Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CZY KTORAS Z WAS

JEST JUZ KTOS NA 2008 ???

Polecane posty

a summer nalezy sie porzadne lanie :) napisała 2 zdania i se poszła, a my tu w niecierpliwosci zyjemy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
summer-jak test;)? gagatko -głowa do góry kasa będzie;) a jak to praca,że tak krótko dziś?napisz coś. Babitek-słyszałam,że wróciłaś późno. szalej \"pókiś wolna\";P;) waikiki-gratuluję zespołu:) calineczka-gratuluję fotografa:) Rybnik-Iza-mój żabek pobolewa(bo to kanałowo),więc uśmiercam swoje nerwy:( zastanawiam się nad etyką;)tego leczenia a podobno może boleć kilka dni kati 24- mój J. pyta jak długo miałaś aparat? ile masz lat? i czy mocne skrzywienia?pyta bo sam był na odlewie i ma mieć aparat założony, a że czasem nas podczyta to prosił bym zapytała:)jeśli możesz odp.:) mam dziś wieczórfilmowy-\"ziemiomorze\" dwie części:) do zobaczenia po lub jutro:) miłego wieczorku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde,ale muli:( przez dwa odcinki próbowałam wysłać odp,ale się nie dało.Koniec już:( teraz czas spać.My nie mamy problemów z pilotem ,bo nie mamy tv i nie będziemy mieli:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie Gagatku - Summer jest Lobuzem! :) a Yza sie nie odzywala? Kala - a czemuz to? :) tv Waszym wrogiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze, ze juz spicie wszystkie :) ja wlasnie skonczylam grac w jakas durnosc :D i ide spac. ciekawe, czy Wojtus juz na swiecie? do jutra dziewczynki 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki!:) ooo, widze ze dzis to ja jestem pierwsza:P juz od 3, spac nie moglam, to znaczy ktos nie dal mi spac bo ciagle telefon dzwonil, dziecko sasiadki tak glosno plakalo, jakby w drugim pokoju bylo, no i skonczylo sie od tamtego momentu moje spanie! przyznac sie kto do mnie dzwonil!:P heh p.s.dziekuje za troske, no i za gratulacje w wyborze fotografa:) a kamerzysty jak nie mam nadal tak nie mam,heh. moze znow mi spadnie!:P milego dzionka zycze! 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moze Calineczko dzwonila do Ciebie YZA, ze Wojtus juz na swiecie. :-) Lece do pracy.Milego dnia Wam zycze. Babitku a jak tam Twoja suknia? Przeciez Ty to juz prawie za pare miesiecy slub.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i o zdrowie pytam:) Jak tam nasza Yza i Wojtus czy ktos cos wie. Ktos sie pytal ...o pilot od Tv ....kiedys to naprawde byla zmora ..i dlatego jednego dnia patrzelismy na to co chcial T a drugiego na to co Ja....teraz nauczylam go zeby patrzal ze mna na seriale i sie udalo ....choc czasami marudzi ze chcialby cos zobaczyc innego i wtedy staje sie pokorna zona i daje mu pilot.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Babitku-:) ;) oboje jesteśmy zdania,że tv ogłupia i zabiera czas,a wolimy spędzać go razem:)gdy chcemy oglądnąć coś ciekawego mamy komputer,wiadomości-internet i radio.;)lubię i dużo czytam, a tak bym siedziała i wgapiała się w ekran.Nie jesteśmy sami ,mamy kilku znajomych którzy mają podobne zdanie.Wiecej jest czasu by się spotkać,iść na spacer,zagrać w jakąś grę itp.itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heloł dziewczyny :P zapraszam na kawe ;) pierwsze co to musze okrzyczec Summer!! :D:D:D:D my tutaj wszystkie czekamy na wiesci a ona se zwyczajnie poszła :D:D:D dzisiaj dzwonie do nastepnego kamerzysty, zobaczymy co z tego wyjdzie ;) Wojtus juz na swiecie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale tu dzis tłoczno z samego rana :) Ja wlasnie sobie jem, jak sobie zjem to bede sobie pic kawe, a potem nauka!! I do pracay. kala pracuje na swietlicy profilaktyczno-wychowawczej z dziecmi z patologii, tzn pracuje na na 2, w mojej miejscowosci to jest pic na wode, bo dzieci takicha jest moze z 3 rodzin i zadne nie chodzi, natomiast w drugiej jest ok, jest duzo dzieci z patologii, ale nie chca chodzic i sie nam dostaje ze nie chodza. Calineczko to miałąs ciekawa noc :) i to nie ja dzwoniłąm :) Zareczona Tobie rówiez miłego dnia :) Rybnik-Iza zaraz bede pisała smsa do Yza co tam u niej :) i sie dowiem co i jak :) cafka trzymam kciuki za owocne poszukiwanie kamerzysty :) My nie bedziemy miec kamery i juz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halo halo halo podaje wazny komunikat :) YZA NAM URODZILA WCZORAJ TZN JUZ DZIS O 12:10 :) WOJTUS WAZY 3350 I MIERZY 53 CM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gagatka czyli 24:10? :P GRATULUJE!!!!!!!!!!!!!!! zostalam ciocią :D przekaz jej gratulacje Gagatku i ma szybciutko wracac z malym do domku :) ale super!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przekaż gratulacje ode mnie i J.on mi zakomunikował,że już urodziła;)szybciej przeczytał;P niech wraca do domku i wyśle nam zdjęcie:) i odpoczywa. miłego dnia,lecę do pracy,dziś czwartek:( najgorszy dzień:O 🖐️ 🌼 dla Izy i Wojtusia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GRATULACJE dla Yzy i duzo zdrówka dwa obojga!!!!!!! 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 a co do pilota od TV to u mnie tez zdarza się wojna! ale od kilku dni nie, bo nam telewizor sie schrzanił na całego i nie działa i nie wiemy czy go dać do naprawy czy kupic nowy :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej dawno mnie nie było po pierwsze gratulacje dla Izy i Wojtusia:* my mamy zaklepane obrączki ale bedziemy mieć je dopiero w maju buu:( w sobotę zamawiamy zaproszenia może popołudniu wam pokarze:) siedz sobie w pracy i się nudze taki spokoj pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam Gagatko, że nie dałam wam znać:) Smska dostałam o godz 00:57:57:):):) i odczytałam dopiero rano, a na Kafe teraz dopiero weszlam:( Yza napisała jeszcze że porod trwał 5,5 godziny. Strasznie się cieszę!!!!! i przekazuję już Yzuni i Wojtusiowi resztę pozdrowień (te które Gagatce nie zmieścily się w smsie:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wchodzę na forum a tu takie super wieści. Yza już rozpakowana :D Super :) Ale Wojtuś ma cioć :) Aż mnie ciarki przeszły jak to przeczytałam. Chyba sama już bym chciała hehe. Kala odpowiadając na pytanie Twojego J to jest tak. Założyłam aparat w czerwcu tamtego roku. Nadal go niestety noszę (ślub w czerwcu i pewnie z miesiąc wcześniej zdejmę aparat czyli praktycznie dwa lata noszenia). Lat mam jak widać w nicku - tzn teraz mam już 25, a po nowym roku będzie 26 rocznikiem :) Co do wady to była spora. Miałam wadę zgryzu polegającą na tym, że przerwa między jedynkami u góry nie była równo nad przerwą między jedynkami na dole (tzw wada poprzeczna), poza tym miałam krzywe jedynki górne, trójki górne wystające (wampirki), na dole było za ciasno więc przód pochylił się na prawą stronę, a po lewej stronie na dole miałam piątkę która rosła w stronę języka (wcale nie była w łuku). Efekty noszenia widziałam już po miesiącu noszenia. Po roku noszenia góra była prosta i wada zgryzu naprawiona i dół wyprostowany oprócz tej piątki. Obecnie (1,5 roku) została do wciągnięcia ta piątka. Niestety potrzeba na nią dużo miejsca i dlatego to tyle trwa. No to tyle. Gdy chcielibyście jeszcze o coś zapytać w związku z aparatem to może na gg zapraszam 1607703. Nie będziemy zanudzać dziewczyn krzywymi zębami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie :) Na poczatek oczywiscie MEGA WIELKIE GRATULACJE DLA MAMY YZY I WOJTUSIA :) 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 Oboje czuja sie dobrze? Prosze ucalowac ode mnie Yze i Maluszka :) a to horoskop naszego Wojtusia :) Zdecydowany, energiczny - uczy się zarówno łatwo z książek, jak i bezpośrednio z życia. Pragnie się wybić i nie szczędzi żadnego wysiłku, aby dopiąć swego celu. Nie obawia się niczego i dobrowolnie podejmuje się przeprowadzenia najtrudniejszych zadań, wymagających niezwykłych wysiłków umysłu i ciała. Nie znosi żadnego nacisku z zewnątrz. Z wielkim tylko trudem poddaje się władzy innych, a całe jego dążenie skierowane jest przeważnie ku temu, aby samemu panować. Pragnienie uznania jest w nim bardzo silne. Gdy omijają go należne pochwały (według jego pojęcia) - wówczas staje się bardzo niezadowolonym. Jest on na ogół oddany życiu w jego najsubtelniejszych formach i okazuje dużo smaku w każdym kierunku. Potrafi on odkrywać sekrety innych, zwłaszcza dotyczące powodzenia w interesach lub społecznego. Informacje zdobyte zużywa dla własnej korzyści, niewiele troszcząc się o innych. Charakterystyczna jest jego umiejętność kontrolowania i opanowania samego siebie. Potrafi zapanować nad żądzą i zamieniać ją na wolę i wyższe wartości twórcze. Staje się wówczas podobnym do maszyny parowej, ożywianej potęgą wewnętrzną i gotowej do wyruszenia w drogę do celów wielkich i dalekich. Chociaż szorstki nieraz w stosunkach - jest jednakże sprawiedliwy i uczciwy. Dzięki dużej sile przyciągającej, jaką wywiera na innych oraz swoim osobistym zaletom — osiąga w życiu powodzenie. Ten zdolny i błyskotliwy człowiek jest nieustannie zajęty. Trudno mu przychodzi zachować bierność i rozwijać cierpliwość. Strzelce to kochane ludziki :) moja Mamcia jest strzelcem :) hej Calineczka :) ja niewiele przed 3 zasypialam :) ale nie dzwonilam do Ciebie :P I niech Ci fajny kamerzysta z nieba spadnie :) Zareczona, suknia..no taaaa, ja wiem, ze powinnam sie sprezyc, zostalo mi 5 miesiecy do slubu :) moze idac za ciosem tej motywacji dzis zadzwonilabym do krawcowej i jakos sie z Nia umowila? :) Iza, ja Adr nie wciagnelam w zaden serial :) ale prawde mowiac i sama slabo je sledze - od przypadku do przypadku.. Kala, rozumiem Twoje podejcie :) ale prawde mowiac, ja przed tv spedzam mikro ilosc czasu :) wlaczam go kilka razy w tyg, wieczorami :) wlasnie dlatego, ze robimy sporo rzeczy codziennie wspolnie, mamy parke przyjaciol z ktorymi gramy w osadnikow maniakalnie (polecam - gra planszowa kt uzaleznia :D ), lazimy do kina, itp itd. wiec tv sie nie boje :) Cafka, ja kawe z mlekiem bez cukru prosze :) dziekuje :) powodzenia z kamerzysta :) Gagatek sie uczy? Zonqa, poka poka :) (zaproszenia) Waikiki - dowiedzcie sie najpierw ile kosztowalaby Was naprawa, jesli duzo, to pewnie nie warto, lepiej kupic nowy.. Witaj Kocurku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GRATULACJE DLA YZY I WOJTUSIA 🌻 🌻 🌻 Wracajcie do nas szybciutko i koniecznie Yza prześlij nam zdjecia!!5,5h poród :) no świetnie - całkiem szybko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pokaze pokaze ale musze pierw wrocic do domku i zdjecia zrzucic na komp i zaraz po tym pokazuje zaproszenia ktore wybraliśmy a zaraz wkleje link do obraczek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Wpadłam tylko na moment sprawdzić czy Wojtuś już na świecie :) Bardzo się cieszę, że mamy już mamusię na topiku :) Yza 🌻 dla Ciebie, dzielna kobieto :) i dwa 🌻 dla małego rycerza Wojtusia :D:D:D 3majcie się cieplutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Babitek a Ty ten horoskop to skąd wzięłaś?? to taki na konkretną date (dzień, misiąc) czy tez z uwzględnieniem godziny urodzenia?? a możesz mi przedstawic mój ?? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mam kamerzyste :D to znaczy jade w sobote rano zeby pokazal płytke pogadac i podpisac ewentualnie umowe, podejrzewam ze i tak ja podpisze bo wszystko zajete, a ten kamerzsyta kamerował wesele 7 lat temu u rodzicow mojej chrzesniaczki wiec pewnie sie na lepsze zmieniło, mam nadzieje :) niestety jade sama podpisac umowe bo moj ma szkołe :( znaczy zabieram mame zeby mi kitu nie wcisł ;) bierze 800zł wiec chyba nie ma zle... byłam tez u kolezanki u ktorej bylismy na weselu 3 lata temu zeby pogadac z nia o weselichu zeby cos poradzila i takie tam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Wrocilam do domu ...a tu taka wiadomosc ....NAJSZCZERSZE GRATULACJE DLA YZY I JEJ (MEZA )I WITAJ WOJTUS NA SWIECIE :)Z okazji narodzin Waszego dziecka pragniemy złożyć najszczersze gratulacje oraz życzyć wiele szczęścia i radości,płynących z przebywania w nowym, powiększonym rodzinnym gronie U ciekam cos zjesc pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zonqa-fajne,ale nam bardziej podobają się klasyczne obrączki.Za pół roku,a ty nie masz czasem w czerwcu?bo ja mam w maju i mnie wystraszyłaś,że to tak szybko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×