Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CZY KTORAS Z WAS

JEST JUZ KTOS NA 2008 ???

Polecane posty

taka jakas jestem przybita ostatnio :o moze ze dawno sie z kim s nie widziałam :( zonqa takie sa wlasnie uroki uczelni :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gagatko-4 też dobra-gratuluję:) cafko-ostatnio oglądałam na dvd \"wersję ostateczną\"i \"człowiek roku\"z R.Williamsem-1-film do myślenia-20komedia-nam się podobał a dziś planujemy gofry i \"Kasia i Tomek\";) a co do ubranek?moja mama wiecznie je ogląda i zabawki i męczy mnie kiedy w końcu...;)a ja wymijam się od odp.bo mamy zasadę,że specjalnie się nie staramy,ale uważać też specjalnie nie uważamy.Jak będzie tak będzie:) zonqa-głowa do góry i uszy też-przynajmniej miałaś dłuższy dzień, a mi on tak szybko minął.Najpierw same\"łosie\"-emeryci i niezdecydowani,bo to już koło 20,a wtedy tacy wychodzą na pierwszy plan.Nie lubię ludzi co sami nie wiedzą co chcą lub tylko oglądają grzejąc się w sklepie,a ty jak wariat biegasz i wszystko podajesz:( po 14 uż lepiej-praca biurowa:) do 16, a potem zakupy:)(jedzonko,kosmetyki i trochę słodyczy na święta)już zorguję tylko myślę gdzie schować,by J.mi ich nie wyjadł.Pełna szafka ze słodyczami, a on potrafi znaleźć to co ma być na inną porę:)ale cóż mój słodki J:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na poprawę humoru polecam \"króla lwa\"bajka a tak prawdziwa:)ja słucham muzyki i robię naleśniki...i od razu humor dobry przypomnij mi meila twojego -wyślę ci utworek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gagatka nie smuc sie 🌻 Kala witaj 🖐️ :) Zonqa :) ja zajadam sie czekolada na poprawe humoru, jak ktoras chce to niech woła, a gofrem tez nie pogardze!! uwielbiam je :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem czemu mi smutno... tzn. wiem ze brakuje mi michala. no ale zeby go zobaczyc musze czekac do wtorku (moze). za 3 gofry dziekuje :P pycha były. zeby poznac moj mail musisz kliknac w moj pseudonim :) A jaki to utworek??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki za gofra Kala :) a co do czekolady to bialo-brazowa :) taki mleczny smak . tez wysłalam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wypatrzyłam na polsacie o 20 dirty dancing :) ogladne sobie :) moj ulubiony film :) juz go ogladałam chyba z 20- razy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mniam mniam czekolada :) ja mam ochote na popcorn... ale niestety nie posiadam w domu, a do sklepu isc mi sie nie chce... tak wiec prosba kocahne do was :0 ktora mi przesle?? Albo niech sie zmaterializuej popcorn :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gagatka wiesz ja tez mysle o popcornie ;) ostatnio jak w kinie bylismy to jadlam i na upartego wzielam sredni i tak sie objadlam ze hej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam popcorn,gofry,chipsy,ptasie mleczko,herbatkę wisniową z rumem :)-wpadajcie-czekam film mam też;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poprostu jestem wierna zasadzie-przytyć do ślubu 1 kg-miesięcznie.To co wsiadajcie w auto,pociąg,samolot-czekamy z J.:) ps.spać jest gdzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja juz Kala ruszam ;) tylko nie wiem kiedy dojade bo u mnie szklanka :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ptasie mleczko mniam mnai :):):) chipsy :):):) Kala Ty zarłoczku :) heheh a ja bidok byłam na zebrach, uzebrałam 2 michałki (tyle mi zostało :( z michałków) Kala dzieki za piosenke, ale humorku nie poprawiła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
obawiam sie Gagatka ze jednak szybciej bym byla autem niz na lyzwach biorac pod uwage moje zdolnosci lyzwiarskie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej misie jasie! zrobilyscie mi smaka :P spalam jedyne 14 godzin i czuje sie masakrycznie :] teraz to nie zasne chyba do jutra:) Wiecie moze jak sie skonczyl wczoraj film \"tylko mnie kochaj\" bo nie moglam doogladac....... :D:D:D Ogladacie dzis mecz????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej misie jasie! zrobilyscie mi smaka :P spalam jedyne 14 godzin i czuje sie masakrycznie :] teraz to nie zasne chyba do jutra:) Wiecie moze jak sie skonczyl wczoraj film \"tylko mnie kochaj\" bo nie moglam doogladac....... :D:D:D Ogladacie dzis mecz????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej misie jasie! zrobilyscie mi smaka :P spalam jedyne 14 godzin i czuje sie masakrycznie :] teraz to nie zasne chyba do jutra:) Wiecie moze jak sie skonczyl wczoraj film \\\"tylko mnie kochaj\\\" bo nie moglam doogladac....... :D:D:D Ogladacie dzis mecz????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej misie jasie! zrobilyscie mi smaka :P spalam jedyne 14 godzin i czuje sie masakrycznie :] teraz to nie zasne chyba do jutra:) Wiecie moze jak sie skonczyl wczoraj film \\\"tylko mnie kochaj\\\" bo nie moglam doogladac....... :D:D:D Ogladacie dzis mecz???? Cos szwankuje stronka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cafka,a skąd jedziesz?i o której mam się Ciebie spodziewać? mów bo J. podbiera gofry;), a mam całą miskę ciasta to straczy dla Ciebie;) gagatko,a Ty co nie wybierasz się? pojedziecie jutro ze mną na koncert,może nad morze:)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cafka,a skąd jedziesz?i o której mam się Ciebie spodziewać? mów bo J. podbiera gofry;), a mam całą miskę ciasta to straczy dla Ciebie;) gagatko,a Ty co nie wybierasz się? pojedziecie jutro ze mną na koncert,może nad morze:)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×