Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CZY KTORAS Z WAS

JEST JUZ KTOS NA 2008 ???

Polecane posty

idę do łóżeczka z J.;) jutro rano trzeba wstać-niestety sobota pracująca:(będę po 17 🖐️ miłej nocki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kala zazdroszcze Ci ze mozesz sobie juz chodzic do łozeczka z J. :o Ja mam to bardzo sporadycznie, tzn dwa razy na rok. Ale juz za iles tam dni :P Pograłam sobie troszke a teraz to nie wiem co robic :) poczytac jeszcze raz?? Zagrac?? Isc spac?? hmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
od2 lat mam tak fajnie:) już niedługo Wy też:) może jakiś film na dvd?a może szybszy sen?miłego wieczoru pa;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry Wieczor :) Wlasnie posprzatalam sypialnie myslalam ze bede musiala isc do pracy jutro :( ale szef wlasnie zadzwonil ze jednak mam jutro wolne :D Tez chcialabym sie przytulic ale niestety moj maz w pracy ...wroci dopiero o 4 rano wiec dopiero wtedy sie poprzytulamy :) Milego wieczoru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) porannie :( Kala ja tez chce spac :) a tu trzeba zasuwac na egzamin :( oby sie tylko dało sciagac!! Miłego dnia panie :) U mnie juz biało, mrozno bleeee.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki :) malutko zapisalyscie przez te dni co mnie nie było ;) ja wczoraj bylam na zakupach w Silesi pojechalismy bo byla Kubanska Noc Zakupow :P byl Hose Torres z zespolem byly pokazy zabawnie nawet :) ale za duzo ludzi i zle sie chodzilo po sklepach... Zabusia a chyba niedlugo targi slubne w sosnowcu? :) Summer nie wiem czy Ci gratulowac? :) pozdrawiam wszystkie dziewczynki!! a Gagatce powodzenia na egzaminie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej:) gagatka:) kopniak na egzaminy ,aj też najczęściej na ściągi liczyła:):):):) ale jak dziennie 3 egzaminy(psychologia,kryminologia,prawo) to nie dążył się człowiek nauczyć tym bardziej że czasem w piątek od razu z imprezki do szkoły sie szło:):):) ja miałam ściągi w telefonie zapisane i zawsze siedziałam na pierwszej ławce,nigdy sie nikt nie doczepił.... dlatego że na pierwszym roku od początku wszystko na pamięć kułam i profesorowie widzieli że umiem naprawdę,a potem to już heja banana:P:P:P:P:p summer:) ja robiłam test po miesiącu jak nie miałam @,ale tak naprawdę to tylko formalność była bo wiedziałam że będzie Wojtuś.... a teraz tylko troszkę i będzie :):):):):0 robię spadówę-myć głowę muszę bo jadę do Sławka-będziemy/on będzie w pokoju końcówką remontu robił:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ello babuszki :-D u mnie zimy trochmniej ale ladnie :-) tym bardziej ze nie musze auta osniezac :-P yza - ja mialam zawsze regularne cykle 36 dni teraz juz ponad tydzien miu sie spoznia i nie zanosi sie zeby miala przyjsc.. test robie na poczatku tygodnia :-) cafka - jak sie okaze ze wynik pozytywny to gratulacje bede przyjmowac jak najbardziej :-) tyle ze jakos mi sie nie chce wierzyc ze to mozliwe, raczej moj wrodzony pesymizm mi mowi ze cos sie rozregulowalo :-( gagatka - trzymam kciuki za powodzenie w sciaganiu :-) kala - szybko mijajacej soboty w takim razie, zebys w pracy nie musiala siedziec za dlugo :-) yza - ty tam sie nie angazuj w remont przypadkiem :-D tylko sobie siedz i wydawaj rozkazy :-D juz sie nie moge doczekac jak pojawi sie twoj wojtus :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Yza :) Summer ja robilam kiedys po tygodniu bo juz nie moglam wytrzymac, ale teraz wiem ze tak do 2 tygodni spokojnie moge czekac, bo moja kumpela po 2 tygodniach zrobila test i wyszedl pozytywny :) wiec ten tydzien to jest te minimum przynajmniej u mnie ze okres przyjdzie, ale z drugiej strony ja nie umiem wytrzymac :) a najgorsze jest to ze moj wie kiedy mam okres dostac albo pyta i jak tu pozniej zrobic SURPRISE? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sluchajcie a co sie dzieje z babitkiem?? juz jej dawno nie bylo, czy ona jeszcze na urlopie?? w ogole widze ze jakos topic nam podupada :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cafka czy tobie tez sie spoznia @? bo nie wiem czy cie dobrze zrozumialam :-) u mnie w poniedzialek bedzie okolo 12 dzien spoznienia wiec probuje :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Summer ja juz kilka stron wstecz pytalam czy ktos wie kiedy Babitek wraca, bo nie wiem czy gdzies nie doczytalam czy jak :) oj bedzie miala do nadrabiania Nasza Babitek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cafka w takim razie ja nie dotyczytalam twojego pytania kilka stron wczesniej :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Summer okaze sie gdzies za 1,5 tygodnia ;) troszke sobie pofolgowalismy :D ale jeszcze nie teraz chce dzidzie, w przyszlym roku bedzie OK ale teraz za duzo stresu, za duzo wszystkiego... w ogole to wczoraj jaki bylismy na tych zakupach to nie moglam odejsc od dzieciecych ubranek, sa takie swietne superowskie i w ogole :) ehh dobra koncze ta gadke :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
summer:) mnie sie kiedyś też spóźniał ponad 2 tygodnie,ale jak zrobiłam test to tylko jedna kreseczka.... byłam w szoku że nie!!!! ale w końcu :):):) no faktycznie Babitka nie ma,Darianka sie mało pokazuje,Kati też ,Imili to juz wogule... Waikiki! troszkę dziewczyn brak... ale chyba maja zajęcia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fakt Yza ze duzo dziewczyn sie teraz nie udziela, ale wiadomo szkoła, praca, Imili w anglii no i tak jakos leci ;) ja dzisiaj w domku, odpoczywam... a mam takie pytanko, jakie fimiki dziewczyny polecacie? widzialyscie cos fajnego ostatnio? tak z nudow poogladalabym sobie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak ja jestem to reszty nie ma :( Zabusia no my tez niestety sie nie wybierzemy, ale zostaja zawsze w katowicach i ewentualnie w rybniku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wrociąłm juz, zla jestesm bo mogla byc 5 a tak to jest 4 :o troche mi przykro, no ale nic, przezyje :) wlasnie zjadlam obiadek i posprztam troche. Moj pies bedzie miec operacje, bo tak mu ropa podeszla pode zeba, ze maskamra i pod okiem ma wielka gule. Bidulka. A mnie czeka samotny wieczor, samotna niedziela i pewnie samotny poniedzailek (w pracy) i samotny wtorek tez pewnie w pracy!! Cafka ja juz troszke sie przezywczajam do tych wszystkich ubranek dzieciecych, ale sa cudne :) Dobra kocahne lece bede pozniej :) dzieki za trzymanie kciukow i za kopniaki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Gagatka :) 4 tez jest super, wiec gratuluje :) mam nadzieje ze wpadniesz pozniej na kafe bo sie chyba zanudze, ja przewaznie w weekendy tez sama bo to zalezy jak dni wolne sie mojemu rozloza, wiec teraz wypadło tak. ale u mnie zimno :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie ze wpadne tylko trzeba dom ogranac :o bo wszyscy se poszli a syf został !! (jak by nie mogli zabrac go ze soba)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:)już jestem:)minęła ta sobota i do poniedziałku laba,no prawie:)jeden koncercik:)ale to spoko gagatko-jak egzamin?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej a ja właśnie wróciłam z uczelni na dodatek w kurzona bo mialam miec seminarium o 8 musialam wstac o 5.40 poczym po przyjezdzie na uczelnie dowiaduje sie ze mam sem w tym samym czasie co wyklad ide na te sem a facet nie przychodzi a na wyklad juz nie ma sensu isc i jak tu nie zyc we stresie pozdrawiam buzka dla was gagatka gratuluje 4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×