Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CZY KTORAS Z WAS

JEST JUZ KTOS NA 2008 ???

Polecane posty

Kati, ja tez bede musiala kupic ich sporo - ok 100 :( Cafka, my tez bedziemy sie rozgladac za last minute. i pewnie przez biuro mojej siostry ukochanego - ma biuro podrozy, wiec prowizja nam odpadnie w cenie.. Kocurku, naprawde ladne :) nie liczylam ile za moje wyjdzie i chyba wole nie liczyc :D Tak jest, obmacalam na lewo i prawo :D ale jeszcze cos z nich zostalo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no Babitku mi sie wydaje ze sie bardziej opłaca, od mojej mamy kolezanka ktora ma bardzo duzo pieniazków :) jezdzi i zamawia z wyprzedzeniam i sama mowi ze wychodzi ja to drozej ale tak poprostu woli i jest spokojniejsza, ja niestety nie moge sobie pozwolic na luksusy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może i to last minute będzie o wiele korzystniejsze niż nasza wycieczka zarezerwowana już w grudniu, ale... jeśli teraz jej nie zaklepiemy to nie pojedziemy w ogóle :( Mam masę wydatków i jestem pewna, że nie zdecydowalibyśmy się na wyjazd, gdyby nie rezerwacja teraz. A tak mamy pewność, że będzie zasłużony odpoczynek i nic tego nie zmieni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to Ty Kati pisalas o tej wycieczce w grudniu jej a mi sie pomylilo z Kocurkiem przepraszam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie szkodzi :) Ja chętnie pojechałabym z last minute, ale tak jak pisałam wyjazd nie wypaliłby w ogóle. Więc wolę zapłacić trochę więcej i mieć zaklepane. Kurcze jaki nudny dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Darek jest mój, a nie Darianki :D Darianka ma Tomka :D Darianka oddaj mi mojego Darka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Łooo to ja strzeliłam gafe :) sorki :) oczywiscie pogratuluje Tomkowi Darinako Hrabianko :) ale jakos tak ki sie skojarzyło Darianka Hrabianka i Darek :) A ma byc Tomek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hihihihihihihi, ja gapa :) Nie zauważyłam :D:D:D:D:D Kati, no dobra oddam Ci Darka ;) Ale wiecie, śmiesznie było Darianka Hrabianka i Darek :):) Daria i Dariusz, nieźle :D Ale już się do Darii i Tomka przyzwyczaiłam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cafko, na pewno last minute jest taniej. ale najwazniejsze, zeby kazdej z nas udalo sie wyjechac w wymarzona podroz :) No to pomieszalyscie chlopow :D:D:D:D pieknie pieknie, podkradajki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra to wyliczam :) Ja mam Michała i Kocurek ma Michała :) Babitek mam Adriana :) Darianka Tomka Kati ma Darka :) Yza ma Sławka (i bedzie miec Wojtusia) Kala ma Jarka Rybnik hmmmm?? kogo ma Rybnik?? cafka ?? nei wiem kogo am cafka??? pamietam ze Imili maiła Karola :) ale o reszcie juz nie wiem, albo nie piszecie imion albo ja mam skleroze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A Zonqa i Ania868 maja Łukaszów :) Gosiaczek Marcina :D Zareczona Daniela :) Ines.ka ma Danny\'ego A Belleteyn też posiada :D Tomaszka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A Zonqa i Ania868 maja Łukaszów :) Gosiaczek Marcina :D Zareczona Daniela :) Ines.ka ma Danny\'ego A Belleteyn też posiada :D Tomaszka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cieszę się że podobają wam sie moje zaproszenia:D mi się też podobają;) no i ta cena...:P Cafka - gafą się nie przejmuj;) też bym chętnie wyjechała, ale na razie nie planujemy:( wszystko zależy od finansów których na razie brak:) Darianka ode mnie też pogratuluj:) Gagatka jestem pod wrażeniem twojej pamięci:D:D:D ja nie pamiętam nawet połowy tych imion;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gagatka85 a ja mam Danny\'ego!:) juz jestem, bylam na zakupach z narzeczoynm (juz za prezentami sie rozgladam dla rodzinki, poza tym musialam sobie cos slodkiego kupic - bo M sie zbliza - dzis lub jutro, i wszystko mnie boli,heh) dziewczyny ktroe zainteresowaly sie moja operacja - informuje, ze bedzie ona kosztowna, a teraz pieniazki zbieram na wesele, wiec musialam przelozyc na po weselu, poza tym juz kiedys mialam usuniecie guza z jelita, ale niestety on sie odnawia co jakis czas... mam nadzieje ze nic do tego guza sie nie przypaleta! heh:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Calineczka to chyba poważna ta operacja, prawda? i z ktorego jelitka:) no i dlaczego musisz za nią płacić? takie zabiegi rzeczywiście dużo kosztują:( Ja na szczęście jak mialam podobny problem tylko, że z jajnikiem miałam operację za darmo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gagatku, a Ala ma Kota :P Calineczka, operacja bedzie w Polsce? prywatnie? No operacja na jelitach akurat mi obca nie jest.. :( ja z kolei nie mialam guza, ale wycieli mi 30cm jelita cienkiego. lezalam w szpitalu dosc dlugo a sama operacja trwala ok 4h, bo na jelitach nie jest najlatwiej..a pozniej meksyk z gojeniem - przez tydzien nie wolno mi bylo ani jesc, ani pic - tydzien bez wody w ustach to byla koszmarna meka..dlatego biore leki i bede brala do konca zycia, zeby znowu sie nie zrobil taki sam stan zapalny.. wspolczuje Ci kochana :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ogladalam film i wcinalam popcorn :P Calineczko przykro mi z powodu operacji, no jakby nie patrzec kazda ingerencja w organizm jest powazna, ale trzymam kciuki zeby wszystko dobrze poszło 🌻 a moj sie nazywa Marcin :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Babitku nie wiadomo czy Ala ma kota :) Calineczka ja tez trzymam kciuki zeby oprecja sie udała :) Yza do mnie napisała, ze ma skurcze ale jeszcze czeka, nie widziaąłm ze porod tak dlugo trwa :) (a na filamch jest rach ciach, a ze w mojej najblizszej rodzinie nie było porodu ostatnio wiec jestem nie w temacie) Macie pozdrowienia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gagatku, o Ali i kocie kraza pogloski na miescie ;) Kurcze, dlugie skurcze..mam nadzieje, ze Yza nie cierpi za mocno..pewnie juz mniej niz wiecej..ucaluj Ja ode mnie :) niech sie dzielnie trzyma! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gagatka pozdrów ja i niech sie dzielnie trzyma :) no i czekamy na dalsze wiesci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No popatrz Babitku nie słyszałam o tych pogłoskach :) Ale słyszłam ze Marysia ma Rysia :P Przekazałam wszystko Yzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yza pisze, ze ma rozwracie na 1,5 palca i skurzce co 5 minut, wody sa ok. Jutro kolejne badanie :) Biedactwo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a z tego co mi wiadomo rozwarcie musi miec 10 cm... oj niech sie trzyma nasza Yza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Yza trzyma sie dzielnie :) boli ja troche,a le cieszy sie ze juz jest blizej niz dalej :) Jutro bede miec pyszny obiadek :) uszka z barszczem (wlasnie skonczyłam robic uszka)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×