam straaaaaaasznie kochana rodzinke - nawet sie nie spodziewalam, ze az tak - sporo czasu ich nie widzialam..no i tu \'szronowa\' zima, a tam piekny, wysoki snieg :) co do kotow - ja lubie, bardzo lubie - ale chyba nie ma zwierzecia, ktorego bym nie lubila. a koty wcale nie sa takie, jak sie o nich mowi :) ja mialam dwa, teraz mam jednego i oba to kochane przytulanki Gagatku, ja tez sie ciesze, ze Was znowu widze :) mam nadzieje, ze pazurki Twojej tesciowej nie wyjda jednak na wierzch..po mojej sie nie spodziewalam - serio :( ale jak madrze powiedziala mi przyjaciolka - poczula sie pewniej, to szaleje... Kala, kiedy do dentysty? nie ma co sie meczyc.. Jol Kocurku :) no wlasnie - jakbym wycelowala w porod Yzy :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny :) czesc Babitku wreszcie wrocilas :) tak pusto tu bez Ciebie było... wczoraj obejrzalam \"nigdy nie bede twoja\" rzeczywiscie fajny filmik :) byłam teraz na solarce, wypije kawke i trzeba cos porobic a nie ciagle sie obijac;) Babitku musimy jakos przetrwac i nie dac sie tesciowej, Ty masz ten plus ze mieszkaja daleko od was, a moja moze na biezaco Nam zatruwac zycie... fajnie ze wyjazd wam sie udał:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yza trzymam mocno kciuki za Was 🌻 za szybkie rozwiazanie i szybkiego powrotu do zdrowia!! 🌻 dla Ciebie i maluszka 🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
YZY, zycze duzo zdrowka dla Ciebie i twojej dzidzi!:) imili86 - a ty juz na stale do Polski wracasz? pozdrawiam 🌼 ps. nie licze na to, ze ktos ten moj post przeczyta, a co dopiero na niego odpowie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
calineczka :) 🌼 Byłam u babci z kocurkiem i psem :) normlanie jazda na maksa :) jedno miuczy drugie szzceka i biedna babcia nie wie krore ma glaskac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zbieram sie powoli do cwiczen, ale chyba sie nie zbiore :) wiem wiem pna wieczor zniose sobie rowerek i troche popedałuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no własnie co do zaproszen dziewczyny musze sie was poradzic, bo kompletnie nie mam pojecia co ile kosztuje jesli chodzi o materiały do zaproszen, wiec tak mam jedna dziewczyne ktore chetnie mi zrobi zaproszenia ALE jak ona kupi materialy to sobie wezmie wiecej bo to juz mi powiedziala jej mama nie wiem czemu ale stwierdzila ze drozej wyjdzie, czyli tak jakby za robocizne wziela, dlatego ja chyba sama bym kupiła materiały jej dała i ona tylko dany wzor mi wykona, ja wybiore sama ale nie wiem juz co sie bardziej opłaca, ona kupi, ja kupie czy całkiem gotowe kupic? to tylko zaproszenia a tyle zachodu z tym ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Wam 🌻 Widzę, że dość tłoczny poranek :) Yza3mamy kciuki i czekamy na wieści :D Zimno mi jakoś, muszę sobie herbatkę z cytrynką wypić to się może rozgrzeję. Co do zwierzaków to ja lubię i koty i psy. Zawsze miałam psiaka, ale teraz kiedy nie mieszkam już z rodzicami to sprawiliśmy sobie kota. Kiedyś mówiłam, że pies jest super a kotek bleeee :D:D:D Ale teraz uważam, że te zwierzaki są zupełnie inne i w zasadzie nieporównywalne :) zamieszczam zdjątko naszej Lei :) http://images29.fotosik.pl/116/ccc52d5e788f3ae1med.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Darianka kotek ładny, ale ja sie chyba jednak nie przekonam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cafka, ale to foto mojej księżniczki wcale nie miało na celu Cię przekonać :D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Calineczka kilka sobie zgapiłam i zapisałam ;) ja nie wiem czy chce w ruloniku podobaja mi sie i sa tam talkie ładne jedne i moze takie? :) ale pwnie mi sie jeszcze odmieni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Darianka ja tak ogolnie napisalam ze kotki sa ładne ale ja ich nie lubie ;) i to własnie dziwne bo nigdy nie mialam takiej sytuacji zeby kot mi cos zrobił hehe, tak poprostu nie przepadam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wiesz, ja kiedyś , dawniej , mówiłam dokładnie tak samo jak Ty :D:D:D:D:D a nawet gorzej !!! Hihihihihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gagatka85 ja pewnie bede miec rulonik, w mojej rodzinie jeszcze nikt takich nie dostal (czyt.zaproszenia slubne), a ja nie chce miec oklepanych, po drugie, jesli bede wysylac niektore poczte, to zloze zamiast w rulonik-na 3 czesci i tez zwiaze ozdobna tasiemka:) to tyle:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cafka jak dobrze poszukasz na allegro to mozesz kupic 2 akusze A3 za złotowke z czymsc, widziałam kiedys nawet fajne dziurkacze z roznymi motywami, np z serduszkami :) fajne były ale ostatnio nie moge znaleźć :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poza tym na tym ruloniku bedzie nasze zdjecie - wole zeby goscie rozwineli i je zobaczyli, niz takie na pokaz... zreszta, jak bede robic zaproszenia, i tak zrobie jak mi cos strzeli do glowy w danej chwili:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gagatka Twoje zwierzaki tez fajne :) pieska wole bardziej od kotka :P a mi tez nikt nie odpowiedzial oprocz Gagatki :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jol Cafka :) to bardzo dobrze, ze bylo pusto beze mnie :P ;) No kochana, ja sie nie planuje tesciowej dac..jest mi tak naprawde tylko przykro, bo myslalam, ze bedzie inaczej (naiwna...) a wiem, ze tego, co nagadali im nie zapomne (pamietliwa ze mnie bestia - zwlaszcza, jesli chodzi o moja rodzine - mamcie i siostre). a wszystko poszlo o kase...obrzydliwe! Ale racje kochana masz, sa daleko i nawet gdyby chcieli, nie maja jak mi zatruwac zycia :) I Ty sie nie dawaj rowniez! :) Calineczka, ja przeczytalam - czytam po kolei :P Gagatku, przelicz sobie roznice w cenie i sama sobie odpowiedz, co Ci sie oplaca i podoba bardziej. my mielismy dostac projekt od grafika - adrianowego swiadka, ale jak przeliczylam druk, koperty itp itd, wyszlo drozej, niz kupne, wiec kupuje gotowe.. nawiasem mowiac w czasie urlopu doszly probki, nawet nawet, chyba juz mam faworyta :) Cafka, Ty tez sobie poprzeliczaj i Ci wyjdzie odpowiedz :) Darianka, fajny rudzielec :) Calineczka - mi sie tez rulony podobaja, najleppiej ecru, przydymione lekko, ale niestety - wiele z naszych wysylamy poczta, wiec dla nas zupelnie niepraktyczne Gagatku - Czesio cos sie ostro zjezyl na pilke :D a Roki chyba przysypial ;) ale tez oba slodkie :) to ja swoje tez pokaze :) http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/b5db99494e63c9ac.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/99c88033a06cf58f.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Babitku fajne zwierzaki :) no tak musze zrobic i poprzeliczac... ide pranie zrobic a pozniej film i popcorn :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×