Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CZY KTORAS Z WAS

JEST JUZ KTOS NA 2008 ???

Polecane posty

Kala aj poki co nie mam takich problemów, bo nie spie z Michałem. Ale jak z nim spie to mam problem zeby sei wyspac :) Przepraszam kochane ze tutaj smece o moich problemamch, Kala kolorowych snów :) Dobranoc reszcie :) papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kala wiem, ze napisałas, ale jak Ty to pisałas juz to ja sie pytałam dopiero :) ale jzu wszystko wiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gagatka a pisz co Ci na watrabie lezy ;) przeciez kazda z nas czasem cos posmeci :) ale od tego tutaj jestesmy zeby sie wspierac wirtualnie, wiec nie smutasuj sie juz, zobaczysz bedzie dobrze 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Cafka jakbym zaczeła pisac co mi na watrobie lezy to byscie mnie wyrzuciły :) wiec [prosze mnie tu nie prowokowac :) A teraz czas juz do spania isc, chce mi sie siku,a el nie moge :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gagatka no co Ty jak mozemy Cie wyrzucic? oj to w ogole w gre nie wchodzi!!! dobranoc kochana 🌻 to ja pewnie sama zostane hm....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, napisalam pierwsza dzis to i napisze ostatnia - ja zaczynam i ja koncze na dzisiaj!!:P (ale to zabrzmialo!!!:P) IZUNIA, GRATULACJE!!! DUZO ZDROWKA, DLA CIEBIE I WOJTUSIA, I CALEJ RODZINKI!!!!:D dobrej nocki wszystkim zycze!:) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie . Mimo ze bede w tym czasie pracy bede 3mac kciuki za was dziewczyny. Gagatka duzo zdrowka dla ciebie i nie zamarwtiaj sie na zapas. Co do wieczoru ---raczej wybierzemy sie wspolnie z rodzenstwem i znajomymi na KARAOKE ...choc nie ukrywam ze slyszalam ze koledzy mojego meza szykuja mu wieczor ...Jak to nazwali kawalerski i malzenski ....wiec nie wiem jak to bedzie wygladac. Ja juz mam zaproszenia wypisan eteraz w niedziele jedziemy do szwagra do Dortmundu i chcemy ich juz zaprosic pozniej w nastepny weekend szwagierke i pozniej jeszcze tutaj rodzine a jak przyjedziemy do Polski to bedziemy zapraszac reszte. Co do swiadkow ....to naszymi beda siostra mojego meza a moim swiadkiem bedzie moj kuzyn . Dzisiaj zapowiada sie trudny i meczacy dzien ....od rana do wieczora ...bo u nas jest zwyczaj ze szefostwo z pracownikami ida jesc tzw.kolacje wigilijna czyli swiateczna ...w tym roku robimy to szybciej po pozniej nikomu to nie pasuje. Summer no szkoda czy dobrze sama nie wiem ze jednak nie zostaniemy ciociami przyszywanymi . A dziewczynki jak tam Yza i Wojtus prosze ja pozdrowic odemnie. A wam zycze milego dnia. Aha dzisiaj moj maz ma wolne ...wiec bedzie milo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej wszystkim :) Calineczka czy Ty w ogole spisz? :):) Iza 🖐️ fajnie jak juz zaprosznie masz gotowe, ja dzisiaj ide do kwiaciarni o ktorej wam wczesniej wspominalam, zarezerwuje termin i mam nadzieje ze nie zedra ze mnie kasy ;) nad samochodem tez intensywnie myslimy, albo to bedzie ford focus taki duuzy od brata mojej kolezanki z drugiej klatki :) albo duuza Kia od mojego sasiada, oba samochody fajne, co prawda nie wymarzone zeby nimi jechac do slubu ale staramy sie obnizyc koszty a taki moj sasiad pojedzie za kilka flaszek :) dziele kawa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie przystrojony samochod :) ten drugi obrazek nie działą mi. Ja juz nie spie, pol nocy spałam a pol nocy sie budziałam co 10 minut. :) Calineczka no wlasnie czy Ty w ogole śpisz??? Iza miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heloł Gagatka :) no domyslam sie ze mialas ciezka noc, mnie jak cos meczy to nie umiem spac :( wiesz tak myslalam o takich sercach ale nie z boku tylko na masce bo z boku na niskim samochodzie one sie nie zmieszcza, nie wiem zobacze ale zaraz mi wpadlo w oko to przystrojenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yza-rybnik-powodzenia na kolacji:)ale szybko,czy już czujecie atmosferę świąt? 🌼miłego dnia z Twoim panem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jest jeden obrazek ale taki link był, ja nie wiem ja sie nie znam na tych linkach wazne ze sie otwarło ;) no Gagatka tez ładne :) ale tutaj kwestia gustu a o gustach sie wiadomo nie rozmawia ;) ja poporstu nie chce miec bukietu na masce chce miec skromnie przystrojony samochod, wiec cos na masce na drziach znaczy na klamkach ;) i tyle :) ja tam bardziej czuje slub a nie swieta :D ale tak powaznie to juz zaczyna sie swiateczne szalenstwo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe ja slby jeszcze nie czuje :) on dla mnie nadal jest mało realny :) Cafka czyli po przetłumaczeniu tego an nasze moj bukiet Ci sie nie podoba :) ale to nic heheh :) serduszka sa fajne i kto wie moze tez soik takiego sobie skombinuje :) tylko nie wiem co na to moj sasiad :) kolo kwietnia musze sie chyba do niego wwybrac i poinformowac go o radosnej nowinie, ze bede szoferem :) tez bedzie jechal prawie za darmo, dam mu na paliwo :) kupie bukiet i dostanie flaszki :) bo nioe chce zeby mi fundował takei rzeczy jak paliwo czy bukiet!! Ide pic kawusie :) w tym czasie mała partyjka literaków i do nauki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gagatka podoba mi sie Twoje przystrojenie, z tym ze kazdy ma inny gust podoba mi sie ale ja jednak wole co innego:) to jest jak z sukniami podobaja mi sie od dziewczyn ale ja siebie w nich nie widze i szukam swojego kroju ;) rozumiesz Gagatka? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zostaję w domu,bo b.źle się poczułam.już miałam wychodzić niedługo do pracy,a mój J.wpadł i mówi,że mam dzwonić o wolne.Zadzwoniłam i ledwo ,ale dostałam:)teraz idę do łóżeczka z powrotem.Muszę je zrobić,a dopiero sprzątnęłam:( miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki to od o.lub grypka żołądkowa,ale mam nadzieję,że to pierwsze,choć już po zabiegu nigdy tak nie bolało:( ale mam nadzieję ,że przejdzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz wrocilam w sumie to nic nie załatwiłam bo nie było szefowej, wiec dała mi ta babka telefon i na srode sie musze umowic, pokazac,a ona musi wycenic co i ile bedzie kosztowac... ale u mnie cieplutko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie czytałam i oglądałam zdjęcia z Grecji.Mam teżpodstawowe słowką i chyba warto się ich nauczyć,zanim pojedziemy w podróż poślubną;)nic nie powiem J. a potem zadziwię:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z naszymi świadkami to się trochę pomieszało, a raczej z moją świadkową bo Michał już wreszcie świadka wybrał:) A ja zostałam na razie bez świadkowej:( miała być nią moja przyjaciółka, ale jest w ciąży - strasznie się cieszę:) i termin ma ok 20 lipca a mój ślub 8 sierpnia, więc obawiamy się że nie da rady. Muszę więc wybrać kogoś innego i tu pojawia się problem bo nie wiem kogo...zawsze wiedziałyśmy że będziemy sobie nawzajem świadkować i nigdy się nad kimś innym nie zastanawiałam:) W związku z tym wszystkim nie wiem co z wieczorem panieńskim, muszę porozmawiać z M. Właściwie to nie wiem czy coś z tego wyjdzie bo może będziemy akurat czatować w szpitalu w oczekiwaniu na maleństwo:D Gagatka nie martw się takie zaburzenia można leczyć (jak już ci dziewczynki napisały), wszystko będzie dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kala dobry pomysł :) hej Kocurek :) to zycze powodzenia w szukaniu swiadkowej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×