Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CZY KTORAS Z WAS

JEST JUZ KTOS NA 2008 ???

Polecane posty

hej misie jasie! zrobilyscie mi smaka :P spalam jedyne 14 godzin i czuje sie masakrycznie :] teraz to nie zasne chyba do jutra:) Wiecie moze jak sie skonczyl wczoraj film \\\"tylko mnie kochaj\\\" bo nie moglam doogladac....... :D:D:D Ogladacie dzis mecz????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cafka,a skąd jedziesz?i o której mam się Ciebie spodziewać? mów bo J. podbiera gofry;), a mam całą miskę ciasta to straczy dla Ciebie;) gagatko,a Ty co nie wybierasz się? pojedziecie jutro ze mną na koncert,może nad morze:)? muli mi cafe:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
janne-mam na płytce ten film:) a w którym momencie skończyłaś:)? meczu nie oglądamy z J.-nie jesteśmy fanami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
janne-zapraszam :)gofry jeszcze są;) niech cafka po Ciebie wjedzie:)czekamy;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mieszkam w wieżowcu na 1p i śmieję się do J.,że mam już sztapelek gofrów,a jeszcze ciasta 3/4 zostało-chyba dla wszystkich mieszkańców:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi tez muli :( to ja zabieram Janne mam po drodze ;) Kala to schowaj mi gdzies do szuflady :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam fajnie-mogę z Wami pisać i robić gofry a mój ukochany J.sprząta całe mieszkanko-cud anioł-mam nadzieję ,że po ślubie też tak mu zostanie jak ja go kocham:)🌼 anioł❤️ wy też macie tak dobrze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam fajnie-mogę z Wami pisać i robić gofry a mój ukochany J.sprząta całe mieszkanko-cud anioł-mam nadzieję ,że po ślubie też tak mu zostanie jak ja go kocham:)🌼 anioł❤️ wy też macie tak dobrze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kala- no pewnie :) moj wstaje rano i robi zakupy na sniadanko dla mnie :) i duzo mnie przytula hehe a co z tym filmem...jak sie skonczyl?wiecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak wiemy:) oglądałaś jak babcia porwała małą?jak on próbował ją odzyskać? jak okazało się,że nowa pracownica to koleżanka z szkolnych lat zakochana w nim? jak mała wróciła do mamy,ona miała łzy w oczach a on odszedł myśląc ,że się z niego naigywali wszyscy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie widzialam ostatnich 15 minut, powiedz Kala kto byl matka tej malej?i co zrobil zakoscielny w koncu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak okazało się,że projekt hotelu w Sopocie to projeky rodzinny mający na celu by mogła się do Zakościelnego zbliżyć,by pokochał małą i ją.Jak pojechała do Sopotu z małą myśląc ,że on ją nie kocha...mała wysyłał sms namierzające gdzie są...on uświadamia sobie,że się kochają... i jedzie szuka...i happy end...znajduje i tańczą razem w Sopocie:)mały szybki skrót

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie sprawdziliśmy dużego lotka,którego los dostaliśmy od mojej mam w dniu ur,mojej sis,czyli 10.11... i wiecie co?mamy trójkę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kala - dzieki za ten skrocik ;) happy end w takich komediach romantycznych to normalka przeciez :) no ale ta mala byla swietna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie sprawdziliśmy dużego lotka,którego los dostaliśmy od mojej mam w dniu ur,mojej sis,czyli 10.11... i wiecie co?mamy trójkę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie nie wtracam bo nie wiem o co chodzi :) znaczy wiem ze o film ale niestety ja nie ogladalam... ja juz zmykac bede bo te kafe dalej mi muli jakies bledy wyskakuja i sie wkurzam ;) kolorowych snow 😴 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie liczy się ilość(16 zł) tylko fakt,bo my nie gramy,tylko tak okazyjnie czasem los.:)ale cieszymy się bardzo,że po tygodniu chociaż sprawdziliśmy:) cafka-oglądnij filmy-polecam-fajne komedyje:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kala- ogladalam....ja juz tyle filmow widzialam - jestesmy maniakami filmowymi z moim Rafkiem- ze juz nie pamietam sporo z nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a gagatka pewnie ogląda \"Dirty dancing\",bo zniknęła i się nie odzywa:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przez chwilę mnie nie będzie-idę zrobić jeszcze szybko sałatkę na rano:) jak i tak siedzę co chwilę w kuchni by piec gofry.Mówią,że przez żołądek do serca❤️.Wszystko dla mojego J.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ogladałam i jak zwykle sie poryczałam :o uwielbiam ten film. Misek napisał mi smsa ze jutro konczy o 17 i sie zobaczymy :) jupi. Kala Ty rzeczywiscie caly wiezowiec nakarmisz :) i pol kafe jeszcze :) Cos sie dzieje z kafe dzis.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie skończyłam piec gofry:)hurrra! oglądaliśmy\"kasię i Tomka\"-ale się pośmialiśmy fajnie,że spotykasz się ze swim-pozdrów Go:) sałatka: -szynka konserwowa -ananas --seler konserwowy -kukurydza -majonez Szynka w paseczki,ananas w kostkę,resztę wymieszać,dodaj majonez.Wymieszać,schłodzić.Bardzo lubimy ja.Polecam,szybka,tania,dobra:) mogłabym pracować w reklami:P idę się myć i spać🖐️😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki :) My jesteśmy właśnie u moich rodziców :) ale dziś już wracamy do siebie :( Nawet nie przeczytałam co tam skrobałyście, ale jak wrócę do domu to sobie wszystko w wolnej chwili oblukam ;) No to życzę Wam miluśkiej niedzieli i 3majcie się cieplutko mimo chłodnej pory PS. Nad morzem śniegu BRAK :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×